Ak účasť nespĺňa očakávania, stále je tu generálny reklamný partner,

ktorým je Policajný zbor.

Včera sa Bratislave stretli 2 protichodné tábory.

Demonštrovali „neonacisti“ a  protidemonštráciu robili „islamisti“. Takto by sme asi informovali, ak by sme začali na udalosti nazerať „profi“ novinárčinou systémových médií.

Lenže my sme alternatíva a ono to v tej Bratislave bolo o niečo zložitejšie. Takže jedných budeme „pracovne“ nazývať nacionalistami a druhých eurohodnotovými.

Prvé čo sa potvrdilo. tak pri Bonaparte ako aj včera, organizovať protest bez spoluúčasti Mariana Kotlebu počet účastníkov nevytlačí nad 5 000 ani „kdyby trakaře padali“. Jedine ak by sa dávala účastníkovi flaška borovičky zdarma ale potom  pohľad na demonštrantov by následne obletel svet.

Počet účastníkov protestu organizovaného nacionalistami (podľa Wikipedie nacionalizmus je politický smer, ktorý tvrdí, že príslušníci jedného národa majú právo spojiť sa a vytvoriť si suverénny národný štát) iste jeho organizátorov nenadchol.

V atmosfére Brexitu by udalosť čoskoro upadla do zabudnutia u širokej verejnosti, pokiaľ ju vôbec zaregistrovala.

Absolútne nepochopím, prečo v závere urobil organizátorom „promo“ tohto typu Policajný zbor. V nasledujúcich dňoch hodinách týždňoch si nemalá časť verejnosti pozrie tieto zábery (zdroj YouTube – Igor Jurečka) a divák si z nich pre seba iste vyvodí svoje závery…

Týchto pár momentov z videa ma zaujalo najviac a pridávam k nim svoje postrehy.

 

BA_protest01

ja byť štátnym úradníkom, či politikom čo o veci rozhoduje, iste by som na takéto akcie zvolal potrebné policajné sily. Avšak mimo nutného zásahu by ich nebolo nikde vidieť….ich pozície by boli pred verejnosťou skryté

 

BA_protest02

masívna policajná prítomnosť dodá akcii celoslovenský rozmer a „punc“ disentu

 

BA_protest03

A tak sa stalo, čo sa stať muselo, Marian Magát dáva PŠM – politické školenie mužstva prítomným policajtom

BA_protest04

Na tvárach policajtov vidieť, že radšej by sa v zadku videli, ako byť na tom mieste. A ďalšie politické školenia mužstva ich čakajú doma, od známych či rodinných príslušníkov…ono na videu síce hovorí kontroverzný Marian Magát, aj pár hlúpostí je v jeho myšlienkach,  ale dovolím si tvrdiť, to čo hovorí, do značnej miery si to myslí väčšina Slovákov

 

BA_protest07

Polícia zvalila na zem vodcu Slovenskej pospolitosti Jakuba Škrabáka. Zároveň sa policajt snaži odohnať kameramana. V tejto súvislosti sa nedá nespomenúť na podobný záber s Marianom Kotlebom. Začína vychádzať aj spoločensko politická „hviezda“ Jakuba Škrabáka ?

BA_protest08

Zadržanie Jakuba Škrabáka považujem za kontraproduktívne, ale ešte do istej miery pochopiteľné, je to predsa len vodca Slovenskej pospolitosti. Čím sa ale previnila táto staršia pani ?

BA_protest11

Táto pani naozaj vzhľadovo nepripomína pravicového radikála ale policajti si od nej vypočuli svoje…

BA_protest09

Policajti si celkovo od občanov vypočuli svoje….nechcel by som byť na ich mieste. Lenže vynadané by mali dostať v prvom rade politici, a myslím, že v každých ďalších voľbách (vo všetkých typoch volieb) patrične „vynadané“ dostanú…

BA_protest10

Slovenským policajtom poslal tvrdý odkaz aj známy český občiansky aktivista Pavel Matějka

celé video je možné vidieť tu:

Ako som sa neskôr dozvedel, že polícia obhajuje zásah zničením vlajky EU. Nič lepšie si Marian Kotleba, ktorý práve štartuje diskusiu o SlovExite želať nemohol…

Na záver už len celkovo zhodnotím sobotňajší zápas nacionalisti versus eurohodnotoví.

V nadstavenom hracom čase, striedajúci hráči (z klubu PZ) zvrátili priebeh zápasu a tak nacionalist team jednoznačne vyhral napriek tomu, že v celkovom priebehu zápasu sa im vôbec nedarilo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 komentárov

 • Napriek malej účasti protestujúcich civilistov musím úprimne zagratulovať p.Magátovi,že využil svoj míting na príhovor svk policajtom, ktorým sa prehovoril do duše. Snáď si ho vypočuli a pochopili súvislosti. Títo policajti ani netušili, že sa stali aktívne účastní pochodu proti imigrácií. A snáď už nabudúce budú spolu pochodovať aj na parlament:)

 • policajti by mali zacat mysliet hlavou a nie nejakymi trafenymi predpismi ci zakonmi….

 • EU je židovská žumpa lotrov a noný EUSSR. Tí židovskí vrahovia čo niekedy sedeli v Moskve a vraždili 70 rokov bielych Kresťanov v Rusku, dnes sedia v Bruseli, len zmenili komunizmus na rasový marxizmus, vyvraždiť Bielych Europanov a Kresťanov in general.. Pápež je ďalší židoboľševický marxista. Nezvádzajte toto na USA, lebo tam sa deje Bielym to isté čo u nás. Hlavné mmesto USA je Tel Aviv , tak isto je to s EU a Židovská žumpa lotrov !!! V Bruseli je TAJNÝ Židovský 120 členný parlament, kontrolná komisie, čo riadí Brusel a Nový Babylon. Židia robia to isté v Europe teraz ako to robili Španielsku v 15 storočí, keď zaplavovali moslimskou inváziou Španielsko, až ich Kráľovna Issabela vyhodila roku 1492 zo Španielska . Španieli nie sú čiernejší od slnka.

  Pozrite si na YOU TUBE „Scret Jewish EU parlament“

 • Nieco o pochodujucich eurobolsevikoch, sudruzskej druzbe Blahu, Mihalyho, Havrana a Radicovej nebude?
  O tychto Sorosovcoch a USA ambasady oblubencoch nic?
  Od medzicasu by som ocakaval kritiku bolsevikov a nie nieco hodne komunistickeho Slovo. Aspon ich hesla. Mozno tam bol aj Chmelar. Ta vasa kaviaren, ked obhajujete Kalinaka podvodnika a zlodeja poukazovanim na kaviaren, tu ste vsetkuch mali na jednom mieste. Blahu kesovaka, Sorosovku Radicovu, gay aktivistu Havrana a profi revolucionara Mihalyho.
  Evidentne nedokazete spracovat tuto temu.

  • Ak by som sa aspon tvaril ako praviciar, pytal by som sa, ako je mozne, ze lavicovi extremisti v mediach su antifasisti, pripadne len aktivisti ale nikdy nie extremisti a ako je mozne, ze z minulorocneho poctu cca 100 jedincov (na podporu imigrantov najprv len 6 ludi) z toho bolo tento rok niekolko tisic, kto to bol, kto im zabezpecil letaky, atd.

   Ale Matovica mate hned jasneho. Oznami, ze on vyrobil, vy oznamite, ze nie, ze to USA ambasada.
   Tu mate pochod USA sorosovcov, financovaneho cez OSF a nedate o tom ani tuk.
   Ani len otazku, co medzi extremistami robila Radicova, ktora zacala ako prva z nasich dani financovat LGBTI. Ten nejaky ich dom v BA.

   Toto neanalyzujete, ale na strane danoveho podvodnika Kalinaka ste od zaciatku. Lebo cerveny papier, to musi byt USA.

 • čo mali neboráci robiť, dostali nariadené zhora, že musia zakročiť…. ak by neposlúchli, mohli by prísť o prácu a hypotéky treba v dnešnom svete z niečoho platiť…

 • Policajný štát. Kaliňákova polícia.

  • A ešte jednu drobnosť. Môj syn sa narodil 14.11.89. Pri bujarých oslavách som prorokoval, že „do jari sa prekotí“. Mal som na mysli politický systém. Vtedy tiež dozrela situácia v štáte do neudržateľného stavu, a dnes je tomu podobne. Dnes, hoci sa mi nenarodil žiaden potomok si dovolím tvrdiť to isté: „Do jari sa prekotí“.

Pridaj komentár