Zúfalé: Brusel to s povinným príchodom azylantov na Slovensko myslí vážne

Hneď na začiatok mám pre vás správu, ktorá bude zrejme pre mnohých nepríjemným prebudením. Minulý rok prišlo na územie Európskej Únie okolo 650 tisíc žiadateľov o azyl. Tento rok sa očakáva podstatne vyššie číslo 750 tisíc a viac žiadateľov o azyl. Z tohto počtu bude na Slovensko presunuté 1,78%, čo znamená, že pri nezmenenom, ale skôr neustále sa zvyšujúcom počte imigrantov, každý rok nám pribudne na Slovensku 14-15 tisíc a viac žiadateľov o azyl, neskôr navýšených aj o rodinných príslušníkov

Pozrite si fotku

boat_people_at_sicily_in_the_mediterranean_sea

Je to typický obrázok dnešných dní. Rodina si vyberie jedného člena – mladého silného chlapa, zloží peniaze a zaplatí pašerákom ľudí niekoľko tisíc eur. Potom už len túžobne očakáva na deň, kedy sa ozve telefón. A v ňom Ali, Mustafa, či Džamal oznámi radostnú novinu, že už môže konečne celá rodina prísť.

On už dostal azyl v nejakej diere Únie, poberá dávky a tak z nich môžu všetci vyžiť. Za pár rokov, keď sa pobyt všetkých legalizuje, namiesto jedného utečenca, nehovoriaceho anglicky, maďarsky slovensky či inou rečou, podľa jeho pridelenia na konkrétne miesto Únie , človeka, ktorý nechápe okolitý svet, kultúru náboženstvo, nemá žiadne pracovné návyky resp. zručnosti ,tu máme pätnásť nových spoluobčanov, ktorí nič iné nechcú, len aby sme im dali pokoj, aby sme sa im my prispôsobili a hlavne aby sme pravidelne platili výpalné, po našom sociálne dávky.

Lebo ak nie, naštvú sa a už Karol Marx hovorili, že podobní ako oni nemajú čo stratiť. Naviac keď sa im pri potýčkach s neveriacimi, ktorí nechcú pochopiť dobrodenie Allaha, niečo stane, idú rovno do Raja za zásluhy islamskej vojny, džihádu.

Toto nie je útek pred ohrozením života, je to obyčajná ekonomická migrácia, ktorá však prichádza do systému, kde podobní príchodzí sú nadbytoční a okamžite padajú do záchrannej sociálnej siete skonštruovanej pre domácich obyvateľov, aby im pomohla, ak im náhodou život uštedrí ťažkú ranu. Táto sieť však neudrží státisíce a milióny nekompatibilných príchodzích a skolabuje všetko – bezpečnosť, sociálny systém, ekonomika

Nadpis hovorí, že situácia je zúfalá – lenže nie pre azylantov, tí sa budú mať len lepšie. Situácia je zúfalá pre nás, ktorým mieni Brusel zničiť život, domovy a celú kultúru.

Tlačová správa Komisie uvedené číslo z nadpisu nespomína – spomína „len“ nejakých 20 tisíc ľudí, ktorí by sa mali rozmiestniť z už existujúcich táborov ďalej do Európy. Na Slovensko by pripadlo nejakých 300 ľudí. Avšak plánujú sa čísla na rozmiestnenie všetkých azylantov a tie počty sa pohybujú v desiatkach tisíc ročne

Máme čas sa ešte brániť? Je nejaká cesta? Neviem, skutočne neviem. Vlády sú skorumpované a poslušné Bruselu, občiansky odpor je pasívny a málopočetný. Ozbrojená moc je plne v rukách vlády.

Lenže ak ako občania sme bezmocní, ako nazvať tento systém? Totalita?

Vaša podpora na Vybrali SME, poteší

P.S. – a to kladieme sankcie na štáty, v ktorých vraj nie je demokracia. Čo sa deje u nás, však za demokraciu nepovažujem

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

26 komentárov

 • Pingback: Pozrite čo sa deje - Oral.sk - Porno Politika

 • Tak toto sa nedá nekomentovat. Nech uz bolo účelom tohto článku čokoľvek, mienkotvorba, dezinforovanie, politická kampaň, alebo len vyjadrenie osobného názoru pisatela, výsledok je až dychvyrazajuci a osobne by som to nominoval na blbosť roka .
  Nebudem vysvetľovať, že ide v drvivej väčšine o ludi, ktorý pomoc naozaj potrebuju, nie dôvod prečo ich odmietnuť, ak uz nevieme zabezpecit, aby životné podmienky, v ich rodných krajinách boli ok (ak tie zlé podmienky západ resp. najmä USA priamo sami nevyvolavaju) a nemuseli utekať. Media sa snažia vyvolať názor, že sú pre nás hrozbou, či prítažou.

  1. – min.rok prislo do Eu 650tis. !Žiadateľov! o azyl – to ale neznamená že ho aj dostali.
  2. -aj keby to tak bolo -1,78% zo 650tis. je 11 570 ľudí , zo 750 tis. je to 13 350 ľudí . Stále nie 14 až 15 tisíc.
  3. – minulý rok bolo na slovensku 331 žiadosti o udelenie azylu , udelených bolo 14 a bolo udelených 12 štátnych obcanstiev ! Skutočne číslo je teda,ak sa bavíme o azyloch, tisíc nasobne nizsie
  http://www.minv.sk/?statistiky-20
  4. – pristahovalci sú v konečnom dôsledku pre štát ekonomickym prínosom, teda za predpkkladu,že budú ekonomicky činný. Docieliť to zákonným spôsobom nie je a taky problem,ak by sa im do toho predsalen moc nechcelo.

  • Ten uvod mate presne podla priruciek nejakej mimovladky. Samozrejme uplne zle a falosne
   http://medzicas.sk/povinne-udelovanie-azylu-podla-kvot-narusa-princip-statnej-suverenity/

   1 – mate pravdu, ale 650 tisic ludi, ktori ziadaju o azyl, znamena postarat sa o tychto ludi pocas celej doby azyloveho konania Naviac v pripade uspesneho vysledku azyloveho konania, mozu tentoraz uz legalne prist za azylantom rodinni prislusnici. Preto si vynasobte vsetky uspesne ziadosti koeficientom minimalne 4. To je realny pocet, ktory nakoniec v Europe zostane
   2 – V prvom rade, cislo sa uz zmenilo na 1,96% a len v Libyi sa odhaduje, ze je pripravenych okolo pol miliona ludi. Do konca roka sa podla riaditela Frontexu z Libye ocakava okolo miliona ludi. To je daleko viac ako 14-15 tisic ludi. Okrem toho ostavaju klasicke trasy – z Turecka, Egypta, Maroka, suchozemske trasy cez Ukrajinu. Potencial moznych ziadatelov o azyl je pri rozbombardovanom Blizkom vychode a Severnej Afrike do desiatok milionov. K tomu treba priratat ekonomickych migrantov z celej Afriky a casti Azie
   3 – stale sa bavite o minulosti, lenze nas tlaci Unia do podstatne vyssich cisel – vid bod dva. O tom totiz kvoty su – rozdelit napor juznych statov.
   4 – tuto hlupost nemienim komentovat

   Pevne verim, ze nie ste pri zdroji, ktory hovori do tohto problemu. Desim sa dosledkov takejto – naivity, lzi, nevedomosti, zleho pochopenia problemu – vyberte si sam, co sa hodi

  • „teda za predpokladu,že budú ekonomicky činný“. Oni činný nikdy nebudú preto že by mohli byť činný aj doma.Mám s nimi veľmi zlú skúsenosť .Cítiť z nich závisť,drzosť a hlavne nenávisť a sú ochotný aj zbíjať ( viď.Poľského kamionistu ) nakoľko tu by sa aj vo vezení cítili oveľa lepšie ako doma.Sú odhodlaný na všetko.Ak sa tak stane že nám z nich pribudnú som si si istý že zanedlho sa kriminalita na Slovensku aj strojnásobí.A hlavne keď tu už budú nikto ich odtiaľto nedostane a bude ich len pribúdať.Podotýkam nie som ani šovinista ani nacionalista len sa pozerám triezvo napr. kolký ešte prídu.Rozhodne že toto je len začiatok.Ak Tliansko splní svoju hrozbu z pláno B Tak ešte len potom tu bude „sranda“

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Pozrite čo sa deje

 • Pingback: Zverili sme obranu pred islamom hŕstke žien | MEDZIČAS

 • Čo tu s nimi bude? Nie je problém nasáčkovať sem pár tisíc imigrantov ročne aj s rodinamy, ale majú v Bruseli predstavu, čo tu majú robiť?
  Kde sa budú učiť jayzk, kde budú pracovať, kde budú bývať, ako im budeme liečiť ochorenia typické pre subsaharskú populáciu? Veď napríklad mesiačikovitá anémia (sickle-cell disease), čo je dedičné ochorenie, postihuje miestami až 40% populácie rovníkovej Afriky, pritom na Slovensku a v ostatných krajinách bez malárie sa v pôvodnej populácii nevyskytuje.

  Veď doteraz máme kopu neintegrovaných rómov, ako chceme integrovať takéto množstvo imigrantov?
  https://nestras.wordpress.com/2015/05/03/podme-kulturne-obohatit-slovensko/

  Takto sa v budúcoročných voľbách dostane do parlamentu Kotlebova Ľudová strana naše Slovensko.

 • Naco teda platim do socialky 173,-€ kazdy mesiac? Uvidim ich niekedy? Budu sa mat preto moje deti lepsie??

 • zufale?

  ked sa rozpravalo o 40 000-ovom mestecku pre cinskych manazerov medzi Sencom a BA, tak sme este aj radi boli, vsak neviem uz ani kto sa vyjadril na margo toho do telky, ze: „pre slovakov vznikne x pracovnych miest pri vystavbe mestecka…“

  ked sme stavali za statne mestecko pre korejcov pri Ziline, tiez nikto neprotestoval.

  ked sa pisalo v plus7, ze azijci skupuju druzstva na vychode, starosta sa vyjadril, ze je aj rad, lebo bude komu predat pozemky.

  ked mame prijat utecencov, tak je to zufale, lebo:
  …situácia je zúfalá – lenže nie pre azylantov, tí sa budú mať len lepšie. Situácia je zúfalá pre nás, ktorým mieni Brusel zničiť život, domovy a celú kultúru.

  znicia nam zivtot, domovy a celu kulturu!!! kulturu????? aku preboha? kulturu vyhadzovania bordelu vedla ciest, znicenych pamiatok, znicenych raz dedin nehodiacimi sa gycovymi farebnymi bungalovami apod.?

  lebo 50 000 azijatov ked sem pride, tak to je v pohode, lebo ti donesu peniaze! na tom sa zaklada nasa kultura, nie na pomoci tym, ktori to potrebuju.

  • Ty by si mal držať radšej ústa a požiadať o vyšetrenie u psychológa. Ďalších negramotnych a neprispôsobivých cigánov nám už netreba!!!!

 • Milan Ďuriš

  Ale veď prečo nie…..chováme Cigánov,tak prečo nie ešte aj imigrantov.Na členstvo v únii doplácajú hlavne malé a chudobné štáty.Prečo ja robím za smiešnych 500 euro a môj“kolega“v Nemecku za tú istú robotu zarobí 4500-5000.Keď únia tak rovný meter

 • treba riešit problem migrácie tam kde ten problem je! a nie tahat ten problem sem!!!!
  !USA,FRANCUZKO,TALIANSKOtoto su krajiny ktoré bombardovali irak libiu siriu atd ,a zaslužili sa o destabilizaciu týchto krajín .je teda na mieste ked vedia zhadzovat bomby tak nech sa naučia aj pomáhat tým ktorým zničili domov.

  • vy mate pravdu, v lybia s byvalym katdafim strazil svoje hranice a nedovlil tym.
   ja som palestincan kto zalozil tu israel zapadna europa to riesila problem zidov na nas ukor
   nech to zapadna europa to riesi sama
   teraz oni vas okupuju ekonomicky a preto pristahuje svoje imigracny konflikt k vam

 • ja si myslim ze lode s nimi by sa mali potopit hned co vyplavu z pristavu…. asi tak.

 • ja som za . možno práve džihádisti urobia v tomto chlieve poriadok.Slováci-teliatka,určite nie.

 • EU nám prikáže len toľko koľko jej dovolíme, politici nás budú aj ďaľších 25 rokov okrádať-ak im to dovolíme…a my im to DOVOLíME lebo nadávať a nebojovať je také Slovenské—radšej nech niekto iný ako ja

 • Je to totalita…ked nemozes slobodne rozhodovat o svojej krajine je to uplna totalita….a co je najhorsie tato totalita je skryta pod ruskom demokracie…je ovela nebezpecnesia ako ta do roku 89..

 • Podrbana EÚ a NATO, pod vedením USA vedú vojny na celom svete a potom hľadaju pomoc u seba. a tak nech ich vedenie a poslanci EÚ vezmu si ich ku sebe do domu a neotravuju tí zločincvi pokojných občanov, alebo nech ich pošlu do USA a nie k nám

 • Jednoznačná invázia nič iné. Smutné je že po Paríži ich Brusel stále podporuje v migrácii. Potápať lode je cesta…

 • Pingback: Nechcem byť vulgárny, tak stačí povedať, že diagnóza opozície na Slovensku je neliečiteľná | MEDZIČAS

 • Praca Chazarov…!

 • Cele to sťahovanie utečencov má za úlohu jedno? Odstrániť Katolícku Cirkev z Európy za pomoci islamu a splniť plán načrtnutý v Protokoloch? Odstránime im zo srdca Boha!!!

Pridaj komentár