Je treba väčší dôkaz, že Šimečka je mimo?

Šimečka pre DenníkN okomentoval voľby. Vyzerá ako súdruh, ktorý je presvedčený, že celý čas konal dobro pre blaho národa a ten nevďačný národ tým dobrom ohrdol.

Zábavné je ako Šimečka takmer 29 percentný výsledok SMERU hodnotí ako umieračik pre Fica. Je treba väčší dôkaz, že Šimečka je mimo? Keď treba nájde sa.

Už pár rokov do zadu mi šéf českého Bloku Proti Islamu, vtedy ešte obyčajný bloger, povedal, že ak tie – ako to Šimečka volá tradičné, ideologicky uchopiteľné strany – nezačnú riešiť problém islamizácie Čiech a Európy, na uliciach európskych miest bude hnedo a čierno. A to sme vtedy ešte nevedeli, že nám vedenie Európskej únie zafinancuje  také náramné dobrodružstvo, akým je permanentná a stála prítomnosť kontingentu, síce neozbrojených ale ideologicky pripravených moslimských síl v podobe miliónov imigrantov.

A Martin Konvička nemal na mysli, že ulice budú hnedé a čierne od množstva imigrantov, ale že to budú uniformy.

A to sa aj pomaly deje a nebolo treba byť veštcom aby to niekto vedel odhadnúť, že to tak bude, ale Šimečku to prekvapuje .

Fyzikálny zákon hovorí, že na každú akciu je reakcia. Dnešní ideológovia to majú ťažšie ako to mal Hitler. Presvedčiť spoločnosť, že nejaká skupina ľudí je zlá je ľahšie, ako dokázať opak.

Presvedčiť Slovákov o tom, že imigrácia je pre Slovensko prospešná by bolo možné, ak by len takí Šimečkovia boli prameňom informácií o imigrantoch

A o to sa práve pokúšajú ľudia ako Šimečka. Pokúšajú sa nastoliť myšlienkovú totalitu jediného slušného názoru a tento pokus vyvoláva inú totalitu, ako normálnu obrannú reakciu spoločnosti.

Šimečka samozrejme má aj na to vysvetlenie. Vraj tých démonov, tie – ako namyslene pomenováva – absurdné strany Borisa Kollára a Kotlebu – dostal do parlamentu Fico, ktorý sa radikalizoval a podporil radikálov. Ako keby Slováci boli sprostí a nemali doma internet nedozvedeli sa, akým prínosom pre Európu je najnovšia početná návšteva vysokovzdelaných severoafrických či ázijských vedcov…

Nakoniec Šimečka hovorí „Európa si pomyslí, že sme  sa (Slováci) zbláznili“. A ja si myslím, že národy Európy Slovensku závidia a závidia nie len Slovensku, ale aj Maďarsku a Poľsku.

A kým Európa sa nezačne riadiť pragmatizmom a la Sulík alebo Fico voči imigrantom, tak môžme očakávať, že vstupom do parlamentu Kotleba nepovedal posledné slovo.

Ale to už záleží od toho, či európski Šimečkovia znova získajú rozum.

Mariusz Malinowski

8 komentárov

 • „…A kým Európa sa nezačne riadiť pragmatizmom a la Sulík….“

  neviem, no mam pocit ze Sulik je nepolepsitelny Eurohujer, ktoreho existencia bez EU je uplne neopodstatnena a zbytocna.

  …rovnako, ako dalsich. napr Benova, Fico, Glvac…

  neviem, no pokial si pamatam, Sulik bol za kvoty, chcel „len“ 50 000 „inzinierov a lekarov“.

  Sulik asi nechce vediet, ze tych 50 000 degeneratov, co sem akoze chce „namontovat“, nebude jednorazovo posledny vystrelok EU degeneratov a prerozdelovanie dalsich desiatok tisic imigrantov bude trvale a hlavne povinne.

  Sulik Sulik…

 • Karel Kryl by mal v súčasnosti neuveriteľné množstvo podnetov na tvorbu….

  V Sme-čku
  i v jinejch plátcích
  pravda se prokletě nízko
  jak kurva se lží míchá.

  Rodí se denne
  sakra
  zaplacenej lhář.

  Ach běda čtenáři
  co čteš jen Šimečka
  hrozí ti strašlivá slepota
  ovčana Tupečka.

  Když neví
  co prdel je
  co tvář.

 • Na hlavných spravách je článok, v ktorom sa píše, že najväčšiu porážku utrpeli pravdoláskari. Je to celkom trefná analýza, ale nadalo mi to a pozrel som sa aj k nim a žasol som. Ten článok bol len slabý odvar v pomenovaní situácie, ale trafil klinec po hlavičke. Veď tí tzv. pravdoláskari sú na pokraji zrútenia. Je tam zmätok, hystéria, zúfalstvo, zúrivosť, šialenstvo atď., atď.. Oni sú z toho tak mimo, že za svoj neúspech už otvorene obviňujú voličov, proste všetkých, ktorí prišli i neprišli voliť. Najlepším príkladom toho je taký Schutz ale aj ten šimečka.

  Oni veľmi dobre vedia, že ak to pravdoláskari a ich strany teraz dokafrajú, tak končia. A že to nebudú mať ľahké, svedčí aj ich prvá hádka na TV asi v narkóze. Márne sa snažil Sulík situáciu vyriešiť, ľudia už videli potrebné.

  No nič o chvíľu nás čakajú ďalšie voľby. Bude zaujímavé pozerať ako sa k tomu postavia strany. Napr. také KDH dneska urobilo prvý krok aby sa do parlamentu už vôbec nedostalo.

  • co takeho KDH spravilo?

   • Spadlo pod 5% a na vyškriabanie sa hore nemajú ani mentálne, ani fyzické a ani morálne sily.

   • Čo také KDH spravilo? Sledoval si včera ráno Figeľa čo tam trepal na tlačovke za sprostosti? Namiesto toho aby okamžite odstúpil, tak len ponúkol funkciu spolu s predsedníctvom. O čom to svedčí? No na túto otázku je odpoveď jasná.

    Avšak toto neplatí len na KDH, ale aj na ostatné strany. Napr. taký SMER, tam to je priam nutné. Už včera bolo neskoro.

 • šimečka veľmi dobre vie čo robí a hovorí… napokon jeho multi-kulti nadácia je toho dôkazom, táto skupinka vždy dobre vedela na akú stranu sa pridať a z ktorej to najviac sype…

Pridaj komentár