Marian Kotleba zajtra 4. 11. 2015 na rádiu Regina

Keby som mal túto informáciu ešte pred zverejnením článku SME opäť útočí na Mariana Kotlebu, počkal by som s článkom na túto reláciu. Nemal som ju v tom čase, a tak je na svete článok, plus  táto malá upútavka na zajtrajšiu reláciu.

reginaZajtra sa teda o aktuálnej téme dozvieme viac z prvej ruky od jedného z aktérov situácie, ktorá tak veľmi zaujala denník SME.

7 komentárov

 • pekny biely den pan Juris, nemyslite si ze to prehanate s reklamou panovi Kotlebovi ? Je Kotleba to co nasa krajina potrebuje ?

  • takto, tá info o tej relácii sa ku mne dostala cca 2 hodiny po uverejnení toho článku.

   De facto, začali s tou reklamou SME, ale budiž…

   Už som nechcel aktualizovať článok, predsa už k mnohým čitateľom sa za ten čas dostal a tiež som nechcel zase, aby o tej relácii zajtra (bude viac než pravdepodobne k téme článku) čitatelia nevedeli.

   Kladiete si otázku, či Kotleba je to, čo naša krajina potrebuje.
   Trošku binárne postavená otázka, svet nie je len áno, nie, 0, 1. Ale samozrejme otázka oprávnená.

   Položme si ju ináč, praktickejšie, bude ohrozená demokracia na Slovensku ak sa Kotleba dostane do parlamentu ?

   Osobne si myslím, že ak sa tam dostane, skôr to demokracii pomôže….

   A vôbec nejde o Kotlebu, či je takový alebo makový, svoju úvahu staviam na tom, že tí druhí „demokratickí“, keď ho budú mať každý deň na očiach, si dajú potom väčší pozor na svoje kroky a budú robiť viac v prospech občana, menej okato kradnúť atď. aby to tu jedného dňa Kotleba neprevzal celé s ústavnou väčšinou. Lebo ako keby tí súčasní politici už stratili súdnosť a akúkoľvek mieru normálnosti ohľadom spravovania vecí verejných.

   Prajem pekný deň ľuďom všetkých rás a etník 🙂

  • …Mr.Richard…úprimne …!…vy máte čierný deň…?…!…

  • Pekný biely deň Richard!
   Kotleba nemá prístup do médií ako súčasní zlodeji, ktorých ste zrejme voličom. Preto je tento článok na mieste a jeho zverejnenie hodnotím pozitívne. Áno, MK je presne to, čo táto krajina potrebuje. Stačí sa pozrieť na hospodárske výsledky BB kraja pod jeho vedením.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Marian Kotleba zajtra 4. 11. 2015 na rádiu Regina

Pridaj komentár