Ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja Janko, alebo vymývanie mozgov od malička

Žiak strednej školy v Myjave (identitu osoby poznáme a máme v redakcii) na Facebooku vystavil témy, ktorými sa majú povinne v škole zaoberať.

Pre ilustráciu sme obrázky okopírovali

13151901_1107905335939505_3318327342291922717_n

13166097_1107905309272841_3439442566318611869_n

13138903_1107905355939503_974674786006801739_n

Je vidno, že hoci je pre každého človeka s racionálnym myslením neprijateľné akceptovať násilnú demografickú zmenu, sociálni inžinieri sú iného názoru. Snažia sa ovplyvniť spoločnosť v absolútnej väčšine negatívne naladenú voči nanútenému masovému prílivu nekompatibilných a často dokonca násilných migrantov. To, čo je možné akceptovať v malej miere, keď sa k nám sťahujú jednotlivci, nie je možné schvaľovať pri desiatkach a stovkách tisíc prišelcov. Naviac, ako sama Únia priznala, s negatívnym ekonomickým prínosom, ktorý ohodnotila na 250 tisíc eur na každého.

Je to však plán elity na vytvorenie európskeho národa. A ako každý dlhodobý plán, ráta s krokmi na dlhé roky dopredu. Súčasťou Novej Európy budú Noví Európania, ktorí budú zmesou migrantov a novovychovaných obyvateľov.

Tie lístočky s otázkami, nie sú nevinné. Otázky nehovoria o možnosti voľby, či diskusie. Vychádzajú zo základnej myšlienky, že migranti určite prídu a je našou povinnosťou sa o nich nielen postarať, ale sa im aj prispôsobiť. Inými slovami, zlikvidovať našu kultúru, civilizáciu a namiesto nej dosadiť novú.

V skutočnosti ide o kultúrnu genocídu národa, na ktorej sa ochotne zúčastňujú aj pedagogickí pracovníci. Ako každý násilný proces, bude vyvolávať protitlak. Čím viac budú multikulturalisti tlačiť, tým vyššia bude podpora nesystémových strán a hnutí. Výsledok nakoniec nikoho nepoteší.

Raz to praskne. Ak sa zmena udeje pokojnou cestou, okrem rozumnejšej migračnej a národnej politiky, príliš veľa zmien nespozorujeme. Postihne to akurát členov mimovládnych organizácií, ktorým sa splní najstrašnejšia nočná mora. Budú musieť začať pracovať.

Nedá sa vylúčiť ani násilná zmena. Hoci revolúcia zmetie predstaviteľov súčasnej elity, chaos a možno aj obete budú cenou, ktorú bude treba zaplatiť.

Edit 20:00

Dozvedeli sme sa, že ide o aktivitu „mimovládnej organizácie“ Človek v ohrození, konkrétne o časť projektu Globálne vzdelávanie – prikladáme Metodickú príručka v tvare PDF.

Ak sme predtým tvrdili, že ide o genocídu národa, dnes vieme aj komu za to môžeme vďačiť. Konkrétnej mimovládke a tiež všetkým kompetentným ľuďom na ministerstve školstva, ktorí ich do školských zariadení vpustili

22 komentárov

 • Asi naša moc má predstavu, že nastalo pre ňu kráľovstvo nebeské. Pre moc ako takú neexistuje termín hranica morálky, hranica finančných možností, hranica medzi súkromným a verejným a fyzická hranica medzi nami a zvyškom sveta. My sme všetko, môžeme všetko a nezodpovedáme sa nikomu. Teda otázka je vlastne čo sme my vlastne zač?

 • Čo môžem ja spraviť preto, aby sa migranti v našej krajine integrovali ? Však naša zem by ich integrovať mohla.

 • Dozvedeli sme sa, že ide o aktivitu “mimovládnej organizácie” Človek v ohrození“…

  Zarážajúce je, ako štedro toto pochybné zoskupenie dotuje štátny rozpočet SR. Iba za rok 2014 to bolo viac ako pol milióna EUR. Nehovoriac o rôznych fondoch EU, zahraničných ambasádach a sorošovho zlepenca mimovládok.

  Citujem z výročnej správy (za rok 2014) tejto mimovládky
  Výnosy (v EUR)

  Verejné zdroje: 592 022
  Európska únia (EK, ECHO, EuropAid, Mládež v akcii): 44 517
  štátny rozpočet SR (SlovakAid, AVF): 537 368
  podiel z dane z príjmu FO a PO (2 %): 10 137
  Súkromné zdroje: 221 691
  právnické osoby, veľvyslanectvá, kult. inštitúty: 161 302
  fyzické osoby: 19 990
  verejné zbierky: 27 726
  Klub darcov ČvO: 12 673
  Vlastná činnosť: 21 639
  Ďalšie výnosy: 444
  (úroky, kurz. zisky atď.)
  Výnosy spolu: 835 796

  Pekne to tým parazitom prisatým na verejných zdrojoch a rôznych zahraničných ambasádach a sorosovej sieti nadácií sype. Za takmer MILIÓN EUR by zapredali aj svoju mater, nieto ešte štát, ktorý im v skutočnosti nič nehovorí… Je až neuveriteľné na aké kontraproduktívne a škodlivé pseudoprojekty sa míňajú peniaze daňových poplatníkov.

  • Mimovládky sa dávno vymkli akejkoľvek kontrole a najhoršie na tom je, že s nimi už nie je možná ani len diskusia nieto ešte kritika. Dnes sa nikto so „štandardných“ politikov neodváži ani oponovať týmto organizáciám, čakal by ho totiž mediálny a sociálno-sieťový lynč. A tak si ich politici podplácajú dotáciami (z našich daní) dúfajúc, že k nim budú zhovievavejší. V tom sa však mýlia, o čom sa presvedčil aj premiér keď si dovolil skritizovať nezmyselný prerozdeľovací mechanizmus migrantov. Zatiaľ máme len jedinú možnosť, sledovať pre koho a na čo sú organizované verejné zbierky do ktorých chceme prispieť a zistiť si aj ďalšie aktivity danej organizácie. Verejné zbierky sú ale ako vidíme marginálnou položkou príjmov a tak treba v budúcnosti voliť zodpovednejšie.
   Je to škoda, ”Človek v ohrození” mával aj dobré a zmysluplné projekty a podľa mňa si takýmito aktivitami, ktorých výsledkom bude aj tak veľká nula, dosť škodia. Mám z toho dojem, že do týchto organizácií sa časom infiltruje určité množstvo extrémistov (sociálnych, ekologických a pod.), až sa pôvodný zámer úplne vytratí.

  • SlovakAid je nieco ako USAID? Neziskovka CIA cez ktoru Americania „siria pomoc“?

   • Sú to prachy nás všetkých, ktoré štát rozhadzuje von oknom na „pomoc“ do najskorumpovanejších krajín a najmä rôznych darmožráčskych mimovládok http://www.slovakaid.sk/sk/kto-sme/slovakaid

    Slovensko je od roku 2003 donorom, ale nechápem prečo, keď my sami tu máme lokality, ktoré urgentne potrebujú humanitárnu pomoc (a je zbytočné sa teraz baviť o tom, či vlastnou vinou tamojšieho etnika, pretože zdravý rozum hovorí že najprv si spravím poriadok doma).

 • Ved v Bratislava to uz vedia davno. Tiez sa pytaju, co mozme spravit, aby sa tu ludia z vychodneho Slovenska citili lepsie 🙂 Ale vazne, Slovensko ma samo 300 000 emigrantov, LEBO IM NEVIE POMOCT a tak utekaju z domu. A ako bonus desiatky tisic neprisposobivych, ktori sa nie a nie integrovat. A nam treba este cudzich?

 • Imigranti sa majú na Slovensku dobre. Svedčí o tom rozkvitajúca vietnamská komunita, ktorá sa má dnes lepšie, ako drvivá väčšina Slovákov. Ešte som sa počas života nestretol s náznakom rasizmu smerom ku Vietnamcom. Bude to zrejme tým, že tunajšie obyvateľstvo nie je rasistické, ani xenofóbne. Je iba spravodlivé a každému meria metrom aký si zaslúži.

 • Ing. Miloslav Dědek

  Posoudíme-li uvedený článek z hlediska toho, jak působí na čtenáře, potom můžeme dojít k následujícímu závěru: Článek nepatří mezi ty články, které vymývají čtenáři mozek. Zatím je takových článků málo. V současnosti už vývoj sdělovacích prostředků, především internet, má takovou úroveň, která umožňuje všem rozumným lidem na planetě globálně se dohodnout. Zatím to zdánlivě vypadá tak, že se budoucnost lidstva nedá věrohodně předpovídat, ale v současnosti už je možné budoucnost lidstva vytvářet-realizovat. …

 • Primitívne masírovanie žiackych mozgov. A čo názory rodičov, tých sa neopýtajú. či sú tieto otázky vhodné a správne položené, a či si rodičia želajú takúto manipuláciu s ich deťmi? Naozaj nemáme iné dôležitejšie veci, ktoré by sa mohli a mali so žiakmi preberať? Tí čo dávajú žiakom takéto otázky, slúžia za naše peniaze iným pánom – ale hlavne proti nám. Všetkým zástancom imigrácie povinne dať domov imigrantov, aby išli všetkým príkladom o ktorom kážu iným. A potom nech dávajú rozumy, na základe spolužitia s nimi. Alebo ešte lepšie, nech si zoberú k sebe domov tiež každý jednu rómsku rodinu a pomôžu im včleniť sa do našej spoločnosti. Je to to isté, pretože ani islamskí imigranti sa dobrovoľne nevčlenia do našej spoločnosti,ktorú považujú za nepriateľskú. A navyše, islam im dovoľuje beztrestne zabiť kresťana alebo ateistu. Takže naši milí radcovia – chodte príkladom, vezmite si každý k sebe domov islamistov, starajte sa o nich , a keď vám podrežú krky, poďakujte sa im. Veď oni za to nemôžu, že sú tak vychovávaní. A potom nám už aspoň prestanete trepať vaše servilné hlúposti o nacionalizme, fašizme, nemultikulturalizme a čo ja viem ešte akom izme, ktorý nie je v súlade s vašimi protinárodnými, protispoločenskými a nepriateľskými názormi.

  • Zvláštna otázka: „čo urobíš aby sa imigranti u nás cítili lepšie…!?“ No, ak by sa u nás necítili dobre, odporúčam im, nechodiť k nám. My sa nemáme čo prispôsobovať ani pozvaným hosťom, tobôž nie nezvaným imigrantom. A prispôsobovať Slovákov už od útleho detstva, akýmsi ilegálnym prišelcom z Afriky či Ázie, je jednoducho, zločin, samovražda! Prispôsobovala sa Amerika prisťahovalcom z Európy v tridsiatych rokoch minulého storočia? Prichádzalo ich tam každý rok milión alebo viac ? Omieľať dokola hlúposti, napríklad „starnutie obyvateľov Európy,“ akože nebude mať kto robiť na penzistov v Európe, lebo predtým, desaťročia až storočia Európa „mladla,“ ktorými sa odôvodňuje prijímanie imigrantov, doslova za každú cenu, je úbohé. Prečo sa to nedialo po druhej svetovej vojne, keď keď zahynulo milióny mladých ľudí v produktívnom veku. Už aj hlúpy človek dávno pochopil, že tu nejde o žiadnu solidaritu, charitu či humanitu a už vôbec nie o „omladenie Európy,“akýmisi novodobými „otrokmi“

 • A na akom predmete im to davali? Ako to presne bolo?

 • Ja myslim ze priestor na diskusiu tu je, Ziak/student moze vo svojej praci vyjadrit svoj nazor/ nazor svojich rodicov/ a dementovat pozitivny prinos migrantov, a az potom bude zaujimave sledovat hodnotenie ucitelov.

  • Takto – aby doslo k uspesnemu zacleneniu migrantov, tak v prvom rade treba zabranit tomu, aby sa zdruzovali do komunit a nasledne sa v nich uzatvarali. Tu bohuzial plati rovnica, cim menej, tym lepsie. A po priklady netreba chodit daleko. Staci sa pozriet na lubovolnu osadu na vychode Slovenska. Alebo sa pozriet na slovenskeho robotnika v Anglicku, ktory sa nebol schopny naucit anglicky, pretoze sa pohyboval v slovenskej komunite ( ano, aj take su pripady, i ked u Slovaka skor vynimocne, kedze ten ma vzdy tendenciu byt papezskejsi nez papez ).

   Cim mozu migranti prispiet? Tak pozrite sa, aj Vietnamci su imigranti, avsak ak si odmyslime prazske geto, kde ma ceska policia problemy potlacat organizovany zlocin, tak potomkovia tych migrantov vedia plynule po slovensky a niekedy by ste ich od nasinca rozpoznali len jeho vyzorom – nie jeho spravanim. Opat – pokial sa imigranti snazia zaclenit, tak s nimi problem nie je. Horsie je, ak sa oni zaclenit nechcu.

   Ostatne 2 temy su silne manipulativne, a priznam sa, ani ja, ktoremu dlhsie slohove prace nerobili problem, by som sa fakt zapotil, aby som na to nieco vymyslel. Napriek tomu – Slovaci mozno vyzneju ako banda rasistov, ale skutocny problem je skor v zavisti. Slovak velmi tazko nesie, ked vidi, ako on musi tvrdo makat a niekto iny dostane porovnatelne peniaze len za svoju existenciu. Slovakom neprekazaju Cigani – im prekazaju osadnici a chronicki povalaci. Slovakom neprekazaju imigranti – im prekazaju jedinci, ktori nam chcu za nase peniaze vnutit ich sposob zivota. Dokonca Slovakom neprekazaju ani podnikatelia – ale prekazaju im „podnikatelia“, ktori vsetky svoje peniaze ziskali nie prave legalnym sposobom.

   Nasi predkovia vraveli „bez prace nie su kolace“. Pokial Slovak uvidi, ze clen „mensiny“ zaraba poctivo, tak s nim nema problem. Ale ak uvidi pretvarku ci dokonca rozpor medzi hlasanym a realitou ( napr. vojnovy utecenec a znackove oblecenie ), tak pociti pocit krivdy – a bude nasluchat kazdemu, kto bude slubovat zjednanie napravy…

   PS. o tom, ako budeme nazerat na imigrantov, je v prvom rade na imigrantoch samotnych. A slnieckari sa mozu aj poskladat, ked najvacsim zdrojom protiargumentov su migranti samotni…

  • Hodnotenie učiteľov by bolo asi nasledovné: žiak má xenofóbne a rasistické názory a treba upozorniť patričné orgány na jeho rodičov, ktorí žiaka takto protispoločensky vychovali. Treba aj zvážiť, či by nebolo vhodné deti rodičom odobrať a dať na prevýchovu do ústavu, príp. mladej rodine, ktorú tvoria dvaja sympatickí homosexuáli.

Pridaj komentár