Zostrelenie MH-17 – neuveriteľné odhalenie na Topkách.

(úvodné foto: YouTube)

Naozaj neuveriteľné, s tým súhlasím.

A asi nie som ani jediný, keďže Topky iste mali dôvod prečo pod „neuveriteľným“ článkom nepovolili diskusiu. Ale za to stvorili článok, ktorý je presnou ukážkou toho, ako sa novinárčina nemá robiť. A už vôbec nie profesionálna.

Rusi otočili„. Ktorí? Serjoža na latríne v tajge sa otočil, či medveď nečíha za búdkou, či niekto iný z nich sa otočil?

 „Ruskí experti“  prísne tajný dokument doručili ruskému opozičnému denníku Novaja gazeta. Komu inému pravda, experti expertom…

Súhlasím s tým, že údajná satelitná snímka zostrelu MH-17 bol podvrh, osobne som prepočítaval pomery, bol to naozaj naivný podvrh. Ale to nič viac neznamená, ako to, že konkrétna snímka bol podvrh. Verziu vzduch vzduch to nevylučuje.

O BUKu je možné hovoriť všeličo ale jedno je jasné, nie je to nenápadná zbraň. Tak vizuálne ako aj zvukovo. Dosahuje aj 2,5 mach, čo sa prejavuje aj príslušným sonickým treskom. Takže BUK útočiaci na lietadlo vo výške 10 km je neprehliadnuteľný v okruhu o priemere 20 km.foto: YouTube

O niečo neskôr priniesli úplne inú správu holandskí vyšetrovatelia. Podľa nich zostrelila malajzijský boeing raketa BUK s rozdielom, že mala byť vypálená z ruského územia.

 Ktorí holandskí vyšetrovatelia? Zdroj?

Pokiaľ viem, tí oficiálni za celé mesiace práce za ktorú berú plat, vyskúmali, že lietadlo zostrelili vysokonergetické predmety. To je teda objav…to sa mohli spýtať aj mňa. Vyšlo by to lacnejšie.

A čo takto pozrieť si trasu, vzdialenosť od ruského územia, výšku letu, rýchlosť letu, rýchlosť Buk-u, dosah Buk-u…asi vysoká matematika pre Topky…

Kozáci z černuchinského stanoviska zostrelili lietadlo… civilné, 

Kozák obsluhuje Buk…

 To nevymyslíš, proste Topky

foto : https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LSXMhaFntrU

Interiér BUKu, nie že by sme kozákov podceňovali, ale…   foto : YouTube

[sociallocker][/sociallocker]

2 komentáre

  • Budem tu reagovat len jediny krat.
    „Kozák obsluhuje Buk…“ musi to stat vela energie chciet nechapat suvislostiam ze. Je to uplne jednoduche rusaci tam dovalili buk zostrelili omylom lietadlo a potom ho rychlo pratili prec. Ziadny separatisti, ruska armada. Je na to x dokazov videa, fotky, zmazane tvity na twitteri, zachyteny hovor medzi separatistami. Rusi prisli s cim so zaznamom z radaru, kde nie je absolutne nic, vlastne je americko ukrajinske lietadlo plne zidov, ktore do takej vyske kde bolo zostrelene nevie ani vystupit.
    Len vlastne tam su neni ziadni rusi, to sa len separatisti sami vyzbrojili a zrazu oticili zo dna na den postup ukrajinskej armady, zbrane nakupili od ciernych priekupnikov ako hovori janko cernoknaznik, asi im babky prispeli z dochodku. Vsetko sa da chapat a vy konspiratori sa stale odvolavate na logicke a kriticke myslenie, tak myslite, nezerte to seno co vam serviruju, ale spajajte si informacie dokopy.

    • 😀 uf rovnaka zlucenina bludov ako na topkach …tie dokazy mas isto z topiek echa markizy a jojky …resp dennika n :):):) kopec odkazov na udajne dokazy ale ani jeden som zatial este nikde nevidel…a to sm si dokladne precital vyhlasenie od vysetrovatelov! Ze trollkov este vobec bavi pisat taake bludy … Aspon ma to pobavilo Pri srani

Pridaj komentár