Čo je to neomarxizmus – inštruktážne video

Na Internete sa objavilo stručné a prehľadné vysvetlenie, ktoré hovorí o veľmi často zmieňovanej skupine ľudí, ktorých video zahŕňa pod jednu spoločnú nálepku.

Samozrejme, nejde o žiadnu korektnú politologickú štúdiu, dalo by sa polemizovať aj s neprípustnou generalizáciou a zovšeobecňovaním. Dôležité je však konštatovanie, že tieto skupiny si nelegitímne privlastňujú politickú moc a žijú nielen na úkor ostatných, ale konajú dokonca proti spoločnosti, z ktorej peňazí žijú. A preto video stojí za pozretie a hlavne pre poučenie aj pre naše reálie.

Ako je možné, že mimovládky, ktoré podporujú migráciu pôsobiacu negatívne na celú spoločnosť, dostali koncom minulého roka od štátnej spoločnosti TIPOS na príkaz vlády Róberta Fica 500 tisíc EUR, ktoré okamžite minuli bez akejkoľvek kontroly? A to je len začiatok rieky peňazí, ktoré si tieto nikým nevolené organizácie od nás, daňových poplatníkov vyžadujú. Nedivte sa, že tieto plejády aktivistov, mimoriadne dobre platených, budú milovať čokoľvek, čo sa ocitne na našich hraniciach. Nerobia to predsa zadarmo…

Diskusiu o nemarxizme v (slovenskej) politike si môžete vypočuť tu:

Ďalšie relácie na ďalšíe kontroverzné témy nájdete tu:

Varovanie o ďalšej provokácii nepriateľskej agendy!!!

5 komentárov

 • Knieza Myskin

  Ošklivě o gayích? Klidně mi dál říkejte buzerante
  http://hlidacipes.org/osklive-o-gayich-klidne-mi-dal-rikejte-buzerante/
  http://www.expres.cz/zakon-o-tride-nazor-homosexuala-karel-krivan-fnf-/zpravy.aspx?c=A160425_191229_dx-zpravy_pali

  Kdo bude určovat co je ještě legrace, co ironie a co urážka? Soudy, místo aby trestaly skutečné lotry? Zase se budou udávat lidi za vtipy v hospodě? Chceme žít ve světě, kdy vše lidské, emotivní a přirozené budeme říkat opět jen doma nebo v kruhu přátel? Budeme raději mlčet, jen abychom neřekli něco přes čáru?
  Nehledě na to, že v legraci oslovení „teplouši“ od kamaráda a slovo „gay“ vykřiknuté náckem znamená úplně něco jiného. Zavřeme kámoše a pochválíme nácka?

  Podle Křivana je největší problém vůbec určit, co vlastně je urážkou.
  „Říkám o sobě, že jsem teplouš. Urážím tedy sám sebe a mám se jít udat, že se slovně sebepoškozuji? Bude slovník povolených teplých obratů? Která neziskovka na jeho tvorbu získá grant?“ táže se pobouřený homosexuál.
  „Zákazy nezmění mínění lidí. Nová generace svazáků to ale asi musí poznat na vlastní kůži. Škoda, než prozřou a stanou se z nich osmašedesátníci, ubude svobody nám všem,“ dodává.

  Nový hyperkorektní zákon nás zabije: 5 možných následků nesmyslné novely
  http://www.expres.cz/co-prinese-novela-trestniho-zakona-du4-/zpravy.aspx?c=A160414_145505_dx-zpravy_khor

  Spolužákovi s obnošenými kalhotami už neřeknete, že je socka, holce z basketbalového týmu nebudete nadávat do žiraf. Až kolem vás projde polonahý muž v oblečku obří vagíny a zpěvným hláskem bude vykřikovat „Jsem žena!“, vy se nebudete moct zasmát, protože byste ho mohli urazit. Na to už asi fakt není co říct…
  Černý humor umře a všechna ta nevybitá energie bude pěkně bublat pod povrchem.

 • Mna by zaujimalo to dalsie video: ako sa nemoraxistov zbavit. Nemas link? 🙂

 • Ten prvý komentár je strašne povrchný. Tú reláciu na slobodnom vysielači som zatiaľ celú nevypočul, ale zatiaľ to vyzerá lepšie. Dosť podrobný analytický článok o neomarxizme je tu:
  http://www.tedeum.cz/3_2010/neomarxismus_032010.htm

  Inak práve to je problém samotných neomarxistov (teda hlavne ich užitočných idiotov), že svojho nepriateľa nevedia dostatočne dobre zanalyzovať – použivajú len otrepané nálepky (viď ĽS-NS) – to je práve výhoda ktorá uľahčuje ich porazenie. Naopak, taká Katolícka cirkev (až do 2.VK) mala pomerne schopných pápežov a iných autorov, ktorí tieto fenomény dosť podrobne zanalyzovali – teraz si to len stačí len nájsť a učiť sa. Snáď ešte máme nejakú nádej na záchranu.

  • fajný článok AR 😉 Je tu ešte jedna ťažšia úloha. Vysvetliť človeku, že sa tu v tejto „duševnej base hmotna“ na Zemi nemáme učiť programovaniam druhých jedincov, na ktorú z dvoch ciest sa majú vybrať. Že dieťa v hmotnej stránke tela sa po narodení len tak nerozhýbe samo od seba bez energie, keď sa už preň rozhodol muž a porodila ho žena. Že oba články muža aj ženy konkrétny život nadávajú – len k nemu prispievajú, a tak sa tu v spoločnosti nenapľazovať medzi sebou, kto je pre evolúciu života na Zemi dôležitejší ?! Že hlavu síce nosíme fyzicky s telom, ale proces mozgu v nej funguje úplne pre iný účel ako zostatok tela. Islam to zrejme nepochopil v kázňach, preto režú hlavy. Až potom ľudia pochopia, že všetky tri viery duševna zišli z cesty, že štvrtá nová, ktorá momentálne zpôsobuje kolaps duchovna na celej Zemi tým, že transformovala určitá grupa ľudí-neľudí boha do podoby peniazu. Že strom na skriňu nevyrastie z peniazu. Že dom sa nepostaví sám z peniazu, ale treba k tomu ruky. Že smrť je len prostriedok manipulácie k poslušnosti. Že pred rodením nových jedincov strčením rolky dolárov do materníc žien sa v ten moment nič nestane. Až v tedy ľudia pochopia, ako dokážu v strachu na státisíce poslúchať jedného človeka !!! Prišiel a dozrel čas to všetko pochopiť – smrdí tu globálny maxistrach -> buď sa človek zamyslí, alebo pokaká, a jeho duša/energia/ tu bude musieť zostať ďalej, a odžiť si to s novým telom znova !? Rozhodnutie však musí padnúť, z tejto cesty sa nedá vyhovoriť slovom ako doposiaľ. Jedine skutok môže pozorovať obe cesty naraz ! Buď ostane človek v presvedčení, alebo sa presvedčí … a porozumie? 🙂

Pridaj komentár