Poslankyňa českého parlamentu tvrdí, že LGBTI lobby v Česku zavádza homosexualizáciu spoločnosti

V rozprave českého návrhu zákona o registrovanom partnerstve vystúpila poslankyňa za stranu ČSSD Pavlína Nytrová. Jej názory spôsobili doslova šok na politickej scéne kvôli tomu, že sa vymykajú politicko-korektnej rétorike, ktorá zakazuje kritiku homosexuálov a ich spôsob života. Povedala:

Vážené kolegyne, vážení kolegovia, pripájam sa k názoru konzervatívnych poslancov. Podporila som petíciu proti adopcii detí homosexuálom. Som zásadne proti novele zákona o registrovanom partnerstve, ktorá by umožnila registrovaným párom osvojiť si dieťa svojho náprotivku, pokiaľ je v rodnom liste dieťaťa uvedený iba jeden rodič, prípadne ak sa jeho druhý rodič o dieťa nestará a dá súhlas na osvojenie dieťaťa.

Zákon o registrovanom partnerstve prešiel v roku 2006 len tesnou väčšinou iba o jeden hlas a to preto, že nerozhodnutá časť poslancov bola ubezpečená o tom, že si homosexuálne páry nebudú klásť žiadne ďalšie požiadavky. Dnes vidíme, že svoj sľub neplnia. A teraz požadujú spomínanú adopciu. Sľuby chyby – sľubom nezarmútíš.

Čo sa týka registrovaných partnerstiev, je nutné upozorniť na jednu skutočnosť. Ako už tu bolo povedané, nie je pravdou, že ak biologický rodič dieťaťa zomrie, že toto dieťa je automaticky umiestnené do detského domova. Dnešná súdna prax potvrdzuje, že ak biologický otec dieťaťa zomrel, potom je dieťa homosexuálneho partnera dané do výchovy pozostalému partnerovi, ktorý by sa stal pestúnom alebo poručníkom, ak je to v najlepšom záujme dieťaťa. Z toho vyplýva, že uzákonenie adopcie, o ktoré propagátori zákona usilujú, je z tohto hľadiska absurdné. V týchto špecifických situáciách by z praktického hľadiska išlo len o niekoľko málo výnimočných prípadov a ako z vyššie uvedeného vyplýva, tieto môžu byť uspokojivo vyriešené v rámci súčasnej existujúcej legislatívy.

Hlavná stránka tohto problému však spočíva v úplne inej skutočnosti. Otvára sa tu totiž možnosť, že všetci ľudia hlásiaci sa k homosexuálnemu spôsobu života, si budú môcť adoptovať dieťa. A tá petícia, ktorú som podporila, je práve preto, aby hájila záujmy tých, ktorí sa sami obhajovať nemôžu – práva nevinných detí. Našou povinnosťou je snažiť sa o to, aby sme vytvorili čo najlepšie podmienky pre výchovu dieťaťa a nevytvárať iné alternatívy, ktoré nikdy nemôžu nahradiť základnú bunku rodiny, ktorú tvoria jeden otec a jedna matka.

Naopak vytváraním nových alternatívnych variantov môžeme ľahko dospieť k výraznejšiemu spochybneniu a postupnému rozdrobovaniu základného modelu rodiny. Tento model je potrebné mať v úcte, chrániť ho, aby zostal aj naďalej pevným pilierom našej spoločnosti. Známou skutočnosťou zostáva, že práve homosexuálne páry sa v drvivej väčšine vyznačujú vysokou formou promiskuity, ktorá je mnohonásobne vyššia ako u bežných heterosexuálnych párov. To znamená, že tu rozhodne nemožno hovoriť o stabilnom prostredí, v ktorom by dieťa malo vyrastať. To potvrdzujú aj sami mnohí homosexuáli, prípadne samotné pochody Pride pochodov. V tomto prípade možno skôr hovoriť o neuváženom experimentovaní na deťoch ako o úprimnú snahu obhajovať práva týchto ľahko zraniteľných detí.

Chcem zdôrazniť, že tá petície a moje vystúpenie nie je namierené proti homosexuálom ako takým. Je namierená proti absurdnému uzákoneniu adopcie detí týmito pármi. Homosexuálna lobby sa usiluje pomalými postupnými krokmi ničiť stáročiami osvedčený model, fungujúci model rodiny. Zo strany homo-lobby ide o systematický postup, ako zmeniť fungovanie našej spoločnosti. Odstrašujúcimi prípadmi by pre nás mohli byť praktiky z Veľkej Británie, Francúzska, Holandska a severských krajín. Na pôde Snemovne sme už niekoľkokrát diskutovali o praktikách v Nórsku.

Takže niekoľkokrát sme na pôde Snemovne diskutovali o tzv. nórskych deťoch a o tom, aké prakticky v Nórsku v dnešnej dobe existujú. A myslím si, že toto je pre nás pre všetkých odstrašujúci prípad. My nie sme niekde na začiatku. My už sa môžeme poučiť z praxe v iných krajinách.

Aká je konkrétna prax zavedenia homosexuálnych rodín? Homo-lobby má niekoľko etáp, ktoré presne podľa svojho programu plní. Najprv gay pochody. Získava negatívne reakcie. Označujú sa za utláčanú skupinu a potrebujú mať svoju ochranu. Keď majú antidiskriminačné zákony, chcú registrované partnerstvo, údajne z dôvodu zjednodušenia právnych noriem, komplikácií pri spolužití, informáciách o zdravotnom stave. Ďalším krokom, keď majú registrované partnerstvá, chcú adopciu detí. Najprv adopciu detí biologického partnera a potom chcú adopciu detí z detských domovov. Chcú tiež umelé oplodnenie, ktoré je hradené zo zdravotného poistenia. A keď už môžu adoptovať deti, tak zrazu dochádza ku stavu, že v spoločnosti je málo adoptovateľných detí a tak ich musia niekde získať.

A takto začínajú praktiky juvenilná justície. Začína odoberanie detí heterosexuálnym párom. Určite všetci z vás dostávate maily od tzv. Ruskej Matere, ktoré presne dokumentujú vo svojich mailoch, koľkým ženám boli v Nórsku ukradnuté deti z absolútne nezmyselných dôvodov. Takže to sú praktiky, z ktorých my sa môžeme poučiť.

Do toho sa zaraďujú samozrejme požiadavky, aby sa sexuálna výchova a homosexuálne výchova dostávala do škôl a znižuje sa vek detí, ktoré sú s týmito praktikami a s touto výučbou zoznamované. A nakoniec posledným krokom je presadzovanie znižovania veku pre sexuálny styk. Homosexuáli sa budú snažiť zrealizovať sex s deťmi. Hovorím o tom, ako to už v podstate naozaj v niektorých krajinách funguje.

Rizikové faktory života detí v homosexuálnych rodinách, ktoré môžu byť vystavené, detí vychovávaných homosexuálnymi pármi – je tam vysoká promiskuita, vysoký výskyt pohlavných a iných chorôb, nadpriemerný sklon k alkoholu a drogám v porovnaní s heterosexuálnou spoločnosťou, vyššia miera výskytu duševných a mentálnych porúch, výrazne kratšie vek dožitia, výrazne vyšší výskyt násilného správania u homosexuálov.

Vážení kolegovia, ja som presvedčená o tom a uznávam ľudskú dôstojnosť všetkých, odmietam ale meniť zákony prirodzenosti a prírody. Som presvedčená o tom, že jedine muž môže splodiť a jedine žena môže porodiť dieťa, a preto sa jedine muž a žena môžu stať rodičmi.

Som si istá, že základom každej spoločnosti je usporiadaná a pevná rodina. Muž a žena sú biologicky odlišní vo svojej stavbe tela a majú odlišné sociálne role. Preto nesúhlasím s novelou zákona o registrovanom partnerstve a navrhujem túto novelu zamietnuť. Uvedomujem si, že je nutné chrániť predovšetkým záujmy nevinných detí a je potrebné usilovať o najlepšie a stabilné podmienky pre výchovu dieťaťa a nevytvárať alternatívy, ktoré nikdy nemôžu nahradiť základný model rodiny.

Prečo neriešime otázku podpory rodiny a materstva vo význame zakladanie rodín? Prečo komisia pre rodinu nerieši práve, ako pomáhať dnešným rodinám, dnešným manželstvám a dnešným krízam? Prečo musia vytĺkať klin klinom? Prečo trváme na rovnosti mužov a žien? Veď predsa muž aj žena sú si rovní, ale každý z nich má iné fyziologické a biologické prednosti.

Podpora rodiny u mňa nie je zakladanie lesných škôlok, detských skupín a podobne. Podpora rodiny je to, aby ženy mohli zostať čo najdlhšie so svojimi deťmi a venovať im svoju starostlivosť a lásku a neboli nútené nastúpiť čo najskôr do zamestnania. Toto je u mňa tá pravá podpora rodiny. Takže bojujem za obnovu manželstva a navrhujem zamietnutie tejto novely.

Ďakujem za pozornosť.

 

 

9 komentárov

 • Knieza Myskin

  zaujimavy clanok
  podla mna aby clovek neupadol do dezinformacie je potrebne aj viac premyslat a overovat si veci este viac
  Napriklad s tym zneuzivanim deti to poslankyna prehnala, ale co sa tyka LGBT ideologie tak problem realne existuje a upozornuju na to dokonca aj homosexuali samotni
  v kazdom pripade je vsak uzitocne poznat tento mechanizmus sebapotvrdzovania informacii a dezinformacii.

  —————————————————————————————————–
  Česká politická scéna zažila šok, když poslankyně ČSSD Pavlína Nytrová v parlamentu tvrdila, že „se homosexuálové budou snažit zlegalizovat sex s dětmi“. V následném rozhovoru pro Respekt vysvětlila, že informace čerpá z náhodných komentářů pod články na internetu, od náhodné osoby z Norska a od organizace Ruské matky.

  Její případ je modelovou ukázkou, jak funguje dezinformační past, kterou v současné době proti „nevědoucím“ obyvatelům demokratických států cíleně užívá Putinovo Rusko. Křiklavý příklad zákonodárkyně v plné nahotě a kráse odhaluje, jak tento proces funguje u desetitisíců českých občanů, kteří se proti tomu někdy jen těžko – na rozdíl od paní poslankyně – mohou bránit.

  Představme si to následovně:

  Jako člověk, který denně nežije politikou, máte menší, případně žádnou zkušenost v práci se zdroji. Ať už jde o jakékoliv téma, jednoduše nejste vědec ani expert v sociálních vědách. Ani na škole vás nikdo s informačními zdroji pracovat neučil; informace o politice většinou čerpáte pár minut denně z večerních zpráv, případně z novin, které se vám dostanou do rukou. Možná máte profil na Facebooku, občas vám někdo mailem přepošle zajímavý článek.
  Najednou na Facebooku či ve zprávách vidíte emočně drásavý problém. Průšvih. Migraci. Islamismus. Utlačování dětí. Masakry. Křivdy. To se vás přirozeně lidsky dotkne, cítíte potřebu s tím něco dělat.
  Nejste v kontaktu s odborníky na dané téma, nehledáte relevantní mediální, ale zejména expertní zdroje. Nepátráte ani v evropských médiích. Netrávíte pochopením věci týdny a měsíce, netříbíte si znalosti a na jejich základě názor. Jdete po tom, co vám nejvíc dává smysl na první dobrou, třeba titulek z AC24 nebo Parlamentních listů, souznějící názory v internetových diskuzích. Této šokující interpretace se chytnete a už nepustíte.
  Dříve či později narazíte na předpřipravenou dezinformační operaci. Sednete na lep. Objevíte něco, co potvrzuje váš vstupní předpoklad. V případě paní poslankyně to byla skupina Ruskije materi (Ruské matky), tedy konstrukt naplno využívaný kremelskými dezinformačními operacemi tak, aby byla vyvolána emoční hysterická reakce na zmanipulovaný příběh o systematickém zneužívání dětí v západních demokraciích.
  Tato šokující interpretace vám dává smysl, tak to začnete říkat a časem si i myslet, protože je tím potvrzeno to, co jste už od počátku pociťovali. I když to někdo začne fakticky rozporovat, držíte se jistoty daného příběhu. Dává to přece smysl. Cítíte u srdce, že máte pravdu, a emoce jsou silnější než racionalita. A k tomu je téměř nemožné sobě a druhým přiznat, že jste se dostali do začarovaného kruhu jedné dezinformace.
  Pak si začnete selektivně vybírat „zdroje“. Tedy takové komentáře pod články, které se s vaší verzí shodují, čtete texty „alternativních médií“, protože v těch slušných o vaší interpretaci nepíší. Nesledujete autority v dané oblasti. S jistou formou návyku se přesouváte na konspirativní weby a facebookové stránky, kde se navzájem utvrzujete s místní komunitou, která se stejně jako vy chytila do dezinformační pasti.

  Zhruba takto může dojít k modelové dezinformační radikalizaci. Člověk se pak samozřejmě nestává agentem Kremlu, často ani jeho obdivovatelem. Z pohledu této agresivní cizí mocnosti však dochází k úspěchu: v obyvatelích (v tomto případě dokonce poslankyně Parlamentu České republiky) je uměle a zvenku spoluvytvářen dojem, že skutečně chybující a nedokonalé demokratické instituce něco zásadně nezvládají, případně dokonce konspirují přímo proti svým občanům. A pod vlivem tohoto zmatku je v demokratických společnostech rozdmýchávána nedůvěra vůči čemukoliv – což nakonec opět vyhovuje Kremlu.

  Radí mi internet a srdce, říká poslankyně, která za gayi a lesbami vidí sex s dětmi

  Na smutném příkladu poslankyně ČSSD si můžeme ukázat, jak už dnes dezinformační past v Česku funguje. Dezinformační weby čte v Česku několik stovek tisíc lidí, desetitisíce je sdílejí na Facebooku, desítky osob je tvoří. A to jsme jen na začátku. Až za rok bude Kreml tlačit Miloše Zemana do druhého prezidentského období, teprve podle všeho uvidíme, jak vypadá dezinformační peklo. Investované prostředky na dezinformační operace se řádově navýší s jednoduchým cílem – vyhrát geopolitickou bitvu o Česko. Mnozí tomu již dnes nevědomky pomáhají.

  Autor je vedoucím programu Kremlin Watch a zástupcem ředitele think-tanku Evropské hodnoty

  https://www.respekt.cz/externi-hlasy/poslankyne-nytrova-jako-modelovy-priklad-dezinformacni-pasti

 • Jedná sa o satansko-pedofilnú societu, ktorá sa snaží krok za krokom perverzniť spoločnosť, oni vedia, že konečná agenda je zneužívanie detí, ale začína sa postupne, nejakými freak šou party, dúhovými pochodmi, slniečkarmi, potom legálnymi demokratickými žiadosťami o partnerstva a postupne ich požiadavky narastajú práve tak ako poslankyňa popísala.
  Vo finále sa jedná o čistú nepoškvrnenú energiu detí (v spodných čakrách detí), ktorá ešte nie je potlačená chemikáliami, ktoré konzumujeme my dospelí. A ano jedna sa o nechutnosti, kedy deti su používané ako hračky a strká sa im to do análneho otvoru a podobne nechutnosti. Je to pre nich kokaín. A táto legimitizácia postupna v spoločnosti dá potom už len zelenú, aby sa to dialo pre vysoké politicko-okultné kruhy celkom veréjne

  Podobne ako iné ríše aj táto naša skončí pokiaľ dovolíme rozpad rodiny. Tá súčastná ekonomická situácia vo východnej Európe, ktorá je dobre naplánovaná ako živná pôda pre rozpad rodín, je náhodou? Sociálny inžinieri sa nemýlia…boh nám žehnaj zdravého rozumu a návratu k Ježišovmu poslaniu (povedal ateista)

 • Ak sa dvaja muzi olizuju a jeden si necha spravit pluca, aby sa hral na zenu a pipíka si necha vyvratit jak ponozku, aby bol skutocna zena, tak podla mna to je chore. Urcite to nie je normalne a zdrave. A co-kto chce na tomto chorom zaklade stavat? Ze by zaklad zdravej rodiny? Vsak rodina je zaklad. Ze vobec nad LGBTI niekto polemizuje.

  Pavlinka z CSSD: palec hore

 • Knieza Myskin

  malokto vie ze ponizenie zeny proti ktoremu bojuje feminizmus prislo prave s osvietenstvom a predtym nebolo (a ak tak zdaleka nie v takej miere) cize to co pripisujeme stredoveku v skutocnosti je dielom osvietenstva. Podobne aj moderny rasizmus. Bolo by zaujimave zistit kde su skutocne korene sucasnej genderistickej ideologie.

  https://www.postoj.sk/3640/obraz-zeny-u-filozofov-osvietenstva-ponizena-na-reprodukcny-material-1
  https://www.postoj.sk/3695/obraz-zeny-u-filozofov-osvietenstva-ako-korist-a-legitimny-objekt-znasilnenia-2

 • nechcem sapamovať ale veľmi rozumne sa vyjadril aj Klaus vo veci adopcie detí

Pridaj komentár