Sme v dobrých rukách – Vysoká predstaviteľka Únie tweetuje po arabsky.

Na uzavretom zasadaní Európskej Komisie, Vysoká predstaviteľka Únie pre zahraničné veci a bezpečnostnú politiku, Fredrica Mogherini oznámila, že v rámci boja s terorizmom poslala tweet v arabskom jazyku.

mogh1

Určite to bude mat veľký význam v boji s terorizmom.

Tá informácia prakticky nemá žiaden význam, ale keď si predstavím experta ministerstva vnútra, ktorý pobehuje v srdiečkovom tričku, o ktorom internauti píšu:

„Tento človek nikdy nikde poriadne nepracoval, vždy bol príživníkom z tretieho sektora a flek na MV dostal ako trafiku.“

a  Komisárka EU tweetuje po arabsky a želá moslimom všetko najlepšie k ich sviatku ramadan, môžeme mať dojem, že sme v dobrých rukách?

Ako by ste sa cítili, keď dobývate nejaké územie a z toho územia vám vo vašej rodnej reči píšu a želajú vám všetko dobré k vášmu sviatku?

V Česku záložáci českej armády upozorňujú pred nebezpečenstvom islamu. V Poľsku redaktori nemenovaného internetového portálu – a možno už aj povedať skutoční odborníci na islam – organizujú „tajné“ školenia pre isté ozbrojené zložky, ktoré chcú vedieť ako to s tým islamom je naozaj. V Spojených Štátoch Billovi Warnerovi a jeho organizácii telefónujú a mailujú policajti, ktorí majú dosť lží, ktoré im o islame prednášajú „fundovaní“ odborníci na islam, moslimovia a vedci.

Absurdné je to, že ozbrojene zložky musia hľadať informácie a overovať si ich. Ako keby im nestačilo to, čo vidia.

O čo to išlo úradníkom, ktorí presadili, aby Európske štáty mali civilné velenie nad tými, ktorí nás majú brániť a chrániť?

Dokážu vôbec ešte nejako zareagovať?

A kým Mogherini bude tweetovat po arabsky a Daniel Milo behať zo srdiečkom na hrudi, budú sedieť na školeniach, namiesto toho aby už boli v uliciach?

Mariusz Malinowski

[sociallocker][/sociallocker]

Čitajte tiež: Imigranti v Taliansku dva dni znásilňovali postihnuté dievča.

Čitajte tiež: To je děsivá amorálnost, nemá obdoby. Čeští občané to zaplatí životy. Darmošlapové žijící z našich daní otevírají dveře drancujícím hordám, jež nás zotročí

Pridaj komentár