Už aj na Slovensku protestujú migranti.

Možno kuchár v tábore pre migrantov v Medveďove nemal 3.9.2015 svoj najlepší deň.

Po tom, ako bola 90 migrantom poskytnutá strava, odmietli sa premiestniť  do ubytovacieho zariadenia , boli hluční a búchali do stolov. Dožadovali sa odchodu do Nemecka. Možno majú ten pocit, že v Nemecku lepšie varia.

V podstate sa jednalo o pasívny odpor, ktorý u 45 migrantov musela polícia aktívne prekonať a nakoniec aj prekonala.

A my sme bohatší o poznatok, že ich tu vlastne držíme nasilu. A nasilu budeme držať aj tých kvótovaných, ak k tomu príde…

Nagyhíd_Medvénél

Most v Medveďove – foto Wikimedia

 

4 komentáre

  • preč s nimi! my ich tu nechceme, oni tu nechcú byť, tak von!

  • Zaujimalo by ma, kam by utiekli, keby že sa tu strhne vojna? Išli by bojovať do Nemecka, alebo do VB, či by sa vrátili domov a urobili by si poriadok vo vlastnej krajine? Najodvážnejši a najstatočnejší hrdinovia hynú v boji a zbabelci sa skryjú, či újdu a tak prežijú, takže majú šancu sa rozmnožiť a preniesť svje zbabelé gény na ďalšie pokolenia…a o tom je prírodný výber, prežije len najprispôsobivejší, nie ten najsilnejší.

  • Proti čomu protestujú? Veď ak tvrdia, že v domovskej krajine im hrozí smrť, tak by nám mali byť, ako svojim záchrancom vďační za akékoľvek podmienky, v ktorých im smrť nehrozí.
    Ibaže by išlo o riadenú inváziu ekonomických imigrantov, ktorí prišli vyciciavať európsky sociálny systém a nie vojnových utečencov. A takýchto by sme mali naložiť do vagónov a deportovať späť do krajiny pôvodu, alebo do krajiny, v ktorej prekonali schengenskú hranicu. Každý štát ktorý porušuje svoje povinností tým, že sa nestará o svoju schengenskú hranicu by mal znášať aj ekonomické dôsledky. Ak mohlo chudobné Slovensko zabezpečiť a hermeticky uzavrieť svoju hranicu s Ukrajinou, môže tak urobiť každý štát, ktorý tvorí hranice schengenského priestoru.

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Už aj na Slovensku protestujú migranti.

Pridaj komentár