Je to oficiálne: Donald Trump je prezidentský kandidát republikánov

Donald Trump - primarky

Kontroverzný realitný maklér dosiahol svoje. Napriek obrovskému odporu vo vnútri Republikánskej strany, získal podporu na schválenie svojej nominácie pre tohtoročné prezidentské voľby. V nich vyzve kandidátku demokratov Hillary Clinton.

Naša redakcia podporuje kandidatúru Trumpa. Myslíme si, že pre budúcnosť Európy aj Slovenska bude jeho zámer menšej angažovanosti USA, revitalizácia vzťahov s Ruskom a ukončenie sankcií užitočný.

Gratulujeme!

9 komentárov

 • Komentar V Palka k prezdentskym volbam
  https://www.postoj.sk/15834/kto-bude-vladnut-zapadu

  velmi dobre – odporucam

 • Takže nie spolupráce KGB so CIA umožnila rozpad výchovného bloku ale Regan, a Jan Pavol druhý a určitě Gorbačov. Je jasné že nás pohlad na historiu sa liší, lebo s tým Hitlerem s tebou nesuhlasim.

 • Určite bude Trump lepší prezident ako neokon psychopatka Hitlary Klingonová!!!

 • Nechcem vam burat sny, ale spomente si co ste si mysleli před 9 rokmi o Obamovi.
  Prezident USA je rovnaka babka jako ten nas, akurat ma vyssi plat, krajsi dom, a vetsiu ochranku.

  • Knieza Myskin

   Hilary je uz teraz viac skorumpovana ako Trumph, Je jasne ze ak Trumph splni co i len 10% nasich ocakavani je to viac nez dost, ale v danej situacii je to lepsia alternativa

   • U nás to bolo rovnake, Fico vs Kiska. Mensie zlo vyhrálo nieje dovod na radost, lebo zas vyhrálo zlo.

   • Hillary Clintonová má ďalšiu kauzu, nadácia rodiny Clintonových podľa uniknutých mailov, ktoré zverejnil portál WikiLeaks a britský politický web Canary, prijímala dary od francúzskej firmy Lafarge. Táto firma pritom nielenže platila Islamskému štátu za to, aby mohla podnikať na území, ktoré islamisti kontrolovali, ale údajne od nich aj nakupovala ropu.

    To prvé by sa dalo chápať ešte ako výpalné, ale to druhé možno chápať už ako účasť na financovaní tejto teroristickej organizácie. Médiá zároveň pripomínajú staršie prepojenia Hillary Clintonovej s touto firmou. Bývalá prvá dáma mala sedieť v predstavenstve firmy Lafarge (The American Spectator), resp. predtým im poskytovať právne služby.

    http://www.lidovky.cz/traskave-spekulace-kolem-clintonove-jeji-sponzor-pry-uplacel-islamsky-stat-1vx-/zpravy-svet.aspx?c=A160803_123618_ln_zahranici_msl

  • Rovnaký odpor ako proti Trumpovi, bol aj proti Reaganovi. Podľa vtedajších kritikov nie je druhotriedny herec hodný najvyššej funkcie. V skutočnosti jeho éra je dnes hodnotená ako prelomová a Ronald Reagan dokázal kombináciou svojej empatie, tvrdohlavosti a nekompromisných zásad nielen dostať Sovietov za rokovací stôl, ale nakoniec bol kľúčovou postavou pádu komunistického impéria.
   Je predčasné dnes hodnotiť Trumpa, ktorý v politike ešte nič neriešil a nedokázal. Jeho konzervatívne postoje sú však ďaleko lepším prísľubom do budúcnosti než neocon politika H.Clinton. Zároveň by na čele najdôležitejšej krajiny na svete určite nemala byť osoba, ktorá je vydierateľná a ktorá by kvôli porušeniam zákonov za iných okolností mala problém sa vôbec zamestnať v štátnej správe. Ak naviac dnes hodnotíme politickú situáciu ako huntingtonovský stret civilizácií, H.Clinton, platená peniazmi ropných šejkov je niečo podobné, ako keby v predvečer druhej vojny kandidoval človek platený Hitlerom. Absurdná situácia…
   Mimochodom – pred deviatimi rokmi som bol zásadne proti Obamovi z miliónov dôvodov, z ktorých sa všetky potvrdili

Pridaj komentár