Opustil nás Ondrej Binder.

Poslanec Národnej rady Ondrej Binder nás dnes náhle opustil v dôsledku zdravotných problémov, ktoré nastali v čase, keď šoféroval vozidlo medzi Banskou Štiavnicou a obcou Banská Belá.

Mnohí  z nás si Ondreja Bindera navždy pamätajú zo stretnutí z občanmi, kde z neho sálala pokora a dobrá duša hlboko veriaceho človeka, kresťana (video od 8:45).

Requiescat in pace 

„Nezomrel ten, kto ostáva v ľudských srdciach.“

 

 

 

 

 

 

 

14 komentárov

 • Binder sa zadĺžil kvôli tomu, že nezištne pomáhal mnohým ľuďom a média si s jeho ťažkej situácie robili žarty
  http://www.tvnoviny.sk/domace/1824291_poslanec-ls-ns-binder-ma-poriadne-dlhy-velke-peniaze-vraj-dlhuju-aj-jemu

  Binder ťažko znášal to, že sa média vysmievali z jeho ťažkej finančnej situácie a to bol dôvod jeho smrti, viac tu
  https://gloria.tv/video/y5mnCWCeGxK

 • Ono problém bol v tom, že chudáčisko pán Binder bol fanatický kresťan a na takýchto ľudí sa lepí smola. Od náboženských ľudí odsavajú démonické bytosti supai energiu a to sa prejaví v živote utrpením a tragédiami. S prípadu pána Bindera vyplýva poučenie: Nebuďte kresťanmi!!!! Viac na nasledovnom odkaze:
  Prečo nebyť kresťanom? http://krestanstvo.czweb.org/clanky/preco-nebyt-krestanom

  Tiež odporúčam aj tento link, lepšie to pochopíte
  Kresťanstvo je nechutný, zvrátený, démonický kult krvi http://krestanstvo.czweb.org/clanky/krestanstvo-je-nechutny-zvrateny-demonicky-kult-krvi

  Buďte tak dobrí a necenzúrujte tento koment, koment môže to pomôcť veľa ľuďom

  • Niet dôvod cenzurovať koment, pokiaľ neporušuje zákon.
   Moje osobné poznanie pána Bindera – nebol kresťanom fanatickým ale hlboko veriacim.

   Čo som mal možnosť vidieť jeho prejavy a osobne viesť s ním rozhovor, bolo z neho cítiť, že je človek čo sa riadi vierou.

   Ale nebolo z neho cítiť, že by trval na tom, aby som rovnako hľadel na svet ja…a to myslím hodnotenie „fanatického“ kresťana ukazuje ako nesprávne.

   PS. Ja nie som kresťan…

   • Ďakujem za Váš názor, Miro. Určite mi je pána Bindera veľmi ľúto, nakoľko veľa ľudom nezištne pomáhal a sám zle dopadol :(. Nezištne pomáhať je veľmi dobré aj s pohľadu šamanizmu – má tak dobrú karmu a na tom druhom svete mu je určite veľmi dobre. Len chudák radil sa aj náboženskými dogmami a to už je chyba: riadiť sa kresťanských dogiem je veľmi zlé, pretože sú postavené na klamstve http://krestanstvo.czweb.org/clanky/katolicka-cirkev-prekruca-bibliu-rovnako-ako-jehovisti

    Silná viera v náboženskú dogmu existencie osobného Boha z neho vysala veľa energie. V praxi sa to môže prejaviť životnými tragédiami, ako sa aj stala pánovi Binderovi. Tu je vysvetlené, prečo je náboženskému človeku odsávaná energia. http://krestanstvo.czweb.org/clanky/co-hovoria-na-krestanskeho-boha-povodni-kmenovi-amazonski-samani

    • Mne prídeš tak trochu ako opačný extrém „hlboko veriaceho“ a síce ako fanatický ateista Blaha.
     Sorry, ale nemohol som si to odpustiť :-))
     Mimochodom náboženstvo je práve tým, čo drží pohromade celé ľudské spoločenstvá. Vďaka kresťanstvu ktorým sa šírila národná myšlienka a vzdelanosť Slováci prežili genocídu v Uhorsku a dnes máme svoj vlastný štát.
     Vďaka náboženstvu je úspešný Izrael, v prípade židov ide o skupinovú stratégiu, vďaka ktorej sú úspešní tam, kde iní zlyhali. Jednoducho realita samotná vyvracia to, čo tu píšeš. Rozhodne si o sebe netrúfam napísať, že som dobrý kresťan, no napriek tomu tvrdím, že mnohé ľudské spoločenstvá by nikdy neboli tam kde sú, bez duchovného rozmeru ktorý im dávajú práve náboženstvá.

 • mne to tiez napadlo, aj Filko a Chelemendik…

  • Chelemendika až taká škoda nebola, bol to človek ktorý vo videách otvorene velebil Stalina. Ale Binder to bol veľký človek, ten nám určite bude chýbať 🙁

   • „Chelemendika až taká škoda nebola…“ … to vam dufam usla ruka na klavesnici 🙁 …
    btw. mozno pan Chelemendik len vedel o Stalinovi viac nez vy, viac nez sa uci v skolach… este raz vyjde pravda o Stalinovi najavo, kolko sa toho na neho nakydalo, uz sa objavuju historicke fakty ktore museli byt po jeho smrti zamlcane a snad sa jeho uloha v dejinach zacne hodnotit objektivnejsie nez v sucasnosti…
    viac najdete napr. tu http://leva-net.webnode.cz/ … a budete mnohi prekvapeni

   • nežartuj, za to že mal iné názory si ešte nezaslúžil smrť… to by si sa potom zmýšľaním nelíšil od Stalina

 • Nechcem tu rozvíjať konšpiračné teórie, ale nápadne sa to podobá na Dubčekovu nehodu. Nečudoval by som sa, keby o pár desaťročí vyplávalo na povrch, že išlo o upratovanie nesystémových politikov kovošroťákom alebo US ambasádou, aby ostatným vyslali jasný signál, že nestrpia žiadnu skutočnú opozíciu.

  • R.I.P. Ondrej

  • Presne! Ani Dubček bol pri automobilovej nehode v aute!

  • tiez mam pocit ze zomiera privela poslancov co nemaju spravne nazory

   • Kotleba bojuje proti mafii co tu otaca miliardy a ma obrovsku moc v kazdej sfere. Ak si niekto mysli ze gauneri sa vzdaju bez boja je na omyle. Toto bola podla mna vystraha pre Kotlebu a jeho priaznivcov. A nezabudajte aj na exekutorsku mafiu voci ktorej by zrejme Ondrej nejake to usilie vyvinul kedze na vlastnej kozi spoznal co je to za bandu spinavu. Neverim ze tieto posledne umrtia boli prirodzene…..Vladne tu ta najvacsia zberba a nemyslim tym len tych ludi ktorych pozname z medii ale hlavne tych co tento bordel ovladaju zo zakulisia.

Pridaj komentár