Únia odkryla karty – násilím prinúti prijímať migrantov

Agentúra AP priniesla správu o tom, že Únia sa rozhodla presadiť kvóty na utečencov za každú cenu.

Komisár EÚ pre migráciu Dimitris AVRAMOPOULOS urobil v utorok vo Varšave, počas návštevy Frontexu, Európskej agentúry pre pohraničnú stráž, zásadné vyhlásenie.

V ňom hovorí, že existujú spôsoby, ako prinútiť všetky členské štáty EÚ, aby sa zapojili do programu presídlenia migrantov medzi členskými krajinami EÚ.

Poľsko odmieta prijímať migrantov, keď argumentuje, že sú predovšetkým ekonomicki migranti a nie vojnoví utečenci. Tvrdí, že potenciálne môžu predstavovať hrozbu.

Tento plán premiestnenia má za cieľ zmierniť tlak na krajiny, ktoré prijali hlavný nápor migračnej vlny: Taliansko a Grécko.

Bez menovania Poľska AVRAMOPOULOS uviedol, že EÚ má „nástroje, prostriedky a silu,“ aby presvedčilo všetkých členov súhlasiť s relokačným plánom a reakcie dotknutých štátov komisia posúdi do konca septembra. Komisár vo svojom vyhlásení nespomenul žiadne sankcie.

V plnej kráse sa odhaľuje nedemokratický charakter súčasnej podoby spoločenstva európskych krajín. Vízia architektov Únie smeruje k centrálne riadenej federácii, kde sloboda jednotlivých krajín rozhodovať o svojom vnútornom usporiadaní sa bude zmenšovať. Odpor členov EÚ sa bude potláčať totalitnými prostriedkami a rozhodnutia nebudú odrážať záujem obyčajných Slovákov, Čechov či Maďarov, ale europolitici si budú plniť svoje najdivokejšie fantázie o „ideálnom“ usporiadaní sveta. Stávame sa bezmocnou hračkou v rukách nesvojprávnych, ale všetkého schopných idiotov, ktorí chcú za každú cenu presadiť svoje sociálno-inžinierske predstavy.

Česko už kapitulovalo, premiér Sobotka sa vyjadril, že krajina nebude uplatňovať výnimku z Lisabonskej zmluvy. Slovenská vláda potichu pripravuje rovnaký proces zmenou zákona o zamestnávaní cudzincov.

Do konca roka zrejme bude snaha prijať zákonné normy o „harmonizácii“ benefitov pre migrantov, čo by znamenalo, že všetci migranti dostanú v Európe rovnakú sumu. Keďže napr. 1000 eur je v Nemecku žobrácke vreckové, ale na Slovensku nadpriemerný príjem, po zrátaní si plusov a mínusov, časť migrantov ochotne zvolí Slovensko. Týchto migrantov zadarmo budeme živiť už my sami – buď priamo cez zvýšenú záťaž na náš sociálny systém, alebo nepriamo cez plánovanú európsku daň.

Ešte raz zopakujem: ak sa presadí harmonizácia dávok pre migrantov, každý, kto sem zavíta a poziada o azyl, dostane bez práce dva až tri krát viac peňazí ako človek, čo tvrdo pracuje celý mesiac. Naviac bude mať plne hradené aj bývanie, stravu, plnú zdravotnú starostlivosť, prístup na Internet, cestovné, jazykové a pracovné kurzy. Zvlášť zdravotná starostlivosť sa extrémne predraží, keďže to sú väčšinou ľudia, kde v živote nepoznali zubára, zdravotné prehliadky a častokrát sú doslova semeniskom exotických chorôb. Toto všetko budeme hradiť my.

Prepáčte, ale do takéhoto spolku nikto zo Slovákov nevstupoval. Preto je legitímna otázka, či je v záujme Slovenska v takomto totalizujúcom sa spolku naďalej zotrvávať.

41 komentárov

 • Fico stiahol chvost ako bojazlivý psiček – velký „bojovník“ proti kvotam ale len hubou a pred vlastnými voličmi – v Bruseli drží hubu a krok

 • „Ako informovala agentúra ANSA, „kultúrny sprostredkovateľ“ Abid Jee na Facebooku napísal, že znásilnenie „je horší akt, ale iba na začiatku, keď ide … dovnútra. Potom sa žena upokojí a užíva si to ako normálnu súlož“. Svoj komentár neskôr vymazal. Organizácia, pre ktorú pracoval, ho prepustila zo svojich radov.

  Polícia stále pátra po štyroch útočníkoch, ktorí v noci na 26. augusta na pláži v Rimini znásilnili 26-ročnú poľskú turistku. Jej manžela predtým zbili do bezvedomia. Obaja skončili v nemocnici, útočníci ich zároveň okradli. Gang je podozrivý aj z toho, že krátko nato znásilnil v letovisku peruánsku transsexuálnu prostitútku. Tá dnes identifikovala útočníkov z videozáznamu. Podľa polície sa gang ešte 12. augusta pokúsil v Rimini znásilniť ženu z mesta Varese. Žene a jej priateľovi sa však podarilo utiecť. Gang ich predtým ohrozoval rozbitou fľašou a okradol ich.

  Do Rimini odcestovali experti z poľskej prokuratúry i polície. Majú pomáhať talianskym vyšetrovateľom, ale aj zbierať dôkazy pre vlastné vyšetrovanie. Nariadil to poľský minister spravodlivosti a generálny prokurátor v jednej osobe Zbigniew Ziobro. Útok označil za „odporný zločin“. Pár bol podľa neho v manželskom zväzku.

  Ministrov zástupca Patryk Jaki prišiel s tvrdšími vyjadreniami. Ešte v nedeľu na Facebooku napísal, že títo „bastardi“ by si zaslúžili trest smrti a že v tomto konkrétnom prípade by on osobne obnovil mučenie. „Nepokúšajte sa na mňa útočiť s politickou korektnosťou – je mi to jedno a svoj názor nezmením,“ uviedol Jaki.

  V pondelok svoje vyjadrenie upravil. Na Twitteri napísal: „Prosím, neprekrúcajte moje slová. Nechcem mučenie. Len som chcel stručne zdôrazniť, že tento zločin si vyžaduje mimoriadne prísny trest.“
  https://www.cas.sk/clanok/588747/na-znasilnenie-polskej-turistky-zareagoval-kulturny-sprostredkovatel-pre-migrantov-sokujuce-slova-z-ktorych-vam-pride-zle/

  REPLAY:
  „Nariadil to poľský minister spravodlivosti a generálny prokurátor v jednej osobe Zbigniew Ziobro.“ – to je dobre zariadené – spravodlivosť s jednou miskou váh, či? „Sám sebe katom“ – he he. A 4 zmrdi si chodia po slobode, aby systém mohol ostatným uťahovať šróby!

 • „Je zjevné, že jedna jediná podoba globalizace nevyhovuje všem. Národy chtějí hájit vlastní identitu, aby byla zajištěna jejich nezávislost, a nechtějí, aby jim někdo něco přikazoval a manipuloval jimi. “ – Sergej Lavrov

  A POME A POME A POME!
  „Pápež František vyzval dnes štáty, aby prehodnotili spôsob prijímania migrantov a prestali s ich kolektívnym vyhosťovaním. Podľa pápeža sú dôstojnosť a práva migrantov dôležitejšie než obavy o národnú bezpečnosť.
  František zverejnil toto svoje politicky cielené posolstvo v čase príprav na Svetový deň migrantov a utečencov 2018, ktorý sa z iniciatívy katolíckej cirkvi pripomína každú tretiu januárovú nedeľu.“
  „Opakovane sa tiež vyslovoval za práva migrantov a od štátov žiadal, aby stavali mosty, nie múry.“
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10933-prava-migrantu-delezitejsi-bezpecnost-stat-papez
  http://aeronet.cz/news/papezovi-totalne-preskocilo-vyzval-ke-zlepseni-vitani-migrantu-po-tydnu-islamskeho-teroru-v-barcelone-a-dalsich-mestech-je-to-plivnuti-do-tvare-krestanum-v-cele-evrope-autogenocida-evropy-pokracuje/

  MOST KRESŤANSKÉHO UTRPENIA – islamizačný MOST v Mostare – „Keď sa zrútil, akoby sa zrútila civilizácia!“ – bývalý veľvyslanec USA v roku 1993 v Bosne a Hercegovine. Hlavná architektka rekonštrukcie tohto stále tureckého!!! mosta, sa nervovo zrútila 3 týždne pred jeho dokončením – kvôli šikane muslimských staviteľov! Islamizácia úspešne pokračuje – kresťanský kríž v druhej časti Mostaru irituje moslimov!
  Mostar most křesťanů a muslimů_Dokument
  https://www.youtube.com/watch?v=RfII9V2bV9Q

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10924-bulharsko-hranice-eu-branit

 • Deravá námorná hranica – VYLODENIE MIGRANTOV!
  Boat carrying African migrants arrives on Spanish beach
  https://www. youtube.com/watch?v=JzVQKs6nMMg

 • Polský katolický kněz Roman Kneblewski – „Braňme se invazi!“ cz titulky
  https://www. youtube.com/watch?v=gjaJMHwe3T8

 • V mainstreame sa nedávno objavila správa, že kamsi zmizlo odhadom asi 10 tisíc detí, ktoré si do Európy priviezli ako emocionálnu vydieraciu priepustku nelegálni imigranti. ??? Ja len – že tých Európskych detí mizne podstatne viac!
  Děti na prodej Šokující dokument o obchodu s lidmi CZ HD

  • Ad – miznú deti – „To najzaujímavejšie na planéte Zem je – ľudská DNA!“
   Underground Cloning of Humans and Aliens – Are Those People „Real?“

Pridaj komentár