Švédski hádzanári skritizovali vystúpenie poľských roztlieskavačiek.

Švédi blbnú jedna radosť a vyzerá, že nič im už nemôže pomôcť. Neomarxizmus im zožral zvyšky zdravého rozumu, teda aspoň kapitánovi Tobiasovi Karlsonovi.

Posúďte sami…

Švédski hádzanári skritizovali vystúpenie poľských roztlieskavačiek, ktoré tancujú počas prestávok na Majstrovstvách Európy 2016 v Poľsku. Tvrdia, že vystúpenie takouto formu zábavy je sexistickým ponímaním ženy a ukážkou zaostalosti.

Ktorý teraz máme rok? Je toľko fantastických vecí, ktoré možno robiť počas prestávok zápasov. Ale toto? dajte pokoj..“ – povedal kapitán švédskej reprezentácie Tobias Karlson.

Švédski komentátori v televíznych štúdiách odkazujú mužom pozorujúcim vystúpenia roztlieskavačiek:

Vylezte z jaskýň!!!

Kapitána Karlsona iritovalo tiež to, že EHF mu nedovolila zápasiť s dúhovou páskou na ramene, ktorá mala vyjadrovať jeho solidaritu s ľuďmi LGBT, ktorí nemajú v Poľsku také práva ako vo Švédsku.

Poľské roztlieskavačky odpovedajú:

Naozaj nevidíme rozdiel medzi tým, ako sme my odokryté a ako sa napríklad odokrývajú ženy trénujúce napr.  krasokorčuľovanie, spoločenský tanec, plážový volejbal či plávanie. Sú to tiež športovkyne, také ako my, ale nikto im nič nevyčíta.

Zaskočilo nás čo povedal švédsky kapitán, ktorý hovorí, že vystúpenia roztlieskavačiek sú sexistické. Necítime sa tak! A nikdy sme sa tak necítili. Roztlieskavanie je šport, je to kontinuita športovej kariéry, v našej skupine sú olympioničky, majsterky sveta vo fitnes, majsterky Poľska.

Mariusz Malinowski

Prečítajte tiež:

ŠVÉDSKO SA OTRÁVILO OBČIANSKOU SPOLOČNOSŤOU ? ČASŤ I

ŠVÉDSKO SA OTRÁVILO OBČIANSKOU SPOLOČNOSŤOU ? ČASŤ II

ŠVÉDSKO SA OTRÁVILO OBČIANSKOU SPOLOČNOSŤOU ? ČASŤ III

 

14 komentárov

 • Je to HARAM takto se vystavovat…

 • Stačí se podívat v ikea na ilustrační obrázky rodin nebo přátel a bude vám vše jasné.

 • Vo Švédsku už vládne islam! Chudáci…

 • Este k tym buzerantom. Homosexualita bola do roku 1973 povazovana za vaznu mentalnu chorobu. Na zaklade politickeho natlaku bola zo zoznamu mentalnych chorob vymazana a homosexuali uznani za „normalnych“. Politici a nie lekari rozhodli a tak zo dna na den vsetci mentalne chori – homosexuali boli vylieceny!

  • Vidím, že ty si odborník 😀 Samozrejme to muselo byť politické rozhodnutie. Pretože ty sa v tom vyznáš najlepšie 😀 Alebo myslíš,že rasové zákony po prehre Nemecka v 2. sv. boli zrušené tiež kvôli politickému rozhodnutiu a nie preto, že jednoducho boli mimo ? Spoločnosť sa vyvíja, rovnako aj zákony. Nemýľ si pojmy s dojmami, tieto LGBT mimovládky a podobní darmožráči nezastupujú nikoho. nikto ich nevolil, nikto im nedal súhlas na zastupovanie určitej menšiny.

 • Je to skratka buzerant…

 • Čo sa čudujete – kapitán je moslim.

 • Svedi su suverenne najdegenerovanejsi narod v Europe.

  je to totalitny stat, kde Svedskym degeneratom nevadi, ze socani a zeleny si svojvolne povedali – a dost bolo volieb do roku 2022…

  co ocakavat od nesvojpravneho naroda ?

 • Súhlasím s komentármi. K obrázku – pekné prdelky 🙂

 • Hneď by som si jednu odtiahol za vlasy do jaskyne 🙂

 • no neviem asi vo Švédskom Chalifáte to považujú za nevkusné ale u nás v tradičnej Európe to vidíme inak

 • Som si istý že keby tam tancovali dúhový pederasti a transky v latexe určite by mu to nevadilo práve naopak by vyzdvihol kultúrnu „vyspelosť“ Polska.

  • Keby tam mali vystúpenie tancujúci nahí chlapi, z banskobystrického divadla tanca, ktorému župan stopol dotácie, to by asi Švédi považovali za pokrokové.
   Kde berú tú drzosť aby Poliakom v ich vlastnej krajine diktovali tie „jediné správne“ – svoje názory.

Pridaj komentár