Kto Vás pochváli, ak to nespravíte sami?

Medzičas má v kruhoch pravdoláskarov, fanatických milovníkov Ameriky  obsesívne nenávidiacich Rusko, len tú najhoršiu povesť. Vraj šírime iba lži a nepodložené klebety.

Nehovorím, že sme dokonalí. Pár krát sme už „strelili capa“ (naposledy s Liaoningom v Sýrii). Rozhodne sa však snažíme čerpať z aktuálnych overených zdrojov a vedomé klamstvo je nám z hĺbky duše protivné.

Pred vyše týždňom 27.10. sme zverejnili ďalšiu „lživú“ správu o príprave obrovského rusko-indického kontraktu. Na Facebooku sme sa dočkali aj reakcie typických fanatikov, nenávidiacich a očierňujúcich čokoľvek zverejnené na túto tému.

A aké prekvapenie. Rovnaká informácia je témou článku zo 4.11. mimoriadne seriózneho a rešpektovaného časopisu The Diplomat. Co nás veľmi teší je fakt, že amatérsky portál vydá správu, ktorá sa nemusí hanbiť ani v takejto tvrdej konkurencii, s týždenným náskokom. Naviac si treba uvedomiť, že The Diplomat je uznávaný profesionálny časopis špecializovaný na zahraničnú politiku práve v Ázii. Zverejnenie správy je teda znakom mimoriadnej dôležitosti z hľadiska geopolitiky a zahraničnej politiky.

Bez komentára. Dobré, nie?

Zdroj:

8 komentárov

Pridaj komentár