Dvaja „konšpirátori“ a pes, alebo Medzičas v éteri

S Petrom Králikom sme sa dali dokopy pri písaní komentárov pre portál Blogovisko. Postupom času sa naša občasná spolupráca preklopila na trvalú pri založení projektu Medzičas. Keď Peter odišiel do Konzervatívneho výberu, zdalo sa, že je spolupráci na dlhšiu dobu koniec. Osud však chcel inak.

Slobodný vysielač oslovil Petra Králika s ponukou na prípravu relácie Medzipriestor (podobnosť mien nie je zrejme náhodná 🙂 ) a pri príprave ďalšej relácie sme sa opäť stretli. Zdá sa, že takýto formát prezentácie vyhovuje nielen nám dvom, ale aj poslucháčom. Pevne verím, že sme nevysielali posledný krát a že sa v tejto, alebo nejakej inej zostave opäť stretneme.

Nakoniec, vypočujte si to sami

4 komentáre

 • Bola to dobrá relácia, pán Poláček. Až na tie technické problémy v úvode. Vy a ten pán z Česka ktorý si hovorí Vlk máte skvelý prehľad. A relácie by ste mohli mávať častejšie.

 • inak toto je absurdne
  americka policia FBI vysetruje na uzemi EU nesuhlasne demokraticky vyslovene nazory
  http://www.konzervativnyvyber.sk/americky-kongres-chce-vysetrovat-kriticke-strany-voci-eu-a-nato-v-europe/33779/

  to ako ze co ma byt ? To je orwelizacia ako vysita ! ! !

  ja som myslel ze sa mi sniva, to predsa nemoze byt pravda, aby stat ktory je jedinou zarukou demokracie na svete (mame povinnost v to verit) aby vysetroval ludi v inom state na inom kontinente za ich nazor ….

  • dodavam ze za ich legitimny nazor na ktory maju plne pravo (nedozaduju sa ani nacizmu ani vrazdenia alebo genocidy) jedine ze nesuhlasia so sucasnou politikou EU elit
   priznam sa ze mi to vyrazilo dych

   • Akoze tiez pozeram na ten clanok ako puk. Oni si na kazdeho neposlusneho cloveka/hnute/skupinu vynasli vseobecne carovne zaklindalo – rusky agent, rusky vplyv, ruska propaganda.

    Uz teraz sa to osocovanie neoficialne praktizuje. Dala ti ruska banka pozicku? Si rusky agent. Stretol sa politik s nejakym politikom z Ruska? Je to rusky agent. Davas link na nejaky tlacovy zdroj z ruska? Siris rusku propagandu.
    Pokial sa nebudes odvolavat CNN, BBC, Reuters, ci AP tak si odpisany. Tento system debaty je pre oponentov velka vyhoda. V debate mozes pouzit na argumentaciu iba zapadne tlacove zdroje.

    Bude treba zacat pouzivat rovnaku taktiku. Inu cestu nevidim.

Pridaj komentár