Taliansko – moslimskí aktivisti žiadajú zakotviť mnohoženstvo do zákonov krajiny.

(foto: Hans – Pixabay)

Ako argument využili nový „eurohodnotový“ zákon, ktorý  umožňuje uzavrieť zväzok medzi partnermi rovnakého pohlavia.

Pokiaľ sú homosexuálne vzťahy, s ktorými moslimovia nesúhlasia, občianskym právom, potom Taliani musia tiež akceptovať polygamiu. Neexistuje žiadny dôvod, prečo by Taliansko nemalo prijímať polygamné manželstvá  osôb, ktoré s tým súhlasia.

Hamza Piccardo – Únia islamských spoločenstiev a organizácií (UCOII)

 

Hamza Piccardo dodal aj „osvedčený“ slniečkársky argument (u nás podobný prezentoval napríklad Jozef Mihál z SaS)

Nepodceňujte demografické pôsobenie mnohoženstva. Vyvážilo by úbytok obyvateľov a s tím súvisejúcu potrebu zahraničnej pracovnej sily


A tento „argument“ padol v krajine, kde nezamestnanosť mladých je okolo 40%.

Veľké pochopenie však návrh celkovo v Taliansku nenašiel.

(zdroj)

Celá polygamia je postavená na útlaku žien, priam až na stredovekom .

Ak by totiž žena v polygamnom vzťahu mala požívať bežné európske ľudské práva, tak by pre priemerného moslima bola možno niekedy aj jedna žena moc, ak navyše berieme do úvahy, že k žene spravidla patrí aj svokra 😀

 

18 komentárov

 • V Holansku sud rieši prvý prípad rozvodu neštandartného páru. Muž sa rozvádza s mikrovlnkou. Po rokoch spolužitia nefunguje sex a prišlo k odcudzeniu sa. Súd vyhovel argumentom a pár rozviedol..

 • Super!!! Konečne niečo pozitívne zo strany Islamistov !!! Per Vaginam ad astram !!!!

 • JA som žena a toto je absolútne nepochopenie života. Je to z dôvodu nedostatku správneho učenia a zlé príklady a natláčanie médiami sexu do nášho života. Vy muži by ste mali vedieť, že s každým sexom ubúda z vašej životnej sily. Ďalší dôvod prečo Vám stačí jedna žena je, že ak nájdete tú správnu polovičku ktorá Vám rozumie miluje Vás a Vy ju, tak sa pýtam načo Vám je ďalšia žena ktorá tento krásny vzťah rozbije? Žiadna žena nemôže prejaviť naplno tú lásku ak je len sexuálnym objektom. Samozrejme aj u žien je nepochopenie života a namiesto toho aby deti v škole učili duchovný rozmer lásky tak nám za chvíľu začnú deti učiť ako masturbovať a sexovať. Toto všetko je zvrhlosť západnej liberálnej filozofie. Zahoďte ovládač od TV kde naplno ide program nízkych frekvencií ( sex, zabíjanie a iné zvrhlosti). Ak sa chceme mať celé ľudstvo lepšie, tak budujte lásku vo vzťahoch. Sex je len droga ktorá Vás zabije.

  • Pornogafia a sex zbavený účelu je droga, dokazuje to mnoho štúdií a skuseností. Avšak spoločnosti kde značná časť jedincov je na ničom závislá sa ľahšie vládne. Sexuálna revolúcia ma za cieľ zvrhnúť autoritu rodiny a rodiča čo samozrejme zasiahlo aj sferu intímnych vzťahov.

 • Mať viac žien bolo bežné aj u starých Slovanov, ale u nich bolo podstatou to, že napríklad muž sa postaral o vdovu po svojom bratovi. To bola čisto pragmatická záležitosť súvisiaca s holým prežitím.

  • Martin nebolo to bežné u Slovanov iba výnimočná situácia. Inak by sme vyhynuli. Základ pre našich predkov Slovanov boli Kony Rita čiže zákony rytmu života. Tie hovoria presne čo je správne aby náš Rod sa správne vyvíjal. Teraz sa Kony nedodržujú a naše Rody sú buď neplodné, deti sa rodia choré . Cieľom temných síl je nás zlikvidovať. Neznalosť Konov je najhorší hriech a preto je aj potrestaný postupnou degeneráciou. Kony sú nemenné je to istina ( pravda) poznania. Dnes máme za-kony čiže niečo čo je za-Konom a tým sa môžu porušovať. Aby ste rozumeli čo je Kon, tak to je napríklad: ráno vyjde Slnko a večer zapadne.

 • a ked sa im to nahodou nepodari presadit, tak vecer v piatok mozete stretnut takehoto nespokojneho suseda na prechadzke

 • Logiku to ma urcite by to mali schvalit aj ked mozno nie teraz ale casom to urcite schvalia

 • Pri všetkej neúcte k islamu, ale určite je prirodzenejší zväzok muž plus viacero žien, ako zväzok dvoch mužov. A je krajne pokrytecké a diskriminačné od zástancov homo zväzkov, že tie svoje novinky zas len okliešťujú na dvojku. Myslím si, že v našom civilizačnom priestore je určite viac mnohoženských domácností, ako homo domácností. Navyše, mnohoženstvo, aj keď nie úplne verejne, podporuje aj cirkev. Viď príklad bývalého primátora Popradu, pána Danka, ktorému cirkev dovolila sa rozviesť, aby si mohol zobrať mladšiu pipku. Pričom sa stále stará aj o svoju starú.

  • Pán Poliačik by nemal problém s polygamiou.

  • Knieza Myskin

   príklad bývalého primátora Popradu, pána Danka, ktorému cirkev dovolila sa rozviesť,
   ….
   vobec nechapes princip ako to v Cirkvi bezi
   museli byt na to echt vazne dovody ked cirkev prehlasila jeho manzelstvo za neplatne (mulitne ktore nikdy ani nevzniklo). Nie je fer ociernovat takto verejne jeho sukromny zivot (a to SNS momentalne moc nefandim a Dankovi uz vobec)

   • Ale však jasné, že boli echt závažné dôvody. Chcel sa slušne postarať o starú aj o novú a bigamia je na Slovensku trestná. Tak to pôvodné manželstvo, ktoré uzavreli nejakých 15-20 rokov dozadu a z ktorého vzišli dve deti bolo potrebné zrušiť, inak by ctihodnému pánovi Dankovi hrozila basa. A za čo? Že je dosť zámožný na to, aby sa dokázal postarať o dve ženy zároveň? Toto má byť trestené?

    Preto tu píšem, že napriek všetkej svojej neúcte k islamu polygamiu by som videl ako jednu (snáď asi jedinú) vec, ktorá by mala na Slovensku (kde je polygamia de-facto rozšírenejšia, ako homo domácnosti) zmysel. Samozrejme by to malo byť dobrovoľné, ale napríklad ženy Borisa Kollára by možno privítali, keby mali na svoje nároky aj papier. Zatiaľ sa o nich Boris stará, ale prečo by nemohli zákony rešpektovať realitu. T.j. polygamné manželstvá.

    • echt závažné dôvody. – RKC povazuje manzelstvo za nezrusitelne
     cize taky zavazny dovod je napriklad to ze manzelstvo z nejakeho dovodu vobec nevzniklo (napriklad nemali ziaden sex- tzv nekonzumovane manzelstvo) (alebo jeden z partnerov bol prinuteny vstupit do manzelstvo cize nebolo to dobrovone rozhodnutie) (alebo jeden z partnerov nebol dusevne sposobily uzavriet manzelstvo) a mnohe dalsie podobne zavazne dovody pre ktore manzelstvo nebolo platne od sameho zaciatku

     prečo by nemohli zákony rešpektovať realitu. T.j. polygamné manželstvá.
     preco by zakony nemohli respektovat realitu a dat pravo politikom kradnut ?
     nuz preto ze to nie je dobre urcite veci napriek zasade „menej statu“ je predsa len potrebne regulovat a toto je jedna z nich
     Ak sa Boris (a jemu podobni) chce postarat o svoje zeny a potomkov moze tak urobit cez pravne zmluvy ale nema pravo zatazovat cely stat specialnymi zakonmi sitymi jemu na mieru. Zakony maju byt co najjednoduchsie.

   • To je iný Danko, nie ten zo SNS.

 • Ako kontru třeba zavést mnoho manželství , teda aj aby jedna žena mala viacero manželov. Čo je dolezite ked ide žena z nakupování a potřebuje odniest desítky nákupních tašek a krabic.

 • V taliansku bol ešte nedavno uzavretý prvý „zväzok“ registrovaných partnerov. Moslimovia žiadajú najmä nízky vek pre legálny sexuálny styk pre naše dievčatá.

 • Polygamia paradoxne najviac poškodzuje práve mužov, hoci si to nikto z nich priamo neuvedomí.

  V prípade žien si v podmienkach mnohoženstva každá žena nájde nejakého manžela a bude mať deti, aj keď sa o muža bude musieť deliť s niekoľkými ďalšími ženami.

  V prípade mužov to ale znamená, že ak napríklad 25% mužov bude mať 4 manželky, tak zbytok mužskej populácie zostane trvalo bez ženy a bez nádeje na rodinu či deti.

  V praxi sa to potom prejavuje rôznymi zúfalými aktivitami: celoživotné hromadenie majetku, aby si muž mohol aspoň na staré kolená nejakú ženu dovoliť. Vysoká konkurencia o voľné ženy, kedy sa muž musí uspokojiť s akoukoľvek voľnou partnerkou, bez možnosti výberu podľa sympatií alebo krásy. A naopokon, muži ktorí nemajú žiadnu šancu na partnerku sú odkázaní na vzájomné homosexuálne správanie alebo sex s domácimi zvieratami.

  Z celospoločenského pohľadu to ide ešte ďalej.

  Islamské krajiny tento chronický nedostatok žien riešia dvomi spôsobmi:

  1. Prvým spôsobom je otrokárstvo, kedy v minulosti robili moslimovia výboje do susedných krajín s cieľom zajať čo najviac žien

  2. Druhým spôsobom je emigrácia, kedy sa moslimovia bez žien snažia dostať do krajín, kde je mnohoženstvo zakázané a kde je teda aspoň teoretická šanca na nejakú voľnú partnerku. Táto myšlienka je silnou hnacou silou súčasnej imigračnej vlny do Európy.

  Zhrnuto, hoci sa na prvý pohľad z pozície mužov zdá mnohoženstvo lákavé, v skutočnosti najviac postihne negatívne práve ich.

  • fajný postreh. Dovolím si pridať niečo aj z mojej strany. Čítal som tu reakcie k článku a nemajú ďaleko od islamu – podobný program postavený jednostranne ako juda, či vatikán/kresťanský/ systém. Skúsili ste sa „chlapci“ zamyslieť ako sa cítia ženy ? Skúste si predstaviť, že ste jeden z piatich mužov ženy, kde ona si vyberie s kým bude mať potomka, alebo s ktorým si dorovná endorfín. Ak to nebude Vy trebars pre to, že máte malý „vrták“, hoc Váš facelift bude podobný Davidovi Bachamovi, a nezmeníte to aj keď Vám bude vo vrecku s guličkami hučať ako Teslovi v generátore ? Potom tá žena príde za Vami a povie Vám – miláčik v záhrade je nepokosených 20 árov trávy, pokos ju …!!!

Pridaj komentár