Mohamed B. z Maroka pobodal ženu a jej 3 maloleté dcéry

Stalo sa tak vo francúzskom mestečku Garde-Colombe v turistický známom regióne Horné Alpy. 37 ročný Mohamed B. pôvodom z Maroka dnes okolo 10 hodiny zaútočil na cudzích ľudí –  na 46 ročnú ženu a jej tri malé dcéry.

Podľa predbežných informácií mu vadilo, že ženy sú príliš málo oblečené na jeho „vkus“. Útočník predtým žene a jej dcéram vo veku 8, 12 a 14 rokov vyčítal, že chodia sporo oblečené.

Na útok islamistu najviac doplatilo najmenšie dievčatko, je v ohrození života.

Zástupca provincie  Horné Alpy, Amaury Navarranne vyhlásil, že konanie muža bolo jednoznačne nábožensky motivované.

zdroj  ledauphine.com

 

9 komentárov

 • Islamisti vo Francuzku terorizuju nielen zidov ale aj cinanov
  http://milanradek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=546997
  ako pise aj BBC
  http://www.bbc.com/news/world-europe-13926342

 • Podle mapy je ta oblast prdel světa takže pokud jsou ty mohamedánské svině rozlezlé i tam, tak to francouzům nepomůže, ani když povolají všechny zálohy a ještě si půjčí něco od sousedů. Doutnák byl zapálen.

 • Tu pomôže len masové legálne rozšírenie strelných zbraní medzi bezúhonných a spoľahlivých ľudí. Iba tak sa občania môžu účinne brániť agresii. Inšpirovať sa možno napríklad v Izraeli, kde si vláda uvedomila, že polícia a armáda nemôžu byť všade a legálne ozbrojené obyvateľstvo už zmarilo alebo zmiernilo následky niekoľkých teroristických útokov.
  Škoda že EU ide opačným smerom, pri imbecilite európskych byrokratov zrejme zakážu aj tých málo zbraní, ktoré ešte ľudia držia legálne.

  • Naši občania musia mat v prvom rade cit sponúlažitosti zaujem o verejny život a valstenectvo. Niekto tu raz navrhol že čo ak by 200 000 a viac ľudí založilo vlastné združenie a mesačný prispevok by predstavoval 1€ to by bola skutočná protiváha zo zahraničia plateným MVO. Strelné zbrane by potom predstavovali len krajné technické riešenie

   • Obávam sa, že si ma nepochopil…. strelné zbrane neslúžia na riešenie problémov, neslúžia ani na presadzovanie politiky, vlastenectva, alebo spolunáležitosti.
    Legálne držané strelné zbrane slúžia výhradne na krajnú núdzu alebo nutnú obranu – čiže na prekonanie a odvrátenie útoku.
    Ak by si náš zdebilnený štát vážil občana, potom by bolo právo efektívne sa brániť za použitia strelnej zbrane zakotvené aj v Ústave a všemožne by bolo podporované, pretože ide o významný príspevok k vnútornej bezpečnosti. Polícia a ďalšie silové zložky nemôžu byť predsa vždy všade. My ale ideme opačnou cestou a obyvateľstvo odzbrojujeme a vydávame ho do rúk agresívnych asociálov a robíme z neho bezbranné ovce idúce na porážku.

  • V Izraeli každý občan (žena aj muž) prejdu vojenskou službou, teda zručnosť obsluhy zbraní, je tam bežná. (V takom Nemecko radšej zaradia výchovu k rodičovstvu, kde školopovinným dievčatám ako „makety“ slúžia bábiky prevažne tmavého vzhľadu – asi aby neboli prekvapené, až sa im ako bielym ženám začnú rodiť len tmavé dietky).
   Rozdiel medzi Izraelom a EU je aj v tom, že zatiaľ čo Izrael má prioritu svojich občanov (teda väčšinovej komunity), v EU má akákoľvek menšina väčšia práva a menšie povinnosti ako pôvodná väčšina. (teda ak uvažujem správne a ešte koncom min. st. za väčšinu sa brala biela heterosexuálna populácia)

   Re: Ľubomír
   Spolunáležitosť, verejný život a zdravé vlastenectvo (lokálpatriotizmus) u nás úspešne vykorenili komunisti za dlhé roky svojich vlád a čo ešte ostalo, to potierajú hravo dnešný neomarxisti z Bruselu. (teda s výdatnou pomocou naších miestných gubernátorov)

   Ak by u nás (v dnešných podmienkach a myslení) sa našlo 200 tisíc ľudí, čo by mesačne prispelo hoc 1€ na združenie s akýmkoľvek cieľom, obávam sa, že vždy by sa našiel 200 tisíc prvý, čo by to vo svoj prospech v zmysle zákona vytuneloval.

 • Keď nebudú európske štáty niečo ihneď robiť a rázne zasahovať proti moslimom, tak vôbec sa nebudem čudovať, keď začnú onedlho ľudia týchto fanatikov verejne lynčovať. A zaslúžia si niečo iné? Lenže potom už je občianska vojna a nepokoje na programe dňa. A niekto to asi zámerne chce rozpútať.

 • Nuž pre nás sú dievčence v tomto veku ešte deti, on ich však už vníma tým ich svojským úchylným spôsobom. Mňa najviac zarazilo v akej lokalite sa to stalo, myslím, že ľudia v týchto regiónoch nie sú ešte na rozdiel od veľkých miest dostatočne ostražitý a sú priveľmi dôverčivý.

Pridaj komentár