Noah Klieger, bývalý väzeň z Auschwitz: to je začiatok konca Europy.

Európania nevedia pochopiť, že moslimskí utečenci zapríčinia celkový zánik tradícii, kultúry a pokroku v Európe a vznik islamskej nadvlády na celom kontinente.

Píše o tom Noah Klieger, izraelský novinár, bývalý väzeň Auschwitz.

Pozeral som každý nájazd „utečencov“ na Európu. Európska únia ich chce prijať. To ma presvedčilo, že Európania stále nič nevedia o tom, čo sa deje na Blízkom východe a isto nevedia o hrozbách, ktoré im servírujú európski vodcovia, riadení cez vlády Nemecka a Francúzska. Opakujú tú istú chybu, aká sa udiala, keď 40 rokov dozadu otvorili svoje dvere pre robotníkov z Turecka a štátov Maghrebu. Opakujú tú istú chybu len vo väčšej miere.

Svojou nevinnosťou, či dokonca hlúposťou, Európania samostatne zavádzajú zmeny vo svojich populáciách, čo v najbližších rokoch zapríčiní úplný zánik tradície, kultúry ale aj pokroku v krajinách Európy. Inými slovami v blízkej budúcnosti budeme svedkami konca „klasickej Európy“ a zavedenia islamskej vlády.

Možno to znie apokalypticky, ale najbližšie k tomu sú Nemci, ktorí chcú každý rok prijať 800 0000 až 1 milión utečencov, ktorí nie sú schopní byť dospelými občanmi. Skôr naopak: utečenci, vo väčšine moslimovia, menia Nemecko na teritórium, kde oni budú udávať rytmus a zmenia sa vo vládnúcu triedu.

Tak isto ako sa Nemcom nepodarilo integrovať stovky tisícov tureckých ekonomických imigrantov,  ktorí si zachovali svoj jazyk, svoje zvyky (vrátane krvnej pomsty a „vrážd zo cti„). Oni  ani neoslovujú štátne súdy v prípade vrážd, ale preferujú svoje tradičné súdy. To sa určite nezmení po tom, ak milióny moslimov prídu do Nemecka. A to nehovorím o Francúzsku či Švédsku, ktoré sú menej pripravené.

Plán Európskej únie uvádza tiež počet utečencov, ktorí majú byť prijatí do Poľska, Rumunska, Bulharska, Česka, Slovenska a Chorvátska. A je to ďalší dôvod chýbajúceho rozumu európskych vodcov. Je jasné, že žiaden utečenec nebude súhlasiť s tým, aby býval v takých štátoch, ako Bulharsko či Rumunsko, ktoré sú najchudobnejšie v Európe.

Zaujímavé je tiež, že vodcovia EÚ ignorujú informáciu, že väčšina verejnosti dáva jasne najavo, že nechce prijať utečencov.

Zdá sa, že Európa zase ignoruje hrozby pred akými stojí a nie je schopná si uvedomiť, že je to začiatok konca kontinentu.

Mariusz Malinowski

Zdroj: Noah Klieger: ?To początek końca Europy?

11 komentárov

 • Len uvažujem…po príleve neprisposobivych ( ja ich nazvem tak, lebo sú) vzrastie kriminalita a nepokoje.. Obavy o bezpečnosť deti žien..Nebude to šach mat akým sa radi necháme ocipovat? Pre takzv.bezpečnosť? Inak ten nezmysel nedáva zmysel.. A cipovanie by tak zaviedli na celej guli ,, pre naše dobro a bezpečnosť,,

 • lol jak muze utecenec ktery je znacne znevyhodnen proti puvodnimu obyvateli (neumi jazyk, nema kontakty, nema vice mene nic krome sam sebe) ohrozit jakoukoliv zemi EU?

  cisla: odhadovany pocet uprchliku do EU tenhle rok: 800k, pocet obyvatel EU: 750mil = mene nez 1 uprchlik na 300 obyvatel EU.

  „zánik tradícii, kultúry a pokroku v Európe a vznik islamskej nadvlády na celom kontinente“ ..

  seriously? zkuste myslet nezavisle a nebejt ovce

  • * oprava: EU ma 500mil obyvatel.. 1 ku 200.. apocalypse now

   • Určitým hlupákom nezáleží na matematike, im je každý „argument“ platný, a jedno im je či 200 alebo 300 miliónov.

   • Tak Andre snad jsi konečně pochopil, jak moc může běženec bez znalosti jazyka atd. ohrozit jakoukoli evropskou kulturu. Po Paříži Ti přeci musí být jasné, že zbraně a násilí jsou těmto bastardům tou nejlepší možnou výhodou.

    • drahy Andre, kolkokrat si prepadol z matematiky a dejepisu?
     … Nemecko ma 80 mil obyvatelov, z toho 8 mil tvoria cudzinci z tych 8 mil je 5 mil Turkov .. minuly rok prislo do Nemecka 1,8 miliona ludi, tento rok to bude obdobne cislo …
     maju narok na dotiahnutie rodiny cize to cislo cudzincov narastie na 12-14 milionov to nie je 1 k 300 ale 1 : 7 .. pre Nemecko ak si tam bol tak mozes mat skor pocit , ze to je 1 nemec k 7 cudzincom .. Brusel ma 50% obyvatelov cudzincov .. male Dansko, Norsko, Svedsko .. atd maju najvacsie pomery cudzincov na pocet obyvatelov myslim ze az niekde okolo 20-25% to je 1 : 4-5.

     Pridaj k tomu ich porodnost, kde sa ti 10 milionov za dve generacie zdvojnasobi kdezto Europania ostavaju na rovnakom cisle. Navyse 750 milionov to do toho pocitas aj Rusov a Trukov .. 500 milionov je cela EU ale cudzincov je uz v EU cca 30 milionov to je 1 : 16 .. tento pomer sa bude rychlo zmensovat ..
     prilev cudzincov sa kazdorocne zvysuje + narasta aj ich uz existujuca populacia v Europe cez vysoku porodnost ..

  • nikto netvrdi ze sa to stane zo dna na den… ale skus sa pozriet na geta imigrancov vo vyspelych zapadnych krajinach … to pred par desatrociami neexistovalo… a v tomto tempe o par desatroci ich bude rozhodujuca minorita so serioznou mocou… ako napr ortodoxni zidia v Israeli.. musia sa k nim chovat opatrne, pretoze sa vedia dohodnut (prikaze im to vodca) a volit ako jeden clovek – a to aj pri mensej komunite dostava serioznu vahu v klasickej demokracii… A to sa este bavime o mierumilovnej mensine vo vlastnom state s korenspondujucou kulturou (zidia medzi zidmi)… Naopak, to co sa vlaci teraz do europy je absolutne nekompatibilne a maju zakoreneny pocit ze su lepsi (Islam)…a MUSIA nas zmenit… staci ked si vsimnes ako sa okolo blbych kebabov zhrimazduju a vytvaraju si vlastnu „halal“ sedu ekonomiku.. a to je ich u nas este absolutne minimum..
   Zobud sa, tu klasicka statistika nepomoze… tu ide o takpovediac stredoveky nabozensky fanatizmus, a tam nie su cisla tak podstatne..

  • Radek Hrančík

   Zrejme neviete nič o tom ako dopadol predtým prosperujúci štát Libanon… Asi by ste nepísali podobné drísty,

  • Ty *** vsak len do Nemecka ich prislo mi rok jeden a pol miliona …

 • Súhlasím! Tento Trójsky kôň môže byť našim koncom!

Pridaj komentár