Cudzinci neznámeho pôvodu ale známeho vierovyznania, zabili v Poľsku Poliaka.

Update:

Byt moslimských útočníkov v Poľsku bol prepadnutý a zdemolovaný.

V poľskom meste Ełk 21 ročný Poliak hodil do stánku s Kebabom piráta. Následne zo stánku vybehli 4 osoby, ktoré Poliaka zaklali nožmi. Polícia nezverejnila národnosť útočníkov, ale hovorí sa o občanoch Tuniska, Alžíru a Maroka. V mieste udalosti sa zišlo  približne 300 ľudí. Stánok s Kebabami ostal zničený.

Obeť útoku Daniel Rudnicki

k1k2k3

Mariusz Malinowski

http://elk.wm.pl/408805,Zamieszki-w-Elku-po-smierci-21-latka-Lokal-z-kebabem-zniszczony.html#axzz4UXLfxfpy

http://wiadomosci.wp.pl/gid,18659683,gpage,8,img,18659744,kat,1342,title,Policja-na-ulicach-Elku-po-smierci-21-latka,galeria.html

http://pikio.pl/zadyma-pod-kebabem-w-elku-tlum-zaczal-demolowac-lokal-zdjecia-video/#

 

11 komentárov

 • „Kebabové novinky“ z Bulharska

 • Akosi ste zabudli-asi schválne -že ten Poliak bol zlodej a kradol!To ovšem neznamená že ho mohli zabiť!

 • Admin – 2 komentáre neprešli? Na! – tu máš tretí! Tu máš svojich KEBABISTOV – jeden z nich, keď sa oholí, bude vyzerať rovnako, ako každá biela riť so slovanskými črtami!
  http://tadesco.cz/mezinarodne-hledany-terorista-lavdrim-muhaxheri-je-se-400-bojovniky-is-v-evrope/

 • Admin – „Čoho sa bojíš, keď si spravodlivý?!“ – pravdy?!
  Na – tu máš spôsob, ako vyčistiť anglosaské desivé dragónske sračky z hláv už skoro 2 miliardám ľudí – a teda neviem, prečo by nie aj naším deťom?!“ Ja som spával s macíkom – ty ǓŽ S OPICOU – ktorá nechce vidieť, nechce počuť, nechce rozprávať?! TAK TO TU ZHASNI!
  Dáša a Máša – pre všetkých satanských SadoMasoSchizo mikimauzov!

  • Admin – u nás, pokiaľ viem, mládenci vždy drakom hlavy zotínali – či?
   Anglosasi zúrivo prerábajú nielen naše dejiny, ale i rozprávky – a teraz aj Mášu a Medveďa – viď ako „Máša“ komentuje, ako boľševik Jack stiahol za vrkoč princeznú z fazule, oženil sa s ňou a založil tak novú – neomarxistickú monarchiu!
   https://www.youtube.com/watch?v=82bY4qKJPmk
   A slovanský originál – Janko a zázračná fazuľka = buď, alebo!
   http://rozpravky.zena.atlas.sk/janko-a-zazracna-fazulka/728995.html
   Poznámka – pevne „verím“, že „Máša“ sa onedlho objaví ako „Šeherezáda“ s ópiovou fajkou v nejakom tureckom bordeli!

 • Strašne smutné. Boli oslavy Nového roku. Bolo prirodzené, že aj keby úmyselne, ale zrejme opitý chlapec hodil piráta. Nikoho tým nezabil, možno tak vystrašil. Tí moslimovia nemali žiadne právo brať spravodlivosť do vlastných rúk a v takom počte sa pustiť do jedného s úmyselným činom vraždy. Dúfam, že budú exemplárne potrestaní a že stánok bude definitívne zrušený.

  Vážení prekladatelia MEDZIČASU! V mene úcty k slovenskému jazyku, zachovania našej národnej identity, ktorej znakom je nepochybne aj náš štátny jazyk váš všetkých žiadam, aby ste si našli korektora na spisovnú slovenčinu, pretože sa Vaše správy s toľkými chybami nedajú čítať. Ak už niekto nevie, že Slovák, Poliak je s veľkým „S“ a „P“, nedokáže rozlíšiť 2. a 6. pád a všade píše “ z kebabom“ miesto „s kebabom“ a pod., tak takíto chlapci nech sa radšej vrátia do základnej školy na doučovanie zo slovenčiny. Ak jedna správa o 4 riadkoch! je s 9 (deviatimi) !!!! chybami, tak radšej žiadna správa. V mene ochrany našej národnej identity prajem všetko dobré.

  • Mariusz Malinowski

   Autor je Poliak, spravu som písal narýchlo, „aby ste si našli korektora na spisovnú slovenčinu“ – nikto nás neplatí,
   robím to to popri svojej práci ktorá ma živí.

   Mariusz Malinowski

  • Ingrid – vzhľadom na to, že som okrem šťavnatej reakcie – s mojím už patentovaným slovom, na tvoje patentované zaklínadlo – „V MENE!“, pridal do komentu aj insígnie Toho, v mene Koho sa nás tu pokúšaš zastrašovať – z čoho sa admin asi pokakal, dovoľujem si nesúhlasiť – iným spôsobom – s tvojím pokusom zastrašovať a kontrolovať tento web.
   1/ “ identity, ktorej znakom je nepochybne aj náš štátny jazyk váš všetkých žiadam,“
   2/ identity, ktorej znakom je nepochybne aj náš štátny jazyk – ČIARKA! – váš všetkých žiadam,
   3/ ZASTRELIŤ NIE – čiarka – prepustiť!
   4/ ZASTRELIŤ – čiarka – NIE prepustiť!

   Isteže – správa napísaná s chybami môže narobiť kopu zmätkov – ale v prípade pochybností – existuje predsa spôsob – a vôbec pravidlo – správu si overiť! Váš – tvoj spôsob, „v mene“ ktorého nás tu zaklínaš, je SNAHA VŠETKY PRAVDIVÉ INFORMÁCIE ZATAJOVAŤ! Špeciálne ty! – si už prestaň mýliť NAŠE SLOVENSKO! – s vašimi walleskými kopcami!

   • Poprosím MUDRLANTOV – nech mi láskavo a ohľaduplne vysvetlia – v tzv. „jednotnej“ EU – existenciu tohto „westernového divadla“ – naposledy si ho totiž pamätám ešte s legendárnym Buffalom Billom, a teraz fakt neviem… ???
    http://www.flags.net/WEUN.htm

  • Ingrid, ak uz chces mudrovat o pravopise, tak sa skus zamysliet najprv sama nad sebou. Nevies pisat ciarky a gramaticky sa nevyjadrujes korektne. A nie je sprava o 4riadkoch, ale sprava na 4riadky.
   A nikomu tu nepodsuvaj, ze ked chybna sprava, radsej ziadna sprava.
   Ja si rada precitam spravu, kde je mozno zopar chyb, ale je pravdiva, ako citat tie bludy inych dennikov, ktore pravdu prekrucaju, alebo nezverejnuju !!

Pridaj komentár