Koniec srandy! Schulz pohrozil… použitím sily voči štátom, ktoré sa nepodradia „záujmu spoločnosti“ vs. imigrantom.

Koniec srandy! Schulz pohrozil… použitím sily voči štátom, ktoré sa nepodriadia „záujmu spoločnosti“ vs. imigrantom.

Táto udalosť sa určite zapíše veľkým hrubým písmom do dejín Európskej únie.

Nemec Martin Schulz – predseda Európskeho parlamentu, verejne pohrozil štátom, ako Poľsko, Maďarsko, Česko, Slovensko, ktoré nesúhlasia s kvótami  a povinným prerozdeľovaním moslimských imigrantov. Pohrozil… použitím sily.

V televízii ZDF Schulz, na margo štátov, ktoré nesúhlasia s diktátom EU vo veci imigrantov, povedal:

„Európa ultranacionalistov – keď oni zvíťazia – to budeme mať takú Európu, len v tejto veci, ale aj v každej inej. Potrebujeme ducha európskeho spoločenstva. A v prípade nutnosti to musí byť vynútené silou. Nemôže byť – a ja patrím k ľuďom, ktorí to hovoria -, aby sme v XXI. storočí globalizáciu a globálne problémy riešili nacionalizmom. V istom okamihu treba zabojovať a treba povedať , že v prípade nutnosti budeme proti iným bojovať, aby sme dosiahli svoj cieľ.

Tu si to môžete vypočuť hrozby predsedu európskeho parlamentu Schulza:

Komentátori na nemeckom portáli pi-news.net, nemajú pochybnosti: Schulz prekročil istú hranicu. Tú, ktorá ho približuje k hnedej minulosti Nemecka.

Komentár medzičas:

Ťažko usúdiť či predsedovi Európskeho parlamentu tie slová vyšli z úst pod vplyvom emócií a neuváženia. To sa stáva, horšia je však predstava, aké kuloárne debaty sa vedú na najvyšších miestach EP, ktorých výsledkom je výpoveď Schultza. Teraz si môžeme poskladať puzzle:

-prevzatie kontroly nad armádami členských štátov EÚ civilmi,

-presadzovanie zákonov kde ozbrojené zložky cudzích štátov a polícia už majú, či tiež majú mať povolenie zasahovať v inom štáte EÚ v prípade nutnosti a vyššieho záujmu…

Ako napísal Dostojevsky v Biesoch, revolúcia má svoje pravidlá:

Najskôr idú zasneni, hnacím motorom revolúcie je sentimentalizmus (Hvorecký, Havran atď., kaviareň), potom idú karieristi, tí ktorí chcú mat postavenie. Nič tak nemobilizuje človeka ako funkcia (mimovládky a rôzne inštitúty financované eurofondmi). A na koniec ide spodina, háveď. Tí sú veľmi užitoční a účinní, veľa spravia, ale treba ich stále strážiť (napr. antifa). Ale najdôležitejšou vecou, cementom, ktorý to všetko spája je hanba pred samým sebou. To je skutočná moc. Tak aby u nikoho v hlave žiadna vlastná myšlienka neostala. Budú to považovať za hanbu.

Všetci pôjdu za nami a každému kto bude proti povieme, že je príliš malo liberálny.

Na čo bol rok 1989 ?

Mariusz Malinowski

155 komentárov

 • Kto vytvoril Islamsky stat aby zosadil Asada? Tak ako v celej povojnovej historii to stale dookola robi Amerika .Pretoze ich nenasitnost nema konca.Ma to vzdy rovnaky scenar: provokuju ,vyvolavaju nestabilitu v krajine pokusaju sa podplatit najvyssich predstavitelov statu na to posielaju tz.ekonomickych zabijakov do krajin z ktorych mozu nieco vytazit,ak to neprijmu poslu tam agentov aby vyvolali nestabilitu a ak sa im to nepodari tak prichadza na rad likvidacia.(napr.Panama,Guatemala,Venezuela…pozri dokument Economic killer).Tak tych utecencov prerozdelit tam a na 100%.V Sirii sa prepocitali lebo Asad si zavolal na pomoc rusov.A teraz sa hraju na mrtveho chrobaka.V Afganistane dali do ruk zbrane detom aby vyhnali Rusov investovali do zbrani niekolko 10 milionov dolarov a na skoly pre zdevastovanu krajinu kde bolo po ukonceni vojny 60% populacie mladsich ako 16 rokov nenasli 1 milion.Co cakali ze z tych deti vyrastie.A mozno to bol aj zamer. Kosovo? Kto ich uznal ? Idealna pozicia na provokaciu Ruska.Dnes sa tam nachadza najvatsia americka zakladna v Europe cca 25 000 vojakov.

 • Pingback: Nová republika

 • tahaj do skoly ty imbecil…

 • Od nevzdelanca a prašistu sa nikdy nedá nič dobrého očakávať.

 • na toto by mala slovenska vlada okamzite reagovat a odsudit taketo vyroby, zaroven navrhnut vylucenie tohoto cloveka z EU parlamentu

 • Koho riadil ten pán predtým, ako sa dostal do funkcie v EÚ? Je to päť jeden z politikov 3.kategórie, ktorých vlastné strany odstrčili na pôdu europarlamentu, len aby im svojimi hlúposťami nemútili doma vodu? Máme tam aj my takých. Tento sa ničím z ich „ničomunerozumenia“ nevymyká.

 • Dosť smutné, že väčšina diskutérov vidí nacistov v Bruseli, nacistov na Ukrajine, len nie napr. nacistov v Maďarsku, či u nás. Samozrejme, keď Putinovo Rusko demonštruje svoju silu a ukrajuje z území okolitých štátov, je to niečo čo si určite zaslúži obdiv takýchto diskutérov. No a keď niekomu v tom európskom parlamente dopne, že k moci sa v krajinách V4 dostali darebáci, ktorý likvidujú právny štát a občiansku spoločnosť, pričom sympatizujú práve s východom, a pohrozí im, tak to je teda fakt hodne odsúdenia, najmä vzhľadom k momentálnej situácii, kedy máme nielen platné dohody, ale aj obchod a ekonomiky závislé na krajinách EU, pričom tento záujem prevyšuje aj našu energetickú závislosť od východu… . Dole klobúk pred takýmito diskutérmi….

  • No a troskaj k veci? Kde to Rusko demonstruje svoju silu? Ake Putinove Rusko. Pokial ja viem v statnej dume su strany ludmi volene a o 18.9 su dalsie volby,ktore budu mat takutransparetnost o ktorej sa Europe este nesnivalo!No a co ye su ekonomiky zavisle? V 1989 vari nase ekonomiky neboli zavisle,ale to bolo nutne bez rozumu burat, nict , rozkradat? Shulz je fasista!Demokracia nie je o vyhrozovani sa niekomu inemu.Do takej EU ludia nevstupovali!Takze cim viacej tym viac je nutne skoncit s takou totalitou Bruselu mopslika USA!

  • Priateľu a Ty kde vidíš fašistov ? Ty ich nevIdíš v našej vláde?

 • Fasisti boli a fasisti stale budu. Po 60 rokov to znova davaju najavo. Naco sa este vobec caka?

  • v Nemecku neboli fasisti ale nacisti (nacionalni socialisti) to len komunisti chceli zakryt spolocne ideove korene s nacistami, preto tieto dva pojmy miesali
   Schultz je podla mna predstavitelom tretej totality a tou je genderizmus (kulturny marxizmus)

 • Jako V4ka vystoupíme z EU a ať si je přerozdělí mezi sebe, a pan Schulin by měl začít u sebe a ubytovat pár čmoudů ze Somálska bo Eritreie

 • Tento (dopln si najhnusnejsi vyraz co ta napadne) sa tvari jak pan boh na zemi. Len chcem pripomenut ze si nepametam zeby som volil nejakeho id**ta co bude rozhodovat co mam a co nemam, ked som dal hlas svoj za vstup do eu. Slubujem, ze ak niekto vyhlasi referendum na sk za vystupenie z eu, pridem a budem hlasovat za exit, prave kvoli takimto penisom a vulvam, ktori si beru pravo na to co nemaju… a to som este velmi mierny pri pisani. stretnut toho dementa na ulici, tak strati okuliare hajzel…

  • Uplne a naprosto suhlasim ked vidim menovaneho tak mam chut mu jeho aroganciu napchat motorovou pilou do zadku. Tento pseudo intelekt nema ani strednu skolu.

 • Špina Hitlerovská! Ak bude treba, vezmem do ruky zbraň a budem brániť naše štyri slobodné štáty rovnako ako to robil môj dedo a pradedo!

 • Keby to povedal nejaký opilec v mníchovskej krčme, tak čert to ber. Ale povedal to predseda parlamentu EU!!! To je pádny dôvod na jeho odstúpenie! Keď nebude chcieť odstúpiť dobrovoľne sám, tak ho prinútiť ako navrhuje on sám – nasilu, nátlakom na EU parlament!!!

  • Přesně tak. Ale jak to udělat, když tito šmejdi se dobrovolně svých koryt nevzdají? Je to horší jak bývalá RVHP, mnohem horší a nebezpečnější. To už není demokracie ale nátlak a nás považují za svoje kolonie a jen levnou pracovní sílu. Hnus.

 • Ty ko… duplovany vezmi si ich domov a daj im zrat a 2000 euro mesacne a ponukni im na spriemnenie tvoju zenu a dceru aby si bol spokojni ty pifke ***.

 • Ty si Schulci podej ruku s Hitlerkou Mercelovou. Koho chceš k čemu nutit? Ty hovado senilní. Doufám že Tě někdo odpráskne dřív , než začneš zřizovat koncentrační lágry!!!

 • Josef Nejman

  Jsem totálně koncernován vyrokem rádoby Evropana, ale to co mu vypadává z huby je důvodem czexitu, nebo lépe V4exitu. Doufám, že ústavní činitelé z toho vyvodí jednoznačné závěry a uvedou v pohotovost armádu. Proto Makrela spustila hysterii o před zásobování Nemců.

 • Ja by som mu odpovedal že vojensky vystúpime z NATO a pripojíme sa k Rusku ako za starých časov.

 • V4 sa musí spojiť a pohroziť V4exitom. Ak EU nevyvodí zodpovednosť za brexit a prešľapy Junker-Merkel-Schulz formou zásadnej zmeny riadenia a činnosti EÚ treba bezodkladne prikročiť k realizácii menovaného projektu.

  • Plne s Vami suhlasim.Ak to nezabere ,začať s exitom V4.Vystupiť aj z Nato ,spojiť sa s ostatnymi krajinami ktore nesuhlasia s politikou Eu

Pridaj komentár