Výzva pre odporcov Dúhového PRIDE – zrušte protesty

Nice, foto Wikipedia

Nezvyknem robiť verejné výzvy a keď tak v tomto prípade robím, mám pádny dôvod.

Ak o niečom v poslednej hodinách a dňoch píšem, tak o teroristických činoch islamistov. A nie preto, že by ma to bavilo. Teroristická sezóna beží na plné obrátky. Akurát dnes tuším nič, len nejaké znásilnenie…ale ešte nie je polnoc.

Jeden čin ma obzvlášť znepokojil aj keď sa nakoniec neudial. Poľské bezpečnostné zložky zadržali v Lodži islamistu. Pôvodný predpoklad, že sa chystal útočiť v Krakove na Svetové dni mládeže sa nepotvrdil. Podľa poľských orgánov mali byť cieľom supermarkety v krajine. Každopádne, by šlo o už islamistický útok v „novej“ krajine EU.

Bratislavský Dúhový PRIDE nesie v tejto súvislosti zvýšené riziko a dúfam, že slovenské bezpečnostné zložky nič nepodcenia.

Udalosti posledných dní nás presvedčili, že zbraňou islamistu môže byť auto „so zmrzlinou“, batoh s výbušninou, pištoľ, sekera či nôž. A pochod tohto typu je pre radikálnych  islamistov, hlavne osamelých vlkov, zaujímavejším cieľom ako iné zhromaždenia ľudí. Je to priam VIP vstupenka do raja…

Táto úvaha je postavená len na všeobecne známom postoji islamistov k homosexualite a geografickej blízkosti Bratislavy k lokalitám, kde by sa zradikalizovaní „osamelí vlci“ mohli vyprofilovať (napr. Wien). Konkrétne poznatky o riziku samozrejme nemám.

Myslím si, že slovenské policajné zložky by mali  analyzovať všetky možné scenáre prípadného útoku. A dúfam, že tak už činia.

Bolo by veľmi hlúpe, ak by prípadný islamista uspel práve vďaka tomu, že polícia by bola zamestnaná prevenciou proti prípadnému konfliktu medzi dvoma tábormi občanov Slovenska a jeho si nevšimla.

(Dúhový PRIDE Bratislava 2016 začína 30. júla o 13:00 na Hviezdoslavovom námestí)

Aktualizácia:
Spomeň čerta…
V Zindorfe vybuchol (zhorel) kufor, ktorý na mieste zabudol muž „južného výzoru“ a jeho veľmi štíhla kamarátka. Tak zabudnuté kufre horia bežne, komu z nás sa to už stalo ?

13 komentárov

 • Pingback: A máme po prajde… – MEDZIČAS

 • Vsetkych buzerantov je potrebne obesit za vajcia

 • Tomáš Černý

  Hulibrci, udělejte si tu svoji „prajd“ v poušti Saúdské Arábie. Místo má 2 výhody: Za prvé, je tam teploučko a to vy rádi. Za druhé, nezaútočí náklaďáky, ale velbloudy (= ťavami). A velbloudům se dá vyhnout a v pošti jsou vidět zdaleka.

 • Neskoro… Pridu aj „Hrdi na rodinu“ v cervenych trickach…

 • Morho Morhovic

  zase duha? co prsalo? nepchajte tu duhu ludom stale pod nos a nebudu protestovat… preco ma mensina pocit ze musi robit tolko rozruchu aby vypadala ako vacsina? a preco maju stale pocit, ze verejnost zaujima s kym doma sexuju…keby siel kazdy heterak na namestie s plagatom, ze prasi doma manzelku, to by tie ulice boli inak preplnene?? co furt mate? ake prava este nemate? ci je to povinne, celemu svetu vesat na nos svoju sexualnu orientaciu…a sa este divite ze ludom sa to uz prezralo… co vam furt vadi? ake prava este chcete? ci len deemoska zo zvyku? lepsie ako za pasom v nejakom priemyselnom parku?? co este chcete od spolocnosti? povinny porod tretieho dietata a odovdanie nejakej sexualnej mensine?? inak vsetky prava uz mate, nie?

 • … tieto tzv. mensiny… si uzurpuju cim dalej tym viac akesi „prava“ vacsiny… lenze zacinam mat pocit, ze mensinou sme tu uz vlastne my… Neprejde den, kedy by nam TV nenaservirovala nieco o LGBTI alebo holokauste… My sa nepotrebujeme obliekat do ruzovych o cislo mensich plaviek, ani latexovych priliehavych nohaviciek… nepotrebujeme mat na hlave kohuta kikirikavych farieb z chemlonu a cez to vsetko by tieto tzv. mensiny chceli mat prave nase prirodzene prava… Preco sa nam chcu podobat prave v pripade „prava na manzelstvo“ a „prava na deti“, ked vo vsetkom inom su absolutne odlisni, co demonstruju prave na tychto pochodoch ? Nechcu nas nahodou len ponizit ? Nejde im nahodou len o rozvrat ? Zaroven musim poznamenat, ze si tieto „mensiny“ neuvedomuju, ze su len nastrojom v rukach niekoho… Podobne ako islamisti ci „migranti“… Obidve tieto skupiny sluzia jednemu panovi a nechcel by som byt v ich kozi… ked ich prestane potrebovat …

 • Táto výzva mi pripadá, ako výzva jedného z prdelteplošov. Mne je úplne u päte, či buzíci a lezby, gayovia transvestiti vyletia do vzduchu, pokapu,alebo zhoria.. Podporovať takéto teplopochody iste nebudem! Je nenormálne,aby niekto vôbec toto podporoval!

 • Je mi viac-menej jedno kto si čo a s kým robí za dverami svojej spálne. Ale verejná propagácia týchto zvráteností mi príde ako útok na morálne hodnoty nás a našich detí. Pred rokom bola táto „akcia“ prezentovaná mainstreamom aj ako typ na na výlet s deťmi. Takže tento rok sa zúčastním. Samozrejme bez detí a na opačnej strane!!!!

  • v ČR dokonca ako turistická atrakcia, len následne zverejnili koľko ľudí sa nakazilo na minulých Pridoch a koľko stojí štát (daňový poplatníci) liečba jedného pacienta. Aj tu sa pisalo o pozadí LGBTI, že je to v podstate politický nastroj na elimináciu tradičných spoločenských štruktur, dezintrgraciu statusu a funkcií manželstva v kontexte zachovania kontinuity vývoja národa.
   Mne je úsmevné že gender LGBTI aktivisti sú zároveň bojovníci proti xenofóbii a islamofóbii a bojovnici proti našmu kultúrnemu dedičstvu.

   Biely zdravý muž heterosexuál, a ešte k tomu aj katolík, ktorý nepodľahol postmoderným „hodnotám“ je najväčším neprateľom LGBTI aktivistov a ten si nezasluži žiadnu ochranu voči nenavisti a zranujucim obvineniam z -fóbie.

  • smeruje to k tomu že oponentov budú „preliečovať“ z týchto fóbií

 • Ak by prišla „kultivovane“ protestovať skupina moslimov, ako by to prijali slniečakri? Boli by v tomto nakoniec aj oni Islamofóbny xenofóbny? To by bolo vskutku zaujimavé divadlo

Pridaj komentár