Islam a Viera Tomanová – hra na slepú babu

Slovenka, ktorá bola týraná svojim moslimským manželom sa bojí o svoj život a tí ktorí ju majú chrániť ju ešte viac ohrozujú. Asi ťažko by sme si predstavili, že by štátne úrady prezradili miesto pobytu nejakého disidenta, utečenca trebárs zo Severnej Kórei, tu by asi zohrali úlohu tajné služby a taký človek bol by na bezpečnom mieste a patrične strážený. V prípade islamu je to ináč.

V prípade islamu stále platí domnienka, že ide LEN o náboženstvo a nie o komplexný politicko-sociálny systém, ktorému jeho prívrženci patria zo všetkým a na veky vekov amen.

„V rozhovore, ktorý má k dispozícii TV JOJ a zatiaľ ho nezverejníme, žena povedala, že najbližšie okolie jej manžela vyvíja na ňu nátlak a aj na jej staršie deti. Preto, aby si všetko rozmyslela a muža dostala z väzenia.“ – boľševici vravievali, že nie je umenie keď naše silové zložky budú zdrojom teroru, ale ideálom je keď zdrojom teroru bude ulica. Neboli prví kto  to vymyslel. Vymyslel to Mohamed  a v jeho politickom systéme brat stráži sestru, otec stráži syna, rodina stráži rodinu a ulica ulicu atď.

„Prezradili náš úkryt. Hneď po tom súde nám prišiel aj email od saudskoarabskej ambasády. Chcú prísť a pozrieť sa na deti, skontrolovať ich zdravotný stav. V správe tiež uviedli presnú adresu miesta, kde sme ukrytí. Vedia všetko, to nie je normálne,“

O osud malých moslimčiat sa zajíma Saudské Veľvyslanectvo – údajne sa chce pozrieť na deti a skontrolovať ich zdravotný stav. Na Slovensko už pricestoval brat tyrana, ktorý bil Slovenku.

Moslimské deti sa totiž nemôžu vychovávať v nemoslimskom prostredí. Moslimská rodina a impérium zla Saudská Arábia spraví všetko pre to, aby deti išli do moslimskej vlasti a úbohá matka ich už nebude zaujímať. Možno bude zaujímať otca detí, ktorý sa možno bude snažiť krvnou pomstou zmyť hanbu, ktorú naňho uvrhla matka jeho detí a tým aj stúpnuť v rebríčku svojej moslimskej rodiny a moslimskej spoločnosti ako hrdý a čestný moslim.

Moslimská rodina a moslimská spoločnosť má vždy pre krvnú pomstu pochopenie.

Mariusz Malinowski

https://www.noviny.sk/slovensko/170248-slovenka-ktoru-tyral-manzel-prisla-som-o-ukryt

29 komentárov

 • treba sledovať tento prípad, ako to celé dopadne

 • všetko – reakcie, jadro systémov /či ovládaných, alebo ovládajúcich/ vychádzajú z jednej ľudskej „vlastnosti“ – pocitu viny. Drží to, chutí ako údenie na slanine, a obaľuje to mozok sadlom. Pokiaľ sa toto bude prepierať tu na Zemi, nebude cesta von – ani mysľou, ani duchovnom, ani duševnom. Delí to vnem do duálneho vnímania – a to je tá basa bez plota, ktorá tu serie masu obyvateľstva.

 • V Zlíne spustili na ZDŠ pilotný projekt propagácie islámu! Minister kultúry a minister školstva sa teda činia!
  http://aeronet.cz/news/to-snad-neni-pravda-ministerstvo-skolstvi-spustilo-na-zakladni-skole-ve-zline-pilotni-projekt-propagace-islamu-nastenky-v-8-tride-ze-kterych-jde-des-to-musite-videt/
  Ǔstredný orgán NWO=OSN – migrácia je nezastaviteľná! Čo tak zastaviť týchto?! S Lajčiakom asi ťažko.
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9253-sef-osn-migrace-nezastavitelna-ignorace-volic

  Čisto len zamyslenie – ako definitívne oddeliť Čechov a Slovákov je práve výrazná islamizácia Čiech – a u nás – nemnóžko. ???

 • NOVINKA – film: Zbav nás všeho zlého [Deliver Us From Evil]

  Katolický farář Oliver O’Grady znásilnil stovku dětí. Jeho zpověď umožňuje nahlédnout do korupční hierarchie církve, jejíž představitelé mu poskytovali ochranu, ačkoliv o jeho jednání věděli.
  Toto si pozrelo len pár sto ľudí – pravdepodobne to zmizne!

  • No vidíš, a islam pedofíliu legalizuje.

  • V Prahe na Ďuhovom Pride pochodujú aj Československej pedofilní komunity. Krajne ľavicové strany nemajú problém s legalizovaním Incestu. Cirkev niečo také navrhuje prijať ako normu?:
   http://www.dailymail.co.uk/news/article-3458702/Necrophilia-incest-legal-says-Swedish-Liberal-party-youth-wing-accused-laughable-nitwits-party-senior.html
   V Islamských systémoch sa „zločin“ pedofílie prakticky nejestvuje, toto by ta malo viac trápiť.

   • Ľubomír – v base aj kriminálnici hrubého razenia rozlišujú medzi pojmami pedeRAS a pedoFIL. Ak pederas nie je od ostatných preventívne izolovaný, obvykle do roka končí „samovraždou“. Verejnosť je cielene manipulovaná zámenou pojmov – FILEO znamená mať rád, mať kladný vzťah, mať afinitu k. Napríklad – slivky sú rastliny vápnofilné, citrusy sú vápnofóbne. Dôsledok zámeny pojmov vo vzťahu k deťom je aj na – cielene – podvedomej úrovni. Predstav si tú hrôzu, že ti niekto položí otázku, či miluješ vlastné deti, a ty to radšej zatlčieš – aby ťa neobvinili – z pedofílie! Detto každého starého rodiča, dospelého súrodenca, ktorý zbožňuje svoju malú sestričku, učiteľa, trenéra – každého, kto rád pracuje s deťmi, pretože, ak sú vydarené – myslené – nie rodení gangstri, tak je to radosť s nimi pracovať – vedomosti nasávajú ako špongia, a tiež pretože nesú v sebe atribút slobody, neviazanosti, bezstarostnosti, veselosti.
    PedeRASIA – zrejme niekomu zaváňa „rasizmom“, čo je pre agendu mutikulti – fuj fuj.
    Lenže ten význam – DORASOVAŤ NIEKOHO je síce archaický, ale naprosto výstižný a pochádza od slova RAS = šarha = šinter = ten, ktorý odchytáva a utráca psov.

    Odporúčam jeden dosť nepríjemný film – RODINNÉ HRIECHY, podľa skutočnej udalosti, ktorý spája dve témy:

    1/ Chybný pozitívny predsudok o kulte matky = kult Matky Zeme = kult krvi = kult hada, k čomu perfektná prednáška Jana Kozáka – Kult Hada
    https://www.youtube.com/watch?v=K4TyrfLk9go
    Poznámka – odporúčam tiež prednášku Judaizmus 1+2 – mierne zavádzajúci názov – ide hlavne o základy pôvodnej slovanskej VÉDSKEJ viery, vs. biblický projekt a satanizmus.

    2/ Chybný pozitívny predsudok o KAŽDEJ matke, ako o ochrankyni – teda, že by vôbec mohla nejaké matka svoje deti zneužívať a používať ako nástroj na zabezpečovanie svojej zvrátenej existencie a páchanie zločinov. Je tu aj podtext – na základe tohto skutočného príbehu je možné predstaviť si aj fungovanie mocensky orientovaných rodín, ktoré sú ovládané dominantnými psychopatmi. A ONI potom ovládajú nás.

    • Ešte dôvažok – „žila, aby mohla ovládať ostatných“ – PSYCHO ako realita medzi nami. O týchto skutočnostiach sa verejnosť dozvie, až keď sa to prevalí ako zločin.

 • Islam je problém http://islamoklast.blog.cz/1611/islam-je-problem
  Ovocie islamu http://islamoklast.blog.cz/1611/ovocie-islamu
  Ako poraziť džihád http://islamoklast.blog.cz/1611/ako-porazit-dzihad
  Islamský džihád a doktrína abrogácie http://islamoklast.blog.cz/1611/islamsky-dzihad-a-doktrina-abrogacie
  Útočný džihád http://islamoklast.blog.cz/1611/utocny-dzihad
  islamoklast.blog.cz – politicky nekorektný blog o islame. Tip – odoberajte novinky cez RSS.

 • Miroslav – súhlasím, a toto je aj dôvod, prečo už ľudia nechcú volať políciu k trestným činom – na displeji sa objaví číslo tvojho mobilu, a si v riti – ako účastník – svedok nejakej kauzy, oznamovateľ. Potom ideš do spisu aj ty, a keď zmrdi sú vyšetrovaní na slobode – ďalej to poznáš. Takže – systém pracuje v prospech kriminálneho prostredia – v mene boja proti terorizmu! Voľakedy si zavolal z búdky, a bolo. Dnes ti to sníme aj vzorku hlasu – ktorá má byť o. i. v rámci biometrických údajov aj na čipe ID karty.

 • Páni inak ďalšou pikantériou je, že na Slovensku Saudská arábia nemá ambasádu, ak sa nemýlim po doklady sa chodí do Viedne. A ako vidím, Lajčák zase zabodoval a máme o dvoch občanov menej. Či by z nich vyrástli moslimovia, o tom sa dá len ťažko špekulovať, takže neviem či sme stratili dvoch občanov alebo potenciálnych teroristov. V každom prípade, zabodoval súdny systém a preukázal prečo si naši oligarchovia vybavujú veci inak ako na súdoch. Súdy na Slovensku sú zrejme pre na to, aby ľudia s nezmyslamy neotravovali oligarchov, prípadne ak by dostali záchvat, v ktorom sa dožadujú spravodlivosti aby sa prebudili do reality.

 • Nech je to výstrahou každej slovenskej k..ve, ktorá sa nechá nastoknúť na arabskú haluz!

  • To je aj vecou IQ, tie hlúpejšie a naivnejšie (väčšinou ženy s nízkym vzdelaním) majú sklony si komplikovať život háveďou z krajín tretieho sveta, zatiaľ čo tie chytrejšie si vyberajú v rámci rovnakej, alebo aspoň veľmi podobnej kultúry.
   Stačí sa pozrieť na našu najsprostejšiu poslankyňu v NR SR – Shahzad, vydala sa za pakistanského smetiara, s ktorým sa v živote nestretla, dokonca aj na svadbu za seba poslal náhradníka a spoznala ho cez internet. Toto by mala vyšetrovať polícia ako sobášny podvod, pretože to vyzerá ako jeho učebnicový príklad.
   U nás ale poslancov NR SR za úmyselné trestné činy v zásade nestíhajú a keď, tak iba tých od Kotlebu, za nezmyselné politické trestné činy, súvisiace so slobodou prejavu.

   • Miroslav, podarilo sa ti ma rozrehotat aj nastvat… Ludi z krajin tretieho sveta nazyvas havedou a pritom rozmyslas presne tak isto ako oni, len u nas platne zakony ti neumoznuju sa aj tak chovat…

    Presne tak isto ako muzi z krajin tretieho sveta vnimaju svoje zeny, aj ty vnimas slovenske zeny ako kravy tvojho stada, z ktorych si smu vyberat len certifikovane byky a preto je pre teba nepripustne, aby sa ktorakolvek z nich od neho oddelila a prebehla napriklad k stadu nosorozcov… V niektorych krajinach tretieho sveta by za take nieco zenu ukamenovali, rozstvrtili, spalili a vystrelili na Mars a preto kravam z ich stada nikdy ani len nenapadne, aby o takom niecom vobec zacali uvazovat… Tam tento problem vyriesili velmi efektivne, ale ty si v tomto uplne bezmocny… Mozes o tom len podrazdene pisat na internete a skutocny dovod tvojej nespokojnosti sa pokusat zakryvat vyhodnocovanim IQ, mudrosti, vzdelania, miery naivity a neviem coho este zien, ktore opustili tvoje stado…

    A na zakrytie skutocneho dovodu tvojej nespokojnosti sa pokusas vyrobit aferu este aj z pripadu 40-rocnej, fyzicky nie velmi atraktivnej, osamelej vozickarky, ktorej kazdodennu zivotnu realitu si ani nedokazes predstavit, nemas ani ponatia, ake to je si uvedomit, ze tvoje sance na zivotneho partnera su realne mizive, ze na teba asi nikdy nikto nebude doma cakat, ze na tebe asi nikdy nikomu nebude zalezat, ze ta asi nikdy nikto uz z laskou neprituli a ze s najvacsou pravdepodobnostou budes raz zomierat opusteny… Osobne sa jej vobec nedivim, ze ked uzrela svetielko, rozbehla sa za nim a nech by to bolo aj falosne svetlo, ale este aspon chvilku nech svieti, aspon este chvilku…

    Rozmyslaj co pises clovece…

    • :-)) aby sme si rozumeli, ja nikomu neupieram možnosť voľby partnera.
     Iba tvrdím, že existujú múdre a hlúpe voľby a na základe predsudkov (predchádzajúcich skúseností, či už vlastných, alebo cudzích – múdry sa učí na cudzích chybách, hlupák na svojich), môžme s prijateľnou mierou rizika predpovedať, ktoré voľby sú múdre a ktoré hlúpe.

     Pre ilustráciu som sem chcel prekopírovať zopár nie príliš nasledovaniahodných životných príbehov ex-slovenských žien, ktoré mali tú smolu, že sa vydali za mohamedánov, ale nechcem to tu zbytočne zahlcovať, kto chce, ten si ich nájde aj sám, napr. na stránke zahraničných Slovákov, viď. tu: http://www.exil.sk/zivot-v-zahranici/manzelstvo-s-cudzincom-t121.html . Je to čítanie len pre silné žalúdky.

     Na záver si neodpustím rečnícku otázku – ako môže Shahzad rozhodovať o zákonoch ktoré sa týkajú nás všetkých, keď nevie prijímať múdre rozhodnutia ani vo vzťahu k sebe? Ospravedlňovať debilné rozhodnutie s dosahom na celý život emóciami je hodné nesvojprávneho jedinca a nie poslanca NR SR.

    • Belmondo + Miroslav – čo keď je to s tou vozíčkarkou o niečom inom – o sprostej proislámskej agende, ukážke akceptácie multikulti, o cezhraničnej láske – svetovej láske, skrátka – „stranička“ si pozbierala body, a nejaká vozíčkárka sa má – kurvapodstatne lepšie. Veď či iné robia organizované žobrácke bandy? – zabalia chudáka bez nôh do desiatich plienok a postavia ho ako fľašu od piva niekam do podchodu. Ešte maličkosť – tieto proislámske záležitosti sa začali spúšťať TV seriálom Šeherezáda – a Slovenky sa zamilovali! Úžasní Osmani – no nie?!

   • Počúvajte zamestnaci služieb, kto pôjde na výlet do Nemecka a nájde chlapcovi riadnu nevestu? Potom stačí už iba na JOJke vysielať drísty tipu, že je to multikultúrne (arabáči môžu mať 4 manželky, mi len jednu) a aj registrované partnerstvo by malo byť pre viacero ludí, však čo …. , všetci sme jedna veľká rodina, Boris je náš svetlý vzor. Komunisti v Rusku tiež razili ideu, že ženy by mali byť spoločné tak isto ako ubytovnie, (čo s deťmi to už fakt neviem, ale kibuce sú skvelým východiskom). Až na to, že v Rusku to už skúšali a nepochodili s tým ani u revolučných súdružiek, teda prasačiny vo veľkom sa nekonali. Je zaujímavé, čo by potom robil Čižnár ako prokurátor, ale zdá sa mi, že poslancom by sa tu tolerovalo mnohoženstvo, alebo mnohomužstvo, prípadne ich kombinácia, neverím tomu, že by policajti niekoho za to zavreli.

 • „Pani Tomanová na súde, na ktorom boli deti vypočúvané uviedla miesto nášho terajšieho pobytu. Doprevádzali nás tam z bezpečnostných dôvodov kukláči. Ona to vraj musela uviesť do zápisnice. Zápisnicu súdu však dostal aj právny zástupca manžela. A teraz vedia, kde sme ukrytí. Prečo to urobila? Ja už nikomu neverím,“ uviedla pre TV JOJ manželka obvineného cudzinca.“ ???
  Existuje aforizmus, že – „Je sto krát výhodnejšie, robiť hlúpym, ako raz múdrym!“ – týmto sa zjavne riadi aj Tomanová, ktorá presne pozná dôsledky svojho konania, pretože ako strojkňa systému za Smer, veľmi dobre vie, ako systém funguje, teda, existuje odôvodnené podozrenie, že ako jednoznačne odborne spôsobilá a minimálne aspoň poučená – v zmysle absolvovaných školení, ako kompetentný verejný činiteľ, konala vedome nedbalostne buď ona, alebo súd, z čoho vyplývajú minimálne disciplinárne, alebo aj trestnoprávne dôsledky, a pokiaľ týmto konaním bola spôsobená dotknutej poškodenej ujma, tak aj jej nároky v zmysle zodpovednosti št. orgánu, za výkon rozhodnutia.

  • „Ona to vraj musela uviesť do zápisnice.“
   Existuje čarovné zaklínadlo pred ktorým sa pri výpovedi svedka trasú všetky súdy a orgány činné v trestnom konaní a to znie: „nespomínam si“. Mnoho svedkov si nespomína preto, že si spomenúť nechce, majúc na zreteli dopad svojich vyjadrení. Škoda že si aj Tomanová nedokázala privodiť chvíľkovú stratu pamäte práve počas výpovede (aby nemusela klamať a krivo svedčiť). Jeden by očakával, že to v záujme svojho hlbokého sociálneho cítenia dokáže.

 • Celé zlé toto, je tu veľmi veľa do očí bijúcich pochybení, lajdáctva a servility –

  – Tomanová vzhľadom na svoje vzdelanie, rozhľad a funkcie mohla a mala vedieť, že obvinený a jeho obhajca majú právo nahliadať do celého spisu a že všetko čo ona uvedie pred súdom sa tak dozvie aj protistrana. Buď je za tým trestuhodná neznalosť Tomanovej, alebo sa Tomanová strká saudskému veľvyslancovi do zadku tým, že nepriamo, cez súd, vyzradila miesto úkrytu, inak by k tomu neprišlo. Ako ale poznám Tomanovú, je to naozaj odborníčka na oblasť sociálnych vecí a rodiny a preto sa prikláňam skôr k tomu, že išlo o úmysel, za ktorý by mala sama odstúpiť z funkcie, alebo byť odvolaná.

  – čudujem sa ako sa môže saudské veľvyslanectvo priamo kontaktovať rodinu obete a domáhať na našom území výsluchu detí, je to hrubé zasahovanie do zvrchovanosti a suverenity štátu, za toto by sme ich mali vyhostiť z krajiny, ale to by sme najskôr museli byť právnym štátom.

  – za nátlak ktorý robia príbuzní na rodinu obetí by mali padať väzobné rozhodnutia ako na bežiacom páse, ide zjavne o trestný čin marenia spravodlivosti, prípadne činy typu vydieranie, nebezpečné vyhrážanie, hrubý nátlak a pod. naše orgány činné v trestnom konaní zaspali na vavrínoch a svojou nečinnosťou možno zapríčinia ďalšiu katastrofu.

  – to, že sa Slovenka zaplietla z mohamedánom je debilita sama o sebe, nebudem teraz hodnotiť intelekt obete, ale v podstate si za to celé môže sama, svojim zlým rozhodnutím, oslobodeným od žiaducich predsudkov. Všetkým rovnako intelektovo slabším, ktoré nad niečím takým čo i len uvažujú, odporúčam prečítať si viac než 330 stranovú diskusiu zahraničných Slovákov na stránke http://www.exil.sk/zivot-v-zahranici/manzelstvo-s-cudzincom-t121.html kde sú zhrnuté praktické skúsenosti reálnych ľudí z takéhoto vzťahu.

  • Miroslav – bohužiaľ – najprv Arab šuští dievčaťu dolármi, a potom jej vzduchom šuštia facky. Principiálne tieto ženy neľutujem, principíálne tiež neľutujem právnika – a už vôbec nie Tomanovú! Tá má za ušami až až! Dikk to fizio!

   • Ale je snáď rozdiel pri „naivite“ dievčaťa a následnom konaní štátu. Ona sa mohla nechať zblbnúť peniazmi (a ak sa pozriete okolo,. nie je sama takto zblbnutá, aj keď iní možno iné Istoty použijú), ale štát, jeho úradníci, ombudsmani, tajtrlíci a dokonca aj súdružka Tomanová je tu pre občana, nie ten pre ňu. A čím skôr to zainteresovaní pochopia, tým menej „bolestivé“ to bude.
    Ináč súdružka Tomanavá konala tak ako konala, podľa môjho názoru,nie úmyselne, nie preto že by mala bočný záujem (aj keď to nevylučujem) ale tá stvora je tak…. no povedzme jednoduchá, že nebiť jej oddanosti strane a vláde, nik súdny by toto meno pravdepodobne v živote nezačul. Nie to, že ešte toto by ministerstvo riadilo.

    • Tomanová bola pred súdom zrejme v procesnom postavení svedok a ten musí odpovedať pravdivo na každú jednu otázku súdu. Ak by klamala, dopustila by sa krivej výpovede a to od nej nikto nemôže chcieť, aby krivou výpoveďou ohrozila samú seba. Ja by som tiež neklamal kvôli niekomu, kto sa vlastnou vinou a sprostosťou dostal do situácie ako obeť.

     Skôr ma zaráža, prečo Tomanová na túto citlivú informáciu počas výsluchu nezabudla (v záujme obete), do zápisnice tak mohla s pokojným svedomím a pravdivo uviesť „nespomínam si“.

     • Miroslav – aby to nebolo také jednoduché – konkrétnym príbuzným odmietol konkrétny úrad oznámiť pobyt blízkej príbuznej, vďaka vyšinutiu a vysokému veku, upratanej kýmsi kamsi /a jej byt zmenil majiteľa/ – pretože „prioritu“ má ochrana osobných údajov, pričom nešlo o prípad chráneného svedka, alebo úkryt týranej, alebo ohrozovanej osoby. Rodinné právo je u nás celkovo v prdeli, aj v rámci, tzv. syndrómu zavrhnutého rodiča – keď druhý partner používa voči bývalému partnerovi deti ako zbraň. Možno aj tento prípad je súčasťou agendy odoberania detí štátom, a preto je tu zjavná tá ignorancia ľudského, teda empatického, aj predvídavého prístupu. Iná priorita. Treba si uvedomiť, že minister práce bol analogicky, vo faraónskej ríši – vrchným dozorcom, zodpovedným za zvyšovanie daní, teda nie výbercom daní, ale kreátorom projektov na ždímanie obyvateľstva. Faraóna nahraďme oligarchami a zahraničnými korporáciami, a je jasné, že ministerstvo práce nemá nič so sociálnym cítením. A naše rodiny a sociálne veci len kontroluje, t. j. – uplatňuje nad nimi moc.
      A keďže ždímanie je súčasťou prania, a keďže nie sme v Číne, kde práčovne prevádzkujú hlavne muži, teda u nás perú hlavne ženy – tak ministerská T-práčka /nemýliť si s Tatramatkou – tá bola zlikvidovaná medzi prvými/ preprala tých §§§ handrových geršlí v období „krízy 2008“ – neúrekom!!! Koniec koncov – Sk koruny bolo treba pred príchodom eura pomíňať. S „kamarátmi“.

      Čo sa týka tých detí – človek by neveril, ako spoľahlivo funguje výplach mozgu.

     • Maroš, ale toto je iný prípad, ak si raz obvinený z trestného činu, tak máš právo (aj tvoj obhajca), nazerať do trestného spisu a robiť si z neho hoci aj kópie. A pokiaľ bola v danej trestnej veci vypočutá aj Tomanová, a do zápisnice uviedla adresu zariadenia, potom sa to nachádza v trestnom spise ku ktorému má obvinený prístup. Nejaká ochrana osobných údajov tu ide na vedľajšiu koľaj, prioritu majú vždy práva obvineného podľa Trestného poriadku, takto je to odjakživa. Ibažeby orgány činné v trestnom konaní predtým na dobu určitú utajili túto časť spisu (mohli to urobiť a bežne to robia), vtedy by k nej obvinený prístup nemal.

     • No však práve to. E.T. bola ministerkou, teda na dosť vysokom poste, kde sa dá predpokladať istý rozumný úsudok. Alebo to skutočne tak, nooo jednoduchá, že si neuvedomila, ako táto informácia sa posunie ďalej?
      Nikto nežiadal od súdružky aby na súde klamala, ale ak ide vypovedať v citlivej veci, snáď mohla porozmýšľať čo kde trepne.
      Ak ide o nezverejnenie informácii o smeráckom rabovaní, tak zaručena táto stvora by sa oháňala znením hoc aj Starého zákona, či akého §, ktoré jej odpovedať bránia. Ak ide o osud iných ľudí, tak samozrejme súdružku zákon nepustí.

     • Nerozumiem prečo ste ešte stále nepochopili, že právo je nástroj oligarchu, ktorým sa snaží preukázať moc obeti, aj páchateľovi trestného činu. Obeť je volená oligarchom a ak páchateľ trestného činu si z nejakého dôvodu zlyhá, je tu súdny systém na to aby po A) páchateľovi objasnil, kde, kedy a aké chyby vykonal B) obeť dorazil za to, že si dovolila uniknúť a nespolupracovala s páchateľom. Ak as vám to nepáči a pripadá vám to pritiahnuté za vlasy, tak mám po ruke protiotázku, že ktoré zvieratá v prírode sa hrajú na spravodlivosť? Žiadne. A na mačku a myš? Všetky.

 • Ale veď to je úžasný precedens. Teraz můžeme vsetkych muslimských imigrantov poslat saudom. Dakujem tejto ženě za jej oběť ktoru položila za svoju vlast.

  • Tartus – Arabi majú jedno židovské príslovie – pomôžeš deviatim žobrákom, a ty sa staneš tým desiatym. Sýty hladnému neverí…, navyše Saudi vedia, koho cvičili.

Pridaj komentár