Zločinecká organizácia Azov začína hrýzť

Minulý rok som podal na políciu trestné oznámenie na redakciu SME za propagačný článok o Ukrajine ilustrovanom obrázkom so zreteľne viditeľným symbolom tzv. bataliónu Azov, čím sa redakcia SME dopustila trestného činu podpory a propagácie skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv a slobôd podľa § 422 Trestného zákona 300/2005 Z.z.

Azov

Logo Azov si môžete pozrieť na obrázkuAzov_logo

 

S komponentami : Vlčí hák, symbol SS divízie Das Reich a Inverzné temné slnko, ako okultný symbol nacizmu

Azov_vlci_hak
Azov_slnko

Pri vstupe na políciu ma upútal leták, prilepený nad policajným stolom, kde sa policajtom v názornej forme pripomínali nacistické symboly, aby vedeli rozoznávať skupiny, ktoré podporujú extrémizmus. Obidva symboly tam boli jasne a nedvojzmyselne vykreslené.

Asi nikoho neprekvapí, že žaloba skončila zamietnutím. Polícia nenašla nič extrémistické ani na SME ani na organizácii vlastencov v prápare AZOV.

Karma je sviňa, hovorí sa ľudovo.

V aktuálnych správach ukrajinských novín Vesti si môžete prečítať o hrdinskom boji členov prápora, ktorí si zrejme pomýlili Putina s benzínovou stanicou. Prepadli ju a pritom zabili dvoch policajtov

Prípad však mal ďalšie súvislosti. Noviny Vesti ešte predtým informovali o zadržaní príslušníkov prápora AZOV, ktorí sa zúčastnili prestrelky s policajtami na poste Bikovna. Noviny Korrespondent zas oznámili, že podozrivou zo spolupáchateľstva vraždy policajtov a prestrelky s policajtami bola „pin-up girl“ a členka iného neonacistického prápora Aidar Vita Zaverucha

vita1

Vita2

Tak teraz neviem, stále si redakcia SME  a polícia Slovenskej republiky myslí, že ide o vlastencov?

Hoci nie je možné paušalizovať a zo skutkov jednotlivcov vytvárať obvinenie a trest na základe kolektívnej viny, príklon k extrémizmu je pri týchto skupinách viac ako viditeľný. Bolo to zrejmé prakticky už od konca roka 2013, keď sfanatizované úderné oddiely extrémistov preberali vládu nad Majdanom. Nevidel to len ten, kto vidieť nechcel. Bohužiaľ, politická objednávka Západu a jasne sa prejavujúca na propagandistickom štýle tzv. mienkotvorných denníkov a iných médií, znela na legalizáciu neonacizmu.

Toto sú plody nášho diela. Extrémisti majú v rukách zbrane, obrovské bojové skúsenosti, organizáciu, pocit moci a nedotknuteľnosti. Podľa môjho názoru, problémy ešte len začali. 

 

Zdroj:

3 komentáre

Pridaj komentár