Kostlivec Hillary Clinton: Kto je otcom jej dcéry Chelsea?

Na americkej politickej scéne sa neustále pripomína škandál, ktorý by mohol teoreticky ohroziť politické ambície kandidátky na prezidenta Hillary Clinton, bývalej prvej dámy po boku Billa Clintona a ministerky zahraničných vecí počas prvého funkčného obdobia Baracka Obamu.

Jeden z najpopulárnejších elektronických tabloidov v Amerike The Political Insider „skompletoval zdroje“, ktoré nevylučujú, že skutočným otcom Chelsea Clinton je Webster Hubbell, bývalý partner Hillary Clinton v právnej firme.

Hubell bol jeden z najdôvernejších priateľov Clintonovcov a išiel s nimi v kšefte, ktorý stál Billa Clintona skoro prezidentský mandát vo vyšetrovaní Whitewater Gate (počas neho sa prišlo na ďalšie podvody, za ktoré si odsedel 15 mesiacov). Richard Morrow, blogger, ktorý celé roky vytrvalo zháňal svedectvá o Clintonovcoch, vo svojom blogu z roku 2013 tvrdí, že práve on je otcom Chelsea, keďže Clintonovci žili v neviazanom vzťahu a že o tejto veci vie politická scéna, vrátane republikánov, už od roku 1992.

The Political Insider sa odvoláva na doslovné svedectvo Larryho Nicholsa, asistenta Billa Clintona v Arkansase, v časopise The New Yorker zo dňa 2.6.2014 kde tvrdí, že Bill Clinton je neplodný a že otcom je práve Webster Hubbell.

The National Enquirer (publikujúci na web stránke o klebetách a škandáloch Radar online) si dokonca overoval DNA Chelsea Clinton a Webstera Hubbella, aby vylúčil otcovstvo Webstera Hubbela. Výsledky však boli negatívne, t.j. jeho otcovstvo nie je vylúčené.

Pre porovnanie Insider uvádza fotky Chelsea Clinton a Hubbella

Chelsea Clinton a Hubbell 1

 

Chelsea Clinton a Hubbell 2

Chelsea Clinton a Hubbell 3

Komentár:

Vzhľadom na to, že si zdroje preverujem, tak dôležité svedectvo ako je doslovné tvrdenie Larryho Nicholsa som si chcel overiť v The New Yorker. Článok The Hillary Show som síce našiel, ale žiadne svedectvo Larryho Nicholsa v ňom nebolo. Zato som našiel vo webovom archíve článok The National Enquirer (NE) a tak som ho stiahol (článok je rozdelený do dvoch obrázkov).

National Enquirer

 

National Enquirer

V článku sa tvrdí, že reportér NE vystopoval Larryho Nicholsa a ten spomenul hore uvedenú informáciu v rozhovore s reportérom. Takže by z toho vyplývalo, že zdrojom nebol The New Yorker, ale The National Enquirer.

Tak Enquirer ako ako aj Political Insider neuviedli očividnú vec, ktorá celú klebetu stavia do nevieryhodného svetla. Ak konšpiračnými metódami hodných tajných agentov získavali DNA Webstera Hubbella a Chelsea Clinton, aby porovnaním DNA „vylúčili otcovstvo“, čo im bránilo získať aj DNA Billa Clintona a rovnaký predpoklad zisťovať aj u neho? Žeby sa až natoľko spoľahli na chýry, že je neplodný?

Rozhodnutie nechám na čitateľov

Zdroj:

 

7 komentárov

 • dobre, ale aj napriek tomu, poslednú vetu priznáva aj sám J. Čarnogurský

  • Carnogursky je pragmatik, pripomina mi Teng Siao Pchinga, ktory prehlasil, je jedno ci je macka cierna alebo biela, hlavne ze chyta mysi. Rovnako aj jemu ide v prvom rade o ciel a pokial mu k nemu dopomoze Husak, bude ho akceptovat. Okrem toho si treba uvedomit, ze hoci Husaka ludia nemaju radi, prakticky bez nejakých velkych bolesti Slovensko previedol rokmi sovietskej okupacie. Vinu to z neho nesnima, ale proste si zvolil mensie zlo. Je v tom kus krestanskeho sa obetovania.

   • Juraj, podľa mňa si Husáka aj Čarnogurského idealizuješ. Husák bol komunista a už za komunizmu plánoval ako oklamať obyvateľstvo a udržať sa pri moci. A tak vzniklo KDH, ktoré je Husákovým dieťaťom. Priznáva to aj samotný Čarnogurský: „Komunikoval s mojím otcom, pretože Husák si uvedomoval, že na Slovensku je potrebná aj strana, ktorú bude voliť, vo vtedajšej terminológii, katolícke obyvateľstvo Slovenska.“ zdroj: http://aktualne.atlas.sk/jan-carnogursky-hovori-o-gustavovi-husakovi/slovensko/politika/
    A tak na popud Husáka, Založil Čarnogurský KDH. Toľká náhoda. Zmaril tým šancu na vznik skutočnej kresťanskej strany ktorá by mala podporu obyvateľstva. Dieru na trhu vyplnil dobre znejúcim obalom ale prázdnym a plným hniloby.

    • treba si precitat cely odstavec a kontext
     JC hovori o obdobi tesne po vojne a o tom ze komunikoval s Pavlom C cize Janovym otcom.

     co sa tyka KDH, tak sa planovalo zalozit este za totality, hovorilo sa o tom niekedy este v roku 1988 medzi krestanmi v BA, ale vtedy to bol este len hypoteticka idea Jana Carngurskeho. Ale zjavne to nesuvisi s Husakom ani s uvedenou myslienkou
     ved KSC malo vtedy v kazdych volbach 99% vsetkych hlasov (Narodny front) Samozrejme to dosahovali nasilu, kedze volby boli povinne, neexistovalo tajne hlasovanie a existoval len jeden mozny kandidat

 • U nás je to podobné, Ján Čarnogurský je vraj synom Gustáva Husáka, ktorý bol rodinným priateľom rodiny Čarnogurských. V čase totality vraj Husák zaintervenoval aby ho vzali na štúdium práva, na čo by Čarnogurský ml., ako syn ľudáckeho poslanca slovenského štátu nemal inak šancu. A vraj disident. :-)) Aj založenie KDH bol nápad Gustáva Husáka, ktorého sa Ján zhostil.

  • Hlupost, zistite si kde bol Gustav Husak devat mesiacov pred narodenim Čarnogurského. Pomozem Vam – vo vazeni. Tak si najprv zistite fakty a potom sirte klebety

  • Podobne reci sirili o JC komunisti.
   JC sa verejne vyjadril ze podpobne reci su urazkou jeho matky a mieni na to reagovat pravnou zalobou na ochranu cti, vratane analytickeho dokazovania pred sudom (test DNA apod)

   podobne o nom sirili ze rozvratil JRD ale skutocnostou bola tak ze JRD boli rozvratene tym ze namiesto dotacii na polnohospodarsky vykon Meciar zaviedol dotacie na vlastnictvo polnohospodarskej pody (aby potesil kamosov)
   Cize dotacie uz nedostavalo JRD druzstvo za polnohospodarsku produkciu, ale vlastnici pody uplne bezpracne a JRD z toho nemalo nic

   Niekde mam aj vytlaceny clanok kde to bolo podrobne rozbrate z odborneho hladiska

Pridaj komentár