Klamstvá, podvody a lži médií o nevinnosti imigrácie – otvorený list verejnosti

Vážené panie intelektuálky, páni intelektuáli

Máte vy vo svojej blazeovanej a nonšalantnej nadradenosti nad nami, úbohou a nevzdelanou, primitívnymi a sebeckými chúťkami zmietanou masou, pojem o čom sa tu bavíme, o aké čísla na Slovensku pri imigrácii ide?

Evidentne nie. Ľudovo sa tomu hovorí podvod. Tých 360 azylantov, tak hlasne prezentovaných, nie sú kvóty. Je to len časť z 20 tisíc azylantov, ktorí čakajú v táboroch už dnes.

Skutočné kvóty je percentuálne vyjadrenie 1,78% percenta všetkých azylantov, ktorí sa čo len náhodou otrú o hranice Únie. Pozrite si, ako sa šplhajú na ploty v španielskej enkláve Ceuta – to sú podľa Bruselu budúci slovenskí spoluobčania.

Enklava

A na Slovensku ich vôbec nebude 360, ale rátajte so sumou 14-15 tisíc. Ročne. A s potenciálom rastu.

Pýtate sa odkiaľ mám také nezmyselné číslo? To pochádza z odhadu celkového počtu žiadateľov o azyl v Európskej Únii v tomto roku. Niektoré zdroje hovoria že treba vychádzať z počtu žiadateľov o azyl v roku 2014, ktorých bolo 650 tisíc, alarmisti tvrdia, že tento rok môžeme očakávať milión ľudí. Ostanem pri zemi a budem hovoriť o cca 800 tisíc. Jednoduchá matematika hovorí, že 1,78% percenta  8000000*1,78/100=14240 žiadateľov o azyl, ktorí na Slovensko podľa tohto kritéria pripadnú

Ide o psychologické pôsobenie. Keby vláda a médiá otvorene povedali, že každý rok sa sem nahrnie jedno okresné mesto ľudí, z ktorých značná časť nechce nič iné len sa prisať na západný sociálny systém, keby sa zverejnili štatistiky zločinnosti a rastu znásilnení z regiónov Európy, kde sa „už pomáha“, ľudia by vyšli do ulíc.

Ibaže číslo 360 znamená, že do každého okresu na Slovensku pošlú len pár jednotlivcov a to predsa nie je nič strašné. Však potom tie kvóty môžeme kľudne schváliť…

Podporte článok zdieľaním na sociálnych sieťach, Vybrali SME a Vašim Like

[sociallocker][/sociallocker]

Dôsledky

Trvám na poctivej argumentácii a domyslení dôsledkov. A stačí si prejsť západné centrá, aby sme videli, že situácia sa zhoršuje. Nie kvôli tomu, že sa nevieme podeliť o azylantov, ale kvôli tomu, že sme sa vzdali racionálneho myslenia v prospech sociálno-inžinierskych teórií.

Skúsme si predstaviť, že sú pravidlá v pohybe a začal proces posielania azylantov podľa prideleného percenta na Slovensko 1,78%. Opäť to chce trocha rozmýšlať.

Štát to pohodlne zariadi tak, že bude vytvárať detenčné tábory v blízkosti aglomerácií – jednak aby bolo pohodlné zásobovanie, výučba a jednak je hľadanie bývania, či pracovných miest takýmto rozmiestnením jednoduchšie. Aby sa naplnili možnosti umiestnenia tak (na slovenské pomery) obrovského počtu ľudí, potrebujeme nové ubytovacie priestory a hlavne pracovné miesta.

Budeme podporovať napríklad rozmach malého a stredného podnikania, resp. príchod investorov v okolí týchto táborov? Nemyslím, to by znamenalo námahu pre štátnych úradníkov a v takú obetavosť ja nedúfam. Skôr si myslím, že po absolvovaní základného kurzu budú títo ľudia jednoducho vykopnutí, s tým, že sa majú o seba starať sami.

Avšak kde budú bývať a čo budú robiť je druhá vec. Skupina ľudí rovnakej kultúry, náboženstva a farby pleti sa dá prirodzene dokopy a keďže neverím, že si jednoducho nájdu prácu, budú sa živiť všetkým možným – aj krádežami a predajom drog. Za vzniku No Go zons a geta. Skúsenosti zo západných krajín hovoria, že bezpečnosť sa po príchode imigrantov nezvýšila.

Čo to urobí s politickou scénou je veľmi jednoduché predpokladať – stačí sa pozrieť naokolo nás, kde silnejú extrémistické strany. Kotleba bude v parlamente a každým rokom bude silnejší.

Skúsenosti západných krajín hovoria, že imigranti z rozvojových krajín Afriky a Ázie majú na sociálny systém záporný vplyv. Tzn. odčerpajú viac ako do neho vložia.

Argumenty typu, že vymierame a potrebujeme „čerstvú krv“ sú falošné a egoistické. Náš sociálny systém potrebuje a je nastavený na populačný pretlak.T.j. potrebujeme, aby na stále väčšie množstvo dôchodcov a sociálne odkázaných ľudí robilo dostatočné množstvo daní odvádzajúcich pracujúcich. Čiže problémom nie je demografia, ale zdroje sociálneho systému. Ako sme ukázali, azylanti dnes ani v budúcnosti do sociálneho systému neprispievajú, ich ekonomický efekt v celom stroji sociálnych aj materiálnych vzťahov je záporný.

Takže je falošné, ak niekto obhajuje prisťahovalectvo za účelom tvrdenia: „však sa niekto o nás musí postarať.“ Za prvé je to odporné a egoistické – starať sa nemá štát, ale v prvom rade starať sa máme sami o seba, za druhé – treba zmeniť sociálny systém, za tretie – diskutovať o zmenách v populačnej politike atď. Mohol by som písať donekonečna. Faktom je že neselektivna imigrácia pri súčasnom nastavenom sociálnom systéme je samovražda tejto civilizácie a vedúca k nepokojom a zákonitej fašizácii a totalitarizácii Európy. Asi to niekomu vyhovuje. Mne nie.

Namiesto miliárd na beztak neefektívnu integráciu imigrantov – čo tak podporiť školstvo, bývanie, daňové výhody rodinám s deťmi a tým podporiť rast populácie. Namiesto toho aby sme podporovali sociálny vplyv azylového procesu na celkové zhoršenie súčasnej zlej situácie, by sme sa mali v prvom rade starať o lepšie nastavenie sociálneho systému smerom k menšej úlohe štátu a vyššej zodpovednosti rodín. Málo detí sa nerodí preto, že sú ľudia leniví, ale preto, že sú až príliš naviazaní na benefity od štátu a daňová, resp. prerozdeľovacia politika vysáva individuálne zdroje, ktoré pri zakladaní rodín chýbajú. Ak by pracujúci rodičia napr. s tromi deťmi boli zaťažení len minimom daní, potom by sa rodilo ďaleko viac detí.

Na podobných ľudí, bezhlavo a bez diskusie presadzujúcich sociálne koncepty (odtrhnuté od reality a neukotvené v materiálnych základoch) mám skutočne len výraz „páchatelia dobra“ – ktoré sa nakoniec ukáže ako čírou katastrofou

Čo nás to bude stáť

Odmyslime si nasadenie rôznych mimovládok, genderových, rasových, etnoštúdií, ktoré sa po nociach preberajú uprostred mokrých snov pri pomyslení na tie záľahy imigrantov, ktoré ich budú živiť – tým myslím samotné mimovládky, nie spoločnosť ako takú

Dostali sme 15 tisíc azylantov a štát sa musí o nich postarať a preto bude potrebovať peniaze na :

 • výučbu jazyka
 • reedukáciu
 • nájsť pracovné miesta (upozorňujem na nezamestnanosť u nás okolo 20%)
 • sociálne benefity atď

Ďalej upozorňujem, že tých 15 tisíc ľudí nie je jednorazová položka, ale že každý rok príde ďalších 15 tisíc ľudí a s každým človekom, ktorý nebude vyriešený a nezaradí sa do pracovného procesu, resp. sa neintegruje, sa nabalí balvan problémov

Rátajte so mnou. Ak máme náklady na jedného človeka na výchovu a zapojenie do pracovného procesu počas prvého roku 1000 eur mesačne, potrebujeme 180 miliónov eur nad rámec nášho súčasného rozpočtu.

Je oprávnený predpoklad, že sa do pracovného procesu nezapoja všetci, skôr sa zo skúsenosti ostatných krajín obávam vysokej nezamestnanosti, ktorá napr v Nemecku niekde dosahuje až 80%. Ale buďme veľkorysí. Dajme tomu, že 50% ľudí si nájde prácu na plný pracovný úväzok.

Opäť je zo skúseností iných krajín oprávnený predpoklad, že to bude málokvalifikovaná práca za nízku často až minimálnu mzdu, takže títo ľudí nebudú prispievať významne do sociálneho systému. Zvyšok bude musieť byť naďalej platený vo výške poskytnutia základných životných potrieb a sociálneho minima – cca 500EUR mesačne.

Takže z prvej várky nám ostala polovica nezaopatrených ľudí, čiže ročné náklady na týchto ľudí budú okolo 45 miliónov eur ročne. Každý rok nám bude pribúdať minimálne rovnaký počet ľudí, čiže každý rok, bude musieť Slovensko platiť náklady na výchovu okolo 180 miliónov EUR a zakaždým ostane značná časť ľudí, ktorá ostane odkázaná na sociálny systém. V priebehu piatich rokoch tu máme už náklad okolo 350 miliónov s tendenciou ďalšieho zhoršovania.

Keďže bude narastať frustrácia azylantov z nedostatku pracovných príležitostí, bude vznikať sociálne a kriminálne napätie, je oprávnený predpoklad zhoršenia bezpečnostnej situácie s reakciou mocenských zložiek štátu – ľudovo povedané polícia bude musieť dostať viac. Bude nastávať útek ľudí z ohrozených oblastí, prepadávať sa hodnota ich majetku (white flight) a začnú vznikať tisícové getá všade, kde sa prudko zhorší bezpečnostná situácia.

Razantne sa zvýšia preferencie extrémistických a oproti dnešku ďaleko radikálnejších združení. Spoločnosť sa bude radikalizovať a pnutie, ktoré vznikne vytvorí bezpečnostný problém vyžadujúci ďalšiu asistenciu polície a zvýšenie ich práv = čiže zníži sa sloboda jednotlivca.

Väčšina imigrantov je z oblastí islamu, ktorý nie je ani náhodou náboženstvom mieru, takže budeme mať aj začiatok náboženskej – poviem rovno – vojny. To spôsobí ďalšie pnutie a ďalšiu radikalizáciu spoločnosti, opäť so znížením slobody jednotlivca, ak dostane polícia viacej právomocí.

Argumenty typu – však to zaplatí Únia sú úsmevné. Možno to bude na začiatok, ale kto sa bude neskôr starať o tých imigrantov? Okrem toho, tie peniaze z Bruselu rastú na strome? Sú to predsa odvody jednotlivých členských krajín. Takže nepriamo ich platíme aj my

Ďalšia vec – demagógovia stále operujú len 20 tisícmi ľuďmi v táboroch čakajúcich na vybavenie azylového konania. Ale o týchto nikdy nešlo. Veľké a dôležité štáty ako Taliansko, Španielsko, Francúzsko a Nemecko sa chcú v prvom rade zbaviť tlaku na svoje krajiny a tu hovoríme o stovkách tisíc ľudí ročne, ktoré sem prichádzajú. Tých 20 tisíc je len vábnička, obyčajná propaganda, aby sa zakryl skutočný účel

Nepopisujem nič zvláštne, všetko toto sa odohráva denne pred našimi očami na uliciach západných miest. Ak teda máme takýto balík potenciálnych problémov, mali by sme sa v prvom rade starať o to aby bol tento balík čo najmenší a potom rozobrať jednotlivé problémy s cieľom ich účinnej eliminácie vzhľadom na možnosti tohto štátu.

Nikomu neprospeje ak zo Slovenska urobíme vojnovú zónu. Že sa tak stane pri neriadenom a chaotickom procese je viac ako isté…

P.S. Existuje jedna metóda, ktorú aplikuje demokratická krajina Austráliou volaná…
Každý kto príde do Európy ilegálne, je zločinec a ako s takým treba zaobchádzať. Ak chce niekto azyl – nech sa páči, v domovských krajinách sú veľvyslanectvá a konzuláty. Toto je jediná poctivá a legálna cesta

Zdroje:

 

74 komentárov

 • Preco by mali byt pristahovalci asociali? Mozno su ovela pracovitejsi ako vacsina slovakov tak nam pomozu. Nemame zdravotne sestry, nemame automechanikov aj nekvalifikovanych robtnikov. Tak sa neplaste a otvorte narucie

 • Úplne ako naši cigáni na Luniku IX. Koľko ich tu príde ročne a koľko sa ich ešte rozmnoží ?!

 • Žiadnu haved tu nechceme,už jej tu je dosť. My slováci ledva prežívame z tohto nášho uboheho sociálneho systému a este nám chcú dať aj imigrantov? Musíme chodiť do zahraničia aby sme zarobili a prežili. Nech ich pošlú tam skade prišli. To co už je toto…

 • Je to invázia. To je to jedine správne označenie, ktorému sa odporné médiá systematicky vyhýbajú. Tie médiá, ktoré boli voľakedy hrdosťou západnej demokracie, slobody a spravodlivosti. Už pred vyše dvadsiatimi rokmi som to predpovedal (žijem tu už hodne vyše 30 rokov), že jedného dňa sa Európa bude musieť po pobreží brániť bombami a plameňometmi. Bude to však neskoro, lebo neskoro je to už dnes. Vtedy som bol ešte dokonca aj naivný, lebo som si myslel, že Slovensku to bude ušetrené. Najstrašnejšie ale je, že je to všetko organizované istými geopolitickými silami v pozadí, ktoré nemenujem, lebo mám strach. Dnes bohužiaľ už väčší, ako som mal doma za komunizmu. Keď padol východný blok, hneď som vedel, že systém si začne strhávať masku. Nikto ma tu vtedy nechápal, neveril mi. Tu v médiách neboli celé roky najmenšie náznaky tejto myšlienky. Táto realita je horšia ako najhorší sen. A zo všetkého najhoršia je tá hanba, ako moja generácia tým lžiam naletela. Len minulý rok som sa dozvedel o Dullesovej akcii Splinter Factor. Len včera som čírou náhodou narazil na dokument „Poučenie z krízového vývoja…“, ktorý sme po 1968 s odporom odmietali a vôbec nečítali. Žasol som, koľko v ňom bolo pravdy.

 • Zijem vo Francuzsku niekolko rokov; Odkedy som tu nenosim minisukne ani kratke saty ani nic co som predtym nosila – z bezpecnostnych dovodov. Ked idem von, v kabelke mam slzotvorny sprej, som povinna znasat urazky a obtazovanie zo strany pocernych obyvatelov Pariza – v praci, na ulici, vsade…. je mi z toho zle, chce sa vracat z tych muzov. Nikdy nebudu respektovat biele zeny. Tak ked chcete, aby sa Vase zeny citili takto – prijmite utecencov a pridete o vsetko.

 • Neda mi, aby som sa nepripojila. Zijem medzi tymito ludmi uz vela rokov a prihovaram sa k Vam, aby ste urobili vsetko proti tomu, aby tito ludi nevkrocili na uzemie Slovanska. Ziaden rozumny clovek nepride s takymto navrhom. Keby tito ludia boli imigranti tak by boli umiestneny v specialnych taboroch v krajine do ktorej stupili a rozumne triedeny, kontrolovany, alebo poslany spat odkial prisli. Vela z nich ma viac penazi nez si myslite a len vyuzivaju prilezitost.
  Z mojej vlastnej skusenosti a skusenosti mojich znamych Vam mozem povedat, ze je to narod neprisposobivy, agressivny, sebecky, lenivy, nerespektujuci, nemajuci uctu k zivotu a co je najhorsie fanaticky. A kto tomu neveri mal be zit s nimi aby sa presvedcil na vlastnej kozi. Tu nejde o to, ze byt ludsky, ide o to, nebyt naivne sprosty, ale mudry a rozumny. Ked hodite spinu do cisteho bazena zaspiny Vam cely bazen.
  Toto mozete od nich ocakavat, ze :
  -nebudu respektovat Vase zeny, dcery, matky, to pre nich nie su ludia, budu vystavene ich nenasytnym pohladom, ohmatavaniu, urazkam
  -psychologovia tu upozornuju dievcata, zeny aby sa nezaplietli s tymito muzmi,lebo im nebudu moct pomoct
  -ak ich prijimete do Vasich domov, preberu kompletne kontrolu nad Vasim domom a Vy budete ich sluhovia
  -Vase deti budu vyhanat z parkov a preberat kontrolu nad nimi
  – zmizne uplne Vasa hudbu a radost, lebo sa nesmu tesit zo zivota
  -ked zacne Ramadan, nebudu v praci robit, lebo su velmi unaveny a Vy skoncite pracovat za nich a oni budu poberat plat
  -Vase produkty zmiznu z obchodov a nahradia ich svojimi
  -budu sa k Vam chovat ako ti najlepsi priatelia, liskat sa Vam do tvare z velkym usmevom vraviac Vam, ze ste ich najlepsi kamarat a od zadu Vas budu bodat nozom
  -su schopny pozerat sa Vam priamo do uci a klamat kazde povedane slovo
  -v nicom im nemozete verit co Vam povedia
  –vsetko budu chciet zadarmo, vraj im to patri, lebo oni su Bohovia a s ostanymi mozu narabat ako chcu-znasilnovat zeny, deti, vrazdit, kradnut, klamat
  -su experty na to ako vyuzivat system pre svoje vlastne dobro, vsetko maju nastudovane uz predtym nez pridu do krajiny
  -su experty na to ako dostat najlepsie vzdelanie, byvanie a vsetky sluzby
  zadarmo
  -budu Vam odkupovat pozemky aby na nich stavali mesity, skoly a svoje centra bez ohladu na to ci sa Vam to paci alebo nie
  -v skolach budete musiet zariadovat specialne miestnosti aby 5 x denne sa modlili, vela razy toho zneuzivaju na to aby pripravili svoje plany ako zverbovat Vase deti na ich stranu
  -budu vyzadovat aby ste nemali zaveseny krize a ziadne Vianocne stromceky
  -urobia vsetko aby ste sa Vy im prisposobili a nie oni Vam
  -slovom oni nie su imigraty, ktory sa prisposobia novemu zivotu za ktorym utekaju, vazia si zem do ktorej pridu, prisposobia sa jej zvykom a zakonom, ba naopak chcu strhnut vsetko tam odkial prisli, lebo to im vyhovuje a tomu veria
  -tam kde pridu, radost sa vytrati iba ciernota ostane

 • A o rok budeme utekat my z vlasnej krajiny.

 • ešte sme zabudli,že tí ľudia sa u nás budú aj množiť a ako to poznám tak čím viac tým lepšie….za pár rokov ich tu budú státisíce….

 • Zdravím,
  úprimne, ja by som ich neprijal už len preto, a to vravím bez cieľa vyvolávať nenávisť, že by to znamenalo zníženie dominancie a väčšiny pôvodného, totiž bieleho, obyvateľstva. Preto by som ich neprijal ani samých, ale ani s deťmi.
  Ja osobne by som im skôr pomohol u nich v krajine, ale rozhodne by som ich nepríjmal sem. A to ani jedného.

  • Ja osobne som za Japonský princíp. Príjmať natrvalo len ľudí rovnakej kultúry a rasy.
   Toť môj skromný názor. Opakujem: nevravím to preto, aby som vyvolával nenávisť.

  • „Keď silný ozbrojený muž stráži svoj dom, jeho majetok a rodina je v bezpečí.“ Lukáš 11,21
   „Nik nemôže vkročiť do domu silného muža a ozbíjať ho o jeho majetok, pokým silného muža nezviaže. Až potom môže vyplieniť jeho dom.“ Marek 3, 27.
   Dvetisícročná, zjavená MÚDROSŤ.

 • Staci sa ist pozriet do francuzskeho calais…..

 • Tych 800 tisic ziadatelov ale nedostane azyl vo vsetkych pripadoch. V roku 2014 dostalo azyl 160000 ziadatelov, a to v konkretnych krajinach. Unia samozrejme deportuje a pracuje s krajinami povodu, aby sa tam ti ludia vratili. Problem nastava, ked dorazi vlna nejakych ludi, ktori nechcu povedat, odkial prisli, a aj ked je jasne, ze prisli napriklad z Libye, Libya ich nezoberie, lebo nie su jej obcania. Cize je otazka, komu ich vratit. Vie sa, ze su povedzme zo Sierra Leone alebo inych krajin, ktore mozu byt vo vojnovom stave, co potom, ako ich tam dopravit?
  Takze ziadnych 14000 azylantov rocne slovensku nehrozi. Ovsem, jasne nie utecencom treba povedat.

  • Mal by platiť austrálsky princíp, že ak do Európy prichádzajú ilegálne, ide o dôvod pre okamžité vrátenie bez toho aby sa skúmal ich status. A bolo by po probléme.
   Máte samozrejme pravdu, že tých 800 tisíc bude selektovaných. Zároveň je však pravda aj to, že tých 14 tisíc pre Slovensko bude minimálne dočasná realita – a viete prečo? Pretože rozdeľovanie imigrantov bude znamenať, že Slovensko sa stane vstupnou krajinou pre riešenie azylového procesu v rámci kvóty imigrantov, ktoré dostane od Bruselu pridelené. Takže je možné, že nakoniec u nás nezostanú, ale minimálne počas vybavovania azylového procesu u nás ostanú. Zároveň vieme, ako promptne reagujú naše úrady, takže sa obávam, že 6000 eur, ktoré na jedného imigranta dostaneme, nebude stačiť. A tiež sa obávam, že konečné číslo nebudú stovky, ale tisícky, resp. desiatky tisíc. A preto, ako hovoríte aj Vy, treba proti tomu rázne vystúpiť.

 • Pavol Knut Navrátil

  Pred tromi týždňami som bol v Taliansku. Situácia ktorá tam je naše televízie „zámerne“ neukazujú divákom. Divákom sa ukazujú zábery z Grécka ako odľahčenie situácie. Imigranti, ale aj Rumunskí cigáni zabavujú násilne byty a rodinné sídla, kde sa zabývajú a vlastníkom tak nezostáva nič iné ako „situáciu ticho tolerovať“! Polícia je bezmocná a nestíha riešiť tieto obsadenia kvôli množstvu prípadov nemôžu byť všade naraz. Preto sa pýtam: kde je právo a poriadok oproti humanite? To čo robia imigranti už dávno nie je o práve na prežitie! Nie sme rasisti ak nechceme „afrických prisťahovalcov“, sme len predvídaví a opatrní pri ochrane našich kultúrnych zvykov.

  Riešenie problému:

  Každá z krajín Európskej únie má povinnosť vplávať do vôd stredozemného mora, zajať akúkoľvek posádku lode prevážajúcu osoby s úmyslom ilegálne vstúpiť na územie únie. Osobyčiže „prievozníkov“ podľa práva odsúdiť, uväzniť a po vykonaní trestu deportovať. Loď na šrotovisku zdemolovať ako prostriedok trestnej činnosti alebo predať v dražbe a utŕžené prostriedky poskytnúť na náklady spojené s ochranou únie. Osoby zadržané na plavidle prevziať na palubu lode únie a okamžite vrátiť do krajiny nalodenia!

  Je to tvrdé opatrenie, ale takto do Európskej únie ani do iných krajín vyspelého sveta nik nevstupuje a Austrália je toho príkladom.

 • Proste ich tu nechceme a hotovo… Nas stat sa nevie poriadne o nas a nie este volaku cvargu sem su dat…. Co uz ich tu nemame dost ???? Nech si zoberie Amerika aj tak za vsetko mozu oni… Mali by uzavret hranice a kazdy kto by sa pokusil o prechod by mal byt zastreleny….

 • Hned na zaciatku chyba… 8milionov krat 1,78 deleno 100 je 14240?!!!! Ved jedna nula hore dole

 • Otroci zadarmo 😀
  Ale ked mame demokraciu, nerealne…

 • Pingback: Dobrý deň pán kapitán, alebo ako som (opäť) udrel klinec po hlave | MEDZIČAS

 • Ten kto písal tento článok by si mal najprv naštudovať danú tematiku e nestratiť ľudí s nepravdivími informáciami… Jedine že by to robil zámerne !!!

  • Konkretne, v com je clanok nepravdivy??? Ako expert urcite viete presne vyspecifikovat chyby. Sem s nimi

   • Ja poviem svoj skromný názor. Ak nejaký úradník určí, že rozdelíme utečencov do jednotlivých štátov EU, je smiešny. Tak isto, ako ten, čo si myslí, že utečenec, ktorému určili, že bude bývať v Hornej Maríkovej tam aj naozaj bude bývať. Museli by zároveň zrušiť šengenský priestor a celú Úniu. A potom by už nemohli prikazovať Slovensku, koľko si má zobrať utečencov. To je guláš, čo? Takže tieto kecy o migrantoch, a hlavne na Slovensku sú absolútne bezpredmetné. Predávaj tie, z lacných čínskych súčiastok montované krabice s ukradnutým Windows a nepíš sprostosti.

    • Co ked dostanu imigranti osobne doklady s biometrickymi udajmi a vsetky benefity uz dostanu iba na Slovensku? Nakoniec by museli ostat u nas, ak by chceli dostavat prispevky. Aspon tak to bolo planovane…

    • Kokotkovia dostany… Ma pravdu…prichod imigrantov je zac.vojny.. Vsetko je zastierka.. Roztrusia ich po europe ,za ucelom vyvolania konfliktu

  • Štefan Horváth

   Skúste z Dublinu uviesť konkrétne, čo je v článku nepravdivé. Zaujímalo by to určite aj iných, nielen autora článku.

 • Aby sme este neboli radi, ze ich budeme musiet prijat len 15tisic. Ak sa nahodou konflikt na Ukrajine este viac vyostri a ujde sem polka Kyjeva, tak budeme radi, ze u nas moze zostat LEN 15tisic.

  • Ano ma pravdu cesi a slovaci musime my spolu drzat!!!ma pravdu!!!

  • Pane boze ty si vypatlanec. Presne si to vystihel nasa armada je na misiach a kde asi? presne v tych krajinach drancuju a udrziavaju nestabilitu. Zem patri vsetkym ludom a to, ze sa my podielame na drancovani a niceni inych statov pod zamienkov domokracie pod vedenim USAku a EU to je len nasa chyba, Preco asi tak ty ludia odtial utekaju kto im asi tak nici a drancuje ich staty???? Takze to je dosledok, alebo skor cena za to.

 • Veď sa už moslimi vyjadrili, že do 15 rokov si z pôvodných Európanov spravia otrokov……
  Kto príde do Európy nelegálne je zločinec a basta….. Ani na dovolenku do Afriky, Turecka a iných picovin sa nedostanete bez víza……

 • Ja už tieto články nedokážem ani do konca dočítať, chytí ma doslova triaška zo zúfalstva, čo sa stane s celou európskou civilizáciou a našimi potomkami

 • Utecenci so zenami a s detmi preco nie, ale takych nejak nevidno. Utecenec sa po skonceni knfliktu chce vratit do vlasti. Dajme im teda docasny azyl vzdy na jeden rok. Sklonuje sa tu otazka aj nasich marginalnych tak to mozeme sklbit. Nastahujeme africanov do osad a uvidime kto z koho. Pokial je to v tej afrike horsie tak zostanu vdacni. Ak budu chciet skusat utoky tak straty produktivnej populacie budu minimalne.

  • dobry vecer priatelia … obavam sa ze problem je hlbsi a suvislosti sirsie … uplne jednoducho ja z pohladu slovaka zijuceho v inej krajine citim kazdodenne rasizmus v kazdodennej obycajnej nutnej cinnosti je to pre mna neuveritelne ponizujuce aj ked mne osobne este hubu nikto nerozbil ale videl som toho dost na to aby som situaciu bral ako vaznu co znamena ze ked vecer sam pridem do baru asi na 90% ma budu urazat a po pripade aj horsie z drhej strany pridem domou a caka ma to iste… naozaj sa citim ako mlynskymi kamenmy a ze nemam miesto v tomto svete a buducnost ?

   preco nastala tato situacia ? preco to nefunguje ? preco strach plodi zlo ? ludstvo doslova vyzera akoby ho trhal zurivi krvilacny demon chamtivost lakomost bezcitnost voci sebe a druhym pretvarka ubohost plac a vzrusenie ? !

 • Je úplne jedno aká kolaborantská cháska je pre moci toto je všetko jeden zvrátený plán NWO na vyvolánie chaosu a vyhladenia obyvateľstva Europy kde obrázky odrezávania hláv nevercom na námestiach Viedni,Prahy,Bratislavy či Budapešti sa stanú bežným javom. Nespoliehajte sa v žiadnom prípade na politikov! Organizujte sa cvičte sa pripravujte sa spoločne na obranu svojich dedín,ulíc či miest! Vrelo odporúčam výcviky ktoré organizujú po celom Slovensku Slovenskí Branci
  Apropo ročná kvóta pri súčasnom príleve vychádza pre Slovensko je 15000 širiteľov šaríje a tieto neomarxistické vlastizradné výstrelku proti zdravému rozumu a základnemu pudu sebazáchovy ohľadom povinných kvot pre šíriteľov šaríje a džihádistov dostanu do parlamentu Kotlebu a podobných dobrodruhov.

 • Pingback: Strana Skok si dobrovoľne odpudzuje voličov | MEDZIČAS

 • Johana Novakova: Kolko ciernych bazmekov si ubytujes u seba v garaz? a o kolkych sa budes starat tak aby mali co zrat cely rok tak, aby obycajny slovensky robos nemusel este aj tieto vydavky platit???? napis cislo johana…. napis cislo kolkych si k sebe pristahujes!!!!

 • Vazeni… Lode imigrantov treba topit uz pri pobrezi afriky… Lebo inak, kazdy dement ktory obhajuje imigrantov a ich ubytovanie v europe nevie co robi alebo velmi dobre vie co robi….

 • Pingback: Klamstvá, podvody a lži médií o nevinnosti imigrácie – otvorený list verejnosti » RODOBRANA

 • Podľa môjho názoru ide o skvele napísaný článok a rád ho prostredníctvom svojho FB pustím ďalej do sveta. V minulosti som bol svedkom toho, čo dokážu imigranti, predaj drog, prostitúcia, vyciciavanie sociálneho systému krajiny, agresivita a pohŕdavosť voči pôvodnému obyvateľstvu, títo, poviem to mierne „azilanti afrických krajín“ ktorí sú nanajvýš neochotní sa akýmkoľvek spôsobom zaradiť medzi normálnych ľudí, či už hovoríme o ochote učiť sa jazyk, pracovať, atď. húfne devastujú krajiny do ktorých prichádzajú a toho sa my musíme vyvarovať, kedže ani zďaleka nie sme majetný národ, ako napr. Nórsko, Belgicko a pod. ktorí tento nápor dokázali aspoň nejaký čas zvládať. Teraz ho nezvládajú, tak prišiel na rad tento ošiaľ, ktorého terčom sme my.

  – Čo to urobí s politickou scénou je veľmi jednoduché predpokladať – stačí sa pozrieť naokolo nás, kde silnejú extrémistické strany.

  Myslím, že veľmi opodstatnené tvrdenie. S bandou „tupých hláv“ sa dá perfektne manipulovať a už ostane iba otázkou času kedy nás zatiahnu do občianskej vojny ako aj u susedov na Ukrajine.

 • Vážený autor, tou hrou s číslami totálne zavádzate!

  1.Odkiaľ máte číslo 650.000 žiadateľov o azyl v roku 2014? O odhade milión žiadateľov v roku 2015 ani nebudem hovoriť. Podľa eurostatu ich bolo v roku 2014 necelých 360.000

  2. Miešate hrušky s jablkami – Množstvo žiadateľov o azyl a počet udelených azylov sú 2 odlišné veci! Vy počítate s počtom žiadateľov akoby s udelenými azylmi! EU v roku 2014 udelilo azyl183.000 ľuďom (cca. 45% zo všetkých žiadostí).

  3. Opakovane tu strašíte s číslom 800.000, pritom EU udelila azyl zaokrúhlene 750.000 ľuďom od roku 2008 do 2014 (ročný priemer cca. 125.000).

  Pri tom všetkom nezabúdajte, že EU má viac ako pol miliardy obyvateľov, čiže za 10 rokov ak by aj ročne prišlo až 200.000 ľudí, sú to nejaké 2 milióny a s ich vyšším prirodzeným prírastkom nech 3 milióny. Stále predstavujú 0,6% obyvateľstva. To je kvantita.

  Druhá vec je kvalita – kto prichádza – tu sa už zhodneme viac. Bohužiaľ je pravda, že určitý typ azylantov je príťažou a treba sa skôr upriamiť na prvotnú selekciu ako na ich počet. Tým je možné pomôcť nielen im, ale aj sebe a nezopakovať chyby Francúzska a Veľkej Británie.

  Ďalej, a tu sa asi tiež zhodneme, je, že Brusel nám do imigračnej politiky nemá čo kecať, nech je aká chce. Pokiaľ sa Slovensko správa k prijatiu utečencov rezervovane, je to zvolený prístup, ktorý by mal byť rešpektovaný.

  Zdroj: http://ec.europa.eu/eurostat/documents/2995521/6827382/3-12052015-AP-EN.pdf/

 • Pingback: Rozpad Európske Únie práve začal | MEDZIČAS

 • Pingback: Rozpad Európskej Únie práce začal | MEDZIČAS

 • Nepracujem s azylantmi ako p. Nováková. Preto si nedovolím hodnotiť jej skúsenosti z jej práce. Mám však skúsenosti z pobytu v západnej Európe a tie dávajú za pravdu p. Poláčkovi. Spomínam si najmä na výrok môjho veľmi tolerantného kolegu – rodeného Bruselčana, ktorý sa ma pri jednom z mojich pobytov spýtal: Maroš, všimol si si ako nám za pár rokov (7 rokov) sčernel Brusel?“ A to skonštatoval človek, ktorý vzdelával ľudí z celého sveta a v dobrom som mu závidel jeho veľmi pozitívny vzťah k človeku akejkoľvek rasy či národnosti, či dokonca sexuálnej orientácie, keďže on sám je ženatý ( v jeho prípade vydatý) gay. Aké máte Vy, p. Poláčková skúsenosti s imigrantmi v západnej Európe? Prešli ste sa niekedy štvrťami imigrantov z krajín tretieho sveta čo len za bieleho dňa (či dokonca ste v nich pôsobili) a boli ste šťastná, že ste sa vrátili živá a zdravá späť do civilizácie? Viete o liberálnej imigračnej politike západnej Európy, voči ktorej je tá naša, chvála Bohu, zatiaľ opatrná? Viete, že vďaka tej našej, zatiaľ opatrnej, imigračnej politike a neatraktívnosti našej krajiny si môžete dovoliť len pozitívne konštatovania zo skúseností s imigrantmi? Ak použijete logiku, tak musíte skonštatovať, že západná Európa má až také „pozitívne“ skúsenosti s imigrantmi, že to musí riešiť na najvyššej úrovni a prijímať rázne opatrenia. Že by od radosti, že sa imigranti správajú civilizovane a slušne?

 • aj Europa má svoje limity.Už teraz tu žije najviac ľudí na km2. Europa má svoju kultúru budovanú stáročiami. Títo imigranti pochádzajú v drvivej večšine z islamských krajín a oni tu chcú mať svoju kultúru ihneď. Tímto vznikajú okamžite nepokoje ktoré sa z ich strany ospravedlňujú rasovou nenávisťou. Chcú žiť ako Európania /len nie pracovať/ tak nech sa prispôsobia. A ďalej zoberme si populačnú krivku u ľudí ktorý nepracujú /tým nechcem povedať čierny a biely/ a ktorý pracujú!!! Tu bi bolo treba pani Nováková rozmýšĺať aj do budúcna čo bude s našimi ďeťmi ,vnukmi,pravnukmi /samozrejme ak Vám na tom záleží ,skôr si myslím že ste nejakou mimovládkou dobre platená a prezentujete jej záujmi a isto nie svoje ale to robia aj viacerí „uznávaný“ novinári/ A ešte jedna otázka.Dokedy bude majoritné obyvateľstvo ustupovať požiadavkám všetkých menšinám /islamistom, homosexuálom,rómom, darebákom a i…/ sú vôbec niekde hranice ústupu??? Alebo až sa mi týmto nezodpovedným chovaním voči sebe dostaneme do pozície menšiny.

 • Vazena pani Johana Novakova, ked nemienite dalej pokracovat v diskusii s panom Jurajom Polackom, tak mozte somnou ? Mozno spolu mu ukazeme realitu a pravu tvar integracie utecencov ….
  Ja som utecenec ( uz 36 rokov ) a zijem medzi utecencami ….

 • Áno a za chvíľu naše obce mesta príbytky budú vyzerať ako V Juhoafrickej republike oplotene čo najvyššie a bonus bude pre zvedavca kopanec elektrického prúdu, toto chcete? Tu V Afrike nech si gazduju zgerba

 • Pingback: Islamská imigrácia ako príznak totality Bruselu | MEDZIČAS

 • Keby tych imigrantov malo byt ,,len ,, 20 000 , tak preco by o tom mali rozhodovat ludia , ktori maju o buducnost seba a svojich deti postarane a v Europarlamente si iba rozhadzuju peniaze ktorych je samozrejme vzdy malo.. Niesom rasista, ale aky je dovod na to aby sme ich ,,prichili,, ?? Utekaju pred tym co si sposobili sami. Kam uteceme my ked zacnu u nas predavat drogy , vzrastie kriminalita ?? Kto bude chciect priviezt deti do takychto podmienok?? Je mi jedno akej farby su ludia ale ich prichod v takom mnozstve sposobi to ze sa zhluknu a zacnu si presadzovat svoje sposoby u nas… Pozrite sa na Norsko islamisti si vyzaduju svoj stat inak sa im vyhrazaju nasilim a smrtou … Atentaty vo Francuzsku ? Ako dlho bude asi trvat nez si zacnu imigranti presadzovat to iste?? Ukrajina s Ruskom maju na male aj ked media mlcia aby ovecky v stade nic nevedeli… Amerika by nebola Amerikou keby nepchala prsty do kazdeho problemu sveta … Afrika a vychod sa tlacia do EU .. Ukrajina uteka za pracou do Prahy …Rusko skupuje ceske pamiatky… Mali byste sa zacat ucit zakladat ohen v prirode, postavit pristresok a najst potravubez supermarketov. Blizi sa doba kedy si uz aj planeta povie dost a zhasne to tu vsetko… Einstein povedal:,, Neviem cim sa bude bojovat v tretej svetovej vojne.Ale viem ze vo stvrtej sa bude bojovat klackami a kamenmi. Mali by sme sa naucit rozmyslat nejak inak ako bankovym kontom.

  • „Keď silný ozbrojený stráži človek svoj dom, jeho majetok je v bezpečí.“ (Lukáš 11, 21)
   My sa oddávame nebezpečnej hlúposti „otvorená spoločnosť“. Tak stratíme všetko.

 • Nehladiac na to o aky pocet imigrantov ma ist. Pretoze kazde cislo moze byt iba nejaky dohad. Keby islo ,,len,, o jednorazovy prichod cca 20 000 imigrantov, pozastavuje sa mi rozum preco by to mali dostat len tak. Nie som rasista je mi jedno ci su ludia biely,cierny, zeleny, modry.. Myslim si, ze bezdomovcov a ludi s nezaujmom o pracu a osobny rozvoj je cim dalej viac ci sa jedna o Slovensko, Cesko… Myslim , ze je vela oblasti kde sa dospely clovek musi pohybovat po zotmeni so strachom o svoju bezpecnost… Tak preco zvysovat toto riziko. A do tohto priviest dalsie deti na svet?? Nechcem hned odpisovat ludi , ale myslim si ze ludia , ktori ziju v krajinach , kde vojna , kradeze a nasilie je na dennom poriadku , sa asi tazko (ak vobec) prisposobia alebo poddaju nasmu zivotnemu stylu. Kde clovek musi na sebe pracovat a rozvijat sa aby napredoval, aby zabezpecil seba a svoju rodinu. Ukajina s Ruskom maju na male aj ked ta tema mozno utichla… Amerika by nebola Amerikou keby nepchala prsty do kazdeho konfliktu na svete… Tak preco nerozhevat aj Europu?? Odporucam kazdemu aby s naucil zakladat ohen v prirode, postavit pristresok z ,, nicoho,, a postarat sa o potravu bez supermarketu… Myslim , ze Zem ako taka ma uz toho tiez dost a potrebuje aby sa to tu preriedilo.. Inak povedane, zrejme sa blizi doba,kedy to zrazu vsetko zhasne a navod na ,,prezitie ,, na wifi nenajdete. Nebude na akej… Einstein to vistihol najlepsie: ,, Neviem , cim sa bude bojovat v tretej svetovej vojne , ale vo stvrtej to bude klackami a kamenmi.“

 • Váš článok ma veľmi zaujal. Osobne nemám nič proti iným rasám, mám veľa priateľov z celého svera a rôznych rás. Ale nová integračná politika ma znepokojuje, odkedy som v Aténách a vidím na vlastné oči, ako tu títo prisťahovalci žijú a ako sa niektoré kedysi pokojné časti centra mesta stávajú po zotmení nebezpečnými (pasáci so štetkami, feťáci, predajcovia drog, dokonca minulý rok zabili mladého chalana, lebo im nechcel dať iphone a všetko sú to títo imigranti), je mi odporné cestovať niektorými autobusmi (lebo sú tam zdrogovaní, slintajúci po dlážke celého autobusu, s nejakými kožnými chorobami, svrabom, všami a smradľaví), vždy si dezinfikujem ruky doma a samozrejme vás otravujú na uliciach, či už vám chcú silou mocou niečo predať alebo si bez námahy rovno vyžobrať. Neviem, aké percento sú títo imigranti, možno to nie je ani polovica z tých, čo Grécko prijalo, ale vidím ich všade a znepríjemňujú mi svoj pobyt tu.
  A nejde o to, že by sa ich Grécko nesnažilo integrovať, odbijú si základné kurzy, za ktoré dostanú peniaze a ďalej nemajú snahu žiť ako Európania. A v hroznom stave sú práveže aj mladí, ktorí sa dosť možno už narodili v Grécku, takže sa vytvára celá nová generácia feťákov a darmožráčov (česť výnimkám).
  Preto si myslím, že Vaše argumenty sú celkom dosť logické a v mnohom s Vami súhlasím. Novinkou bolo pre mňa, že dané percento nie je jednorázová záležitosť a myslím, že veľa Slovákov to tiež pochopilo rovnako ako ja.
  Aj keď si myslím, že my, ľudia, by sme si mali navzájom pomáhať, zastávam aj názor, že Európa (a Slovensko) nemôže spasiť celé iné krajiny. Však keby sme prijali všetkých, čo potrebujú pomoc, kde by žili Európania?

 • Johana Nováková

  Pán Poláček o problematike utečencov neviete vôbec nič, píšete iba o známych číslach, ktoré sú výsledkom rokovaní v Bruseli, dezinformujete a strašíte nepodloženými argumentami, vyjadrujete iba svoje vlastné obavy a pocity, nie realitu, nad Vaším príspevkom sa musím pousmiať :).

  • Asi ste nedočítali až do konca. Austrália je podľa našich noriem demokratická krajina a napriek tomu neuznáva niečo také ako automatické právo na azyl. Právo na azyl nie je základné ľudské právo a to konštatoval aj Európsky súd pre ľudské práva http://www.ceska-justice.cz/2015/05/eslp-vstoupit-do-cizi-zeme-a-usidlit-se-v-ni-neni-lidske-pravo/. Okrem toho Vy nevyvraciate nič z toho, čo som napísal, iba sa blazeovane uškŕňate nad hlúposťou nejakého pisálka. Práve Váš prístup je subjektivistický. Skúste vyvrátiť štatistiky. Skúste povedať odkiaľ na to zoberieme – peniaze totiž nerastú na stromoch, viete? Peniaze sú (alebo by aspoň mali byť) výsledkom spoločenského úsilia pri tvorbe statkov a ľudia ktorí k nám prichádzajú neutekajú PRED niečím. Naopak, bežia za niečím, za snom žiť lepšie, pohodlnejšie a mnohokrát aj bezprácne.
   Viete, keby skutočne išlo o tých dvadsať tisíc ľudí, tak by som z toho žiadnu vedu nerobil. Ibaže o veciach, o ktorých teraz píšem, o totálnom prerozdeľovaní utečencov sa diskutuje na chodbách Bruselu už celé roky, Z toho hľadiska musím bohužiaľ konštatovať, že o problematike utečencov neviete nič práve Vy. Už pred dvoma rokmi som na základe informácií z Bruselu písal, že na rok 2015 je pripravovaná zmena azylovej politiky Únie – s centrálnym riadením, kvótami a ďalšími podpornými opatreniami, ktoré prídu na rad, aby sa azylanti nerozpŕchli po vstupe do Schengenu a aby ostali v krajinách ku ktorým budú pridelení. Tieto opatrenia ešte len prídu – a potom si, prosím na moje slová spomeňte.
   Nemám z toho dobrý pocit, radšej by som sa mýlil. Ak sa to presadí, potom podľa mňa ide o začiatok totality.
   Ďalšia vec, ktorá v článku nebola akcentované je náboženská stránka. Zaoberám sa islamom, štúdiom zdrojov ako Quran, Sahih Hadiths, Sirah apod už dobrých desať rokov a jednoducho viem že v dnešnej dobe, keď je dominujúcim prúdom fundamentalizmus, si spoločnosť, ktorá nie je ochotná trvať na svojich základoch prijímaním utečencov z prevažne islamských krajín kope vlastný hrob. Z tohto hľadiska ma zaráža iná vec – prečo moslimskí utečenci vlastne utekajú do krajiny neveriacich, keď sa môžu po súši dostať jedným cestovným lístkom na autobus do bohatých krajín Arabského polostrova, naviac oplývajúcich tou pravou vierou? Nie je to záhada? A ešte väčšia záhada, že jedna z najbohatších krajín na svete, Saudská Arábia neudeľuje azyl – nikomu. Pritom tam sú veľké plochy, priestor a dosť peňazí na premiestnenie miliónov azylantov…

   • Jana Novakova ta je z tej intelektuálnej nadskupiny, ktorá ma ako hlavný zdroj poznania denníky Sme, N a správy na markíze …

   • Johana Nováková

    Mojím zdrojom je moja dlhoročná práca s utečeneckou problematikou o ktorej nemusím čítať v žiadnych denníkoch, myslím si, že by bolo veľmi vhodné venovať tejto problematike väčšiu pozornosť a lepšie informovať širokú verejnosť.

    • Akurát včera som si čítal bibliu liberalizmu Cesta do otroctva. Vy ako jedna z „páchateliek dobra“ ste typickým príkladom sociálnych inžinierov, ktorí sa dostali, alebo chcú dostať k moci, aby prinútili celú spoločnosť konať podľa vlastných vízií. A ktorých výsledky budú mať zákonite katastrofálne dopady. Ďakujem, neprosím
     Mimochodom, neodpovedali ste mi na nič konkrétne – dozvedel som sa od vás len neoveriteľnú informáciu, že ste odborníčka. Na príklade informácií z Bruselu z roku 2013 som Vám ukázal, že buď odborníčka nie ste, alebo cielene klamete. Neviem čo je horšie.

     • Johana Nováková

      Je rok 2015 :), myslím, že s Vami viesť akúkoľvek debatu je pre mňa zbytočná strata času, pretože ste agresívny, presadzujete iba svoje názory a vybíjať sa v prázdnych diskusiách na internete sa nemienim, pekný deň Vám želám pán odborník na utečeneckú problematiku :).

     • Pani Novakova – nedali ste k dispozicii ani jeden jediny argument. Zato odo mna ste dostali minimalne jeden link, na ktorom som upozornoval na statistiku biednych vysledkov pristahovalcov z neeuropskych krajin. A som schopny Vam dat bez problemov dalsie – o radikalizacii moslimov o nezamestnanosti, o kriminalite apod. Ziadne pozitiva – zato obrovske mnozstvo problemov. Diskusia sa nevedie sposobom, ze budeme ukazovat kto je vacsi, ale dame na kopu fakty a budeme ich analyzovat. Ak nakoniec na zaklade Vasich faktov usudim, ze imigracia z rozvojovych krajin je prinosom, potom to uznam, ale nic take nevzniklo. Ani nemohlo, kedze ste ziadne fakty nepredlozili

    • Jo lepsie informovat sk verejnost: Slovaci eurohujerski byrokrati si zmysleli ze sa daju do kopy s paserakmi ciernych bazmekov do eu a teraz vymyslaju ktory stat kolko ich bude muset ubytovat.. A nedopisali k tomu ze blbeckovia jak johanka a jej podobni by mali vypratat garaze a nastahovat si tzv. imigrantov tam. aby odlahcili ostatnym… Ale to uz pre Johanku take lahke nebude, lebo ona vie len okecavat inych ale cin ziadny… O ubytovani cernoskov v johankinej garazi som pisal inde … tak podme.

    • Je úplne jedno aká kolaborantská cháska je pre moci toto je všetko jeden zvrátený plán NWO na vyvolánie chaosu a vyhladenia obyvateľstva Europy kde obrázky odrezávania hláv nevercom na námestiach Viedni,Prahy,Bratislavy či Budapešti sa stanú bežným javom. Nespoliehajte sa v žiadnom prípade na politikov! Organizujte sa cvičte sa pripravujte sa spoločne na obranu svojich dedín,ulíc či miest! Vrelo odporúčam výcviky ktoré organizujú po celom Slovensku Slovenskí Branci
     Apropo ročná kvóta pri súčasnom príleve vychádza pre Slovensko je 15000 širiteľov šaríje a tieto neomarxistické vlastizradné výstrelku proti zdravému rozumu a základnemu pudu sebazáchovy ohľadom povinných kvot pre šíriteľov šaríje a džihádistov dostanu do parlamentu Kotlebu a podobných dobrodruhov.

     • Igor, 14-15 tisic imigrantov je pri dnesnych opatrnych odhadoch Europskej komisie. Dnes sa vie, ze ich pocty budu atakovat hranicu milion ludi rocne a viac, cize treba rata s mnozstvom do 20 tisic ludi kazdy rok. Samozrejme so stupajucim trendom

   • S tymito slovami sa neda inak, iba 100% suhlasit… Zijem v Rakusku, kde za posledne roky pribudlo a kazdodenne pribuda vela utecencov a ziadatelov o azyl…Navyse moj manzel je Belgican a o tom, co sa deje v Belgicku za posledne roky v suvislosti s nenormalnou INVAZIOU imigrantov prevazne zo severnej Afriky ( najmä Maroko), by sa dali pisat romany…Oni sa nikdy neprisposobia, prave naopak: vsetko chcu ovladnut, su rozpinavi a pozaduju od domorodej mensiny, aby sa prisposobila ona pravidlam islamu. Takze nehladiac len na financnu stranku veci, som si ista, ze mierumilovne a harmonicke spoluzitie tak rozdielnych kultur a nabozenstiev dlhodobo nema perspektivu!!!

  • Johana Novakova: Kolko ciernych bazmekov si ubytujes u seba v garaz? a o kolkych sa budes starat tak aby mali co zrat cely rok tak, aby obycajny slovensky robos nemusel este aj tieto vydavky platit???? napis cislo johana…. napis cislo kolkych si k sebe pristahujes!!!!

 • Konecne je Slovensko ‚pupkom sveta‘! Malichernost, neprajnost, zavist… tot haved slovenska znama po ticicrociach skrze rydzost tychto vlastnosti. Boze, ja mam jednu kozu, sused ma dve, daj aby mu obidve skapali – modlitba Slovaka..

  • Skúste si prečítať niečo o situácii v západných centrách s veľkom koncentráciou imigrantov. Tu nejde v prvom rade o peniaze, ale o zmenu spoločnosti horším smerom. Naviac títo ľudia budú extrémnou záťažou pre zvyšok spoločnosti.

Pridaj komentár