Kolín – policajti pravdepodobne zmlátili demonštrantov podľa vopred pripraveného scenára

Zdá sa, že nacistické maniere majú aj po desaťročiach pevné miesto v nemeckej duši. Minimálne v duši nemeckých politických a spoločenských „elít“.

Sobotňajšia demonštrácia (9.1.2015) Pedigy v Kolíne nad Rýnom mala dramatický záver. Podľa svedectva jej účastníkov nemecká polícia demonštrantov najprv obkľúčila a potom vyzvala aby sa rozišli.

Lenže rozísť sa nemohli, pretože cez policajné kordóny sa nedostali. A následne polícia proti nim použila z dôvodu neuposlúchnutia policajného pokynu (!) násilie a vodné delo.

Paradoxne proti účastníkom demonštrácie „statočne“ (proste hajzlíci, iné sa na to povedať nedá) zaútočila tá istá polícia, ktorá svojou neschopnosťou (alebo nezáujmom ?) absolútne nevedela (nechcela ?) ochrániť nemecké ženy a dievčatá pred sexuálnymi útokmi zo strany prisťahovalcov.

Toto video myslím (ponechávam každému na osobné zhodnotenie) plne usvedčuje nemeckú štátnu moc a médiá z podlosti.

Video z policajného zásahu je možné si  pozrieť tu:

Celú akciu nahrávala aj ruská RT, a tak aj v Rusku sa môžu čo to podučiť od „západnej demokracie“. To bude zase „Putinova propaganda“…

Ťažko pochopiť  motívy konania kancelárky Merkelovej a jej suity. Keďže za tento bezprecedentný útok štátnych orgánov nenasledoval z jej strany smerom k vedeniu polície zaslúžený „pucung“, je viac než pravdepodobné, že akcia polície bola pripravovaná s jej „tichým“ súhlasom.

Neviem si totiž po tom všetkom čo sa v Kolíne udialo predstaviť, veliteľa nemeckej (!) polície na akomkoľvek stupni velenia, ktorý by takýto zákrok zorganizoval bez tlaku „zhora“. Je tiež možné, že aj RT mala dopredu echo, že sa niečo zo strany nemeckej štátnej moci chystá (info od agenta, alebo opäť prelomená Enigma ?), a preto akciu poctivo pokrývala celé 4 hodiny.

To čo sa dialo na Silvestra v Kolíne sa najprv snažili nemecké médiá zatajiť. Facebook dokonca rušil stránky, kde dievčatá – obete sexuálnych útokov zo strany prisťahovalcov opisovali svoje skúsenosti.

Tie boli napríklad takéto:

Bolo to strašidelné. Hlavne preto, že nám nikto nepomohol. Cítila som sa tak zneužitá, pošpinená…Všetci vyzerali ako cudzinci. Snažili sa nás v dave od seba oddeliť a dostať sa k nám bližšie. Snažili sme sa bojovať, dať z nás ich ruky preč. Všade, kam som sa pozrela, videla som plačúce dievčatá.

Ďalšia mladá žena, 25-ročná Anne, ktorá robila čašníčku v miestnom nočnom podniku, si povedala, že má toho dosť a na chvíľu sa musí nadýchať čerstvého kolínskeho vzduchu. To, čo nasledovalo, ale určite niekoľkokrát prevyšovalo útrapy či stresy aj z tej najťažšej nočnej šichty. Napadla ju skupinka mužov, ktorá ju obkolesila, vyhrnula šaty a roztrhla nohavičky. Útočníci potom vzali nohy na ramená a utiekli.

zdroj: Parlamentné listy – Roztrhané nohavičky, ukradnuté mobily a peňaženky. Ingrediencie hotovej nočnej mory. Cudzinci v Kolíne boli ako utrhnutí z reťaze

Naproti tomu sa idú mnohé nemecké médiá „pretrhnúť“ aby pochválili včerajší zásah polície a označili obkľúčených nemeckých demonštrantov za „náckov“. Ako keby strhávať dievčatám nohavičky bolo také „eurohodnotové“ a protestovať proti tomu také náckovské.

Otázka je, či snaha nemeckej štátnej moci zastrašiť silou a policajným násilím občanov sťažujúcich sa na pouličnú kriminalitu bude riešením aspoň na čas pre nemeckú vládu efektívnym alebo už od prvej chvíle nadlho kontraproduktívnym.

Uvidíme.

Na Slovensku sa podobná vec udiala 8. 8. 2009 v Šarišských Michaľanoch. V Šarišských Michaľanoch dochádzalo k sústavnej drobnej kriminalite, ktorú predovšetkým páchali asociálni spoluobčania zo susedných Ostrovan. Tú však štátna moc dlhodobo neriešila až páchatelia tejto činnosti postupne strácali akékoľvek zábrany. Výsledkom bola vražda predavačky, vyrazené oko správcu futbalového ihriska…

Vtedy sa miestni občania za spoluorganizácie v tom čase ešte politicky nevýznamného Mariána Kotlebu (mal tam na mieste asi 10 „svojich“ a na celom Slovensku desiatky „svojich“) rozhodli zorganizovať zhromaždenie občanov, aby upozornili štátnu moc sa situáciu, v ktorej sú nútení žiť.

Slovenská štátna moc si to všimla, a požiadavku občanov vyriešila na mieste „eurohodnotovo“, prostredníctvom policajtov rovnako ako včera nemecká štátna moc. Viditeľným výsledkom tohto typu riešenia je dnešná strana Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko.

Tá sa síce do parlamentu zatiaľ nedostala, ale strata postu predsedu Banskobystrického VUC Smer zjavne nepotešila. A dnes má predseda Banskobystrického VUC Marian Kotleba nie desiatky, ale desiatky tisíc „svojich“, tentokrát už voličov. A celé to začalo 8.8. 2009 v Šarišských Michaľanoch.

Na Slovensku sa opäť blížia parlamentné voľby. Žiadna strana nemôže zaručiť, že sa podobné udalosti ako sa stali v Kolíne či v Paríži nestanú na Slovensku.

Vo voľbách však rozhodneme o tom, či naši policajti budú môcť v tom prípade stáť na strane nás občanov, na strane spravodlivosti, alebo budú musieť „eurohodnotovo“ prizerať sexuálnym útokom na našich námestiach, brániť  nám brániť naše ženy a dievčatá a kropiť nás vodným delom.  Preto tentokrát si naozaj premyslime, aký lístok vložíme do volebnej obálky.

5 komentárov

 • Tam v článku malo byť 9.1.2016, nie 2015.

 • Podobná situácia ako v 1989 na Národní tříde (Zamatová revolúcia).

 • Knieza Myskin

  som sa divil ze DennikN take nieco uverejnil, ale potom som zistil ze je to blog Risa Sulika

  https://dennikn.sk/blog/policajna-sprava-vrchneho-komisara-zo-silvestrovskej-noci-koline-nad-rynom-cele-znenie/

  Policajná správa vrchného komisára zo silvestrovskej noci v Kolíne nad Rýnom, celé znenie

  Denník „die Welt“ dostal tento protokol k dispozícii a podrobne zdokumentoval jeho správu. Nasleduje doslovné znenie „správy o skúsenostiach zo zásahu“ (Einsatzerfahrungsbericht) spísanej jedným z vrchných komisárov policajného zásahu z noci zo Silvestra na nový rok na hlavnej železničnej stanici v Kolíne nad Rýnom. Začiernené sú výlučne iba mená (v texte kurzívou):

  „Dňa 31.12.2015, počas silvestrovských osláv Nového roka boli v Kolíne nad Rýnom na železničnej stanici nasadené policajné zložky a útvary spolkovej polície.

  Už pri vjazde na služobne miesto teda na hlavnú železničnú stanicu v Kolíne nad Rýnom sme boli zo strany rozčúlených občanov s plačúcimi a šokovanými deťmi informovaní o situácií v okolí, ako aj na stanici. Prichádzajúc na nádvorie (Domprobst-Ketzer-Str.) boli naše ešte nezaparkované policajné vozidlá ohádzané petardami.

  Na nádvorí a na schodišti hlavného chrámu sa zdržiavalo niekoľko tisíc prevažne mužov s migračným pozadím (prisťahovalci; orig.: Migrationshintergrund), ktorí ľubovoľne vypaľovali ohňostroje akéhokoľvek druhu a hádzali fľaše do davu.

  Prichádzajúc na parkovisko, bežalo k ozbrojeným zložkám mnoho pobúrených okoloidúcich a hlásili okrem iného na základe vyššie uvedených okolností aj bitky, lúpeže a sexuálne obťažovanie žien.

  Zásahové sily sa týmto okamžite nachádzali v stave policajných opatrení. Ani samotné zjavenie policajných zložiek a prijatých opatrení nezastavili masy od ich počínania, a to ako pred budovou hlavnej vlakovej stanice, ani na samotnej hlavnej vlakovej stanici v Kolíne.

  Okolo 22:45 hodiny sa naďalej už dobre naplnené staničné námestie a železničná stanica zapĺňalo osobami z radov prisťahovalcov. Ženy v sprievode alebo bez neho prešli davom silne podnapitých mužov takzvaný Spießrutenlauf (trest smrti postupným zbičovaním).

  Vzhľadom k tomu, že vzrástla neodborná manipulácia s pyrotechnikou v podobe hádzania a paľby v dave, bol som kontaktovaný rotmajstrom národnej polície (vyčiernené). Obaja sme posúdili, že situácia, ktorá sa nám naskytla (chaos) by mohla viesť k vážnym zraneniam, ak nie dokonca k smrteľným. Kompetentný veliteľ roty (vyčiernené) už na mieste potvrdil naše zhodnotenie situácie. Po konzultácií s celkovým operačným velením národnej polície sme sa rozhodli na základe výrazného ohrozenia osôb a majetku, ktoré vzniklo, evakuovať priestor smerom od hlavnej katedrály cez staničné námestie v smere Domprobst-Ketzner-Str.

  (Vyčiernené) požiadal o pomoc v súvislosti s evakuáciou priestoru smerom od hlavnej katedrály cez staničné námestie v smere Domprobst-Ketzner-Str., ktoré bolo schválené (vyčiernené). Vysťahovanie začalo okolo 23:30 nad budovou hlavnej katedrály smerom k nádvoriu. Keď boli posily pri vysťahovaní vo výške (vyčiernené), došlo k uzatvoreniu hlavného východu A-tunela pre všetku osobnú dopravu. V priebehu opustenia priestoru smerom od hlavnej katedrály cez staničné námestie v smere Domprobst-Ketzner-Str. boli na záchranárov opakovane hádzané petardy a fľaše.

  Na základe tejto situácie sme popri zátarasách (uzavretí ulíc, vypratanie priestoru, zásahu s masívnym tlakom) podporili vynútené nasadenie vo forme jednoduchého fyzického násilia. Sťažujúce situáciu pri vypratávaní boli popri dorozumeniu sa fyzické stavy osôb, ktoré boli pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok (napr. Joint ).

  Koniec vypratávania cca okolo 00:15.

  V ďalšom priebehu tohto zásahu došlo opakovane k viacnásobným fyzickým konfrontáciám ojedinelých osôb, ako aj skupín osôb, krádežiam, ale aj k trestným činom na viacerých miestach súčasne. V priebehu zásahu sa objavili početné plačúce a šokované ženy/dievčatá, obťažované viacerými mužskými migrantami/skupinami. Identifikácia nebola žiaľ už možná.

  Jednotky nasadenia nemohli byť pánom situácie pri všetkých udalostiach, útokoch a trestných činoch, pretože ich bolo príliš veľa v rovnakom čase.

  Popri vyššie zmienených situáciách došlo ešte k ďalším udalostiam/incidentom, ktoré tu nie sú všetky uvedené:

  Roztrhanie povolenia na pobyt s úškľabkom na tvári a vyhlásením: „Vy mi nemôžete nič, zajtra si zoženiem nový.“
  Ja som Sýrčan, musíte so mnou zaobchádzať priateľsky! Pani Merkelová ma pozvala.
  Dohovory na mieste boli zvyčajne vykonané s nátlakom. Dotknuté osoby sa znova objavili a robili si z danej situácie zábavu. Opatrenie vo forme väzenia resp. zadržania neprichádzalo v danej situácií vzhľadom na kapacitné možnosti do úvahy.
  Uzávera nástupišťa kvôli preplneniu. Reakcia: cez vedľajšie nástupište a cez koľajnice sa dostať na uzavreté nástupište. To viedlo aj k uzávere kolajiska.
  Nástup do vlakov iba cez fyzické spory – zákon džugle.
  V celej stanici „zvratky“ a miesta, ktoré boli použité ako toaleta.
  Veľa mužov (migrantov), ktorí bez zámeru cestovať, vo všetkých zónach železničnej stanice šírili zápach alkoholu a vyspávali svoju opitosť (banková prepážka, čakáreň a pod.).
  Boli vnímané volania o pomoc zo strany obetí. Zásahu poriadkových síl bolo bránené okolo stojacími (členmi?). Napríklad zhustením kruhu ľudí bolo bránené dostať sa k dotyčným (obeti/svedkovi/páchateľovi)
  Poškodení/svedkovia, na mieste, boli pri zmienke o páchateľoch ohrození alebo následne prenasledovaní.

  A pod.

  Vďaka stálej prítomnosti ozbrojených zložiek a pozorných okoloidúcich na železničnej stanici sa zabránilo dokončeniu znásilnení. Opatrenia poriadkových síl sa stretli s nedostatkom rešpektu, aký som za 29 služobných rokov ešte nezažil. Zásahové sily absolvovali celý zásah v ťažkej ochrannej výbave a majúce helmy v čase od 21:45 do 07:30 hodiny, bez toho, aby stratili vôľu a pracovitosť.

  Táto chaotická a zahanbujúca situácia počas silvestrovskej noci, priviedla k ďalšej motivácií jednotiek zabezpečujúcich dôkazy a zaistenie zločincov v spolkovej oblasti St. Augustin, služobného predpisu policajného prezídia v Kolíne nad Rýnom a nasadených ozbrojených zložiek národnej polície.”

 • re: „Ťažko pochopiť motívy konania kancelárky Merkelovej a jej suity.“

  Možnože za tým žiaden motív nie je. Možnože Merkelová už nie tak celkom rozhoduje o svojich vlastných činoch… Možnože o jej činoch rozhoduje niekto úplne iný…
  https://diskuter.wordpress.com/2016/01/08/politici-a-technologia-ovladania-mysle/

  • Nezávislost Nemecka po 2.sv je len ilúziou, či skôr divadielkom pre verejnosť. Existujú (neverejné) zmluvy, podľa ktorých sú kľúčové rozhodnutia Nemeckej vlády podmienené súhlasom USA. Nemusím pripomínať, že pre istotu je v Nemecku stále silná vojenská prítomnosť USA. Navyše bolo v podstate oficiálne potvrdené, že A.Merkel bola odpočúvaná zo strany USA, takže na ňu „vedia kompletne všetko“. Keď máš informácie, nepotrebuješ hypnózu. Asi toľko k tomu, čo si môže a čo nemôže nemecká premiérka dovoliť. Inak by sa musela zblázniť, ak by dobrovoľne takýmto spôsobom smerovala k politickej samovražde.
   K tým volebným lístkom – o volebnom výsledku bohužiaľ rozhoduje informačne cenzúrovaný a médiami vymývaný mainstream, nepatriaci k návštevníkom stránok, akou je táto. Nič sa nezmení, kým sa skutočný obraz reality nezačne šíriť medzi týmito „bežnými ľuďmi“. Dnes je však pravda značkovaná ako extrémizmus a málokto má gule riskovať kvôli nej existenciu.

Pridaj komentár