Marian Kotleba v Slobodnom vysielači

Marian Kotleba bol  1.10. 2015 hosťom v  relácii Regióny.  V relácii mal byť aj známy podnikateľ Boris Kollár. Ten však po zistení, že má byť v relácii spolu s Marianom Kotlebom svoju účasť odvolal.

Marian Kotleba  bol téma jedného januárového dňa v roku 2014, keď Hospodárske noviny zverejnili výsledok prieskumu, ktorý spoľahlivo posúval  Ľudovú stranu Naše Slovensko do parlamentu s odhadovaným ziskom  7,6%. Dnes by to znelo ako prekvapenie, ale tento stav  je tu aj teraz (vieme z neoficiálnych zdrojov), len na rozdiel od januára 2014 nie je priznávaný médiami typu Hospodárske noviny.

Nedá mi tu nekomentovať vtedajšie video vystúpenie Daga Daniša v článku. Absolútne neprofesionálne a nedôstojné ani len tzv. mienkotvorného média. Osobne by som takto prvoplánovo nekomentoval ani dnes Merkelovú, či Junckera. Otázka je či Dag Daniš vtedy povedané hovoriť musel, či chcel…a tento prístup našich tzv. mienkotvorných médií pretrváva dodnes.

V relácii v Slobodnom vysielači odznelo:

Kotleba_Plagat

foto: soc. sieť FB

Dotazník od mimovládky za 50 000 eur z grantov…príliš drahé vysvedčenie

Mimovládky, problém Slovenska

Problémy v kraji, poslanci SMERu blokujúci činnosť krajskej samosprávy, pokus členov Smeru pretlačiť nevýhodnú zmluvy na úkor BBsk

Stop úplatkom v BB kraji v súvislostiach, korupcia je hlavný problém Slovenska

Zníženie zadĺženosti ako priaznivý efekt zníženej korupcie

Zdedené obrovské úverové zaťaženie…40 miliónov ?

Neuskutočnené televízne debaty…

Problém kriminality neprispôsobivých na Horehroní

Mnoho otázok divákov smerovalo k migrantom

Odvolateľnosť politikov…

Mediálna blokáda Mariana Kotlebu médiami

Nepodpísané granty pre divadlo

Potreba vystúpenia Slovenska z Európskej Únie, ako nevyhnutný predpoklad prosperujúceho Slovenska.

Odpovede na množstvo otázok čitateľov, aj tých „antikotlebovských“

Reláciu sa naozaj oplatí vypočuť. K pravdivým  informáciám o Marianovi Kotlebovi  sa občan v našich tzv. mienkotvorných médiách spravidla nedostane a o to je táto relácia významnejšia.

Kvalitou je oveľa vyššie, ako boli predošlé relácie s Marianom Kotlebom, hlavne vďaka zmenenému prístupu k moderovaniu relácie zo strany rádia.

Záznam relácie (1.10.2015) je možné si vypočuť tu.

4 komentáre

 • „V relácii mal byť aj známy podnikateľ Boris Kollár. Ten však po zistení, že má byť v relácii spolu s Marianom Kotlebom svoju účasť odvolal.“

  No ako inak, vo svete biznisu sa Kotlebove názory nenosia a ktorýkoľvek oligarcha alebo zlodej ak by sa prihlásil čo i len z malej časti ku Kotlebovi, by tým spáchal ekonomickú samovraždu. Zavrel by si dvere ku kšeftom so štátom a to je dôvod, prečo Kollár v SV nevystúpil. Nechcel riskovať, že ho ktosi obviní z „legitimizácie“ Kotlebu.
  To je dôvod pre ktorý má MK môj hlas vo voľbách istý. Nestojí za ním a ani nikdy stáť nebude, žiaden oligarcha a zlodej.

 • vladimir spirk nemecko

  marian nedajte sa odradit je nas vela slovakov co pracuju v zahranici zail pretoze u nas doma je vela ludi financne neohodnotenych vysoke platy beru len politici co sa davno uz zapredali preto vam velmi fandim a prajem vam aby ste vyhrali volby urcite pojde za vami vela mladych ludi lebo toto takto dalej nejde treba vycistit ten audiasov chliev od paraztiov typu kani nezaradench hulvatov a skorumpovanych politikov a oligarchov co ovladaju media na slovensku narod slovenska si vydychne

  • Vladimir, Dakujem Vam. 50% ludi na Slovensku berie prijmy zo statneho rozpoctu. Ostatni musia tvrdo a bezducho makat. Cim vacsia elita, tym parazitickejsie zivobytie. Pracovity lud sa musi naucit, ako sa vyhnut vykoristovaniu.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Marián Kotleba v Slobodnom vysielači

Pridaj komentár