Čo prinesú nasledujúce dni mestu Malacky ?

Mesto Malacky sú na Slovensku a aj v Európe známe príbehom Oskara Dobrovodského a jeho neprispôsobivých susedov. Príbeh Oskara Dobrovodského je obsiahlym svedectvom o nefunkčnosti štátnej moci v prípade, že obeťou je príslušník majority. „Vyššie eurohodnoty“ ako je „antirasizmus“, „antidiskriminácia“ sa nadraďujú základným ľudským a občianskym hodnotám., obyčajnej spravodlivosti.  Lebo Brusel.

Malacky

Dôvodom občianskeho protestu je veľký tábor pre migrantov, ktorý sa buduje v meste Malacky. Foto: FB stránka Petícia proti utečencom v Malackách

Smutné tiež bolo, že obyvatelia Malaciek sa v prípade Oskara Dobrovodského občiansky takmer neangažovali. Ak bola v meste protestná akcia, zúčastnili sa jej v minimálnom počte. Jedna protestná akcia, o ktorej viem, sa tak následne transformovala na „politické školenie mužstva“, ktoré absolvovali početne zastúpení policajti. Iste im to „PŠM“  na úžitok padlo, ale nebol to cieľ protestu.

Malacky1

Ak by som už ozaj ja musel rozhodnúť, kam umiestniť migrantov, kde by bola šanca na malý alebo žiadny odpor obyvateľstva, iste by som zauvažoval aj o Malackách. Ale veci nemusia byť také ako sa zdajú. V sobotu 12.9.2015 je na 17:00 hodinu zvolaný aj občiansky protest do Malaciek. Možno Malačania v tento deň prekvapia seba aj svet.

Tlačová správa.                                                                                                                    Bolzano, 09. september 2015

Protest Spoločne za Slovensko, proti islamizácii Európy a imperializmu USA sa uskutoční aj v meste Malacky.

Dňa 12. septembra 2015 sa v Bratislave uskutoční celonárodný občiansky protest s názvom

Spoločne za Slovensko, proti islamizácii Európy a imperializmu USA. Účasť potvrdili aj hostia z Čiech, Belgicka, Srbska, Rakúska a Poľska.

12. 09. 2015 sa v Bratislave pred Hlavnou železničnou stanicou uskutoční ďalšie pokračovanie protestov proti islamizácii Európy. Agresívna politika Spojených štátov vo svete naďalej ohrozuje stabilitu a prosperitu Európy. Nezabúdajme, že sa práve vojenské jednotky USA opakovane zúčastňovali na intervenciách, ktorých výsledkom bolo zväčša zbytočné krviprelievanie a nestabilita dotknutých krajín.

Organizátori protestu sa taktiež rozhodli, že po skončení demonštrácie v Bratislave sa presunu spolu s občanmi do mesta Malacky, kde vyjadria negatívny postoj k stanovému mestečku, v ktorom budú ubytovaní migranti. Protest s Malackách sa začína o 17:00. Na akcii vystúpi aj Oskar Dobrovodský, známy vďaka neprispôsobivým susedom.

Účasť na proteste potvrdilo zatiaľ 2 tisíc nespokojných občanov a všetky tzv. neštandardné národné strany, hnutia a organizácie. Účasť opätovne potvrdili aj futbaloví fanúšikovia.

Za organizačný tím:

Lukáš Kopáč

lukas.kopac@azet.sk

0039 3457 8437 21

2 komentáre

Pridaj komentár