„Atómoví fyzici“ sú nervózni z nedostatočných darov

Ako všetci veľmi dobre vieme, davy valiace sa do Nemecka sú zložené výlučne z vysokokvalifikovaných inžinierov, doktorov s dvoma atestáciami, molekulárnych biofyzikov a budúcich laureátov Nobelových cien.

Absolútne nechápem údiv čitateľov v Nemecku, ktorí sa cítia šokovaní z častej otázky v azylových centrách: „Kedy už konečne dostanem to sľúbené vlastné auto a vlastný dom?

Dachauer Rundschau

Dachauer Rundschau

O tomto podľa Epoch Times informovali miestne noviny Dachauer Rundschau.

Divíte sa tým ľuďom, že sú znechutení? Oslovilo ich zúfalé volanie Mutti Merkel po obrode nemeckej spoločnosti a oni opustili svet čistej vedy a klimatizovaných špičkových laboratórií, len aby pomohli civilizácii na nižšom vývojovom stupni.

To, že tí tupí ignoranti v Nemecku nevedia, či dokonca nechcú používať žiadnu civilizovanú reč je vrchol drzosti. Namiesto vznešenej arabčiny alebo aspoň paštúnčiny omieľajú svoje bezduché požiadavky v reči, ktorá skôr pripomína kýchanie ťavy. A namiesto okulahodiacej kaligrafie písma Koránu, ktoré zaslal prorokovi Allah ako jedinému prostriedku na opis sveta, všade pchajú neestetické a bezbožné čarbanice.

Pre slušného vzdelanca z Ázie je urážkou písať na podobné dokumenty a preto na znak protestu mnohí z nich používajú krížiky namiesto podpisu. Bohužiaľ, toto všetko Nemci vôbec nepochopili a na otázku, či sú medzi utečencami takí, ktorí by sa kvôli svojmu vzdelaniu či požadovanej profesii mohli v Nemecku rýchlo osamostatniť, azylová koordinátorka odpovedala: „Takých som skoro vôbec nestretla. Mnohí utečenci sú negramotní a príjem svojich peňazí podpisujú len krížikom. To výrazne znemožňuje komunikáciu. Len málokto vie po anglicky, francúzsky alebo nemecky.

Vyzývam nemeckú vládu, aby konečne začala riešiť tento problém. Vzdelanci, ktorí v dobrej viere prišli ako vierozvestovia do Nemecka na pomoc, potrebujú pre svoju prácu a osvetu patričné zázemie. Vlastný dom, auto a dvetisíc eur mesačne, ako spomínali ich kolegovia v Rakúsku, je skutočne len existenčné minimum. Ale ani to zatiaľ Angelou Merkel zneužité obete od hulvátskej nemeckej spoločnosti nedostali.

P.S. Článok je irónia 🙂

Zdroj:

http://www.epochtimes.de/politik/deutschland/asylkoordinatorin-ueber-wunschtraeume-fluechtlinge-fragen-oft-wann-bekomme-ich-mein-haus-und-mein-auto-a1280867.html

6 komentárov

Pridaj komentár