Most Híd žiada prijímať moslimských migrantov

Vyjadrila sa tak podpredsedníčka strany Lucia Žitňanská. A strana, ako celok, zdá sa nemá k jej vyjadreniu  námietok.

LuciaBela

Lucia Žitňanská a Béla Bugár na jednej z tlačových konferencií Mostu – Híd. Zdroj: Youtube

Výber, pre nás vhodných sto sýrskych kresťanov, považuje Lucia Žitňanská za absolútne nenáležitý. Výber migrantov na základe viery považuje za „diskrimináciu“.

Premiér sa na tému migrantov vyjadruje, akoby to neboli ani ľudia. Nehovoriac o tom, že diskriminačný prístup na základe vierovyznania je neprijateľný,

Namiesto toho, aby vláda komunikovala s občanmi, a predovšetkým s obyvateľmi Gabčíkova, v snahe rozptýliť ich obavy z príchodu päťsto imigrantov, ktorých dočasne prijmeme na základe dohody s Rakúskom, svojimi vyhláseniami Robert Fico len naďalej stupňuje obavy z ich neprispôsobivosti.

zdroj

Takže podľa podpredsedníčky Mostu-Híd Lucie Žitňanskej má premiér rozptyľovať obavy. Zrejme bez ohľadu na skutočnosti, ktoré dnes sa dejú v západnej Európe (napríklad udalosti v Rotherhame) . Asi na základe ľudovej múdrosti, čo oči nevidia, to srdce nebolí.

Lucia Žitňanská pôsobí v politike dlhé roky. V roku 2006 ju KDH nominovalo za štátnu tajomníčku ministerstva spravodlivosti.

V období 8. februára až 4 júla 2006 bola podpredsedníčkou vlády a ministerku spravodlivosti.

V rokoch 2006 až 2010 bola poslankyňou za SDKU-DS, neskôr ministerkou spravodlivosti vo vláde Ivety Radičovej. Od roku 2012 opäť poslankyňou a predsedníčkou poslaneckého klubu SDKÚ-DS v Národnej rade.

V  roku 2013 opustila potápajúcu sa SDKU a zakotvila v Moste – Híd, kde sa pomerne rýchlo stala podpredsedníčkou. (Pozn. asi majú v Moste – Híd veľkú personálnu krízu, keď sa prebehlíkovi z SDKU podarí hneď dosiahnuť na post podpredsedu)

zdroj

Mini komentár:

Požadovať prijímanie moslimských migrantov je aj na štandardnú „EU – normalizačnú“ slovenskú politickú scénu pomerne silné kafe. Použitie čarovného slovíčka „diskriminácia“ je v tomto prípade úplne mimo misu.

Sú to práve kresťania, ktorí sú v krajinách ich pôvodu ohrození najviac a preto nie je na tom nič diskriminačné, ak sa pri obmedzených slovenských zdrojoch dá tejto skupine priorita.

Zdá sa však, že pre niektorých politikov naozaj ako keby islamistov na Slovensku  nebolo nikdy dosť.

O nejaký čas uvidíme, do akej miery tézy pani podpredsedníčky Mostu zdieľajú jeho voliči. Je možné, že sa v značnej miere presunú ku konkurenčnej SMK. So znižovaním preferencií vlastnej strany má práve Lucia Žitňanská pomerne slušné skúsenosti.

Hlavne vďaka ľuďom typu Lucie Žitňanskej som čoraz viac presvedčený, že po 25 rokoch dozrel čas na výraznú zmenu na ľudom volených postoch. Je tu naliehavá spoločenská potreba vo voľbách vymiesť parlament „od podlahy“.

Sú potrební noví ľudia, nové strany,  nezaťažení svojím dlhoročným pôsobením v rôznych funkciách a rôznymi tými „vyššími ideami“. Ľudia a strany, pre ktoré najvyššou ideou bude nie priazeň „zahraničia“, ale spokojný a bezpečný život slovenského občana.

Pretože tí druhí – „štandardní“, už za tie roky dostatočne presvedčivo ukázali, kam sú schopní našu spoločnosť dostať. Práve vďaka nim čoraz širší okruh slovenských občanov zisťuje, čo je to chudoba a bieda.

Teraz politici typu Lucie Žitňanskej v mene „vyšších  ideí“ až príliš ľahkovážne pristupujú už aj k téme základnej bezpečnosti slovenských občanov. Ďakujeme, stačilo…

 [sociallocker][/sociallocker]

78 komentárov

 • Neviem prečo?Ja som za prímanjie,ale tak že každý s tích politikov si ich nasáčkuje domov aspoň 10-tich!

 • kto ešte nevie, čo je to za sviňu, tak podľa tohto musí vidieť, že je to šialená sviňa.

 • spiny madarske,nech vypadnu zo slovenska a zoberu si aj tu moslimsku pliagu!!!!!!!!!!!!!!

  • Ľudská špina sa nerozoznáva na základe národnosti človeka, ale na základe toho, kto čo napíše v takých komentároch napríklad. Postav si pred zrkadlo, ešte aj ty môžeš byť človekom.

  • Július Kovács

   Čo máš proti maďarom ty dement tirpácky?

  • milý pane, máte na prosto pravdu, ale ze Slovenska vypadneme pouze takovým způsobem, jak jsme tam dostali tj. s pozemkem, posunutím státních hranic

 • ona by sa nemala volať Žitňanská ale SHITňANSKá – LEBO JEJ už NAčISTO JEBE !

 • Ak o prisťahovalcoch rozhoduje táto žena,tak zbohom Slovensko !!!

 • Žitňanská ukáž otvorenú náruč a daj svoju dcéru moslimovi.

 • Piata kolóna – „Most cez rieku Kvai“ /Amíkmi vymyslený príbeh z 2. sv. vojny – bojov proti Japoncom – reálne sa udalosti odohrali za iných okolností v Nórsku/ nie je to isté, čo kedysi /1919 – vpád hord Bélu Kúna-Kohna na Slovensko/ krvavé boje o most cez rieku Dunaj v Komárne.
  Ale Béla ako Béla – všakže? – lebo v pozadí tohto vydierania migrantmi – o ktorom Nagy Magyar Orbán „nič nevie“ – je politický tlak NA UZÁKONENIE SLOVENSKEJ A MAĎARSKEJ DVOJJAZIČNOSTI!!! – o čom SAMOZREJME – „slovenský záujem“ zastupovaný „SNS“ akronymom – „NEVIE NIČ“! Všakže!

  Takže mám nápad – my tých Bugárových hostí pošleme vegetovať ku Bugárovi DOMOV! a ku – Orbánovým trianonlistom! Prosím nemýliť si Trianon a imigrantský triatlon = cez púšť, cez more a cez rieky – „mosty“. Cez hory chodíme len MY – lebo tie neuhnú!

  • Pre tých, ktorým to nezapína v zmysle dlhodobých geopolitických plánov „kohosi“, si položím otázku – kam by som – ako „Maďar“ žijúci v Maďarsku upratal imigračný problém – aby som tak zároveň vrazil klin medzi svojich susedov? Odpoveď – do maďarskej autonómnej oblasti Slovenska! No a na vytvorenie maďarskej autonómnej oblasti na Slovensku treba najprv presadiť slovensko-maďarskú štátnu dvojjazyčnosť, čím sa informačné pole na juhu Slovenska ovládne – maďarčinou. U miestnych Maďarov sa potom podobne ako v Sudetoch – lebo generácie zabúdajú – vytvorí ilúzia lepšieho života v jednotnom veľkom Maďarsku – ako keby teraz v ňom nemohli žiť, cestovať, podnikať, kupovať tam pôdu, nehnuteľnosti – ale je to klasická národnostná brnkačka, že? No a potom ten reálny sociálny „maďarský“ problém prenesieme Z CENTRA – na felvidék! Celá táto špina je postavená na dlhodobých plánoch islamizácie, zotierania hraníc národných štátov – začnime autonómiami, ničení národných kultúr s heslom multikultúrneho „obohatenia“, teda – že Slovákov zrádzajú tak kvázi „slováci“ ako aj Maďarov zrádzajú kvázi „maďari“ – „tí naväčší“, pretože v našej spoločnej PODUNAJSKEJ KULTÚRE KURVA – Dunaj ľudí nerozdeľuje, ale SPÁJA!, ale naše dva národy a NAŠICH ĽUDÍ rozdeľujú a rozoštvávajú len – SIONISTI! S KONSKÝMI ksichtami!

 • Veľmi nerád sa rozculujem. Nerobí mi to dobre. Mohol by tu zitnasku už niekto vystreliť niekde na Mars? Nech ju nie je viac vidietani počuť. Už mi je viac odporná ako Fico

 • Nech si ich nastahuje k seme domov a nie tu.clovek musi makat ako otrok aby mal na vyzitie a ty to pridu dostanu vreckove a nic nerobia iba bordel.najprv sa postarajte o obcanov SR aby mali platy ako europskej unii.

  • Nepotrebujeme platy Eu,radšej si zoberme späť slovenskú korunu a začnime odznova s vlastnou výrobou,či už v rámci sebestatočnosti poľnohospodárskych produktov ako aj vojenskou výrobou o ktorú nás pripravil Havel a spol.Trhy okamžite prevzali amíci a británia. „Radšej suchý chlieb s úsmevom na tvári,ako vyprážaný hamburger so slzami v očiach “ !!!!!!!!!!

 • Stratila už uplne rozum,a to som si myslel že je normalná.

 • Na toto nemám slov ….. Si ich nasáčkuj domov ty Dora uderená

 • Súhlasím s pani Žitňanskou v tom, že je to diskriminácia, vylúčiť moslimov na základe ich viery. Veď predsa o to aj ide. Sú to moslimovia, z koho radov sa rekrutujú teroristi. Sú to moslimovia, kto zničí každú trochu otvorenú spoločnosť a pretvorí ju na ľudské práva pošliapavajúci a teror šíriaci kalifát. Tak už by sa mohla pani ministerka spravodlivosti konečne začať zaoberať spravodlivosťou namiesto falošnej politickej korektnosti.

 • ved nech si ich nastahuje domov, par krat ju znasilnia, odrezu jej hlavu a podpalia dom aj s rodinou a bude mat. Kupte jej niekto telku lebo evidentne nema doma televizor a nelozera spravy ani necita noviny ani net. vyvedte ju z jaskyne a ukazte jej realitu a civilizaciu.

 • madarske zapredane kurvy nech si ich nastahuju do Madarska

 • Musí byť asi ,,dobrá“keď ju berú zo strany do strany.

 • Tá sviňa robí pre Soroša, to je isté. Zakazuje opozíciu, pretlačila zákon na zákaz slobody slova a dokonca aj názoru, chce sem Sorošových muslimských bojovníkov. Fuj hnus, za hrsť dolárov nás chce všetkých vyvraždiť, myslí si, že ju Soroš aj s jej skorumpovanou rodinkou ubytuje u seba v Karibiku, ale ju len použije a vykadí sa na ňu.

 • Pingback: Čierny deň pre Slovensko. | RTPS.sk

 • Pingback: Čaká Slovensko vládna kríza a predčasné voľby ? | RTPS.sk

 • Pingback: 48 rokov od sovietskej okupácie. – MEDZIČAS

Pridaj komentár