Ďalšie odporné klamstvo o ekonomickom „prínose“ imigrácie

Človek až žasne, akých neuveriteľných klamstiev sú schopné mimovládky, aby odôvodnili, že „potrebujeme viac Afričanov a viac Arabov“ – len aby som nezabudol, vždy zabudnú dodať, „o ktorých sa my budeme veľmi radi starať, a budeme na nich zarábať nekresťanské peniaze“ ako je to v prípade Nadácie Milana Šimečku.“

Za posledné dni dokázali kreatívne tvrdiť, že „…podľa riaditeľa mannheimského Centra pre prieskum európskej ekonomiky, Clemense Fuesta, ‚potrebujeme viac, a nie menej migrantov‘. ?

Neviem na čo sa vlastne spoliehajú? Že čitatelia sú úplní idioti a nedokážu si informáciu nájsť?

V skutočnosti totiž nejde o výsledky prisťahovalcov z Afriky a Ázie, ale z krajín bývalej východnej Európy Rumunska a Bulharska, o ktorých išli fámy, že do Nemecka prichádzajú ťažiť zo sociálneho systému!

Ako napísal nemecký Spiegel zo 400,000 Rumunov a Bulharov, ktorí žijú v Nemecku, je iba 7 percent nezamestnaných, a len 10 percent dostalo sociálne dávky Hartz IV pre dlhodobo nezamestnaných, alebo iné finančné benefity. To naznačuje, že sú oveľa menej chudobní, ako je priemer medzi ostatnými zahraničnými obyvateľmi v Nemecku. Faktom je, že prisťahovalci z Rumunska a Bulharska majú nadpriemerný záujem o vzdelávanie a odbornú príprave, majú menej detí ako Nemci a vo výsledku sa na nich vynakladá menej peňazí určených vládou na podporu rodiny.

A tieto výsledky potomkovia Josepha Goebbelsa z mimovládok automaticky vztiahli na všetkých imigrantov, vrátane tých ne-európskych, ktorí sú evidentne kultúrne neprispôsobilí, vzdelanostne neporovnateľní s Európanmi a evidentne idúcich len do krajín so štedrým sociálnym systémom.

Prepáčte, je mi z toho zle… 

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

 

15 komentárov

 • Ta Nina je ako ten Kohout:
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/215411030520022
  Nevrazive pocity voci spoluobcanom – otvorene aj praje svojmu narodu zle.
  Ten Kohout zas vsade vidi rasistov.

 • A také pekné meno má Ninočka….škoda, že tak tára nezmysly ! Tak imigranti s´u vzdelaní a inteligentní ???? Pre Boha, odkial si spadla ???!

 • …………..

  prosím, reakcie na diskutujúcich bez urážok – admin

 • Peter Smejkal

  Odporucam

  https://www.youtube.com/watch?v=HOYUZJWkilk

  Tam vidiet o co im ide. Oddtrepat sa k nam aby neboli v hanbe ked sa vratia do rodnej hrudy. Pekne sa vyobliekat – najlepsie do Armani a kseftovat s kamaradickami jedno s cim. Je to haved prespekulovana.

 • Nina – ty si z akého národa? Imigranti sú jednoznačne ekonomickým prínosom pre mimovládky. Keby Slovensko trpelo nedostatkom pracovných síl chápal by som … ale je to tak? O čo bude Slovensko bohatšie? O kriminalitu? O mešity? O exotické choroby? Ak mi niekto chce tvrdiť že sem príjmeme vzdelancov tak potom je to svinstvo voči krainám odkiaľ tí imigranti prišli … tam budú chýbať. Keby sme nemali príklad dopadu veľkej imigrácie … pozrime Švédsko … z krajiny takmer bez kriminality sa dostali na prvé miesto v zásineniach a to majú dvojnásobok znásilnení oproti druhému v poradí. Ale to asi Švédi začali znásilňovať lebo tam prišli Muslimovia.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Ďalšie odporné klamstvo o ekonomickom “prínose” imigrácie

 • Mariusz Malinowski

  juuj no nacizmus ako vysity… 🙂

 • neostava mi len suhlasit, prispevok plny faktov a zaroven slusne napisany, uplny opak tohto clanku. Idem si pustit havranovo na upokonie, tieto trilogie ma vycerpavaju, ze to vobec citam

  • Áno, je to úplný opak článku, no ale že tento príspevok ma nejaké fakty? Maximálne tak hlúpe názory (ok majte ich) ktoré sú prezentované ako fakty.
   Okej, na Slovensku sú primitívi (odpusť mi poznámku, ale koniec koncom si toho dôkazom), ale vyvažovať to ďalšími primitívmi? Navyše ak títo prichádzajúci primitívi podstatne zvyšujú kriminalitu? No a od „Najviac sa clovek…“, ok, je to Tvoj názor, podľa mňa to tu bolo vždy, niekedy iba do istej mieri, keď sme sa bohužiaľ podriadili ako malá krajina nechutným ideológiám. No ale ak sa môžem spýtať, vy dvaja ste tí osvietenci s vlastnou tvárou ktorý vedia iba tak kydať hnoj na seba a svoj národ a klaňať sa celému svetu? Pardon nie celému svetu, iba tomu západnému.
   Chcel by som vám osvietencom ale ešte pripomenúť slová jedného podľa vás zrejme neexistujúceho velikána, Ľudovíta Štúra, „Preto nech neprejde jediný deň bez toho, aby ste vy, Slovania a synovia týchto kmeňov nevykonali nejaký dobrý skutok pre
   svoj kmeň, obraňujte jeho právo, vzdelávajte ho a nestaňte sa nikdy služobníkmi jeho cudzích vládcov.“

 • Zle by ti skor malo byt z tych tvojich vyplodov. slovensko potrebuje imigrantov ako sol aby vyvazili to neskutocne mnozstvo domacich primitivov ktore tu zije. Najviac sa clovek musi smiat ked tu vykladas o obrane zeme svojich dedov a ucte k tradiciam. V slovenskej pokryteckej nekulture nic take NIKDY neexistovalo. Vzdy ste boli len niecia kopirka ktora bez vlastnej tvare ktora vie akurat tak kydat hnoj na inych ale seba nevidi. Zly a hlupy narod. Zasluzi si taky prezit? Nemyslim.

Pridaj komentár