Keď viac než bohoslužba je zaujímavá fara…

Dvojici spoluobčanov asi pripadajú kostolné kázne nudné a tak  miesto bohoslužby v kostole vo Veľkej Mači navštívili miestnu faru.

„Bonnie a Clyde“ dvojica tam „odľahčila“ cirkev o majetok vo výške 100 000 Eur. Z toho bolo niekoľko tisíc v hotovosti, zbytok tvoria zlaté a strieborné predmety.

V ten istý deň došlo ku krádeži na fare aj v susednej fare v obci Abrahám. Tam zmizli „len“ stravné lístky a 300 eurová hotovosť.

Polícii sa podarilo stotožniť podozrivé osoby. Bola vykonaná domová prehliadku v m. č. Ružinov v Bratislave, kde sa obe osoby majú dlhšie zdržiavať. Policajti na mieste zaistili vozidlo, ktoré malo byť použité pri krádeži.

Vyšetrovateľ na základe dôkazov obvinil Silviu Karalovú a Petra Rigó zo zločinu krádeže a prečinu porušovania domovej slobody. Iste by privítal akúkoľvek informáciu o tom, kde si spomínaná z trestného činu podozrivá dvojica (ne)užíva lup.

Lupeznicizdroj: Oddelenie komunikácie a prevencie KR PZ v Trnave

6 komentárov

 • Cirkev rimsko-katolicka ziadnu skodu neutrpi. Aj ked zase na druhej strane preco by mali indiani beztrestne brat nieco co im nepatri. Asi by ich mali sudit miestni farnici.

 • Sony pictures entertainment

  Obrázek jak z dramatu o mexickém kartelu.

 • Už som spravil štatistiku pomeru sudcov voči sudkyniam v SR. Tak tipnite si aký je pomer, teda s akou pravdepodobnosťou ich bude súdiť žena?

  • No neviem, štatisticky je celkovo určite oveľa viac žien, možno 2/3, ale na druhej strane na trestnom úseku je podľa mňa viac mužov, u nás na OS Žiar nad Hronom sú iba muži…aj v odvolacích senátoch sú viac muži, aspoň s mojich skúseností, takže tu by som to tipol naopak, 70% že ich bude samosudca muž…ale daj Tvoje štatistiky, som zvedavý aký je celkový pomer

   • Vidím, že si v obraze. Ja som na súde ešte v živote ani raz nebol, tak ma to zaujalo. Prepokladal som, že sa bude tlačiť aj sem feminizácia, ale vidím, že si nemusia dávať s tým žiadnbu robotu, keďže chcem čísla aj s datailami uviesť presne, tak teraz hneď to nebude, ale výsledok už mám.

 • Sakra, inteligencia z nich priam srší!

Pridaj komentár