Bola napadnutá, pretože odporovala priateľke z Čečenska

Bývalý poľsky rocker Paweł Kukiz (Aya RL), dnes poslanec parlamentu za volebné združenie Kukiz15 nedávno spomínal ako ho ruský hudobník Igor Czernawski, (aktuálne spolupracuje s Ramonou Rey) upozorňoval pred prílišným optimizmom a nadšeným prijímaním Čečenských utečencov. Povedal mu rovno, že tí Čečenci budú robiť problémy. Tie problémy robia totiž nie len v Poľsku, ale aj v Bratislave blízkej Viedni.

Oblasť nákupného centra obchodného centra Danube Centre je už známa z šariá hliadok, ktoré  strážia a vynucujú dodržiavanie moslimských zvykov. Najnovšie skončila v nemocnici 15 ročná Polka. Čečenec so svojou priateľkou jej zlomili sánku na dvoch miestach.

Poľka, ako je vidno na nahrávke, sa nebránila. Ako tvrdí „vedela, že keď sa bude brániť, skončí sa to ešte horšie“. Bola napadnutá, pretože odporovala priateľke z Čečenska.

Nemecky kancelár vyjadril svoje pobúrenie na FB, vraj také správanie je hrozbou pre spoločnosť. Treba ale podotknúť, že také správanie je len následkom tolerancie voči islamu a prijímania islamských imigrantov.

Ešte pred niekoľkými rokmi sa Attila Kovács, arabista univerzity Komenského, v denníku SME pýtal, prečo sa Bratislava porovnáva s Parížom a nie s Viedňou, kde nie sú žiadne útoky. Trvá Attila Kovács aj naďalej na tom, že Viedeň je bezproblémové mesto?

Mariusz Malinowski

Zdroj:

https://euroislam.pl/polka-pobita-przez-muzulmanskich-nastolatkow-w-wiedniu/

http://www.thelocal.at/20161115/teen-victim-speaks-out-after-shocking-video-of-beating

32 komentárov

 • Tento aspekt migrácie nikto nepropaguje a nikto pred ním nevaruje a je fakt asi tým najhorším aspektom migrácie. https://www.postoj.sk/19235/matka-mrtveho-dievcatka-nebojte-sa-ockovania Fackovanie a bitky prípadne jednotlivé vraždy súvisiace s kriminalitou (javom bežným aj v normálnej spoločnosti) sú oproti tomu nič. Asi by sme si mali dať tú robotu a vytiahnuť nemeckú štatistiku o úmrtiach malých detí pred a teraz počas migračnej vlny.

 • Myskin – pokiaľ máš problém s tým komentom s Osamom Okamurom – architektom a urbanistom imigračných centier, a Tomiovým bratom, tak si treba uvedomiť vydieračskú politiku EU – zmrdi nedostanú svoje korupčnícke fondy, pokiaľ neimplementujú tieto projekty!
  A zmrdi si to potom odôvodnia potrebou týchto fondov na rozvoj „slovenskej infraštruktúry“ kurva!
  Takto to futrujú v Česku! – komenty z Prvopodstata.com

  iku
  17. listopadu 2016 (15:45)

  Najeďte si na stránky Ministerstva pro místní rozvoj ČR,vyhledejte veřejnou zakázku

  ev.č.642794, otevřete si formulář 7601011042794, hodnota zakázky 520.500 000Kč bez DPH,oddíl II.B-předmět zakázky, zveřejněno 22.7.2016. Jde o zakázku na centralizované poskytování imigračních služeb,ovšem, jak to celé koresponduje s tvrzením některých politiků-„žádní migranti!žádné kvóty!“?
  Odpovědět

  Vašek
  18. listopadu 2016 (8:14)

  Zajímavé.
  Zakázka opravdu existuje, tady je přímý odkaz:
  https://old.vestnikverejnychzakazek.cz/cs/Searching/RelatedContracts?Code=642794
  Z druhého formuláře je zřejmé, že otevírání obálek proběhne 15.12.2016 na:
  MV, náměstí Hrdinů 1634/3, Praha 4 – budova CENTROTEX
  Bylo by asi užitečné zjistit, kdo všechno se zakázku uchází.
  Uvidíme nakolik se k tomu postaví naši investigativní novináři.
  Odpovědět
  Vašek
  18. listopadu 2016 (11:35)

  Ahoj,
  dnaska podruhé tu přidávám přímý odkaz:
  https://old.vestnikverejnychzakazek.cz/cs/Searching/RelatedContracts?Code=642794
  Je zvláštní, že můj předchozí comment zmizel.
  Odpovědět
  osma
  19. listopadu 2016 (18:06)

  tady je link:
  https://old.vestnikverejnychzakazek.cz/cs/Form/Display/679806
  Odpovědět

  • Myskin – ešte do kontextu – kto futruje EU – kvôli problémom s pripojovaním na Prvopodstatu som to radšej skopíroval celé:

   Dotuje Brusel Českou republiku, nebo je to naopak?
   Převzato bez komentáře 15. listopadu 2016 tomáš marný Přidat komentář

   …..převzatý komentář z diskuze na webu….

   10:54

   Kam jdou naše peníze?????

   Dotuje Brusel Českou republiku, nebo je to naopak? Je to takto!
   Čím více se zvyšuje nespokojenost s EU a sílí hlasy po vystoupení, tím více slyšíme, jak nám EU pomohla, jak nutně potřebujeme její dotace, jak náš národ umře hlady a bídou, když nám nebude „Brusel“ pomáhat. … Skutečně?
   Podívejme se jenom na strohá čísla bez rozkrádání, podvodů celého aparátu, který už nelze ani spočítat.
   Z Bruselu máme možnost získat na další období 550miliard Kč (dle kursu). Krásné číslo.
   Tyto peníze jsou rozpočtovány na 8 let.
   Do Bruselu posíláme ročně přímo asi 40 miliard. Tzn. 8 x 40 = 320 miliard.
   V dividendách jde na západ cca 260 miliard ročně. Nazpět asi 20 miliard.
   (Potvrdil to i Paroubek na Primě jako bývalý premiér.)
   Tudíž na západ jde ročně cca 240 miliard.
   Za 8 let to je 8 x 240 = 1 920 miliard.
   Tzn., že z České republiky odchází 1920+ 320 = 2 240 miliard !!!!!!
   Tzn., že do České republiky přichází (z EU )
   550 miliard !!!!!!
   Takže jsme výhodný zlatý důl!
   A pak proč náš dluh stoupá !?!?!
   Je třeba připomenout, že kromě cca 40 miliard, které jsme poslali ze státního rozpočtu do rozpočtu EU ( informace uniklé za rok 2012, informace z následujících roků se „verifikují“ – proč asi?), neseme některé další náklady. Zde je přehled některých z nich:
   1) 6 miliard zaplacených cel v cenách zboží.
   2) 19 miliard – náklady na kofinancování evropských projektů.
   3) 10 miliard na úředníky EU oficiálně. (Skutečně cenu obsluhy nikdo nezná, nebo zná, ale tají!)
   4) 46 miliard na plán EU- do r. 2020, aby 40 % absolventů střední školy mělo vysokoškolský diplom.
   5) 10 miliard na biopaliva. / jak úsměvné/
   6) 40 miliard na dotování solární a větrné elektřiny. /tak proto ji musíme mít tak drahou!/
   7) 4 miliard na posílení elektrické sítě. (Kvůli nařízení, že musíme dopravu do Rakouska z Německa posílat zdarma.)
   Sviňárna non plus ultra – to z naší atomovky, proti které tak pitomci protestují!!
   Je potom jasné, že Českou republiku se snaží udržet v EU stůj co stůj, přestože se stále tvrdí, že na nás prodělávají a peníze od nich tečou k nám. Lžou nám ráno, lžou nám v poledne, lžou nám večer, lžou nám celou noc, lžou a lžou a lžou….

 • Vsetky tomuto podobne clanky, ci uz pojednavaju o udajnom vycinani farebnych imigrantov, ci o vycinani udajnych americkych demokratov, ci o nejakych imaginarnych bolsevikoch, socialistoch, komunistoch, neomarxistoch, neoconoch, alebo akejkolvek inej negativnou signalnou nalepkou ucelovo oznacenej skupine, bez ohladu na to, ci sa v nich nachadza aj nejaka pravda, alebo su len vyslovenymi mystifikaciami, maju jediny ciel, vyvolavat nenavistne vasne u jednej skupiny ludi, namierene proti nejakej inej skupine ludi… Toto je vzdy jedinym cielom vsetkych tychto clankov…

  Tu by bolo vhodne si polozit niekolko otazok… Kto moze mat zaujem na polarizacii a radikalizacii spolocnosti…? Preco sa niekto cialavedome snazi o vyvolavanie nenavistnych vasni v spolocnosti…? Naco je niekomu dobra co najvyssia mozna miera nenavisti jednych voci druhym v spolocnosti…? Co tym sleduje, co sa tym snazi dosiahnut…? Z akeho dovodu moze mat niekto zaujem o rozvracanie spolocnosti…?

  Ak by som mal za ulohu vypracovat co mozno najucinnejsi sposob rozvratenia spolocnosti, navrhol by som presne tento sposob… Clovek je tvor spolocensky, ale aj teritorialny… Obyvatelia jednej dediny obvykle nemaju prilis v laske obyvatelov susednych dedin… Casto nemaju v laske ani obyvatelov vlastnej dediny z jej druheho konca… Rozhodne nemaju v laske obyvatelov svojho okresneho mesta, o obyvateloch krajskeho mesta uz ani nehovoriac a obyvatelov hlavneho mesta uz povinne nema rada cela republika… V mestach ludia nie su nadseni vidiecanmi a ani obyvatelmi z inych miest, pokial ich dokazu identifikovat… A nielen to, ako mladi, vyhradne na testosterone fungujuci, curaci, sme neraz zmlatili, alebo zo svojho teritoria vyhnali inych testosteronovych curakov nielen preto, ze boli z inej stvrte nasho mesta, ale dokonca aj preto, ze boli z druhej strany nasej ulice, z ineho dvora…

  Toto bude u ludi vzdy fungovat, ludia preferuju mat vo svojom okoli len svojich, cudzich vo svojom okoli vidia neradi a ak im niekto o tych cudzich bude este neustale opakovat, ze su zli, okamzite v nich vyvola nenavist voci nim… Toto je zaruceny sposob efektivneho vyvolavania nenavisti v spolocnosti…

  Zatial som hovoril len o tom, ako to funguje medzi prislusnikmi toho isteho naroda… Ak do hry vstupia prislusnici inych narodov a k tomu este aj inych ras, vizualne lahko identifikovatelni v dave, situaciu to len vyrazne skomplikuje a nech by sa co i len jediny prislusnik inej rasy dopustil nejakeho trestneho cinu, v spolocnosti to okamzite sposobi zovseobecnovanie a vyvola nevrazivost voci vsetkym prislusnikom danej rasy, aj ak by neboli zatazeni ziadnym cudzim nabozenstvom, ziadnou cudzou ideologiou a objektivne by boli typicky slusnymi, dobrosrdecnymi a pracovitymi ludmi… Z tohto dovodu multikulturalizmus nikdy nikde nefungoval a nema ani najmensiu sancu nikdy nikde fungovat… Ludia vzdy budu prirodzene preferovat mat vo svojom okoli len svojich a to aj v ramci toho isteho naroda…

  Co sa tyka ludi z humanitarnym bombardovanim zmietanych oblasti, ktori prezili dlhe dekady prakticky na fronte, ci uz sami sa zapajajuci do vrazdenia, alebo to vrazdenie len sledujuci z ukrytu, tam sa situacia komplikuje este viac… Tito ludia su totiz pre kazdu spolocnost nebezpecnymi a to bez ohladu na ich narodnu a rasovu prislusnost… Nebol by som nadseny ani enklavami slovenskych vojnovych veteranov na Slovensku… Mentalita tychto ludi je totiz uz navzdy uplne ina, ich pohlad na svet, ich rebricek hodnot, vsetko co s nimi suvisi… Cloveka je pachat zverstva mozne naucit pomerne lahko, postaci, ze ho k tomu bude povzbudzovat dostatocne mnozstvo ludi z jeho okolia, jeho spolubojovnici a ze to bude mat moznost dlhodobo denne sledovat u inych… Ak sa bude dostatocne dlho nachadzat v stave sustavneho ohrozenia vlastneho zivota a dostatocne dlho sledovat zverstva beztrestne pachane inymi, sam si mozno bude chciet vyskusat, aky je to pocit, odrezat niekomu hlavu, alebo si do niekoho len tak z nudy zastrielat…? S tymto vobec nie je problem, problemom je zmenit tento ich pohlad na zivot… Vrazdenie, odrezavanie hlav, znasilnovanie, vypalovanie oci, lamanie koncatin, strkanie kaktusov do vagin a podobne prejavy humanity boli roky dobre, lebo to niekomu vyhovovalo a teraz su uz zle, lebo to niekomu nevyhovuje…? Toto nie je nikomu lahke vysvetlit a uz vobec nie ho donutit radikalne zmenit svoj pohlad na vec… Zverstvo je zverstvo, ci spachane vo vojne, ci v mieri, aky je v tom rozdiel…? Alebo ho ako zverstvo budeme vnimat vzdy, alebo nikdy…?

  To je hlavnym problemom imigrantov z Afriky a Blizkeho vychodu a ak k tomu priratame nevrazivost domaceho obyvatelstva, ktora logicky tento problem len umocnuje, mame vazny problem… Aj ak by povedzme v Kanade existovala nevrazivost voci Slovakom, sposobila by len to, ze tam zijuci Slovaci by sa len zomkli a radikalizovali, presne tak, ako to v Europe robia farebni imigranti… To je uplne prirodzena reakcia kazdej v spolocnosti nenavidenej skupiny… Tymto sa nesnazim ospravedlnovat farebnych imigrantov v Europe, len poukazujem na fakt, ze tomuto podobne clanky dany problem s imigrantami len umocnuju… Cim viac budu ti imigranti spolocnostou otvorene nenavidenymi, tym zomknutejsimi a radikalnejsimi sa logicky budu stavat… Kto a preco ma na tomto zaujem…? Co konkretne je tymto mozne dosiahnut…?

  Som zastancom toho, aby si kazdy sedel na svojom piesocku… Africania v Afrike, Aziati v Azii a Slovaci na Slovensku… Som nielen proti miesaniu ras, ale aj proti masovemu miesaniu narodov tej istej rasy… Masove presuny cudzincov totiz vzdy prirodzene vyvolaju urcite napatia v danych regionoch a toto bude mozne kedykolvek vyuzit na destabilizaciu danych krajin, vyvolavanim nenavistnych vasni v danych regionoch… Vzdy sa totiz najde nejaky tankista, ktory skor ci neskor vyhlasi nieco v zmysle: Do tankoch a na Madaroch a uz budu proti sebe stat vsetci imbecili oboch narodov…

  Dosiahnutie stavu cistych narodnych statov, vsak urcite nie je mozne rozduchavanim nenavistnych vasni v spolocnosti, teda ani tomuto podobnymi clankami… Na dosiahnutie tohto stavu je predovsetkym potrebne najprv skoncovat so vsetkymi humanitarnymi lupeznymi vojnami a tiez s kazdou ucelovou destabilizaciou regionov nasej planety, v zaujme volnotrhoveho ziskavania kontroly nad zdrojmi… Treba najprv skoncovat s neokolonializmom a vmesovanim sa do vnutornych zalezitosti inych statov… Skoncovat s terorom a nasilim voci inym krajinam, aj so vsetkymi volnotrhovymi embargami… Kto by kedy chcel dobrovolne zit vo vojnovych zonach, alebo v krajinach 14 poschodi pod hranicou chudoby…? Obzvlast, ak by mal moznost zit v bezpeci a ekonomicky byt na tom daleko lepsie niekde v Europe…? Najprv je imigrantom potrebne odobrat primarny oficialny dovod ich snahy dostat sa do Europy a potom bude mozne riesit aj vsetko ostatne…

  Pokial sa ale v tomto smere, okrem rozduchavania nenavistnych vasni v spolocnostiach stvavymi clankami, robit nic nebude, zakonite sa tym dosiahne len taka uroven rozvratu a radikalizacie v tych spolocnostiach, ze nas nakoniec kobercovym humanitarnym bombardovanim, „budu nuteni zachranovat“ americania… Ak si odpovieme na otazky kto a ako sposobil tu masivnu imigracnu vlnu do Europy a kto zabezpecil aj jej volny priebeh, tak nam bude okamzite jasne, o naplnenie koho ekonomickych zaujmov sa v tom celom aj od zaciatku jednalo…? Jednoducha kauzalita, volnotrhova ekonomika v praxi… Ak by som bol americkym akumulatorom sukromneho kapitalu, tiez by som to nerobil inac… Vybombardovana Europa, zaruka dlhorocneho hospodarskeho rastu a prosperity ameriky… Ved si to uz nakoniec aj otestovali po 2. sv. vojne, tak naco zbytocne menit overene sposoby, nie…?

  • Belmondo – mal som konškoláka, kamaráta – z „Lynča“ – prezývali sme ho Belmondo, tak sa podobal. ???
   Pomenoval si to presne, len ťa poopravím s tou polarizáciou – v tom je riadny chaos. Na alternatívu chodí podľa návštevnosti takýchto stránok možno tisícina obyvateľstva. Ale zároveň – väčšina si o migrantoch myslí svoje – a to ešte mnohí vôbec nič netušia o akýchsi svetovládnych plánoch na likvidáciu európskych národov! Ale títo – „samozrejme“ mlčia, nevyjadrujú sa – oni sa nikdy k ničomu vyjadrovať totiž nebudú. Takže čo s tým – založiť klub bitkárov? Keď ti niekto chce zlikvidovať budúcnosť tvojich blízkych – pre ktorých sa snažíš niečo po sebe zanechať, aby mali zázemie, a niekto ti to donekonečna rozdrbáva a odrbáva ťa, a núti ti ťa k niečomu, čo vyslovene odmietaš – no tak sa staviaš na odpor – aj ovca vie kopnúť! Ja by som si teda neplietol odpor s nenávisťou – tá má bližšie k pomstychtivosti. Tiež mi nevadia černosi v Afrike, dokonca obdivujem ich tvorivosť, schopnosť štylizácie – napríklad africké sošky, alebo aborigénske maľby – to všetko sa mi veľmi páči. A aj tzv. kultúrni Afričania sa čudujú, že prečo Európa „povinne“ prijíma túto kriminálnu lúzu a primitívnu svoloč – oni to nechápu a my to máme akceptovať?! Detto islám – so svojou politickou doktrínou likvidovať všetko neveriace – veď to je ideológia fašizmu pod rúškou náboženstva! Lebo Gitler kaput?! A toto máme akceptovať tiež??!
   Na určitú akciu treba dávku adrenalínu a nasratosti – preto si s tou trochou nenávisti – VYPLÝVAJÚCEJ Z URČITEJ ZÚFALOSTI A BEZMOCNOSTI A ŽE VŠETKO STOJÍ PROTI NÁM A NÚTI NÁS K DOBROVOĽNEJ SAMOVRAŽDE – netrápim hlavu! Byť nasratý? – aj Ježiš Kristus chodil a kázal nasratý, keď ho prosto niečim nasrali! Alebo – máme byť nad všetko zlo povznesení – a plem plem?!

   • ak chces vediet co je odpor a co je nenavist: ak budes pomenovavat spravanie migrantov, pripadne im nadavat a bit ich, to je nenavist. ak budes odporovat spravaniu svojich politikov, pripadne ich bit, tak to je odpor.

    nemame byt nasrany, mame byt chladne racionalny. ak budes nasrany, urobíš len chyby, ak budes chladne racionalny, tak si vsetko premyslis a mozes kludne zlikvidovat většinu statnej moci bez toho aby na teba padol tien podozrenia. aby si chapal vyseldok: v provom rezime to s najvetsou pravdepodobnostou spackas a pojdes do basy, v druhom rezime mysli to mozes spravit tak aby sa věci vyvyjali podla teba.

    povedzme si to otvorene, nemusíme nikoho zabit. aby si niekto nieco nemyslel ze navadzam na premyslenu vraždu tych uzernikov, zlodejov a klamarov. chladny racionalny rozum dokaze vytvořit pre těchto ludi doslova peklo na zemi bez toho aby sa dotycne osoby vobec mohli na niekoho stazovat.

   • Maros, urcite nie som tvojim byvalim spoluziakom, na Belmonda sa vyzorom urcite nepodobam, nikto ma v zivote takto neprezyval a pravdu povediac, nemam ani ponatia, preco som si vybral prave tento nick…?

    V suvislosti s polarizaciou spolocnosti som hovoril o nazorovom vyhrocovani, o rozdelovani spolocnosti na nazorovo vyhrotene, proti sebe stojace skupiny… Neviem, ci u nas existuje aj nejaka skupina ludi, ktora by u nas rada videla modlimov, ale ak aj ano, tak su urcite len nepodstatnou mensinou nie celkom mentalne sposobilych jedincov… S tou nazorovou polarizaciou v spolocnosti sa nejedna o vytvorenie dvoch skupin pre a proti imigracii, tam by to dopadlo velmi jednoznacne, ako som uz povedal, ludia prirodzene vo svojom okoli nechcu mat cudzincov a uz vobec nie absolutne s nimi nezlucitelnych cudzincov, ktorych by navyse museli zivit, ved to je vylozeny nezmysel, ani ten najoptimickejsi demagog by nikdy neocakaval, ze by sa ludia kedykolvek dobrovolne rozhodli konat proti vlastnym zaujmom…

    V podobnych situaciach sa preto kazdy demagog/propagandista pokusi rozdelit spolocnost na co najviac proti sebe stojacich skupin, zaoberajucich sa nie podstatou problemu, lebo na tej by sa rychlo dohodli, ale nepodstatnymi detailami, ci vsetci imigranti su zlodeji a vrahovia, alebo nie, ci sem prisli z ekonomickych dovodov, alebo ako bojovnici islamu vyvrazdit krestanov, ci treba stavat ploty, ci ich treba mlatit, ci do nich strielat, ci ich vsetkych otravit, ci deportovat, ci toto, ci tamto a podstatou problemu sa v tom case nebude zaoberat vobec nikto… A cim viac budu tie skupiny radikalizovane, cim huzevnatejsie budu obhajovat svoje nazory na riesenie vsetkych nepodstatnych problemov a cim agresivnejsie budu utocit na vsetky ostatne skupiny v spolocnosti, tym lepsie…

    Takto nakoniec funguje aj pluralitny politicky system, demokraticke volby, liberalna sloboda… Ludia sa mozu pred kazdymi volbami navzajom aj pozabijat, hadajuc sa medzi sebou, koho politik je lepsi, ktoru stranu je vo volbach lespie podporit a nad podstatou problemu sa v tom case nikto z nich ani nebude zamyslat… Nech zvolia kohokolvek, vobec nic sa nezmeni… Nezamestnani budu existovat nadalej, bezdomovcov neubudne, ludia budu dalej robit za smiesne mzdy, kriminalita neklesne, politici neprestanu kradnut, nas priemysel a polnohospodarstvo neoziju, nadalej budeme plne zavislymi na zahranicnych akumulatoroch sukromneho kapitalu, atd… O tom je cela ta liberalna sloboda, o alibistickom legimitizovani moci tych istych, akoze slobodnym vyberom obcanov… Ano, obcania si maju moznost vybrat, kto konkretne im rozmlati kolena, ale inu moznost vyberu nemaju, kolena budu mat rozmlatene tak ci tak… O tom je to cele…

    Demokraticke volby nikdy nic nevyriesia a radikalizacia spolocnosti sa vzdy len obrati proti obcanom… Umozni totiz zavadzat coraz tvrdsie prvky liberalnej slobody, policajny stat, vynimocny stav, obcianska vojna, humanitarne bombardovanie, to uz zalezi len od toho, kolko proti sebe stojacich skupin a do akej miery radikalizovanych, sa propagandistom podari v danom state vytvorit… Problem nespociva v tom, ako konkretne zautocit na imigrantov, oni su v tom celom len nastrojom v rukach inych, ak by im sem nikto nebol cielavedome umoznil prist, tak by sem predsa nikdy neboli prisli… Fundamentalny problem je systemovym, spociva v tom, ze dany system umoznuje konkretnej zaujmovej skupine, vyhradne na presadzovanie svojich ekonomickych zaujmov, vyuzit aj masovu imigracnu vlnu, ktoru sami ucelovo vytvorili…

    Liberalna sloboda v preklade do slovenciny znamena len totalitu kapitalu a pokial nebude zmeneny cely hospodarsky system, na ktorom dnes bezia vsetky spolocnosti, tak sa nikdy nic nezmeni, ani imigracna politika, ani nic ine… Ani krvava revolucia, ani obcianska vojna, ani svetova vojna nic nezmenia, pokial kapitalizmus nebude definitivne vykopnuty na smetisko dejin… Ak budem mat moznost akumulovat sukromny kapital a vyuzivat ho na presadzovanie svojich vlastnych zaujmov, tak to aj budem robit a nebude ma zaujimat, co si o tom kto mysli a kto bude vdaka tomu musiet znasat ake nasledky… Preco by ma to aj malo zaujimat…? Vzdy to tak bolo a vzdy to tak aj bude, to je predsa uplne logicke…

    Nie nahodou sme v EU, nie nahodou sme sa vzdali statnej zvrchovanosti, nie nahodou bolo u nas zlikvidovane nase polnohospodarstvo, nie nahodou bol u nas zlikvidovany nas priemysel, nie nahodou sme dnes plne zavislymi na zahranicnych akumulatoroch sukromneho kapitalu, nie nahodou je nas stat zadlzeny, nie nahodou bol u nas demontovany socializmus prave v 89, nie nahodou u nas dodnes trva stvava kampan proti nemu, nie nahodou nikto nestrazi nase hranice, nie nahodou sme vo vojenskom podruci americanov, nie nahodou nemame uz ani svoju menu, nie nahodou o nasich veciach rozhoduju nejaki neznami ludia v Bruseli, nie nahodou sa na svete pravidelne opakuju hospodarske a financne krizy, nie nahodou je ludom propagandistami denne otrepabane o hlavu, ze si za svoje osudy mozu sami, lebo su neschopnymi sockami, pretoze ak by boli schopnymi, tak by boli vsetci investormi, miliardarmi a nie nahodou jedina moznost vyberu, ktora nam bola ponechana, je moznost vybrat si konkretnu farbu obalu zla, ktore nam nanucuje niekto cudzi… Problem je systemovy a samotni imigranti su len jeho dosledkom… Ci budeme na nich nasrati, ci ich budeme mlatit, ci ich budeme vrazdit, nezmeni vobec nic, pokial sa nezmeni samotny princip systemu moci, hospodarsky system, od ktoreho sa ta moc odvija, totalita kapitalu…

    Otazka teda nestoji tak, ako reagovat na imigrantov, ale co je nevyhnutne nutne urobit, aby sa problem s nimi raz a navzdy vyriesil podla nasich predstav a uz nikdy sa nemal moznost zopakovat…?

    • Tartus + Belmondo – obaja máte pravdu vo všetkom – možný prístup k riešeniu súvisí jednak od pováh – sanquinik reaguje do hystérie, flegmatik do melanchólie, plus je tu ďalší problém – to – divide et impera. Tak ako je viditeľný len hitlerovský fašizmus a už menej ten liberálny, prípadne islámsky, tak je viditeľné rozdeľovanie národov, resp. určitých skupín, ale už menej viditeľné je rozdelenie pravej a ľavej mozgovej hemisféry – manipulatívnymi postupmi. To nemusí byť práve lobotómia. Vďaka tomu – keď je vybičovaná emocionalita – prestávajú fungovať fakty – a takto začínajú vojny a prevraty. teraz narážam na tú – spisovne nasranosť, keď človek prestáva byť sudcom a stáva sa pomstiteľom, takže ozaj platí, že svokra a pomsta sú najlepšie studené. Nám však nejde o pomstu. Ide nám o spravodlivosť? Ak ide o spravodlivosť – tak sa držím duchovnej zásady, že spravodlivosť je len vtedy, ak je spojená so súcitom. Vďaka súcitu by tu nikto nemusel byť bezdomovec – ale?! – ako inak by mohla vyniknúť elita, keby „krásnej“ Egypťanke nesedela na pleci opica?
     Takže – chceme spravodlivosť so súcitom s tými, ktorí tu desaťročia zbedačujú a likvidujú tisíce rodín a jednotlivcov – a tie sú súčasťou národa?! Ja nie!!! A navyše – toto sa nedá urobiť ako definitívne riešenie – vždy budú pučať tieto mocenské a sebecké záujmy, vždy.
     Proti otcovi sa obráti chamtivý syn! Takže čo s tým? No to, že je to proces uplatňovania si kontroly nad stavom systému, teda proces politický a mocenský – buď oni, alebo my, resp. – aj my aj oni, v nejakom kompromisnom stave. Zatiaľ toto tu kompromis nie je – len naša submisivita. Prečo? Lebo z podstaty veci – občan prejavuje svoju vôľu buď konaním, alebo nekonaním.
     Každý proces tvorenia vyžaduje predstavivosť-víziu-obraz diela, ďalej – espirit-nadšenie pre vec-dielo, a nevyhnutne – emocionalitu-radosť z predstavy aké to bude a čo nám to prinesie, aké uspokojenie. Teda – do žiadneho procesu tvorivej zmeny nemôžete vstupovať ako – STUDENÁ RYBA! Bez urážky – ak vytočenému človeku poviete, aby sa upokojil – vytočí sa ešte viac. ŹIADNU VÝZNAMNÚ ZMENU NEUSKUTOČNÍTE BEZ
     EMOCIONALITY! A nech vás nemýli chladný postup zmrdov – nie nie nie! Oni sú plní očakávaní, plní nadšenia z toho, ako ostatným ukážu, ako s niekym vyjebú, ako sa pomstia, ako ten druhý bude trpieť. Oni chladní len vyzerajú – o to väčšia vie byť ich nenávistná a pomstychtivá reakcia, keď im ich „chladné“ plány nevídu!
     Celý správny postup sa volá – schopnosť OVLÁDNUŤ SVOJ HNEV – NIE HO NECÍTIŤ – POZOR! Presne tak isto – byť odvážny = schopnosť ovládnuť svoj strach! a opäť sme pri vôli – občan preukazuje svoju vôľu a záujem buď konaním, alebo nekonaním. A aj formovanie informačného pola je vedomé a vôľové konanie, takže som rád mládenci – tak si hovoria starší páni, že sme sa tu stretli.Ďakujem! Musíme sa pokúsíť dať dohromady pravú a ľavú hemisféru našich ľudí – myslené obrazne, myslené skutočne.
     Tvorivých ľudí sú na Slovensku tisíce – celý náš národ je tvorivý a trpezlivý, a to je náš najväčší dar od Stvoriteľa. Treba vytvoriť pohyb z letargie ku činorodosti. ZÁPAL! Bohužiaľ – bez vízie nefunguje ani hormón radostného očakávania – dopamín /fičia na tom záhradníci, gambleri, aj psy, aj muži, ktorí sa tešia na svoje ženy a naopak/. Potrebujeme radostnú víziu – bez sprofanovanej slobody /liberálnej/ a sprofanovanej demokracie – korporátnej.

     • Hitlerovsky nacizmus, fasizmus mal Musoliny.

      ludia su vychovavany k citom, preto sme vsetci emocionalne bytosti a emocie sa teda podielaju velkou mierou na tom kym sme. zial vetsina nasich reakcii je podvedomych, nie vedomých. clovek moze lahko zblknut hnevom, ale ukludnit sa v okamihu vie len duchovne vytrenovany jedinec.

      nezdielam tvoj pohlad na nas narod, ako by povedala jedna moja laska: „zloz si tie ruzove okuliare“. Ludia sice maju obrovsky potencial, ale chyba im prave ten duchovny trening aby ho mohli zuzitkovat.

 • Leishmanióza – ako zhniť zaživa, alebo „zombie ochorenie džihádistov“ – v podstate streptokokové ochorenie prenášané z voľne hnijúcich mŕtvol muškami – aj toto sem môžu navláčiť, lebo turisti to sem už vláčia určite – tých poďobaných orientálnych ksichtov je štatisticky v populácii omnoho viac.
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9183-nemoc-zombie-spojene-staty-varuji-vedci
  Expert na urbanizáciu a architektúru imigrantských centier – ja na bráchu, brácha na mně!
  treba pozrieť video na stránke po reklame!
  Okamurov poďobaný bráško je opak – veľký výtač migrantov, až to smrdí – ale naivní Česi to vidieť nechcú, čo mne pripomína situ za SNP – jeden brat bol partizán alebo komunista, druhý gardista. A tak sa zichrovali. Okamurovci sú Kalergiho ľudia! O. i. – porovnajte diela napísané Kalergim a tovaryšské diela Tomia!- Google. Zatiaľ čo Tomio „brojí“ – Osama STROJÍ KURVA!
  https://video.aktualne.cz/dvtv/okamura-s-tomiem-se-na-migraci-neshodnu-rodinu-rozdeluje-chc/r~c93229f2e16a11e5aa720025900fea04/?redirected=1479341214

 • Maros – zadal si chybný, možno nekompletný link.

 • Jánosz – ten pud sebazáchovy bez komentára – ten potrebujeme my! Opakujem – keďže slovenská politika nie je autonómna – odráža sa to aj na postoch marionet. Peniaze robia peniaze, vši robia vši – jednoduchý recept na úspech-neúspech. Bez zázemia a trošky šťastia sa mnoho plánov nenaplní. „Tvoje“ plány sa však naplniť môžu, pokiaľ si sám súčasťou nejakého veľmi veľkého plánu. A veľmi veľký plán je – nahradiť perifériu moci GP – Židov – scientológmi! Takže dotyčný pán je tam v plánovanom predstihu – Čútora bol len kulisa, navyše s príchodom Trumpa sa rúcajú staré proamerické – Bush-Clintonovské štruktúry.
  https://www.youtube.com/watch?v=BCAVeD8-UjYhttps://www.youtube.com/watch?v=BCAVeD8-UjY
  https://www.youtube.com/watch?v=Dph1LIxSfyo
  https://www.youtube.com/watch?v=Dph1LIxSfyo

  Čo sa týka tohto fackovacieho videa – je to staršia vec, niekto to zakomponoval do úplne iného príbehu. Zlomiť sánku na dvoch miestach = pred hotelom Danube, a potom – pre hotelom Devín?
  Po poriadku!:
  1/ Ženy sú hysterky, takže reakcia na facku je buď zúrivý protiútok, minimálne prejav zaťatosti so slzami v očiach plus nenávisť, alebo utiahnutie sa do sebaobrannej pozície, t. j. schúlenie, ústup, pokus o útek.
  2/ Toto video je fackovanie ako hra vadí nevadí, dokonca ani agresorky rozzúrené nie sú, celé to má iný kontext. Možno tréning odolnosti – zvládanie určitej situácie. Dostávať po papuli a myslieť pritom stále na svoj účes – o čom to je?!
  3/ Čečenci sa pokúšali v Bratislave kontrolovať kriminálne prostredie v polovici 90-tych rokov – neúspešne, Albánci sú tam od čias socializmu – ani jedna skupina sa prežívaním islámu nezaoberala, tobôž nie šáriou. Lóve, lóve, lóve!
  4/ Babská bitka je vždy – zúrivá bitka!!!

  • Toto je už lepšie, ťahať sa za vlasy to je ich špecialita. Aj s tými rukami ako mávajú ako na prvého mája.

  • Keby nebolo zbraní…..?! Takýmito dianiami by mal prejsť každý – účí to pochopiť, že ak Vám niekto vyškrabne oko, a vy mu odpustíte, tak Vám vyškrabne aj druhé lebo sa nevie vžiť do vášho „pohľadu“ na život. Potom už neodpustíte, ale budete prd vidieť…. Tiež to naučí človeka, že nikto nieje tak veľký, aby mu niekto druhý nedosiahol na krk alebo dieru pod nosom. Pokora v prehre otvorí viac možností vnímania, ako neustále výhry. Mrzí ma však pohľad na tie bitky žien – pretože tento text by mali písať oni…. dostali totižto princiapiálne navrh o jedno rozhodnutie navyše pred mužmi – urobiť z jedného kusu dva…., a dnes mnohým mužom by som odkázal: strčte ego do vrecka – lebo Vám niekto sofistikovane odrezáva jedno vajce a napchá Vám ho určite do druhého vrecka… ?! 😉

  • Zaujímavé linky ……………. ešte som ich nepozrel, ale na 100 percent ten človek je dirigovaný niekým. Je pravda, doteraz som si myslel, že je to Bútora a neoconi, ale jeho vplyv bol slabý, zrejme preto také množstvo lapsusov (u Kisku) a následne rýchle vyhodenie z roboty. Fakt, asi je to chápadlo tejto nebezpečnej chobotnice. Sám je slabý a väzba na organizáciu bude zrejme silná. Dobrá robota. Keď budem premiérom, spravím z teba šéfa tajnej služby. 🙂

   • Jánosz – kedysi veľmi dávno, ešte za komančov, som dostal ponuku pracovať pre organizovaný zločin – pod kontrolou policajtov. Zdvorilo som odmietol – vtedy som si to mohol dovoliť. Kedže tajné služby – všetky!, pracujú pre konkrétne mocenské klany – lebo „Štát som ja! – Ludvík 14.!“ – tvoju ponuku beriem ako pracovať pre teba. ??? Pre koho pracuje naša súčasná tajná služba? ???

    • Určite sú tam ludia s viacerými úväzkami, všetci žraloci tam musia mať svoje stabilné očká, ale nepochybujem, že berú aj jednorazové zákazky.

     • jednorázová zákazka nieje ponúkaná – neprodukuje totižto dlhodobé vazalstvo. Krátkodobé a jednorázové zákazky sú ponúkané starostom, primátorom a ostatným v predposlednom článku – hocikedy nahraditeľnými 🙂 Je to namakaná pavučina. Posledne dosť študujem, či to je prirodzeným „vývojom“ spoločnosti, alebo to je riadené ? Ono isť vo vedomí dozadu …. hm, bude to riadené, to nemôže byť predsa prirodzená evolúcia do zadu ?! 🙂 To chce nahliadnuť hlbšie páni a dámy, ako do existenčného /materiálneho/ vnímania. Tu sa riadi už duchovno, kým Vy tu preberáte /veľmi presne a objektívne/ korporátne hmotné ovládanie. Je pravda, že peniaz bol povýšený do pozície minimálne všadeprítomného boha, a dnes ich žiaľ už málokto vie odmietnúť. Myslím, že ak sa podarí spoločnosti vysvetliť práve tento „omyl“, dokáže odmietať a nebude ju zaujímať zbytočne kto je kým riadený v nekonečných dueloch opotentov dvoch strán na polemikách. Chce to intelektuálnu rozpravu o stave spoločnosti a nehádzať flintu do žita, aj keď je dnes to zarastené pole už nadrozmerného priestoru. Postavme spoločne kombajn …. chodí sem veľa šikovných ľudí … ak tu dá admin ovšem individuálne priestor pre tento rozmer, nie každého totižto zaujíma priestorové vyjadrovanie v medzičase…. ?! 😉

   • Jánosz – uľahčím ti pátranie – sleduj túto stopu. Porovnaj jeho spôsob vyjadrovania – štýl, farbu reči – totožný s gurum. Ide o to, že ten submisívny vždy napodobňuje osobnosť, ktorá mu je vzorom, vedie ho, resp. ju obdivuje. O tom to je!
    https://www.youtube.com/user/NLPakademiask
    Pozri „produkt“ — viď príhovor k študentom 17.11. – sloboda a demokracia, sloboda a demokracia, sloboda a demokracia, sloboda a demokracia = programovanie.

    • Agent Maroš, nenašiel som príhovor k študentom, ale len toto:https://www.youtube.com/watch?v=wuIRPMjCsvk , https://www.youtube.com/watch?v=1ZaGc3dCGG4 , no… Otázka znie inak, prečo títo ludia typu Sasín nefungujú v politike. Sú určite rečnícky zdatnejší (trieda, dve) ako celý politický ansámbel, snáď s výnimkou Fica. Kiska ako produkt je dosť úbohý. Títo noví čarodejníci majú tri problémy, a to, a) nemajú peniaze b) nemajú tým pádom ani prístup do mediálneho „chrámu“ t.j. sú slabí guruovia. c) pre našich nie velmi chytrých oligarchov sú privelmi inteligentní, t.j.tým pádom nepoužitelní.
     Ich reči, no…. pochopili, čo je podvedomie, čo je sion a jeho filizofia, ktorú šíri, že homo sapiens je duchovná a nie racionálna bytosť, sú to viac či menej kňazi bez konfesie a záväzkov – exhibujúci psychológovia. Publikum im bude fungovať dovtedy, dokiaľ ich reči nebudú ohraté ako staré karty a ich zvraty ešte nevyvolajú produkciu zvratkov u poslucháčov.
     Maroš what is the point? Mne pripadá náš guru aj tak dosť podpriemerne, do úradu ho dostala nafúkanosť a FIcova chyba, (mali podporiť uja Hrušovského, ale neodolali hre o kreslá premiéra, prezidenta,min. vnútra a spravodlivosti pod jednou strechou), takže namiesto Nea z Matrixu tu máme tento zjav, volby mu vyhrala nie kampaň,ale fyziognomická podobnosť s Husákom…

     • „Agent Jánosz“ – keďže farby našej vlajky majú pásy na ležato – v neaktívnej polohe, neexistuje, aby do slovenskej politiky pustili výraznú vizionársku, morálnu a vlasteneckú osobnosť. Plus nás gniavi dvojkríž bigotnosti a biblického projektu.
      Existuje zaujímavý dokument o vlajkách štátov a ich predurčení – zdroj bol myslím Aeronet, možno aj rok späť. To tiež vysvetľuje, prečo majú niektoré štáty zelený islámsky pás. Resp. že Rumunsko je na stojáka – a práve rumunsko dostalo povolenie obsadiť Budapešť po potlačení vpádu hord Bélu Kúna /jeho židovské meno si teraz nepamätám/, a nie československé vojská. Preto sníva Slota o vtrhnutí do Pešti – „naskáčeme do tankoch“ – mimochodom, podľa miestnych Maďarov je Slota maďarský agent, ktorý zvyšuje preferencie maďarskej iredente.
      Inak sranda mi nevadí, ale keď už sa oslovujeme, pán kolega, titulom agent, ja by som navrhoval – agenS, v zmysle reagens – to čo v chémii navzájom reaguje.
      Ešte k tým pásom na ležato – má ich aj Rusko, a myslím, že si čoskoro tieto atlantické farby zmení. A dúfam, že MY tiež! Bolo by zaujímavé sledovať ten poprask – čo si to kurva Slováci dovoľujete?! Ako má potom fungovať hokej a cirkev?!
      Ale reálne – keď si doma vymaľuješ po svojom – cítiš sa vo svojom – nie??
      Čo sa týka nášho „Sisku“ – má veľký výpadok v životopise, akým spôsobom sa po skrachovaní svojej klenotníckej firmy v USA dostal k takým lóve, že ich mohol začať požičiavať, aj keď dlhový mechanizmus môže byť zabezpečený treťou stranou v zmysle – počkáme, až to začne sypať, lebo je to vecou mohutnosti kapitálu a zázemia. Tak fungoval aj Carrefour – dodávatelia museli čakať na svoje peniaze minimálne 3 mesice – museli! A Carrefour zatiaľ točil ich peniaze vo vlastnej banke! Ja osobne, keď som videl tú jeho prezentáciu Dobrého Anjela ešte v už „nebohej“ telke – tak podľa reči tela jasne ojebával a niečo skrýval – vtedy ešte nebol vytrénovaný. Keď si teda zrekapitulujem všetkých slovenských prezidentov, tak mi jednoznačne ako autonómny vychádza Dr. Tiso, a so škrípaním zubov ešte Husák – Dúbravčania vedia prečo. Toto teraz je jednoznačne – Macko Pú, a preto ho ľudia, ktorí radi spomínajú na plyšákov – nielen tých zo Superstar! – volili. Avšak ako, keď zberom a distribúciou dát je poverené ministerstvo dopravy, tomu je podriadená pošta, pošte sú podriadení/é/ vedúci, a tí-tie rozhodujú, ktoré propagačné materiály pôjdu do schránok, alebo nie! Upss! – ešte som zabudol na majoritných vlastníkov – Pentu. Žeby sa všetky slovenské strany vysrali na slovenských voličov na juhu Slovenska? Lebo od nich sme tu najmenej 10 rokov – čo som sa presťahoval, nedostali ani hovno!!! Nie, že by mi to chýbalo, ale je to tak – vyber si medzi SMK a bugárovcami! Takže tak, agens Jánosz.

     • Jánosz – „Celá“ je aj jedna nožička klobásy – aj keď pôvodne viseli dve spolu. ???
      http://www.aktuality.sk/clanok/391387/cely-prejav-andreja-kisku-k-17-novembru/

    • No tu majú skupinu svojich zväzákov, čo budú ovládať Newspeak https://www.youtube.com/watch?v=1ZaGc3dCGG4 a la Billary a budú pre nich spravovať Slovensko a cez štát budú vytláčať domácich oligarchov v prospech zahraničných monopolov. Dobré vedieť, ale prekvapuje ma to, že s tým začali až teraz, keď už je neskoro. Remišová je prototip (dosť chabý). Najlepšieho človeka si aj tak nevyprodukovali sami vzhľadom, na to, že Sulík je samorast. Títo ludia nebudú kompatibilní zo Slovenskom. Toto sú budúce konštrukty pochádzajúce z korporátneho myslenia nadnárodných spoločností.

     • Jánosz – len na okraj, nemýľte si môj nick Maroš s nickom Maros. Čo sa týka tých tajných služieb, tak je to jednoduché – ak je mocenská štruktúra medzinárodná!!! – medzinárodne „spolupracujúce“ sú aj TS. Aj represívne zložky! Otázka kompatibility so Slovenskom je otázka vnímania individuálnej moci a ega, v zmysle Caesarovho – „Radšej prvý tu, ako druhý v Ríme!“, takže je to o pašalikáte, alebo nie. Fico drží štátnosť a relatívnu suverenitu Slovenska, lebo je to jeho pašalikát. Detto Putin, aj keď na inom leveli – „Rusko môže byť bez Putina, ale Putin nemôže byť bez Ruska!“
      O Sulíkovi ako samorastovi pochybujem – je absolventom Oxfordu, a teda vysoko pravdepodobne člen nejakého klubu, či elitárskeho bratstva – inak by nezapadol vtedy tam. Detto absolventi Yalskej univerzity. To je ich kvalifikácia do EU parlamentu – ako szmácka knižka.

     • Štát takto nefunguje, v kapitalizme si ho každý privatizuje, každý podľa kapitálových možností a schopností. Takže slovo medzinárodná štruktúra je lepšie nahradiť slovom záujmová štruktúra. Fico so Sulíkom majú spoločnú jednu vec. Obaja si nechávajú stranu infiltrovať 3-ťo sektorovými luďmi. Smer ich však má nasmerovaných v neesenciálnych pozíciach, t.j. je tu akási tolerančná dohoda. Sulík ak by nejako pošiel pri autonehode, alebo podobne, tak vychrlí toxický odpad.

 • Ale toto je lepšie fackovanie. http://www.hlavnespravy.sk/martin-butora-a-sergej-michalic-uz-udajne-nie-su-poradcami-prezidenta-andreja-kisku/860199 Títo by pri vyhadzove z roboty zaslúžili aj kopanec. Dlhodobo bola ich robota, aj z pohľadu pravdoláskovania priemerná až podpriemerná. Tušil som, že prezident aj keď nie je svätec, nie je plne usrozumený s ich poradnestvom (napr. referendum bolo určite velmi dôležité aj zo sociologického hľadiska, dalo mnoho odpovedí na mentálnu mapu Slovenska a určite to neboli vyhodené peniaze; škoda len nízkeho počtu otázok). Konečne sa našiel politik, u ktorého sa ozval pud sebazáchovy, väčšina našich potentátov mi pripadá ako piloti kamikadze. Ficova Malinová je úžasný príklad, keď nikto nevie dať od blbosti prsty a preč a zahrať aspoň nulovú hru.

 • nechcem vam kazit radost, ale toto je fake. vôbec tam nejde o imigrantov. co je jasne vidiet na postoji bitej. uz fakt ze mohla hocikedy sa otocit a utiect ale ona tam len tak stoji a necha sa fackat. na prvy aj druhy pohlad to vyzera ako dohodnuta akcia. ak si niekto pozrie videa s Jackass, tak toto je este slaby odvar.
  ale inak slusny pokus vyvolat Hate… na slaboduchých to moze zabrat.

Pridaj komentár