Ako rýchlo štátny „orgán“ vypne Medzičas?

Viackrát sme upozorňovali, že zvýšenie napätia v Európe povedie k sprísneniu kontroly obyvateľov a zníženiu slobôd. Prakticky sa to do bodky plní.

Prvé legislatívne zmeny sa očakávajú aj na Slovensku a výsledkom „boja proti terorizmu“ na ochranu občanov tohto štátu bude v skutočnosti teror proti občanom štátu. Nový zákon bude umožňovať jednoducho vypnúť web len na základe posúdenia (štátnej) tajnej služby a (skorumpovaného) sudcu. V princípe je jedno, aké zdôvodnenie a podmienky si do zákona legislatívci napíšu. Paragrafy sú kľukaté a do zdôvodnenie, že ide o stránku, ktorá „…prispieva k šíreniu myšlienok podporujúcich alebo propagujúcich terorizmus, politický alebo náboženský extrémizmus či sekty,“ sa dá bez problémov skombinovať kritika a terorizmus v jednom.

Spomínate si ako sme kritizovali neriadenú imigráciu, ktorá je nielen kultúrnym, sociálnym či zdravotníckym rizikom, ale aj bezpečnostnou katastrofou. Ak bude štátna moc chcieť potlačiť kritiku, viem si predstaviť formuláciu, že „…Medzičas svojou neopodstatnenou a nepodloženou činnosťou vyvoláva negatívne nálady v spoločnosti, ktoré sa prejavujú radikalizáciou určitých skupín obyvateľstva. Preto doporučujeme túto stránku vymazať.

Verím tiež, že prieťahy v súdnom  konaní budú v tomto prípade úplne neznámou vecou a príkaz nejakého ministra na zastavenie Medzičasu bude riešený s rýchlosťou a efektívnosťou, ktorú by nám závideli aj čínske úrady…

Zdroj:

http://www.zive.sk/clanok/110393/stat-chce-vediet-vypnut-radikalne-weby-na-zakaz-postaci-sis-a-sudca

7 komentárov

 • Ten kto v terajšej spoločnosti verí v slobodu tak vôbec nieje slobodný. Dám príklad stávat denno denne do roboty a pracovat a na nič sa nepýtat sem tam íst do kina z priatelkou,do mesta a mysliet si že som slobodný ako ešte nikdy. Cez leto íst na dovolenku a takto sa to opakuje … Toto nieje sloboda ale akt otroctva pre niekoho vedomého pre iného zase neviditelného.

  A škola je to isté deti tam sú sice dlhšie ale prídu s tade ešte sprostejšie. Clovek sa tam neučí čo ho bavi , biflí sa to len preto aby mohol mat jednotku. A ked ju získa tak o týžden ani nevie čo sa to biflil do hlavy. Sloboda skutočného slova skončila v roku 1945…

  • Súhlasím, za túto situáciu budeme musieť draho zaplatiť. Aj my Slováci (dlhodobo tyranizovaní cudzou nadvládou) máme akosi v podvedomí že „Múdrejší ustúpi“. Len osobnosti dokázali prejaviť ľudskú dôstojnosť, osobnú statočnosť a mučeníctvo. Ostatní len prežívajú. Postačí im povestná „misa šošovice“ , jednoduché chápanie histórie a nezáujem o niečo vyššie a zmysel vlastnej existencie. To odpovedá aj súčasnej propagande, vnucovanie zvrhlosti i propagáciu LGBTI, násilný multikulturalizmus, imigranti … v snahe o svetovládu pod taktovkou USA. Demokracia je veľká lož, to ľudia skôr menej pochopia, ale už nebudú môcť to nijako zmeniť.

 • Jednoducho zavádzame PATRIOT Act …..rýchlo si 3x po sebe povedzme „sloboda slova“….kým sa ešte dá….

 • Pripravujete nás na to najhoršie ?? Hmmm..

 • Myslím že vypnutie môžu zrealizovať niekoľkými spôsobmi, napr. u poskytovateľa webhostingu, u národného správcu domény alebo doménu zablokovať u SK poskytovateľov internetu… Ak by k niečomu takému prišlo, dajú sa takéto totalitné perzekúcie obísť presunutím sa na webhosting v USA a premiestnením sa na inú než SK doménu, keďže .sk je pod kontrolou štátu, cez národného správcu SK-NIC…
  Ozaj, máte už regnutú medzicas.com variantu? 😀

 • Tak si zoberte priklad z madarskeho kuruc.info ktore je na americkom serveri ( a ktore sa madarska vlada snazila vypnut x krat), kde predsa len v USA este vzdy existuje sloboda prejavu . Ozajstna sloboda. Tam v relaciach pocujem take veci, za ktore by v EU a na SLovensku uz davno ludi zobrala „policia“ a „sudy“ by odsudili. Ale v USA sloboda prejavu este naozaj je !

  • možno, že je. ale je to ako hrach na stenu. Hlavne, čo sa týka vplyvu na ich zahraničnú teroristickú politiku

Pridaj komentár