Marián Kotleba – objekt povolebnej hystérie

je názov dnešnej časti relácie na Slobodnom vysielači.

téma: Marián Kotleba – objekt povolebnej hystérie

hosťa: Marián Kotleba – predseda strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko, Milan Uhrík – riaditeľ Úradu BBSK

moderuje: Boris Koroni

v-prvej-linii-08-03-2016

(link na reláciu)

 

8 komentárov

 • Extrémizmus?

  Chcete sa názorne pozrieť, ako sa tvorí „politicky korektný“, ale zato kompletne falošný obraz sveta? Tak ste si mohli včera pozrieť na jednej slovenskej televíznej stanici typický hollywoodsky film „Mierotvorca“. Dve hodiny vás tam budú „akčne“ presviedčať, že Biely dom vo Washingtone je centrála najmierumilovnejších síl na svete. V skutočnosti od II. svetovej vojny vedú USA nekončiacu sériu medzinárodnými dohovormi a zákonmi neospravedlniteľných agresií po celom svete. S najnovším následkom ohromujúcej migrantskej vlny z krajín, ktoré rozbombardovali a nechali tak.

  A keď už sme pri Američanoch. Viete aký rozdiel je medzi terajším republikánskym kandidátom na prezidenta USA Donaldom Trumpom a „extrémistom“ Mariánom Kotlebom? No ten, že Kotleba je oproti Trumpovi priam baránok, čo si veľmi dáva pozor na hubu. A náš demokratický americký vzor (tak obdivovaný ideologickým papagájmi Hríbom, Šebejom a spol.) je brutálne extrémistický, rasistický, xenofóbny, politicky ne-korektný a predsa má ohromujúcu podporu voličov v USA? Tak kto je tu extrémista?!

  http://gumurin.blog.pravda.sk/2016/03/10/kotlebu-splodili-nasi-politicki-korektori/

 • Vysielanie Slobodného vysielača bolo včera pod rovnakým útokom, ako keď ŠTB rušila vysielanie Rádia Slobodná Európa. Staré časy neslobody a cenzúry sa vracajú.

 • najvacsia sranda ako mu tym nahravaju
  keby sa s nim bavili ako so standardnym politikom, tak ho raz dva pripravia o jeho protestny image a urobili by tak z neho standardneho politika ktory nema co ponuknut
  ale takto len posilnuju a robia z neho mucenika par excelance

  Co sa tyka Slovenskeho statu, je to davna minulost ktoru nezmenime
  avsak za komunistov nebolo mozne sa s nou vyrovnat a potom zasa nastupila politicka korektnost, ktora branila a nadalej brani vecnej diskusii – a divime sa ze nam z toho strasi.
  S komunizmom sme sa dokazali vyrovnat lepsie,
  aj ked este donedavna niektori ludia tvrsili, ako skvele vraj bolo za komousov, liecba Ficom sa ukazala ako prospesna i ked neprijemna liecba. (klesajuce percenta ukazali, ze pacient sa zotavuje)
  Osobne si myslim ze liecba Kotlebom ako premierom by mala podobny blahodarny psychoterapueticky ucinok

  • http://cerven.blog.sme.sk/c/406857/kotlebovcov-dostala-do-parlamentu-ficovlada.html

   Na Slovensku už desaťročia zatvárajú politici oči pre riešením rómskych problémov a najviac pokazila posledná Ficovláda. To oni zrušili motivačné štipendiá a namiesto nich zaviedli príspevok pre žiakov za to, že prídu do školy. To oni dlhé roky zdržiavali nádejný projekt Komunitných centier. To oni tak nastavili dôchodkový systém, že tí, ktorí roky čestne pracujú majú menší dôchodok, ako tí, ktorí roky brali „sociálku“. Riešenia existujú, nie extrémistické, ale rozumné, no musí za ne hlasovať väčšina poslancov. Myslím, že s hlasmi poslancov Smeru sa rátať nedá. Tí, ktorí sa do týchto riešení pustia, musia počítať s tým, že ich Rómovia (asi 200 000 poslušných voličov) voliť nebudú.

   No budú ich v budúcich voľbách voliť slušní a zodpovední Rómovia (lebo oni sú najviac znevýhodnení vo svojich komunitách) a tí, ktorí v mnohom nesúhlasia s Kotlebom, no zo zúfalstva mu dali hlas preto, lebo on jediný sľúbil, že urobí poriadok. Neurobí. Lebo ho neurobil ani v Bystrici, kde podľa správy Transparency Inernational Slovensko korupcia kvitne ako čerešne na jar. http://transparency.blog.sme.sk/c/374261/rok-zupana-kotlebu-alebo-ako-sa-dari-lsns.html

 • Kedy už konečne ľudia pochopia konšteláciu?
  Systémoví politici sú zajedno proti Kotlebovi to je fakt.
  Ale že by im vadil fašizmus? Tak to je naozaj vtip roka!
  Všetci títo systémoví politici podporujú a schvaľujú korporátny fašizmus a eurofašizmus ktorý vládne na Slovensku.
  Všetci títo systémoví politici s úsmevom podporujú a schvaľujú krištálovo čistý fašizmus a nacizmus ktorý vládne a vraždí na Ukrajine.
  Nie Kotlebu nevolili fašisti, ale ľudia ktorí sú zúfalí, ľudia ktorí sú 26 rokov zdieraní systémovými stranami, ľudia ktorí chcú už preč z EU a z NATO, ktorí nechcú aby tu vládli korporácie a cudzie mocnosti, a ktorí si neprajú ani americké základne ani islam na Slovensku. To že sa niektorí Kotlebovi ľudia otvorene hlásia k Tisovmu Slovenskému štátu (a treba si pripomenúť aj zakázanú Pospolitosť) je vec druhá.
  Najväčším problémom ale ostáva fakt, že nikto nebude analyzovať požiadavky týchto zúfalých ľudí. Ani médiá ani systémoví politici. Bude sa len dokola omielať „Kotleba je fašista“ a vec je vybavená.

 • Nic v zlom, ale mat v relacii c. 1 a c. 6 z LSNS nesmrdi zaujatostou? Je sice fajn, ze ste uviedli poziciu Predseda BBSK, ale ta diskusia bude vsetko, len nie nezaujata a vyvazena…

  • Máš krištáľovú guľu, keď vieš vopred, že bude zaujatá? Moderátor zrovna nie je sympatizantom ĽS-NS a nebojím sa toho, že by nebol Kotlebovi protiváhou.

  • A myslíte, že by zo Smeru prišli? Stavím sa, že ak by chceli, hociktorá parlamentná strana by mohla mať na SV podobný priestor.

Pridaj komentár