Ako zabezpečiť dom pred zlodejmi?

Je mnoho zaručených spôsobov, ale po tom, čo v rámci protiteroristických opatrení slovenská vláda zavádza teror vládnej moci a zakazuje občanom sa brániť, ostáva priestor len na kreatívne riešenia. Jedno z nich sme našli na Internete a veľmi radi sa s vami o neho podelíme.

Ako jednoducho, lacno a spoľahlivo zabezpečiť svoj dom …

  • Pred pár dňami som vypol vo svojom dome dve bezpečnostné kamery
    Veď si len na rovinu povedzme pravdu – vďaka idiotským zákonom „O ochrane osobnosti“ nie sú aj tak zábery z kamier súdom akceptované.
  • Následne som vypovedal poplachový systém napojený na miestnu políciu
    Tým som mesačne ušetril nemalé peniaze a nielen to. Chlapci na polícii aj tak nemajú peniaze na benzín a zlodeji majú veľmi neslušný zvyk, že nie sú ochotní po spustení poplachu počkať, kým policajti dôjdu prvým nočným spojom
  • Potom som tiež vystúpil zo združenia „Ostražitých obyvateľov ulice
    Mám tak viac času a nemusím sa zúčastňovať pravidelného nočného hliadkovania.

Namiesto toho všetkého som na mojom dvore postavil vysoký stožiar s pakistanskou vlajkou, na stenu domu som zavesil vlajku toho nového Islamského štátu, v miestnom islamskom centre som si bol kúpiť vydanie posledné vydanie Koránu v exkluzívnom vydaní viazané v teľacej koži so zlatými písmenami spolu s učebnicou arabčiny a na Facebooku som tri krát klikol na „Like“ videám z bohumilej činnosti tých milovníkov spravodlivosti Allaha. 

Od tej doby stráži polícia môj dom nepretržite. Čas od času zazriem pred domom aj auto tajnej služby a v ňom nenápadného dôstojníka v civile, schovávajúceho fotoaparát s mamutím teleobjektívom za rozprestrené noviny. Nielen to, policajti majú starosť o to ako sa mám. Kontrolujú v odpadkoch či sa dobre a zdravo stravujeme, resp. či sme náhodou nevyhodili nejakú cennú vec, ktorá by nám v domácnosti mohla chýbať. Už mnohokrát ma zastavili a uisťujú sa, že mi nik neublížil a dokonca kontrolujú, či mi niekto neukradol identitu.

Sú zlatí, pomáhajú a chránia. V súčasnosti sa teším na každý deň s „mojimi“ ochrancami zákona a rozmýšľam, čím by ma ešte mohli milo prekvapiť

Pomahat a chranit

A poviem vám úprimne: Nikdy som sa tak bezpečne necítil!

2 komentáre

Pridaj komentár