Kto je Andrej Kiska?

Podľa môjho názoru je na základe hodnotenia po roku činnosti Andrej Kiska presne to, čo na začiatku svojho funkčného obdobia sľuboval. Neúnavným, nekompromisným a pracovitým človekom v prospech svojho zamestnáteľa. Len škoda, že dopredu neoznámil, kto ho vlastne zamestnáva.

Ono to totiž vyzerá tak, že konanie Andreja Kisku je vždy v súlade nie so záujmami slovenských voličov, ale niekoho iného. Je zrejme len číra náhoda, že akýkoľvek výrok alebo konanie Andreja Kiska je zhodný s postojom vlády Spojených štátov amerických.

Keď vláda USA hovorí o tom, že Európa musí byť „ústretová“ voči imigrantom hoci si to slovenská spoločnosť nepraje, potom Kiskove výroky o imigrantoch ako o pozitívnom faktore, ktorý našu spoločnosť obohatí, idú presne voči záujmom slovenských voličov. Paradoxom je, že práve americká vláda stráži svoju južnú hranicu s Mexikom pomocou plota a ozbrojenou strážou, hoci americké organizácie pomáhajú ilegálne vstupovať imigrantom na pôdu Únie…

Alebo posledná dovolenka Andreja Kisku vo vraždiacej tureckej diktatúre je v poriadku? Podľa jeho skutočného zamestnávateľa zrejme áno. Hoci Kiska s tým evidentne žiadne problémy nemá, väčšina demokratov na Slovensku áno…

Takýchto prípadov by sa dalo nájsť viac, stačí si prečítať článok predsedu Asociácie slovenských vojakov Jozefa Žarnovičana. Zaujímavé čítanie…

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

11 komentárov

 • Kto je andrej kiska ??? Je to **** a vlastizradca

 • Miky Miky má pravdu ! Fico codu káže a víno pije, jaxa vraví

 • Naozaj je to pre vás prekvapením? Tí pozornejší poznali jeho orientáciu dávno pred voľbami a podľa toho sa rozhodli vo voľbách. Ja som ho nevolil. Stačilo mi prečítať si jeho vyjadrenia o svojich „vzoroch“, medzi ktoré zaradil napr. Havla a pozrieť sa na ľudí ktorými sa obklopil – napr. Bútora, bývalý veľvyslanec SR v USA.

 • Podla vas, ak prestaneme komunikovat s „vrazdiacim diktatorom“, tak sa situacia zmeni k lepsiemu ? Historia ukazuje skor opak. Politika izolacionizmu vedie k zostreniu rezimu a k vzostupu extremizmu. Najviac na nu doplacaju nie politici, na ktorych je cielena, ale bezni ludia. Tym, ze sa prerusia hospodarske kontakty, tak obyvatelia na oboch stranach opony si zacnu vela veci domyslat a zacnu vidiet susednu krajinu ako nejake strasidlo alebo monstrum. Je to pochopitelne. Tym, ze im chybaju autenticke svedectva o zivote ludi na druhej strane opony a osobne kontakty, zapracuje fantazia, a vytvori mentalny obraz, ktory sa im zda realny. Presne takto to bolo pred prvou svetovou vojnou. V skutocnosti je to len vytvor ich mysle. Je to analogicka situacia, ako ked pozerate film v nizkom rozliseni. Cast informacie vypadne a mozog si dotvori zvysok. Niekedy realny a niekedy nie. Politicka situacia bola polarizovana do takej miery, ze mnoho ludi uverilo tomu, ze vojna je tym spravnym riesenim. To iste sa udialo o storocie predtym pocas kontinentalnej blokady. Najskor sankcie, vytvaranie obrazu nepriatela, potom vojna v Rusku a pol miliona mrtvych. O zmenu rezimu sa musia zasluzit predovsetkym obyvatelia tej ktorej krajiny. Pokial je nanutena zvonku, novy rezim je odkazany na zanik. Nikto nepozna pomery v tej ktorej krajine ako jej obyvatelia. My ked sledujeme, co sa deje v inej casti sveta, nemozeme to stopercentne pochopit, ked tam nezijeme a nehovorime miestnym jazykom. Svetovy mier nastane len vtedy, ak sa zacnu stretavat a rozpravat predstavitelia tych najkrajnejsich extremov. Vytahovanie svalov je len prejavom nadbytocneho testosteronu a nic neriesi.

  • to ste hovorili o komunikacii úžerníka s Ruskom? lebo s tým komunikuje úžerník naozaj ako s dlžníkom quatra či triangelu…ale akosi mu nevadí že v Rusku nemajú napr. Tatári vzdelávať sa vo svojom jazyku, zatial čo Kurdi čuduj sa svete na krajinu v NATO takéto práva nemajú…a nikomu nevadí ani to že popierajú prvú genocídu 20 storočia, že chcú vytvoriť jednodárodný štát ako voľakedy Maďari z uhorska (a nebyť Kurdov tak sa im to podarilo), to je všetko OK. takže sorry, ale andy quatro supertriska má plnú hubu odsudzovania Ruska, ale turkami by si na pláži nechal lízať svoje úžernícke gule…

 • V tomto je nebezpečnejší Fico. Kiska ide priamo na ruku amíkom, takže ho máme všetci prečítaného a voliť ho nebudeme. Fico ľuďom hovorí to, čo chcú počuť, ale koná tak, ako to od neho chce EU a tá je, ako všetci vieme, protektorátom USA. Mnoho ľudí však nesleduje, ako Fico koná, stačia im jeho pekné rečičky v TV, a preto ho majú za zástancu národných záujmov a budú ho voliť naďalej.

  • pardon….milý miky miky aj s vašim pseudonimom „mikymiky“, akože tie sociálne balíčky, čo Pán Fico zavádza u nás chcela EU? …skôr by som povedala, že určite a iste boli proti, pretože tým potkanom v Bruseli, čo žijú a sú nad normálnym ponímaním nášho sveta, sveta normálnych pracujúcich ľudí, úplne mimo…oni sú totiž úplne mimo reality.. a tie ich nadštandardné platy..nemám viac čo povedať mikymiky…… :

   • Nemám na mysli sociálne balíčky, ktorými si Ficko kupuje svojich voličov, (ale vám to Andry k spokojnému životu a k šťastiu asi stačí). Kto tie sociálne balíčky nakoniec zaplatí? No predsa praujúci ľudia zo svojich daní. Mám na mysli politické kroky ako prijímanie utečencov-nájazdníkov, podpora Ukrajinských fašistov a banditov, prejazd konvoja USA (nie NATO, ale USA) cez Slovensko…Ficko sa nepostaví EU, ale poslušne koná voľu Bruselu a USA. Tak takéhoto lokaja vo vláde nepotrebujeme. Vám samozrejme ťahá medové motúzy pod nosom a vykladá, ako tu utečencov neprijmeme, aby sme nakoniec prijali, ako nebudeme podporovať Ukrajincov, aby sme im nakoniec posielali reverzný plyn-mimochodom kto to zaplatí, keď Ukrajina je dnes bankrotujúci štát?…..

  • suhlasim

  • Nepravda. Ja na jeho recicky neskacem, ale fakt je ten, ze pokial sa to nepotvrdi, tak sme zatial len dvaja neskakajuci.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Kto je Andrej Kiska?

Pridaj komentár