Zemanove „bludy“ znepokojujú OSN…

Michalea

autor článku Michaela Michelová

… a bežných občanov Európy znepokojuje samotná OSN s akýmsi privysokým komisárom pre ľudské práva( Zajd Raad Husajn), ktorému ako keby nevadilo kameňovanie, stínanie hláv, či znásilňovanie detí a žien, ale prekážajú mu výroky Českého prezidenta Miloša Zemana.

Je naozaj milé vidieť, že OSN znepokojujú nejaké výroky, no to čo by ich malo naozaj znepokojovať, to akoby neexistovalo.

Koľko vojen, zabíjania, či rozvratov štátov prešli bez povšimnutia?

Akoby sa ani nechumelilo, no výroky ich znepokojujú.

A to už naozaj žijeme v jednom veľkom blázinci, kde je všetko naopak a dokola nás treba presviedčať, že čierna je skutočne biela? Čo takto si aj všimnúť nespočetné množstvo vyhrážok zo strany moslimov s odkazom pre kresťanov v duchu: „Konvertujte, alebo zomrite!“?

Toto OSN neznepokojuje??? Lebo čo? Islam áno, kresťanstvo nie?…

Pokúšala som sa nájsť niečo xenofóbne na výrokoch pán prezidenta Zemana, no nenašla som nič… žiadnu nenávisť, len holé fakty a pravdivo pomenovanú skutočnosť.

No práve táto pravda zrejme niekoho veľmi páli a nezapadá do ich plánov.

Zo spomínaných výrokov vyberám jeden, ktorý je nielen pravdivý a múdry, ale prináša aj konštruktívne riešenie situácie, v ktorej sa Európa ocitla.

„Ak sa pomoc alokuje do Európy, tak sú to vyhodené peniaze… Je potreba pomáhať buď v ich krajinách alebo v susedných krajinách, kam sa uchýlili.“

Môže táto veta niekoho normálneho znepokojovať?

Podľa mňa nie!

Čo z toho teba plynie?

OSN vedú a ovládajú hlupáci…

Link na článok s výrokmi:

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/371536-komisar-osn-je-znepokojeny-vyrokmi-zemana-voci-utecencom-a-islamu/

Michaela Michelová

 

4 komentáre

Pridaj komentár