Laura Kovalová: Ortel sa po slovensky povie Kotleba, po americky Trump

laura-kovalova

Mne ťa hystéria okolo fašizácie spoločnosti…to ukazovanie prstom na každého kto má iný názor, že je extrémista, rasista ale tak lezie na nervy!!!

To je totiž najlepšia kampaň ako pre jednu, tak aj pre druhú stranu…. hlavne pre tu druhú!!! …. a menej chytrí občania, ktorí sú so svojou životnou situáciou dlhodobo nespokojní a miesto ich problémov sa rieši kŕmenie a absolútna imunita cudzích hladných krkov, to naozaj môžu pochopiť tak, že sa z nich stanú naozajstní extrémisti a rasisti, ktorí si však svoju zlosť začnú vybíjať na tých nevinných… na tých, čo budú len v nesprávny čas na nesprávnom mieste, na bežných ľudí, ktorý žijú svoj bežný život začlenení do spoločnosti a od ostatných sa odlišujú len farbou oči,pleti, vlasov, prízvukom…

Ozajstný menej chytrý obyvateľ si totiž nepôjde buchnúť do cigánskej osady, alebo utečeneckého táboru, tam kde naozaj spočíva jeho problém, ale vyberie si cestu najmenšieho odporu, vyberie si počerného chlapca od susedov napr. Šarkezyovcov, Šípošovcov, Vargovcov, alebo Mugambeovcov, keď bude cupitať s husličkami do hudobky, alebo keď sa bude večer vracať z doučovania z matiky, alebo ich tmavého otca keď sa bude večer vracať domov z práce… vtedy ešte len začne naozajstný prúser.

Pritom v realite NIKTO K ŽIADNEMU EXTRÉMIZMU, K ŽIADNEMU FAšIZMU, NACIZMU , NENÁVISTI NENABÁDA!!!! To , že nechce neoprávnené privilégiá pre neprispôsobivé menšiny na úkor pracujúcej väčšiny… či už sú to naši rómski spoluobčania , alebo imigranti, alebo alebo ( nechce sa mi teraz písať o rôznych prapodivných stvoreniach na rozhraní pohlaví, to je iná téma)…

Ja neverím, že by aj to najväčšie hovädo z krčmy v Brezne išlo ublížiť nešťastnej žene, ktorá naozaj utiekla pred hrôzou vojny pešo cez pol sveta, s malými deťmi, ktorá by pokorne požiadala o pomoc a začlenila sa normálne do spoločnosti, ktorá jej podala pomocnú ruku. Neverím, že by ju niekto nútil vzdať sa svojej viery a prijať vieru našu. Stačilo by, keby netrvala na tom, že sa všetci musíme prispôsobiť jej viere,zvyklostiam a neurážať jej vieru napr. takým vianočným stromčekom a lebo jedením bravčového mäsa v jej prítomnosti … a keby rešpektovala naše zvyklostí a po prekonaní prvotného šoku by sa snažila asimilovať a byť tiež prospešná pre spoločnosť, pracovať a nielen naťahovať ruku….

Ale nám všade ukazujú mladých silných nasratých tmavých chlapov, ktorí vykrikujú o svojich právach a plánoch podmaniť si svojich hostiteľov a aplikovať tu svoje pravidlá a svoje právo, svoje náboženstvo a svoju (ne-)kultúru!!!

Keď tí, ktorých nemáme radi, ukážu prstom na niekoho ako na svojho najväčšieho nepriateľa, vytvárajú si vlastne opozíciu. Pretože priateľ môjho priateľa je aj môj priateľ. Nepriateľ môjho nepriateľa = automaticky môj priateľ…. a tak je to u nás s Kotlebom. Nikto by o ňom ani nechyroval, neuslyšal, nebyť tej hystérie okolo neho. A viete čo tým strašením Kotlebom vytvorilo?? Martýr. Modla. Národný hrdina. (veď aj Jánošík bol zbojník, zlodej, vrah…ale mal spoločného nepriateľa s pospolitým chudobným, obyčajným ľuďom.)

Podľa mňa budúci SK premiér, pretože ho budú voliť ľudia ako alternatívu! Ako liek na svoje boľačky. Kotleba je tzv. ” inteligenciou” démonizovaný, prisudzujú sa mu všetky zlé vlastnosti, vyťahujú sa na neho komické kauzy… Premiér býva zadarmo v byte kriminálneho živlu, ktorý okradol štát o milióny eur, minister vnútra s tým živlom spoluvlastní firmy, bývalý minister financií, jeden z najbohatších Slovákov zmizol niekde za veľkou mlákou, ale Kotleba je zločinec, vrah, deviant, lebo má sídlo strany vo vlastnom rodinnom dome, čím podľa prepočtov novinárskej presstitútky ukráti štát na daní asi o 23? bez DPH…

A ktorého samozrejme náš demokratický prezident za premiéra nevymenuje.. lebo je podľa neho fašista, extrémista a do vlády podľa neho nepatrí…. a tým naserie ešte viac ľudí a začne začarovaný kruh…

Neveríte mi??? Môj “bezvýznamný” blog o Kotlebovi koluje po FB už 3 roky a žije vlastným životom bez môjho pričinenia, bez akejkoľvek reklamy!!! Zo SME ho stiahli keď mal čítanosť cez 150 tis ľudí, na ďalšom Blogovisku ďalších 190tis… a prebralo ho kopec stránok, šeruje sa ďalej …. Prečo je táto téma tak atraktívna? Pretože všetci tí, čo majú nejaký hlas, či už aktuálni politici,alebo najnovšie všetkémurozumejúci umelci, nadávajú tým čo sa boja o svoju bezpečnosť, o svoje deti, ženy , o svoje rodiny, o svoju krajinu, vieru…do paranoidných xenofóbnych zadubených extrémistov, fašistov, radistov, nacistov.

A ľudia hľadajú niekoho, kto hovorí ich rečou, rozumie ich strachu a nenadáva im do debilov!!!! A to nie je len problém Slovenský!!! Je to problém zjavne aj český, celoeurópsky a voľby v USA ukázali, že aj celosvetový.

Ale mne sa nechce veriť, že o tomto nevedia ľudia , ktorí o svetovom dianí rozhodujú…že tu vzniká paralela s minulým storočím … že sa falošným altruizmom ( samozrejme za peniaze z mimovládok) vyvolá všeobecná nenávisť a zlosť všade tam kde doteraz bola len nespokojnosť…

Doteraz som nepoznala žiadny Ortel. Ale vďaka masívnej ” kampani” si to idem vyhľadať a vypočuť…. veď keď to 2 x po sebe získalo strieborného vtáka a porazilo to aj taký kultúrny skvost ako Gipsy CZ…. tak to musí byť…

Laura Kovalová – občan tejto krajiny

28 komentárov

 • Keďže “domoví negri” môžu byť aj bieli – kritika Lucie Provazníkovej /bola jej pridelená obligátna červená karta/ vyplávala na povrch aj s jej “strateným” blogom:
  http://www.nwoo.org/2016/12/03/trapna-obhajoba-cenzury-provaznikove-na-idnes/:

  A nyní si dobře přečtěte celý text Lucie Provazníkové – prevzaté z nwoo.org:

  Ortel českého národa
  Tak sem si dala tu „práci“ a poslechla asi 40 písniček pána Ortela. Abych byla v malbě, když si ho teď každý přežvykuje v hubě a Radku Bangovi se kvůli němu zapaluje koudel u zadku tak, že vystřelí ze sálu jak cikán ze sámošky.
  29. 11. 2016 10:07 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/382
  Jako úplný hudební laik musim říct, že hudebně nic moc. Ve svých pivařských rockerských letech – tak před 12 lety – jsem ujížděla na lepších kouscích. Doteď jsem si říkala, že to ten Ortel ve fóglovi válí prostě proto, že lidi sou nasraný, a to tak, že hodně. Nechat (téměř) vyhrát v uhlazené komediantské šaškarádě někoho, koho se neomarxističtí komedianti s IQ vařené brambory snaží mediálně zničit, je prostě forma protestu. Protestu proti všemu tomu omezování a regulacím. Ale především proti všem fakticky nevzdělaným kašparům, kteří jen díky technologiím dnešní doby neživoří na hradních nádvořích, ale čumí na nás i v obýváku z čumbedny a z titulních stránek blitkovin, kde kážou lidem, jak jsme xenofobní národ a máme přijímat uprchlíky. Ale pak jsem vstřebala ty Ortelovy texty.
  Vo čem zpívá Ortel
  Pobavila mě píseň Absurdistán: „..pozvu všechny do Prahy, ať to všechno vidí…jak válej se tam tataři…jak ňáký ženě na hlaváku teče z hlavy hnis. …co tam dělaj politici, to se nikdo nedoví, asi píšou lobbistům domácí úkoly. … psychopati na silnici, magoři a vrazi, dnes a denně potkávám je, naši páni drazí. Páni, co si ve vázankách ruce sobě mejete a na slušný lidi tak vokatě serete!“
  Co je na tom nenávistného? No, přiznejme si, agresivita a nenávist tam je. Ten pán je trošičku naštvanej. Jenže, málo platné: ten text je pravdivý. Jestli tím Ortel někoho uráží, je to jen a jen jeho problém. Tak dál.
  Píseň Gayparáda: Hned na začátku zpívá o tom, že jemu jako heterákovi žádná neziskovka prachy na proháňku Prahou nedá. „Pro mě za mě ať si zadky servou, ať už lesby nebo bukvice. Nepochopim, proč s takovou vervou, maj potřebu transparentně brázdit ulice.“ Směju se a podepsala bych se pod to. Potřeba veřejně tramtarárovat svoji sexuální orientaci je na psychiatrické vyšetření a plýtvat na průvod zakomplexovaných blbců penězi, které by někomu opravdu mohly pomoct, je nechutné. Jestli tím Ortel někoho uráží, je to jen a jen jeho problém. Pokud vim, nikomu uřezáním pindíka nevyhrožuje.
  Písně Mešita a Zůstaň mým domovem jsou namířené proti islámu. Jak už vzdělaní, moudří lidé ví, každý správný muslim je vrah – zkrátka proto, že vrahem byl zvrhlík Mohamed a jeho život je pro každého muslima následováníhodným příkladem. Není problémem Ortela, že neomarxističtí polomozci nejsou schopni si přečíst základní texty islámu, Ústavu ČR a Listinu základních práv a svobod a historii muslimské výbojnosti. Páč pak by ti hysterici zjistili, že Ortel se v těchto dvou písních prostě jen staví za svoji vlast, a to z dost opodstatněných důvodů. Vždyť on i v jedné písničce zpívá o tom, že chce ve své vlasti klid a mír!!!
  Určitě jsem neslyšela všechny jeho výplody, možná, že chce někde někoho našrotovat do špekáčku, ale to, co jsem slyšela, nemá s nacizmem nic společného.
  Nacistické symboly vs. svoboda slova a vyjádření
  Prý že lebka s hnátama je nacistický symbol. Tyjo. Je to symbol používaný v asitak miliardě různých hudebních skupin, hnutí, sekt, ideologií a já nevím čeho, nebo prostě jako vizuální umění napříč historií od pravěku až dodnes. To samé platí pro pravotočivý i levotočivý hákový kříž, který byl pravděpodobně užit již v neolitu, ve všech kulturách od hinduismu, buddhismu, zoroastriánství, až po moderní Evropu 20. století značil štěstí – a byl znakem hned několika evropských letectev či vojenských složek jak před, tak i po 2. sv. válce. Jen kvůli Hitlerovi se všichni podělali a kvůli omezení svobody slova se bojí tento starověký symbol štěstí/talisman používat. (Věděli jste, že v Německu nesmíte na auto chtít značku s písmeny AH, i pokud to jsou vaše iniciály? A celou řadu „nacistických“ číselných kombinací obsahujících 88. Ano, to je „svobodná“ Evropa. Snad mi tady v Německu jednou nepřepíšou rok narození.)
  Ale dost Ortela, nechme se kulturně pozvednout Gipsy CZ.
  Nachystejte si blicího pytlika a pojďme hodit voko na tvorbu uraženého Radka Bangy a la Gipsy CZ. Jeho tvorbu jsem taky trochu sjela. Nejdřív parafrázuji, co pronesl v rozhovoru na expres.cz: Ortel je nácek…umělec by měl šířit pozitivní energii, přinášet radost, poselství, povznášet k něčemu dobrému…
  Naprosto s Bangou souhlasím – to samé tvrdím o vizuálním umění, v němž se vyznám podstatně víc a vystavené posrané hajzlíky uprostřed galerií považuji za úpadek společnosti (o tom jindy). Při procházení jeho textů jsem ale měla problém udržet večeři v žaludku. Pro ilustraci jen jeden text – z písně „Černej kluk“.
  Jeden černej kluk hledal takle šuk
  jakou píču vošuká to mu bylo fuk
  dal do kapsy love a už si to klove
  přímo ven z domu do centra metropole
  tam r ́n ́b klub spousta divnejch tlup
  kundy ale supr tak zaplatil vstup
  sotva došel k baru pička jako sviň
  stačilo pár keců a už jdou na drink
  ožral jí jak nic po třech panacích hrne si jí
  co však prijde ani jeden z nich netuší
  ještě ani ráno a řekla mu ano
  šuk už byl jistej už je zaděláno
  a tak si tak jdou už se vocucujou
  a na dlouhou noc se připravujou
  sotva dveře zavřou už mu hulí péro
  do postele vlezou a jedou
  jak to bylo dál to už je jedno
  protože to podstatný je že
  tenhle černej kluk teď chcípá na céčko omámen
  za jedinou mrdačku je s timhle klukem amen
  A tento pán káže o morálce, o tom, že umění má pozvedávat.. No, on tedy pozvedává zajímavě nechutným způsobem.
  Kde je problém?
  Menšiny jsou státem chráněné, ba dokonce privilegované do takové míry, že to většinovou populaci štve. Problém není Ortel. Problém je státní aparát, síť parazitujících neziskovek, které se svou činností stále více vzdalují od zájmů většinové společnosti, zatímco podporují menšiny, které se mnohdy o stát žádným způsobem nezasloužily. Problémem jsou již výše zmínění komedianti s IQ brambory a hloupí lidé, kteří chtějí za každou cenu rozvracet stabilní, staletími ověřený společenský řád, to vše křikem, urážkami prezidenta a zpochybňováním demokratické volby, urážkami většiny českých občanů a nadáváním prázdnými, neopodstatněnými slovy bez argumentů: xenofobové, nácci, islamofobové.
  Lidem se asi zkrátka česká kotlina libí a nechtějí, aby to byla kotlina černá a zaodpadkovaná. A rozumný lidi se nechtějí vracet do středověku a pouštět sem ideologii, která ponižuje ženy. Především ale hodně neziskovek a všech trotlů hajících „práva menšin“ zapomíná, že demokracie je především o hlasu většiny. A ta většina – sorry, teď to bude asi rasistické (?) je v Česku prostě bílá, heterosexuální, nemuslimská a ateistická. Většina lidí nejsou rasisté a nechtějí utlačovat menšiny. Zeptejte se pár lidí, co říkají na Vietnamce. Vsadím se, že prostě ať si prodávají ty svý fejkový hadry dál, když nikoho neprudí, učí se česky, posílají děti do školy. Pak se zeptejte na cikány. Na muslimy.
  Problém není údajný rasismus českého národa, problémem je pozitivní diskriminace menšin, do které se lije neuvěřitelné množství peněz, a přesto to nikam nevede. Ale je to takové hrnečku vař: a hrneček nám pomalu přetéká.
  A Ortel to jenom říká narovinu. Smiřte se s tím, neomarxističtí flusanci. Za rok mu posílám hlas taky.
  Lucie Provazníková, psáno pro blog na idnes.cz.
  Po několika hodinách po uveřejnění byl autorce kompletně zrušen celý blog.
  ___________________________________________________________________

  Poznámka – ujasnenie pojmu “domoví negri” – analógia – v prostredí médií a tzv. rezortu kultúry je hlavným korupčným benefitom zamestnanie-práca zásadne bez fyzickej námahy, veľké množstvo voľného času, tzv. potulovanie sa v relatívne zábavnom a intelektuálnom prostredí a relatívne slušný príjem, takže práve tu pôsobí 80-90% bohom Vyvolených.

 • Tomáš Černý

  Milá paní, váš článeček je strašně zmatený. U všech bohů, o čem to vlastně píšete? Co nám chcete říci? Dejte si načas oddych, vitamíny, srovnejte si myšlenky. Pak to opatrně zkuste znovu.

 • Knieža Myskin!
  Ak trochu pomôžem, niečo je tu…, ale mne moja šunka na tom facebooku “masáže” zamŕza, je tam link na ten stratený blog Ortel…, zrejme na server úložisko, tak nech sa to podarí oživiť.
  Dobré veci si treba sťahovať hneď – teraz je situ taká, že to mizne po pár hodinách – pracujú na tom celé tímy monitoringu médií! Tu je názorný príklad, aké je dôležité bezodkladné zdieľanie informácií, takže poprosím admina, aby sa toľko nesral so schvaľovaním komentov, Zvlášť ak ide o horúce témy. Situ sa mení už z hodiny na hodinu.!

  Mediální masáž | Facebook
  https://www.facebook.com/Mediální-masáž-110913
  Preložiť túto stránku
  PROTOŽE BLOG LUCIE PROVAZNÍKOVÉ BYL ZA TENTO PŘÍSPĚVEK ZRUŠEN, POVAŽUJEME ZA SVOU … Ortel českého národa – Blog iDNES.cz. Tak sem si …

  poznámka – dokončenie vodítka – … Tak sem si pokladal za povinnost umístit… link – blog + čísla

  + torzo prevzatých blogov LP
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Lucie-Provaznikova-Pruzkum-mezi-evropskymi-muslimy-odhalil-neco-velmi-zavazneho-412515
  http://www.parlamentnilisty.cz/tagy/Provazn%C3%ADkov%C3%A1

  “Domový neger” Banga nech sa pojebe!

 • Knieza Myskin

  http://dfens-cz.com/o-pravu-na-smesnost-a-jednom-zmizelem-blogu/

  O právu na směšnost a jednom zmizelém blogu
  Lulina

  Vybojoval druhé místo na Slavíku nácek, nebo nový Kryl? Měl by být Banga prezidentem jmenován řádným profesorem historie? Blog Lucie Provazníkové byl smazán, protože nepsala o vařeníčku.

  Jsou věci, bez nichž se dokáži po dlouhou dobu celkem bez problémů obejít. Davy lidí, skupinové výlety, smoothies, sociální sítě, inline brusle, kolektivní sporty, pohanka, chytrý telefon, Česká televize, Český rozhlas, Česká pošta, „hytlermarkety“ a playlisty naprosté většiny rádií. Faktem nicméně zůstává, že čas od času jsem okolnostmi přinucen s některou z těchto položek s větší, či menší mírou dobrovolnosti obcovat.

  Do této kategorie řadím i hudbu. Na žebříčku mých životně důležitých potřeb není příliš vysoko a představa, že neseženu lístky na Chinaski, tuto Českým rozhlasem mimořádně oblíbenou kapelu, mne nijak nestresuje. Na koncert vybrané vážné hudby bych teoreticky zavítal mnohem raději, ovšem pouze v případě, že by vystoupení uměleckého tělesa nenavštívílo více než deset lidí. Jinými slovy, pokud už zatoužím po hudebním prožitku, poslouchám většinou věci, jenž producenti masové zábavy ignorují.

  O Českém slavíku, jehož neexistenci bych rovněž přežil bez větší újmy na zdraví, vím tedy zhruba tolik, co většina obyčejných lidí. Dá se na něj celkem pěkně použít parafráze výroku bývalého anglického fotbalového internacionála Garyho Linekera: „Slavík je soutěž umělohmotných figur z českého šoubyznysu, z nedostatku fantazie často řazených do kategorií zpěvák/zpěvačka, kterou vždy vyhraje Karel Gott.“ Tímto našemu tradičnímu vítězi, jehož prvenství patří k adventu stejně jako věnce gratuluji, přeji pevné zdraví a konstatuji, že na rozdíl od mnoha soutěžících alespoň umí zpívat.

  Kdo z těchto vždy prorežimních šašků zvítězí v jakési pofidérní soutěži, kdo se přitom ztrapní, kdo koho urazí, popudí, pochválí, nebo vypíská, by mne nechalo jako vždy dokonale netečným, nebýt jedné pozdější související události.

  Mezi mé oblíbené blogery patří Lucie Provazníková, až do předvčerejška publikující na iDnesu. Neztrácejte čas případným gůglením jejího blogu – už neexistuje, byl smazán vrchním cenzorem a strážcem ideové čistoty zmíněného blogerského serveru.

  Lucie Provazníková je půvabná, vzdělaná a navzdory mladému věku zcestovalá žena, která psala čtivé články, z nichž byla patrná značná zkušenost a velká orientace ve zpracovávaných tématech. K psaní blogu ji donutila, podobně jako mne, stále absurdnější společenská situace a stále sílící dobroserská propaganda, gradující během loňské invazní vlny nechtěnců.

  Stihla napsat pouhých šestnáct článků, v nichž se často věnovala například právě imigrační tématice a z nichž bylo jasně čitelné, že ví, o čem píše. Byly fundované, slušné, nešířily nenávist a xenofobii, nehlásila se v nich k nacismu a nepopírala holocaust – pouze psala prostá kritická fakta, jenž nebyla k mání z oficiálních zdrojů. Bylo-li to žádoucí, vždy dokládala zdroje svých informací. Také z nich bylo jasně čitelné ještě něco – tichý a urputný souboj se zmiňovaným cenzorem a jeho klakou domovních důvěrnic.

  Svůj poslední článek nazvala „Ortel českého národa“ a reagovala v něm na mediálně přepopularizovaný divadelní výstup „zpěváka“ jménem Radek Banga na Českém slavíku. Zmíněný pán zřejmě neunesl fakt, že se sám v soutěži nijak zvlášť dobře neumístil a při vystoupení jednoho z medailistů se ztrapnil přibližně stejně, jako jím vypískaný „nácek“ Ortel se svou pirátskou košilí. A jak zpívá Karel Kryl „a bylo jim to málo“, takže později ještě český národ paušálně obvinil z xenofobie, rasismu, nacismu a učinil mu velmi pěknou, byť značně nepřesnou a kapičku zmatenou přednášku z historie nacistické organizace známé pod názvem Waffen SS.

  Někdo na fejsbůku k oné jeho šaškárně lakonicky napsal, že ve svobodné zemi musí mít pan Ortel stejné právo zesměšnit se, jako má pan Banga, což podepisuji. Lucie si, zřejmě na rozdíl od naprosté většiny kritiků Ortela, poslechla jeho písně a pak také nakoukla pod tvůrčí pokličku odborníka na symboliku lebky, načež veřejnost seznámila se svými závěry. Uplatnila kritické myšlení a na jeho základě vyslovila názor, se kterým můžete a nemusíte souhlasit, v tom spočívá kouzlo skutečné svobody projevu.

  Já nijak nezpochybňuji právo vlastníka serveru iDnes libovolně nakládat s jeho obsahem, ale pokud nestojí o volnou soutěž myšlenek a názorů, ať to laskavě jasně a veřejně deklaruje. Společenská polemika o tom, zda je text “jeden černej kluk hledal takle šuk” lepší než “pro Alláhovu slávu uříznou ti hlavu”, by díky tomu mohla probíhat nerušeně.

  Hlavní admin a zároveň cenzor blogů na serveru iDnes se jmenuje Patrik Banga, bratr Radka Bangy. Blog Lucie Provazníkové není ani zdaleka první, jenž zmizel a já mám s cenzorskou činností Patrika Bangy rovněž osobní zkušenost.

 • František Vlach

  Moc pěkný článek! Nezaujatě napsáno a srozumitelně …super!

 • TO JÓ TÁ!!! – automobilka, ktorej Islámsky štát robí reklamu. Ja by som zavrel každého, kto jazdí na Toyote! Za podporu terorizmu! – keď už musíme kvôli teroru boja oproti terorizmu na pošte pri platení šekov pomaly dávať aj odtlačky prstov kurva! V Prahe tí, ktorí koncom leta urobili fiktívne obsadenie teroristami, použili Jeep Willis – takže to vôbec nepôsobilo autenticky a ľudia sa smiali – novinári to samozrejme prekrútili. Keby tam vpálili na Toyote – to by bolo iné kafé! Kurva – tie gumové člny pre migrantov vyrába niekto konkrétny, ale – nevadí! Tak ako u nás každý díler v 90-tych rokoch mal zásadne vybrúsený žigulák, tak si každý zmrd na Strednom Východe vozí zadok a ťažký guľomet na Toyote. Nevadí!
  Toyota – auto pre hovädá! Nevadí!
  https://www.youtube.com/watch?v=39fFJOWee4k
  Odkiaľ berie IS toľko Toyot?! Nevadí!
  https://www.youtube.com/watch?v=sq_iP5lQsAU
  Al Káidá – jej favoritom je Toyota! Nevadí!
  https://www.youtube.com/watch?v=tCxtpzdIR2s
  PRIEMYSEL VOJNY – Toyota – Good for Jihad! KURVA NEVADÍ!

 • Vypočula som si poslednú reláciu na Slobodnom Vysielači – Nebezpečná bezpečnosť, kde vystupoval p.Kotleba a nevidím na jeho rečiach nič extrémistické, ani xenofobné, rozmýšľa podobne ako ja, aj keď možno všetkým témam nerozumie, ale je ochotný počúvať, diskutovať a nechá si veci vysvetliť. Tak čo je na ňom také extrémistické??? Ja len vidím, že si potrebuje doštudovať Washingtonstkú zmluvu, aby vedel veci nazvať pravými menami. Ale nikto sme múdry z neba nespadli.

  • Jana L – na posúdenie našich národných elít potrebujeme vedomosti v prvom rade – MY! My sme ten filter, či sa nejaký kretén má, alebo nemá dostať k moci a potom nám “demokraticky” – nivočiť životy. Teda – pokiaľ sme hlúpi a nevzdelaní my – umožňujeme o niečo chytrejším klamárom prešťať nás. Teda platí pravidlo – že tvoje všetky vedomosti pracujú v prospech teba a tvojej rodiny, ale tvoja nevedomosť zásadne pracuje v prospech iného. Teraz ku Kotlebovi – považujem ho za dostatočne inteligentného a vzdelaného človeka, aby si dokázal uvedomiť, čo všetko nevie, a aký je stav situácie vo svete. T. j. – že globalizačný proces je záležitosť objektívna, ale riadenie globalizáciu je už záležitosť subjektívna, teda – treba mať vedomosti, ako základné nástroje riadenia a chápania svetových udalostí. Objektívne – Slovensko nerealizuje autonómnu politiku vo vzťahu ku globálnym mocenským zoskupeniam, a jeho rola bola určená minimálne pred 100 rokmi, a symbolicky je to zdôraznené aj v atlantických farbách a pásoch vlajky na ležato, t. j., že Slovensko má hrať len neaktívnu úlohu. Z toho vyplýva, že globálne mocenské zoskupenia NEDOVOLIA!!! na Slovensku vyrásť takej osobnosti, ktorá by sa mohla pokúsiť o autonómnu a aktívnu politiku Slovenska v globalizačnom procese. Preto náš štát riadia len figúrky a marionety. Čo z toho vyplýva? Že aby takéto figúrky mohli byť riadené, musia byť vydierateľné-korumpovateľné a zároveň neschopné – o to väčšia je potom ich agilita. ALE!!!
   KEĎŽE VEDOMOSTI PREDSTAVUJÚ SKUTOČNÚ MOC!!! – a pokiaľ národ tieto vedomosti ovládať bude, pri permanentnej hre na slepú babu vidieť bude, a teda – môže si – pri hre na demokraciu, napriek všetkému systémovému a mediálnemu klamstvu, zvoliť toho, kto je múdry, invenčný, morálny, súcitný a oddaný národu, bežným ľuďom a krajine! A taký tu ešte len bude musieť vyrásť! Pjakin v jednom zo svojich komentárov trefne poznamenal, že tzv. ruské elity si radšej do vane zoberú prostitútku, ako knihu. Teda – pri cielene katastrofálnom stave nášho vzdelávacieho systému – varujem! pred chybným predpokladom-predsudkom, že Kotleba, ako bývalý učiteľ matematiky, “by mal” zároveň ovládať aj také, pre politika nevyhnutné systémové vedomosti, ako sú Koncepcia sociálnej bezpečnosti – KSB a Dostatočne všeobecná teória riadenia – DVTR, pretože od týchto “základných násobiliek” pre pochopenie globalizačných procesov zavisí, nakoľko je politik len objektom práva a záujmov iných mocností, alebo je kompetentným vodcom a subjektom práva a záujmov v svojej krajiny! Takže nie! – Kotlebovi nestačí LEN si prečítať Washingtonskú zmluvu!!! ANI NÁM!

   DVTR – Dostatočne všeobecná teória riadenia /inak toto ako pôvodne – z vnútorného prediktora ZSSR, prevzatý edukačný materiál, určený pre európske “elity”/
   http://www.dvtr.eu/dostatocne-vseobecna-teoria-riadenia/
   Originál DVTR – zjednodušená a rozšírená verzia o poznámky
   http://leva-net.webnode.cz/products/dostatocne-vseobecna-teoria-riadenia-1-cast/

   KSB – Koncepcia sociálnej bezpečnosti /900 strán/
   https://dl.dropboxusercontent.com/u/79978438/MIM4.7.2.pdf

   Programček proti vypaľovaniu očí pri čítaní stránok z monitoru – znižuje intenzitu modrého svetla!
   https://justgetflux.com/

   V. V. Pjakin 14.11.2016 – prečo DVTR a KSB

 • Tiež si nemyslím ,že nevedia čo robia.Zostať čistý,svinstvo musí padnúť na všetkých len nie na mňa.Čas beží,treba sa pohnúť. Ako ale odstrániť prekážky?Keď sú to ľudia?Ich zdedene vzorce fungovania?Ak to nasmerujem proti nim,zomknú sa.Tak ako proti komunistom ,keď odstraňovali prekážku, cirkev.lepšie je hrať sa na dobráka,humanistu .Potľapkávať okrajove skupiny,posilniť ich na úkor druhých.Doviesť ďalšie skupiny., tvoriť zmätok.A keď sa nepozerám nahromadený hnev,ticho dúfam, vyústi do plánovanej tragédie.Prečo Jakubovi synovia, predali do otroctva svojho najmladšieho brata?Lebo ich otec, ho zvýhodňoval.Nič nové,starý zákon.Mal ho račej,čo ich proti obľúbencovi spojilo a zbavili sa ho..Čo keď sa stane môžem využiť ako ten spravodlivý ,na zbavenie sa ďalších nevhodných jedincov,len vyhoviem ľudu,ukrižuj ho .Ak sa neodhodlajú k ničomu,aj tak dobre.Veľa rôznorodých skupín dokážem demokraticky meniť,raz mi jedny odhlasujú zavretie kostolov a potom ti druhy zavretie mešít. Jedných aj druhých to poteší.nič
  proti vôli ľudu.A tak ďalej dopadne to tak, že sa zmenia všetci komunisti, budhisti milionári aj
  homosexuáli postupne na to čo chcem,nový ľudia . čo mi budu slúžiť.Možno to neni nikoho ciel ,len moja fantázia.Čo je lepšie?Jednoducho sú hlúpi a ja tiež,keď preceňujem.niekoho?Keď Cézar ohrozil demokraciu zabili ho.No kde je teraz Cézar …Poučil sa? .Čo je lepšie?Asi spať?Demokraciu v Ríme nezachránili začalo cisárstvo.

  • Ľubomír – už je vyše 2 rokov, čo som vydrbol do smetí aj rádio – bruselská smatana – sorry, to sa nedá počúvať bez ujmy na zdraví…

 • Super! Sdílím stejný názor. Velmi pěkně a decentně napsané a hlavně srozumitelně snad i každému kocábistovi a sluníčkáři! 🙂 Dík

 • Pingback: Bude raz Marian Kotleba premiérom ? | RTPS.sk

 • Tak to vyzerá, že sa nám objavuje ďalšia blogerská “celebrita”, ktorá robí medvediu službu slobode a demokracii.

 • Nevinní majú predsa dovolené hádzať kameňmi! Či?!
  Čo vám médiá o Kotlebovi neukážu – o. i. to, že “len” prebral Ficov radikálny slovník, keď sa Fico dral k moci!
  https://www.youtube.com/watch?v=ZUGlEcktzR0
  Ako sa neutralizuje česká alternatívna scéna – web Prvopodstata už nebude bojovať proti NEEXISTUJÚCEMU NEPRIATEĽOVI! Vítajte – ICH a dýchajte zhlboka – chemtrails! Protokoly!
  https://www.prvopodstata.com/2016/11/29/rozlouceni/#comment-24297
  Ortelova Mešita

 • Skvely, vystizny, vtipny a neurazejici clanek. Dekuji 😊

 • súhlasím s vaším článkom, najviac problémov narobia tí politici,ktorí majú Kotlebu neustále v ústach, namiesto toho aby robili za čo ich platia z našich peňazí-starali sa o národ.Starajú sa o všetko možné len nie o ten svoj národ.

 • Presné…….z ľudí, ktorí sa boja o svoje deti robia fašistov, len preto, že nesúhlasia s migráciou……aj netvrdím, že súhlasím so všetkým, čo Kotleba robí a hovorí, ale vo svojej podstate hovorí lajckým jazykom pravdu, a ľudia to vidia…..a preto ho budem voliť a volili ho aj ďalší obyčajní ľudia, ktorí si nezaslúžia aby za názor, ktorý nesúhlasí s tendenčným proamerickým mainstreamom boli novinárskymi prostitútkami nazývaní náckami……keď vidia, ako sa tu za každej vlády kradne na všetkých úrovniach moci, nezáleží, či je pravá, alebo ľavá, modrá alebo červená tak hľadajú alternatívu, toho, kto jasne, bez politickej korektnosti pomenuje problémy a hovorí o riešeniach, aj keď je otázne či tieto riešenia budú fungovať…….to že Kotleba bude budúci slovenský premiér je pravda, lebo to, čo tu predvádzajú títo zlodeji, tkzv. “štandartní politici z ich štandartných strán”, tak z toho musí byť na grcanie aj človekovi, ktorý má len tri triedy základnej školy a ľudia už boli veľmi dlho ticho, ale keď sa na nich pseudohumánni slniečkárski politici pod diktátom amerických “sorosových” mimovládok tlačia, aby akceptovali nekultúrnych privandrovalcov, ktorí verejne vyhlasujú, že si nás podrobia a zotročia a dostávajú zadarmo všetku starostlivosť štátu a príspevky, o ktorých sa ľuďom na hranici biedy môže len snívať, to už je príliš silná káva v aj tak už dosť natlakovanom hrnci, takže budú voliť jedinú alternatívu, ktorá je možná…a to Kotlebu, ako poslednú možnosť záchrany Slovenska, našich detí a našej rasy. A rovnako to cítia chvalabohu aj Poliaci, Maďari, Češi………

 • “odskacu to nevinni”, naozaj velmi presne povedane, tak to vacsinou byva

Pridaj komentár