Môžeme byť vďační za tie útoky.

Uzavreli časť Londýna, v Bruseli ja najvyšší stav ohrozenia, pod Českým hradom preverujú nejaké auto. Také správy čítame dnes a môžeme byť za tie správy vďační a ani nie za tie správy ale za to, čo sa deje. Môžeme byť radi, že moslimovia sú tak netrpezliví. Môžme sa tešiť, že to my máme tu česť bit sa o Európu takú, akú ju poznáme a nebudú to musieť robiť naše deti.

Áno niekto bude musieť zomrieť bez toho to nepôjde, je to jasne už teraz. A každý kto pozná islam to dopredu vedel… Otázne je len, či to budeme len my Európania? Či budeme len trpezlivo čakať, ako nám EU odoberie všetky legitímne prostriedky obrany (Výzva občanom SR k obrane našej občianskej slobody), či niečo podnikneme a začneme sa brániť.

Časy tak zvaných osobností, pobývajúcich v kaviarňach, voziacich sa taxíkmi po Bratislave, píšucich výzvy a obviňujúcich ľudí z rasizmu a nacionalizmu sa musia pominúť. Osobnosti Slovenska, to nie je bratislavská kaviareň, ale robotník z Detvy či Martina, ktorý má nárok na to aby sa jeho dcéra v budúcnosti nemusela zamýšľať nad tým, či tá skupinka chlapcov nie je zrovná taká, ktorým vadí to, že ma sukňu a odokryté vlasy.

Osobnosti Slovenska,  to je obyčajný Slovák, ktorý drel celý život a má nárok na to, aby jeho život na dôchodku nebol úbohejší a nebezpečnejší len pre to, že povýšenecká bratislavská kaviareň, ktorá sa v realite zmôže maximálne na gesto kúpy Nota Bene, zrazu precitla ľudskosťou voči nelegálnym davom ľudí putujúcim Európou.

Ta ich afektovaná, niekedy neziskovkársky zisková ľudskosť, je cudzia k Slovákom, tým ktorí túto krajinu vybudovali. A to musí už konečne pominúť….

A každý kto pozná islam to dopredu vedel…

7 komentárov

Pridaj komentár