Štefan Harabin o zrušení Kotlebovej strany : generálny prokurátor už ani netají, že ako prokurátor postupuje politicky.

(JUDr. Štefan Harabin foto: YouTube)

Pre čitateľov, ktorí nečítali náš článok Na zrušení Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko sa pracuje, malé pripomenutie o čo ide.

Vtedy sme napísali:

Informáciu zverejnil DenníkN s odvolaním sa na generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára. Podľa zverejnenej  informácie  Generálna prokuratúra si dala vypracovať znalecký posudok.

„Teraz sa čaká na znalecký posudok,“

Jaromír Čižnár

 Generálny prokurátor si uvedomuje, že celá vec bude mať vážne spoločenské dôsledky:

Podať návrh, ktorý by nebol úspešný, to znamená, že pán Kotleba bude mať o 25 percent viac hlasov ako doteraz, lebo by to bolo vnímané, že ho chceme zrušiť, to si ja nedovolím,

K daným vyjadreniam vyšiel na Medzičase komentár, ktorý vyjadroval nesúhlasný postoj občana, ktorý má v tejto súvislosti obavy o zachovanie demokracie v tomto priestore.

Komentár na Medzičase je  však „vybublinkovaná minerálka“, v porovnaní s tým, ako generálnemu prokurátorovi za akciu „Kotleba – ĽSNS“ naložil  predseda kolégia Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin

13 komentárov

 • Už nejakú dobu očakávam, že sa konečne rozbehnú politické procesy. Myslím, že tento režim od toho nemá ďaleko. Inak už má všetky príznaky umierajúceho totalitného režimu. Pohlavárov opanúva strach. Pri tejto príležitosti by som chcel poukázať na tú krajšiu časť zloženia našej vlády. Táto dáma svojim – no práve teraz ma nenapadne ten výstižný výraz – odhodlaním slúžiť režimu vysoko predčí svoje mužské proťajšky. Potichu sa pripravujú zákony protiteroristické, pŕotiextrémistické, ktoré zase o čosi viac zošnurujú naše slobody. Nakoniec všetko, čo nebude po vôli ideológii bude protištátne.

  • S tou krajsou castou vlady dufam zartujes. Dotycna teda pekna nikdy nebola, ale teraz uz vyzera tak, ze sa jej clovek skor zlakne.

 • Vynikajúco pán Harabín. Jednoducho, zrozumiteľne vysvetlil, že generálny prokurátor nie je spôsobilý vykonávať zastávanú funkciu. Je úplne jasné, prečo majú z Harabína všetci zlodeji zo Smeru a Mostu bobky, odborne ich neskutočne prevyšuje a verejne poukazuje na ich diletantstvo.

  • Tibor Dvorský

   Harabín je jeden z najväčších skorumpovaných posluhovačov zločincov v tejto krajine. A preto mu neprináleží ani v najmenšom sa vyjadrovať o spravodlivosti a ako apoliticky vykonávať svoju funkciu sudcu a funkciu generálneho prokurátora. Je to hanba právnickej prezentácie v SR. Tak ako sa politická „elita“ zlepenca Smeru a spol začína kúpať vo vlastných výkaloch, tak krysy, akou je p. Harabín začínajú opúšťať potápajúcu sa loď.

 • Tajtrlík ,ty si tupec

 • Z Medzičasu sa už medzičasom stala riadna sračka. Obhajuje Kotlebu a neoľudácku chásku.

 • Ujo Čižnár mi už viac pripadá ako BuBuBu-hovorca Róberta Fica. Je to taký SMERácky srandista v tom našom malom Srandistane, ktorého nitkami manipuluje náš Robko, raz úspešne inokedy menej. Ale keby vo vláde bol Matovič s Lipšicom, asi by bolo vážne po srande, najskôr by zase pribudli nejaké veľmi bizarné pípady typu kanibal a Valko.

Pridaj komentár