Únia odkryla karty – násilím prinúti prijímať migrantov

Agentúra AP priniesla správu o tom, že Únia sa rozhodla presadiť kvóty na utečencov za každú cenu.

Komisár EÚ pre migráciu Dimitris AVRAMOPOULOS urobil v utorok vo Varšave, počas návštevy Frontexu, Európskej agentúry pre pohraničnú stráž, zásadné vyhlásenie.

V ňom hovorí, že existujú spôsoby, ako prinútiť všetky členské štáty EÚ, aby sa zapojili do programu presídlenia migrantov medzi členskými krajinami EÚ.

Poľsko odmieta prijímať migrantov, keď argumentuje, že sú predovšetkým ekonomicki migranti a nie vojnoví utečenci. Tvrdí, že potenciálne môžu predstavovať hrozbu.

Tento plán premiestnenia má za cieľ zmierniť tlak na krajiny, ktoré prijali hlavný nápor migračnej vlny: Taliansko a Grécko.

Bez menovania Poľska AVRAMOPOULOS uviedol, že EÚ má „nástroje, prostriedky a silu,“ aby presvedčilo všetkých členov súhlasiť s relokačným plánom a reakcie dotknutých štátov komisia posúdi do konca septembra. Komisár vo svojom vyhlásení nespomenul žiadne sankcie.

V plnej kráse sa odhaľuje nedemokratický charakter súčasnej podoby spoločenstva európskych krajín. Vízia architektov Únie smeruje k centrálne riadenej federácii, kde sloboda jednotlivých krajín rozhodovať o svojom vnútornom usporiadaní sa bude zmenšovať. Odpor členov EÚ sa bude potláčať totalitnými prostriedkami a rozhodnutia nebudú odrážať záujem obyčajných Slovákov, Čechov či Maďarov, ale europolitici si budú plniť svoje najdivokejšie fantázie o „ideálnom“ usporiadaní sveta. Stávame sa bezmocnou hračkou v rukách nesvojprávnych, ale všetkého schopných idiotov, ktorí chcú za každú cenu presadiť svoje sociálno-inžinierske predstavy.

Česko už kapitulovalo, premiér Sobotka sa vyjadril, že krajina nebude uplatňovať výnimku z Lisabonskej zmluvy. Slovenská vláda potichu pripravuje rovnaký proces zmenou zákona o zamestnávaní cudzincov.

Do konca roka zrejme bude snaha prijať zákonné normy o „harmonizácii“ benefitov pre migrantov, čo by znamenalo, že všetci migranti dostanú v Európe rovnakú sumu. Keďže napr. 1000 eur je v Nemecku žobrácke vreckové, ale na Slovensku nadpriemerný príjem, po zrátaní si plusov a mínusov, časť migrantov ochotne zvolí Slovensko. Týchto migrantov zadarmo budeme živiť už my sami – buď priamo cez zvýšenú záťaž na náš sociálny systém, alebo nepriamo cez plánovanú európsku daň.

Ešte raz zopakujem: ak sa presadí harmonizácia dávok pre migrantov, každý, kto sem zavíta a poziada o azyl, dostane bez práce dva až tri krát viac peňazí ako človek, čo tvrdo pracuje celý mesiac. Naviac bude mať plne hradené aj bývanie, stravu, plnú zdravotnú starostlivosť, prístup na Internet, cestovné, jazykové a pracovné kurzy. Zvlášť zdravotná starostlivosť sa extrémne predraží, keďže to sú väčšinou ľudia, kde v živote nepoznali zubára, zdravotné prehliadky a častokrát sú doslova semeniskom exotických chorôb. Toto všetko budeme hradiť my.

Prepáčte, ale do takéhoto spolku nikto zo Slovákov nevstupoval. Preto je legitímna otázka, či je v záujme Slovenska v takomto totalizujúcom sa spolku naďalej zotrvávať.

38 komentárov

 • Deravá námorná hranica – VYLODENIE MIGRANTOV!
  Boat carrying African migrants arrives on Spanish beach
  https://www. youtube.com/watch?v=JzVQKs6nMMg

 • Polský katolický kněz Roman Kneblewski – „Braňme se invazi!“ cz titulky
  https://www. youtube.com/watch?v=gjaJMHwe3T8

 • V mainstreame sa nedávno objavila správa, že kamsi zmizlo odhadom asi 10 tisíc detí, ktoré si do Európy priviezli ako emocionálnu vydieraciu priepustku nelegálni imigranti. ??? Ja len – že tých Európskych detí mizne podstatne viac!
  Děti na prodej Šokující dokument o obchodu s lidmi CZ HD

  • Ad – miznú deti – „To najzaujímavejšie na planéte Zem je – ľudská DNA!“
   Underground Cloning of Humans and Aliens – Are Those People „Real?“

Pridaj komentár