Cenzúra v Česku

Jeden z redaktorov Reflexu J.X.Doležal sa netají dešpektom voči islamu a obhajuje právo obyvateľov Českej republiky dobrovoľne si rozhodnúť, kto sa môže stať občanom Česka. Niet divu, že po udalostiach v Kolíne zareagoval ostro sarkastickým článkom na stránkach portálu Reflex, kde vyzval dobrovoľníčky z neziskoviek aby pomohli migrantom. Títo sú z domova zvyknutí na pravidelný sex s nástrojom na uspokojenie, ktorý sa u nás nazýva žena a tak by bolo vhodné, aby vycestovali do Nemecka a naplnili jednu z ich základných potrieb.

Článok sa dlho neohrial, dnes je stiahnutý

Jeho kópiu neprinesieme, pretože by sme porušili autorský zákon, tak len zreprodukujeme

Kolínske nepokoje? Priama výzva českým dobrovoľníčkam!

Nepokoje, ktoré počas novoročnej noci zachvátili rad západoeurópskych miest a kulminovali v Kolíne nad Rýnom, ukázali, že úbohých azylantov ženie k výtržnostiam čosi pochopiteľné a ľudské: Sexuálna nadržanosť! A to je treba zmeniť!

Zaznamenal som množstvo dobrovoľníckych aktivít v prospech utečencov, ktorým by som sa smial – keby to nebolo politicky nekorektné a ľudsky neslušné. Zaznamenal som napríklad stánok dobrovoľníckej pomoci na pražskej Hlavnej stanici, na ktorom dlhé dni dobrovoľníčky márne vyčkávali utečenca, ktorý by si nechal pomôcť. Rovnako tak sa dievčatá mohli pretrhnúť pri nákupe karimatiek pre utečencov, ktoré títo používali ako ekologické kurivo pre táborové ohne.

Teraz, keď je dobrovoľníčok konečne naozaj zapotreby, sa bohužiaľ nedeje nič.

Udalosti silvestrovskej noci ukázali, že sme síce schopní zabezpečiť utečencom jedlo a teplý nocľah, nie sme ani v najmenšom schopní uspokojiť ich úplne prirodzené potreby a oni vďaka tomu trpia. Tí azyluchtiví mládenci, ktorí si chceli len tak žartovne na Silvestra pohladkať po zadku pár Nemiek, evidentne trpia sexuálnou depriváciou. A to je ľahké napraviť.

Vyzývam preto všetky české proimigračné dobrovoľníčky, aby si zbalili batôžtek a urýchlene sa ponáhľali do Nemecka do utečeneckých táborov. A tam zo všetkých svojich síl tíšili ten sexuálny tlak, ktorý mladých azylantov ženie k sexuálnym výtržnostiam.

Ako sme zistili, myšlienku podporuje OSHP (odborový zväz hamburských pasákov), ktorí budú humanitárnu misiu koordinovať a prideľovať jednotlivým dobrovoľníčkam skupinky azylantov na poskytnutie sexuálnej pomoci. Myšlienka je tak brizantná, že o nejakej podpore uvažujem aj ja. V pondelok chcem písať do nadácie Človek v tiesni, či by pre dobrovoľníčky nevypísala verejnú zbierku na kondómy a lubrikanty. Rovnako tak sa hodlám obrátiť na Amnesty International, či by organizácia nemohla dobrovoľníčky do Nemecka odvážať špeciálnymi autobusmi.

Je samozrejme určité – malé – riziko, že dobrovoľníčky niečo chytia. Sexuálna misie nesie svoje neodškriepiteľná riziká, a kvapavka z divokých hôr Kurdistanu môže byť úporná. Preto súdim, že by dobrovoľníčky po návrate mali dostať rovnakú zdravotnú starostlivosť a kompletnú podporu, akej sa tešia naši vojenskí veteráni zo zahraničných misií. Aj ony budú hájiť záujmy našej vlasti – a tak je úplne jedno, že tak budú robiť bez zbrane, ale svojim lonom.

Proste – myšlienka sexuálneho dobrovoľníctva má budúcnosť a jediné, čo v súčasnosti chýba, sú zaregistrované dobrovoľníčky.

Takže dievčatá, neváhajte: Prišiel čas položiť na oltár multikulturalizmu vaše belostné telá!

 

 

16 komentárov

 • Inak aj ja som sa raz osobne stretol a rozprával s jedným človekom, ktorý by aj život položil za multikulturálnu propagandu. Nemala s ním zmysel žiadna diskusia, pretože bol extrémne silne presvedčený za svoju „pravdu“. Bol to jeden z najdesivejších zážitkov v mojom živote sa rozprávať s takýmto človekom osobne tvárou tvár, až sa mi nohy podlamovali od stresu počúvať takého šialeného človeka. Bol to psychicky narušený človek (nepriamo sa mi priznal že bol týraný alkoholickým otcom a z toho psychicky ochorel), bohužiaľ takýto psychopat nie je jediný.
  Božechráň, aby sa takýto psychicky chorý človek s ktorým som sa rozprával (a jemu podobný) dostal na nejaké spoločensky vplyvnejšie miesto v médiach, v mimovládke alebo v politike. To by bolo koniec Slovensku

 • ste ubohi rasisti, fastisi a xenofobici, kazdemu slobodnemu a demokraticky zmyslajucemu cloveku je jasne, ze islo o provokaciu proti utecencom, ktora bola zorganizovana putinom a ficom

 • Keby ste aj ten článok priamo skopírovali, tak by ste autorský zákon neporušili. Slovenský autorský zákon je myslím v tomto dosť liberálny
  http://www.zakonypreludi.sk/zz/2015-185#f7401187

 • Vy ste fakt dusevni chudaci. Necudo ze multikulturalizmus ma prednost pred zakomplexovanymi primitivmi ktorych stve ze im utekaju samicky. Nuz smola, trosky ;))

  • Multikulturalizmus má prednosť dokonca aj pred tvojim životom. Ale to zistíš až vtedy, keď na teba v plnej sile udrie to, čo podporuješ. Vtedy ti už nebude pomoci. A to všetko len preto, že si pre svoju obmedzenosť nedovidíš na špičku nosa.

  • no Mojnazor je ze mulťi pada na papulu ALE ludia zijuci v inej realite to stale vidia ruzovo. neva aj ty mas pravo na zivot a na nazor. predpokladam ze tebe neutiekla samicka kedze mas zopar maloletych chlapcov zavretych v pivnici. mozno su to kosovsky albanci mozno syrcania ale urcite to nejsu samicky 😉

 • Našťastie sa dá dohľadať originál článku (aspoň dúfam, že je to originál) na iných weboch:
  http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-komentare/366327/komentar-jxd-kolinske-nepokoje-prima-vyzva-ceskym-dobrovolnicim.html

  • Knieza Myskin

   Sexuchtiví migranti se smáli policii: Merkel nás pozvala. Nahé dívky plakaly
   Zatímco Angela Merkel vítala v novoročním projevu uprchlíky s arabskými titulky, muži „arabského a severoafrického vzezření“ zaútočili na Němky.
   Přes tísíc agresivních mužů pocházelo dle policie převážně z řad imigrantů.
   Takto uprchlíci zřídili dívku ve Stuttgartu.
   Útočníci se policistům vysmívali, zaštiťovali se Angelou Merkel.
   Napadené ženy promluvily.
   Jenny hodili útočníci petardu do kapuce.
   „Paní Merkel, kde jste? Co říkáte? Máme strach!“ říkají kolínské ženy prostřednictvím transparentů.

   Útočníci v Kolíně nad Rýnem se podle zpráv německých policistů chovali, jako by se jim nic nemohlo stát. Azylanti ze Sýrie se prý strážcům zákona vysmívali, trhali doklady o registraci a holedbali se, že si zítra opatří nové. Navíc provokovali slovy s odkazem na německou kancléřku: „Musíte být na nás hodní, pozvala nás Angela Merkel.“

   „Nic nám nemůžete udělat, ráno si opatřím nové povolení,“ smáli se útočníci z Kolína nad Rýnem. Doklad o registraci pak s úsměvem na tváři demonstrativně roztrhali. Další útočník pro změnu na policii hulákal: „Jsem Syřan, se mnou musíte zacházet pěkně zdvořile. Pozvala nás Angela Merkel!“ Takto se dle britského listu Daily Mail chovali útočníci v Kolíně nad Rýnem o silvestrovské noci.

   Policie už dříve přiznala, že na něco podobného nebyla připravena. „Za 29 let služby jsem nezažil takové pohrdání zákonem a policií,“ prozradil médiím jeden ze zasahujících policistů.

   Starostka Kolína nad Rýnem sice nejdříve tvrdila, že není žádný důkaz o tom, že by útočníci pocházeli z řad uprchlíků, ale interní policejní report mluví zcela jasně. „Bylo tam přes tisíc lidí, převážně imigrantů. Na lidi házeli pyrotechniku a lahve. Lidé nám hlásili fyzická napadení, loupežná přepadení a sexuální útoky,“ píše se ve zprávě.

   „Z 15 lidí, které jsme zatkli, bylo 14 ze Sýrie, jeden z Afghánistánu. Taková je pravda, i když to nemusí být každému příjemné,“ popsal situaci na místě další strážce pořádku a dodal: „Stály vedle mě mladé ženy a plakaly… Už na sobě neměly žádné spodní prádlo poté, co je napadl dav útočníků. Naprosto mě to šokovalo, ale takovéhle situace jsme museli řešit.“

   Organizované sexuální útoky rozdivočelých skupinek útočníků převážně z řad uprchlíků otřásly Německem. Ženy např. musely projít „uličkou hanby“, kde je devianti osahávali na intimních místech, stejné hororové scény zažila další města v Německu, ale i Rakousku. Některé ženy byly dokonce znásilněny.

   Do Německa letos dorazil milion uprchlíků, ale německá kancléřka Angela Merkel (61) nadále odmítá jakékoliv omezení počtu nově příchozích, jak navrhovali např. bavorští politici. Do Evropy se při tom v tomto a příštím roce dle odhadů Evropské komise chystají až 3 miliony uprchlíků.

   Sexuálně tu „špásovali“ Syřané, tvrdí německá policie. Útoky hlásí i …
   Když dorazí policie na místo pozdě… Jedna z žen, které útočníci rozbili obličej lahví. Poté ji okradli.

   Většina uprchlíků, která přišla do Evropy přes Itálii a Řecko, jsou dle Mezinárodní organizace pro migraci mladí muži. To může dle profesorky Valerie Hudson z Texas A&M University způsobit Evropě v budoucnu značné problémy a zvýšení počtu sexuálních útoků: „Náš výzkum dokazuje, že existuje spojitost mezi nepoměrem počtu mužů a žen ve společnosti a násilnou trestnou činností. Pokud se mladému muži nepodaří úspěšně se usadit kvůli marginalizaci, jeho pocit ukřivděnosti se znásobí.“
   Útoky i ve Finsku a Švédsku

   Sexuální útoky na ženy během silvestrovských oslav hlásí po Německu i Finsko a Švédsko. Policie v Helsinkách přijala tři trestní oznámení kvůli obtěžování, kterého se údajně dopustila skupina migrantů. Ve švédském Kalmaru si na osahávání stěžovalo 15 žen. Ojedinělé případy sexuálního násilí na ženách během novoročních oslav v uplynulých dnech hlásilo také Rakousko. K několika případům obtěžování ze strany cizinců došlo prý v Salcburku či ve Vídni.

   Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/366118/sexuchtivi-migranti-se-smali-policii-merkel-nas-pozvala-nahe-divky-plakaly.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

 • A teraz si pripomeňme FB status istej exmoderátorky, pre ktorý prišla o prácu:
  „Už idú…, pripravte im nejaké ubytovanie, plnú penziu, vreckové a vyfešákujte dcérenky, nech sa u nás nenudia… „

 • Chtěla bych po pořádek dodat, že na věku a postavě nezáleží. Nedávko jeden imigrant z Afriky vnikl dobytu 91 leté paní a přinutil k sexu jí i její ošetřovatelku 67 let starou.
  Takže – bez věkového omezení. ŠABATOVÁ DOUFÁM PŮJDE HRDĚ V ČELE !!!

  • Sabatova je znama ututlanim pedofilneho skandalu na ceskej politickej scene…

   kedze tato degenerovana osoba stale strasi, je jednoduche pridat si k nej politikov, ktory stali za pedofiliou v CR…

Pridaj komentár