Laura Kovalová: Ortel sa po slovensky povie Kotleba, po americky Trump

Mne ťa hystéria okolo fašizácie spoločnosti…to ukazovanie prstom na každého kto má iný názor, že je extrémista, rasista ale tak lezie na nervy!!!

To je totiž najlepšia kampaň ako pre jednu, tak aj pre druhú stranu…. hlavne pre tu druhú!!! …. a menej chytrí občania, ktorí sú so svojou životnou situáciou dlhodobo nespokojní a miesto ich problémov sa rieši kŕmenie a absolútna imunita cudzích hladných krkov, to naozaj môžu pochopiť tak, že sa z nich stanú naozajstní extrémisti a rasisti, ktorí si však svoju zlosť začnú vybíjať na tých nevinných… na tých, čo budú len v nesprávny čas na nesprávnom mieste, na bežných ľudí, ktorý žijú svoj bežný život začlenení do spoločnosti a od ostatných sa odlišujú len farbou oči,pleti, vlasov, prízvukom…

Ozajstný menej chytrý obyvateľ si totiž nepôjde buchnúť do cigánskej osady, alebo utečeneckého táboru, tam kde naozaj spočíva jeho problém, ale vyberie si cestu najmenšieho odporu, vyberie si počerného chlapca od susedov napr. Šarkezyovcov, Šípošovcov, Vargovcov, alebo Mugambeovcov, keď bude cupitať s husličkami do hudobky, alebo keď sa bude večer vracať z doučovania z matiky, alebo ich tmavého otca keď sa bude večer vracať domov z práce… vtedy ešte len začne naozajstný prúser.

Pritom v realite NIKTO K ŽIADNEMU EXTRÉMIZMU, K ŽIADNEMU FAšIZMU, NACIZMU , NENÁVISTI NENABÁDA!!!! To , že nechce neoprávnené privilégiá pre neprispôsobivé menšiny na úkor pracujúcej väčšiny… či už sú to naši rómski spoluobčania , alebo imigranti, alebo alebo ( nechce sa mi teraz písať o rôznych prapodivných stvoreniach na rozhraní pohlaví, to je iná téma)…

Ja neverím, že by aj to najväčšie hovädo z krčmy v Brezne išlo ublížiť nešťastnej žene, ktorá naozaj utiekla pred hrôzou vojny pešo cez pol sveta, s malými deťmi, ktorá by pokorne požiadala o pomoc a začlenila sa normálne do spoločnosti, ktorá jej podala pomocnú ruku. Neverím, že by ju niekto nútil vzdať sa svojej viery a prijať vieru našu. Stačilo by, keby netrvala na tom, že sa všetci musíme prispôsobiť jej viere,zvyklostiam a neurážať jej vieru napr. takým vianočným stromčekom a lebo jedením bravčového mäsa v jej prítomnosti … a keby rešpektovala naše zvyklostí a po prekonaní prvotného šoku by sa snažila asimilovať a byť tiež prospešná pre spoločnosť, pracovať a nielen naťahovať ruku….

Ale nám všade ukazujú mladých silných nasratých tmavých chlapov, ktorí vykrikujú o svojich právach a plánoch podmaniť si svojich hostiteľov a aplikovať tu svoje pravidlá a svoje právo, svoje náboženstvo a svoju (ne-)kultúru!!!

Keď tí, ktorých nemáme radi, ukážu prstom na niekoho ako na svojho najväčšieho nepriateľa, vytvárajú si vlastne opozíciu. Pretože priateľ môjho priateľa je aj môj priateľ. Nepriateľ môjho nepriateľa = automaticky môj priateľ…. a tak je to u nás s Kotlebom. Nikto by o ňom ani nechyroval, neuslyšal, nebyť tej hystérie okolo neho. A viete čo tým strašením Kotlebom vytvorilo?? Martýr. Modla. Národný hrdina. (veď aj Jánošík bol zbojník, zlodej, vrah…ale mal spoločného nepriateľa s pospolitým chudobným, obyčajným ľuďom.)

Podľa mňa budúci SK premiér, pretože ho budú voliť ľudia ako alternatívu! Ako liek na svoje boľačky. Kotleba je tzv. “ inteligenciou“ démonizovaný, prisudzujú sa mu všetky zlé vlastnosti, vyťahujú sa na neho komické kauzy… Premiér býva zadarmo v byte kriminálneho živlu, ktorý okradol štát o milióny eur, minister vnútra s tým živlom spoluvlastní firmy, bývalý minister financií, jeden z najbohatších Slovákov zmizol niekde za veľkou mlákou, ale Kotleba je zločinec, vrah, deviant, lebo má sídlo strany vo vlastnom rodinnom dome, čím podľa prepočtov novinárskej presstitútky ukráti štát na daní asi o 23? bez DPH…

A ktorého samozrejme náš demokratický prezident za premiéra nevymenuje.. lebo je podľa neho fašista, extrémista a do vlády podľa neho nepatrí…. a tým naserie ešte viac ľudí a začne začarovaný kruh…

Neveríte mi??? Môj „bezvýznamný“ blog o Kotlebovi koluje po FB už 3 roky a žije vlastným životom bez môjho pričinenia, bez akejkoľvek reklamy!!! Zo SME ho stiahli keď mal čítanosť cez 150 tis ľudí, na ďalšom Blogovisku ďalších 190tis… a prebralo ho kopec stránok, šeruje sa ďalej …. Prečo je táto téma tak atraktívna? Pretože všetci tí, čo majú nejaký hlas, či už aktuálni politici,alebo najnovšie všetkémurozumejúci umelci, nadávajú tým čo sa boja o svoju bezpečnosť, o svoje deti, ženy , o svoje rodiny, o svoju krajinu, vieru…do paranoidných xenofóbnych zadubených extrémistov, fašistov, radistov, nacistov.

A ľudia hľadajú niekoho, kto hovorí ich rečou, rozumie ich strachu a nenadáva im do debilov!!!! A to nie je len problém Slovenský!!! Je to problém zjavne aj český, celoeurópsky a voľby v USA ukázali, že aj celosvetový.

Ale mne sa nechce veriť, že o tomto nevedia ľudia , ktorí o svetovom dianí rozhodujú…že tu vzniká paralela s minulým storočím … že sa falošným altruizmom ( samozrejme za peniaze z mimovládok) vyvolá všeobecná nenávisť a zlosť všade tam kde doteraz bola len nespokojnosť…

Doteraz som nepoznala žiadny Ortel. Ale vďaka masívnej “ kampani“ si to idem vyhľadať a vypočuť…. veď keď to 2 x po sebe získalo strieborného vtáka a porazilo to aj taký kultúrny skvost ako Gipsy CZ…. tak to musí byť…

Laura Kovalová – občan tejto krajiny

36 komentárov

 • Štefan Harabin: Fašizmus? To je KRIMINALIZOVANIE PRÁVNEHO NÁZORU!

 • A je to tu! – o čom držia hubu Slováci – myslené vrátane SK úradov práce NAJMÄ! – o tom Srbáci
  „Neima problema!“ – otrocká práca a skurvená ŽLTÁ ČIARA v Samsungu! „SOCIÁLNA VLÁDA“ KURVA!
  https://www.aktuality.sk/clanok/416339/reportaz-v-utajeni-srbsky-novinar-kritizuje-pomery-v-slovenskej-fabrike/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2#

 • Totalita v akcii – pána Žiaka /ktorý následne skolaboval/ zbalili údajne za to, že na Facebooku v roku 2015 zdieľal – kriticky, ako ironizovaný obraz fašistických metód USA – obrázok USA vlajky, v ktorej boli hviezdičky usporiadané do hákového kríža, a toto choré slovenské gestapo považuje za propagáciu fašizmu! – na posranie!
  Kotleba na tlačovke oznámil podanie trestného oznámenia na toto komando a iniciátorov – mimochodom – ktoré porušilo trestný poriadok tým, že do objektu vniklo pred 07,00, čím porušilo občianske práva dotknutej osoby. Kotleba vymenoval mená všetkých policajtov, ktorí sa akcie zúčastnili – aby si uvedomili, že nebudú anonymne šikanovať občanov. Bližšie Infovojna z 07.02.2017 – ďalej podľa odkazov
  Informačná vojna 07.02.2017
  https://www.youtube.com/watch?v=jMTZonwvcl8
  Tlačová beseda ĽSNS – kompletný materiál
  http://www.infovojna.sk/article/video-tlacova-beseda-lsns-k-domovej-prehliadke-u-martina-zacika

 • Opäť niečo málo ku kultúrnemu marxizmu, komentár k dokumentu dole:

  Na prvej priorite obecných prostriedkov riadenia udalostí – ideológii – treba až 99% pravdy, aby prešlo 1% lži – v tomto prípade – zamlčanie dôležitej skutočnosti, a teda že:
  1/ POP – kultúra je presne – ľudová – kultúra, a zároveň je to pomenovanie tej – mestskej – teda viac menej multikulti kultúry veľkomiest a konkrétne v USA.
  2/ Watson je Brit – preto si tento rozdiel uvedomuje, avšak aj on je ovplyvnený jednak multikulti Britského impéria – jednak zdedeným pohŕdaním všetkým nebritským. Lebo Briti sú už takí.
  3/ Watson je preto ideálnym tlmočníkom tejto „úžasnej“ pravdy o kultúrnom marxizme = Protokoly sionizmu, pretože mu – samému kultúrne obmedzenému, neprichádza na um – a možno je to úmysel, že tak, ako „volá“ po zrodení kontra! pop kultúry – ZAMLČIAVA DOTERAJŠIU EXISTENCIU – ETNO KULTÚRY! – t. j. kultúry toho ktorého národa, a v svojej rozmanitosti až kultúry regiónu, resp. až jednotlivej dediny, kmeňa, rodiny.
  U nás etno kultúra Myjavy, Podpoľania, Zemplína, Záhoria, Slovácka, Lužicka, Juhočeska, Českej vysočiny, Tešínska, atď., atď. – takže sa nesmieme nechať zmanipulovať do nejakej antitézy k súčasnej, cielene provokatívnej dekadentnej šoubizovej pop kultúre – napríklad k univerzálnej kultúre hnutia New Age, aby tak plán na výchovu svetoobčana – kultúrny marxizmus, fungoval ďalej.

  Takže hurá dokument – Watson niečo pravdivé spomenul, a my ho preto budeme „voliť“ – ako „nášho“ človeka, ako obvykle volíme politikov za to, že pomenujú sračky sračkami? Vyhoďte
  z baráku skurvený televízor a pokračujte v svojej zdedenej etno kultúre – a nie je čo riešiť!

  Paul Joseph Watson – pravda o populární kultuře [cz titulky] = 99% pravdy

 • Poznámka – darwinizmus, ktorý zavádza ľudstvo – aby nepoznalo svoj skutočný pôvod, a aby sa svojim „opičím“ pôvodom neustále odpútavalo od Stvoriteľa a svojej duchovnej podstaty – do ľudskej spoločnosti ZAVÁDZA DŽUNGĽU A ÔVÝVOJOVÉ“ PRÁVO SILNEJŠIEHO, VRÁTANE PRÁVA URČITÝCH BLOODLINES BYŤ STÁLE VLÁDNUCIMI ELITAMI. DARWINIZMUS NAMIESTO POĽUDŠŤOVANIA ČLOVEKA – VYTVÁRA Z NEHO – ZVIERA! SYSTÉM MATRIX Z TOHTO ZVIERAŤA POTOMM VYTVORÍ ZOMBIE – OTUPENÚ BYTOSŤ V POHOTOVOSTNOM REŽIME – STAND BY! Darwinizmus zavádza do ľudskej spoločnosti EXPLOATÍVNU SÚŤAŽ DOJNÍC O NAJPRODUKTÍVNEJŠIE VEMENO – a poťažmo AKO u býkov – súťaž o najväčší penis. Zavádza zničujúci neoliberalizmus – právo na život len pre tých najsilnejších hrabivcov a najproduktívnejších otrokov! Úplne zničujúcim – genocídnym programom je marxistický feminizmus – každý, kto je z rozvrátenej rodiny, rozvráteného manželstva, každý, kto zažíva rozvrátený vzťah – rozvrátený nie prirodzenou harmóniou a kooperáciou, ale exploatujúcou, ZNIČUJÚCOU súťažou MEDZI ALFA PARTNERMI – kto z koho – by tomuto už rozumieť mal!
  Nie však mladí ľudia, ktorých prirodzene láka VŠETKO NOVÉ – teda aj NOVÉ rozvracanie všetkých spoločnosť stabilizujúcich tradícií. V SÚČASNOSTI JE VEĽMI ATRAKTÍVNA NOVINKA – NEPLODENIE DETÍ A UŽÍVANIE SI – A ZNEUŽÍVANIE DETÍ – AJ ŠTÁTOM! BEZ DETÍ A ICH OCHRANNÉHO SPOLOČENSTVA – RODINY – NEEXISTUJE ŽIADNA PERSPEKTÍVNA BUDÚCNOSŤ ŽIADNEHO NÁRODA! KULTÚRNY MARXIZMUS A DARWINIZMUS JE CIELENÁ GENOCÍDA!
  http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/9685-kuchar-kulturni-marxismus-darwin

Pridaj komentár