Koniec srandy! Schulz pohrozil… použitím sily voči štátom, ktoré sa nepodradia “záujmu spoločnosti” vs. imigrantom.

Martin-Schulz

Koniec srandy! Schulz pohrozil… použitím sily voči štátom, ktoré sa nepodriadia “záujmu spoločnosti” vs. imigrantom.

Táto udalosť sa určite zapíše veľkým hrubým písmom do dejín Európskej únie.

Nemec Martin Schulz – predseda Európskeho parlamentu, verejne pohrozil štátom, ako Poľsko, Maďarsko, Česko, Slovensko, ktoré nesúhlasia s kvótami  a povinným prerozdeľovaním moslimských imigrantov. Pohrozil… použitím sily.

V televízii ZDF Schulz, na margo štátov, ktoré nesúhlasia s diktátom EU vo veci imigrantov, povedal:

“Európa ultranacionalistov – keď oni zvíťazia – to budeme mať takú Európu, len v tejto veci, ale aj v každej inej. Potrebujeme ducha európskeho spoločenstva. A v prípade nutnosti to musí byť vynútené silou. Nemôže byť – a ja patrím k ľuďom, ktorí to hovoria -, aby sme v XXI. storočí globalizáciu a globálne problémy riešili nacionalizmom. V istom okamihu treba zabojovať a treba povedať , že v prípade nutnosti budeme proti iným bojovať, aby sme dosiahli svoj cieľ.

Tu si to môžete vypočuť hrozby predsedu európskeho parlamentu Schulza:

Komentátori na nemeckom portáli pi-news.net, nemajú pochybnosti: Schulz prekročil istú hranicu. Tú, ktorá ho približuje k hnedej minulosti Nemecka.

Komentár medzičas:

Ťažko usúdiť či predsedovi Európskeho parlamentu tie slová vyšli z úst pod vplyvom emócií a neuváženia. To sa stáva, horšia je však predstava, aké kuloárne debaty sa vedú na najvyšších miestach EP, ktorých výsledkom je výpoveď Schultza. Teraz si môžeme poskladať puzzle:

-prevzatie kontroly nad armádami členských štátov EÚ civilmi,

-presadzovanie zákonov kde ozbrojené zložky cudzích štátov a polícia už majú, či tiež majú mať povolenie zasahovať v inom štáte EÚ v prípade nutnosti a vyššieho záujmu…

Ako napísal Dostojevsky v Biesoch, revolúcia má svoje pravidlá:

Najskôr idú zasneni, hnacím motorom revolúcie je sentimentalizmus (Hvorecký, Havran atď., kaviareň), potom idú karieristi, tí ktorí chcú mat postavenie. Nič tak nemobilizuje človeka ako funkcia (mimovládky a rôzne inštitúty financované eurofondmi). A na koniec ide spodina, háveď. Tí sú veľmi užitoční a účinní, veľa spravia, ale treba ich stále strážiť (napr. antifa). Ale najdôležitejšou vecou, cementom, ktorý to všetko spája je hanba pred samým sebou. To je skutočná moc. Tak aby u nikoho v hlave žiadna vlastná myšlienka neostala. Budú to považovať za hanbu.

Všetci pôjdu za nami a každému kto bude proti povieme, že je príliš malo liberálny.

Na čo bol rok 1989 ?

Mariusz Malinowski

123 comments

 • Kdesi jsem četl něco o rodinné anamnéze pana Schlutze: Ne že by byl přímo chorý. Pokud je tomu tak, jde spíš o sociální klima z rodiny. Jeho otec prý byl významným nacistou. Což sice možná není pravda, ale možná taky to pravdou je a to by jeho názory zcela vysvětlovalo. Pak samozřejmě vzniká otázka, koho to v tzv. “evropsém parlamenu” máme, kdo ho tam vyslal a proč a taky otázka, kam tohle povede.

 • Otazka nie je naco bol rok 1989. Otazk znie co sme z neho vyuzili? Kde sme to vsetko odšantrocili ?

 • NO V HOSPODĚ BY MI TO NEŘEKL DO OČÍ, TO BYCH HO ASI DOBIL, ŽE BY HO Z TAMA VEZLA RZETA -RYCHLÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA. NEBO ROVNOU ČERNÍ HAVRANI.

 • Kto je ten šašo?! Pozrite na ten jeho orlí nos. Prídi ty, fašoun, s vojskom ku nám, osobne ti gule urvem, ak nejaké máš…

 • A jaký máté pocit pane Šzulz? …… Že mi teče do bot.:-) no vidíš to čepičaři tak to vybal! (Rozpuštěný a vypuštěny)

 • ono…. on si dobre serie do huby…. vzhľadom na to, že sme v Nato, ak nejaký štát zautočí na člena NAto tak zautočí na celé toto zoskupenie…. to akože Nemecko chce použiť proti aliancii nato ( ktorej súčastou je aj Nemecko) silu? somar…. asi ma trošku niečo pomylené

  • NATO je k ničomu. Grékom nepomohlo, keď Turci obsadili Cyprus. A to mali Gréci juntu ako vládu s najväčšou armádou. A potom čušali. Tak budeme aj my. Čo sme chceli, to máme. Chceli sme kapitalizmus, žranicu a televíziu, tak to máme a k tomu máme smotánku a oligarchov a cudziu nadvládu. Však sme kvôli tomu štrngali na námestiach, aby sa naše deti mali dobre a mohli cestovať (keď budú mať peniaze).
   http://zoznamstb.blogspot.sk/

  • A myslíte,že to platí,keď kadečo iné sa nedodržiava?Určite by nás NATO v tejto veci nebránilo,ale by nás ešte dorazili,lebo celá muslimizacia je aj ich záujem a my dla.nich musime posluchať.

  • USA už majú v hube tak nas.até, že im už nové lajno nevadí. K vojnám NATO – viď o.i. boj madzi Argentínov a VB Falklandské ostrovy… NATO tu nie je na obranu členských štátov ( viď nájazdy “utečencov”, teda bojovníkov ISIL do Európy ), ale preto aby robilo “křoví” US army pri agresii voči iným štátom – to sa vydáva potom ako “medzinárodná” akcia…

 • Ty chudinko nás nezajímá vaše vyhrožovaní jdi do prdele zkruveny Němec -_-

 • Pingback: Koniec srandy! Schulz pohrozil… použitím sily voči štátom, ktoré sa nepodradia “záujmu spoločnosti” vs. imigrantom. | Pán Občan

 • Toto su tie spiny ktore chcu rozputat vojnu ? Clovek ktory nema ani len maturitu bude zurivym hlasom hovorit o pouziti sily ??? Skoda ze mi to nepovie do tvare hned by som si dal dole sako a povedal by som mu nech mi ukaze tu silu

 • Keď bude najhoršie, vyrieši to veľký Ruský brat. A nebude to prvý krát!!!

 • Preedam dom alebo vymenim za garzonku v australii. Surne musim odtialto vypadnut.

 • V politike nemajú čo hľadať takí čo robia neuvážené rozhodnutia nad ktorými strácajú kontrolu a ktoré škodia vlastným ľudom. Ani tí čo chcú zvaliť dôsledky svojho konania na iných pod hrozbou násilia.

 • Fajn. Schulz chce povstanie ? Dobre bude povstanie. V4 sa nepaci zapadnej EU, nerobime, co chce USA? Dobre. Podme cestou nasilia, slovan sa nasilia strani, ale to neznamena, ze vazy zlamat nevie!!!

 • Co to je zas za piču skopčáckou? Už dlouho zas nedostaly na prdel skopčáci, nějakej Shulz tady bude hrozit evropě ne? Bejsbolkou po palici ho vzít idiota německých.

 • A kam sa podela sýrska armáda? Kedysi to bola pýcha ich štátu. Bol som tam pred rokmi a videl som ich výcvik. A teraz? Islamisti ich “bijú čapicami” bez leteckej podpory… Ako je možné, že sa im Irak, Sýria… nevedia ubrániť? Radšej utekajú… Kde je hrdosť napadnutých štátov…brániť svoju vlasť???!!!
  Imigrácia do Európy je riadená a USA, alebo ilumináti chcú rozbiť EU, ktorá zlyháva pomaly vo svojom zrode.
  Celá EU, hlavne tí, ktorí sú vo funkciách, a berú obrovské platy, tu nemala byť. My nie sme USA, nepotrebovali sme sa zlúčiť do tohto paškvilu. Každý štát v Európe má svoju históriu, svoju svojbytnosť, svoje korene a svoju hrdosť… To “američania- znáška ľudí celého sveta,”,ktorí vyvraždili milióny domorodých obyvateľov, tam došli a nenechali im právo žiť na ich územiach.
  Prečo EU nepristaví svoje lode, lietadlá do Sýrie, Afriky, Afganistánu, PAKISTáNU…a neodvezie tých, ktorí sa boja, alebo majú iní dôvod pre emegráciu zo svojej krajiny, a neodvezie ich do USA, Austrálie… prečo to musí znášať iba táto časť sveta ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Viete si predstaviť, koľko mešít vyvstane v Európe o pár rokov, koľko muslimov sa narodí do 20,30,50… rokov?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Už tu nebudem, ale Merkelovú a EU budú preklínať všetky naše, v tom čase v menšine žijúce, pokolenia………………………………………………………………………………………………………………………………

 • Konečne ideme do vojny.
  Už som sa začal nudiť.

 • Pán Schulz, akého ste vierovyznania? To by nám vedelo pomôcť sa správne zorientovať vo Vašich vyhláseniach. Na Slovensku podľa prieskumov nesúhlasí s prijatím imigrantov viac, ako 70% občanov. To im ich názor vytlčiete z hláv obuškami? Nuž, tak do toho. Alebo túžite po relapse? Túžite po SNP II.? Ale, vlastne sa teším, konečne aj tí najhlúpejší z najhlúpejších pochopia čo ide demokratickej EÚ. jasné, dobre platení intelektuálni hlupáci budú vrieskať Bravóóó, ako keby boli v divadle a končili túto drámu standing ovation.

  • Milan Sarkan

   pan Schulz je zidovskeho vierovyznania. To je aj cela odpoved na dovod jeho intervencie. Nasi zidovski priatelia sa snazia infiltrovat Europu svinstvom z Blizkeho vychodu a Afriky a problem potom nie je boj proti islamizacii ale proti tymto nasim priatelom co sa chovaju extremne nepriatelsky

 • Juncker,Schulz-jezisukriste,preco nas tak trestas?

 • Vážený pán predseda EP. Asi je tu panika z Vašej strany. Použitie donucovacích prostriedkov voči štátom ktoré nesúhlasia s prerozdelením utečencov nie je správne. Mám dojem,že ste zabudli na historické skutočnosti a nie je dobré sa vyhrážať štátom V4. Čo ste si uvarili aj so spojencami tak si to aj … Som sklamaný s Vašimi vyjadreniami. Mám dojem ,že ako politik ste skončili.

Pridaj komentár