Saudi Arabian Airlines – keď cestujúci pozmenia nový A330 na obraz svoj.

ilustračné foto: Av Biggerben , CC BY-SA 3.0

Stáva sa aj na Slovensku.

Podnik začne vo vynovených priestoroch a zo začiatku vyzerá ako „jednička“, či „dvojka“. Onedlho sa ukáže, že distingvovanej a solventnej klientely akosi niet a tak sa sortiment a obsluha prispôsobuje reálnemu stavu. A netrvá dlho a je z „nóbl“ podniku poriadny „pajzel“.

Nejak podobne dopadol nový saudskoarabský Airbus 330 už pri jednom zo svojich prvých letov. Klientela ho počas letu z Jeddah do Addis Abeby pozmenila na obraz svojej „kultúry“.

 

 

9 komentárov

  • Možno pre niekoho, kto nelieta lietadlom je to skutočne šokujúce. Akokoľvek mohamedánov nemám v láske, toto je proste relatívne bežný výzor paluby lietadla po niekoľkých hodinách. OK, arabskí a čínski cestujúci robia väčší bordel, ale treba vidieť aj to, že stiesnené priestory lietadla jednoducho spôsobia, že všeličo popadá na zem. Cestovanie lietadlom dnes už nie je luxusná služba, je to skôr na úrovni autobusu.

  • Posraná ťava by tolik emocí nevyvolala 🙂

  • 🙂 … vizerá to tak, že ten let smeroval na bitúnok…. Je to zvláštne ako sa bije stredovek, s novou technikou vývoja ?! Dva svety mysle a evolúcie, kde medzi nimi je rampa, ktorú otvára a zatvára podľa potreby „pastier – porážač“. Tí ľudia na to fakt „serú“ …?!! Skúsme riešiť prečo ?

  • Pomaly pozmenia aj Západnú kultúru. Večer som zastavil na pumpe niekde v Nemecku, zaplatil som a pri odchode medzi dvermi som stretol človeka. Pozrel na mňa a vraví: „salam aleikum“ odpovedám: „a-salám“. Asi som mu výzorovo blízky. Inak pre ozrejmenie to znamená „mier s Vami“. Veľa Turkov, a taktiež veľa Rumunov. Susedské krajiny. Kým som večeral na parkovisku, z auta oproti si človek z kufra vybral menší koberček, taký ako používame v noblesnejších priestroch, rozostrel si ho medzi fúru špakov a obalov od nápojov, čo bežne skrášľujú Západné parkoviská, postavil sa naň, tvárou smerom ku mne, predniesol nejaké citácie, niekoľkokrát kľakol tvárou k zemi, odložil ho do kufra auta a odfrčal na striebornom Mercedese s nemeckou poznávacou značkou.

  • Už viem, prečo nežerú bravčové. Bol by to kanibalizmus.

  • no ja neverím že by toto dokázali aj tí najposlednejší cigáni z luníka urobiť s lietadlom behom jediného letu

  • To je iba časť, na pobreží pri mori to vyzerá podobne a vedľa ciest bez výnimky, a ked k tomu pridáte Indov najlacnejšia pracovná sila, si môžete dotvoriť spoločensky obraz, znečisťovania okolia,,,

Pridaj komentár