Moslim ukazuje ako bude nás európanov podrezávať

Či naozaj môžme veriť tým, ktorí nás presviedčajú, že strach z imigrantov je strachom z neznámeho? Ako na príklad ekonóm pôsobiaci v prognostickom ústave SAV Vladimír Baláž v denníku SME v článku „Migranti môžu byt nám na osoh„. Či sa môžeme uspokojiť s uistením priaznivcov imigrácie, že nie všetci moslimovia sú zlí a rátať s tým že štatisticky to na nás nepadne?

Sami si spravte názor..

Mariusz Malinowski

16 komentárov

 • HELE MNE ZARÁŽI STRACH JAK JSOU VŠICHNI ANONYMNÍ A BOJI SE..ŽADNÁ TVÁŘ.

 • Xenofobne prasata … to video ma kvalitu mobilu z pred 10 rokov, osoba vo videu kludne moze byt magyar romale a navyse moze hovorit do kamery … takto nasich podrezavali. ale hrrrrr treba hned kazdeho strielat.

  • Agent hovoril o realizovanej tajnej operácii a potvrdil, že tisíce “vycvičených bojovníkov IS sa v danej chvíli nachádzajú v Európskej únii“. IS zrejme tajne preváža ozbrojených bojovníkov cez hranice s Tureckom a odtiaľ ich posiela ďalej do európskych krajín.

   Zdroj vyhlásil, že vďaka miestnym pašerákom sa teroristi zaraďujú medzi nelegálnych migrantov smerujúcich do Európy. Upresnil tiež, že cieľom infiltrácie bojovníkov je zriadenie kalifátu na celom svete.

   slovak romale?

   • Evropo braň se islámu….není pravda, že to je pouze víra, je to polonacistická doktrína, nepouštějme islam do evropy, jsou to fašistické hyeny….

  • NE NE TOHLE BYLO VLONI NA STRANKACH KDE UKAZOVALI BORDEL MUSLIMU

 • Imigrace by byla v pořádku kdyby se státy EU chovali k imigrantům jako Saudská Arábie k evropským námezdním silám, které tam pracují a na nichž hospodářství SA stojí a padá.
  SA samozřejmě uplatňuje vůči jakýmkoliv imigrantům princip rasové nadřazenosti.
  Např: Na parkovišti evropan musí pustiti araba zaparkovat. Nebo v Mhd ho/ji musí pustit sednout.
  Pokud evropan nepracuje déle než 3 měsíce, nebo onemocní, nebo dosáhne věku 60 let, je automaticky deportován.
  atd atd

  • Hej? Pracoval som v SA 4 roky, chovali sa ku mne ako k vazenemu hostovi a ked som vazne ochorel na MS, nebol som deportovany predstav si, zijem tu uz dalsie 2 roky bez toho aby som pracoval, kedze sa mi jednoducho neda … cim to asi bude? Podla mna tym, ze tliachas hovna z papule. Peace

 • To akože také pochybné video má znázorňovať, ako nás budú moslimovia podrezávať? Nedajte sa vysmiať, ale na kamere sa občas objavia aj väčšina prasačiny a nikto z toho nerobí tragédiu.

  • neboj tvoje deti ti za tieto natvrdle nazory „podakuju“. chod si pozriet kosovo,bosnu. alebo syriu. ale aj pariz ked tito :dobraci: chytia nervy a podpaluju obchody,prevracaju auta a rabuju co sa da.

   • ale nieeeeeeee..to bolo iba také nevinné gesto!!!! skus toto predviesť niektorému z nich alebo v ich krajine..hned si o hlavu kratší..a asi naozaj nemáš deti ked ti vobec nezápeží na buducnosti celej europy

  • to neni pochybne video,mozes celkom urcite pocitat s tim,ze to bude jeden z teroristov,a ak si myslis,ze toto su srandicky tak si pekny hlupak.

 • Ináč hrozné, aké brutálne vymývanie mozgov sa začalo vo všetkých klasických médiách. Včera som schválne pozrel správy na rtvs – takmer celé správy venované dojemným príbehom utečencov. A Baková v o 5minut 12 – des a hrúza…

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Moslim ukazuje ako bude nás európanov podrezávať

Pridaj komentár