Kauza „znásilnenej školáčky“ s odstupom dní.

Pri písaní článku, ktorý pokrýva aktuálnu udalosť nie je možné vyhnúť sa podaniu informácií, ktoré sa neskôr spresnia, prípadne úplne poprú.

V titulku článku sme písali o šiestich migrantoch. Toto číslo uvádzal ruský zdroj Vesti.ru . 

Po niekoľkých hodinách sme našli nemecké zdroje, ktoré uvádzali číslo 3. Zároveň sa zistilo, že video, ktoré Anonymous uvádzali ako video s páchateľmi nemá súvis s týmto prípadom. Ide o iný prípad.

Preto sme ešte 18. 1. 2016 článok aktualizovali.

Nemecká polícia medzitým deklarovala, že skutok sa nestal. Svoje výhrady k postupu nemeckých policajtov som zhrnul v pôvodnom článku.

Zhrnutie udalosti s odstupom niekoľkých dní spravil televízny kanál 1TV.

Na YouTube je záznam spravodajského vstupu 1TV, ktorý sa zaoberá touto kauzou. Záznam má aj slovenské titulky.

Sú tu verejné svedectvá rodinných príslušníkov maloletej Elizy, je tu vyhlásenie nemeckej polície. A nemusím pripomínať,  že vyhlásenia sú protichodné….

Takže je plne na čitateľovi ako s odstupom času situáciu posúdi on. Kto z videa sa mu zdá dôveryhodnejší…

 

4 komentáre

 • Pingback: Nemecké úrady – 13ročná školáčka dala súhlas k sexu migrantom. – MEDZIČAS

 • Video nemá súvis s týmto prípadom. To neznamená ale, že tento prípad sa nestal. Znamená to však horšie: podobných prípadov je viac!
  Koľko takýchto prípadov polícia ututlala? Keby sa to nestalo dievčaťu z ruskej komunity a neurobila ruská tel. reportáž, vedel by o tom len úzky okruh známych a príbuzných dievčaťa. V Nemecku o tomto prípade média mlčia. Udalosti v Kolíne sa tiež snažili najskôr ututlať, ale vzhľadom na rozsah akcie sa to nepodarilo.

  Ak polícia nekoná a páchateľov nestíha /alebo dokonca z dôvodu zábranenia šírenia etnickej neznášanlivosti chráni/, nechcem si predstaviť, k čomu to môže páchateľov motivovať.

 • ani takáto verzia sa nedá vylúčiť.
  Prípad sa od začiatku stal spravodajskou vojnou…reakcie niektorých slniečkárov na tento náš článok boli – je to hoax – a ich príspevku jednoznačne vyplýva, že článok ani nečítali, pretože „objavili“ veci, ktoré v článku sú napísané..

 • „video, ktoré Anonymous uvádzali ako video s páchateľmi nemá súvis s týmto prípadom“

  Ja to vidím skôr tak, že slniečkári a treťosektoroví zmrdi podsunuli verejnosti toto video, aby cez neho vzápätí spochybnili celý prípad. Multi-kulti si rozvracať nedáme.

Pridaj komentár