25 eur za vraždu no nekúp to…

Na Slovensku jeden blázon ponúkal 25 eur za každého zabitého imigranta, polícia už ho má a už mu hrozí aj nejakým trestom. Scéna ako z Monty Pythona, 25 eur za vraždu – no nekúp to…

Každopádne všetko sa odohralo tak, ako má byť. On je v rukách polície, médiá majú správu dokazujúcu, že Slovensko je rasistické a xenofóbne, aktivisti opäť môžu preukázať opodstatnenie svojej existencie: „Myslíme si, že polícia by mala vyšetriť, kto za týmto inzerátom stojí a vyvodiť trestnoprávne dôsledky, keďže ide o zrejmú výzvu na násilie proti určitej skupine ľudí,“ uviedla pre portál predsedníčka združenia Liga pre ľudské práva Zuzana Števulová. A tak to má byť.

13.4.2015 sa v Iraku odohral útok na najväčšiu rafinériu v Baiji. Jedným z atentátnikov, ktorý sám seba poslal v čerstvý vzduch bol Poliak Jacek S. Áno Poliak, akékoľvek stretnutie s islamom môže byť smrteľné. Jacek totiž dobrovoľne zmenil meno na Abu Ibrahim al Almani, čo neznamená nič viac a nič menej, že opustil mentálne a morálne európsky civilizačný priestor a zmenil sa v púštneho nomáda s morálkou beduína zo VII. storočia – Mohameda.

Prečo tie dve veci dávam dokopy?

Jacek S. alebo beduín, moslim Abu Ibrahim al Almani bol tri krát deportovaný z Nemecka do Poľska. Dva krát slobodne opustil konvoj a odcestoval do Warszawy. Tretí krát sa dostavili dôstojníci ABW (Agencia Bezpieczeństwa Wewnętrznego), ale neboli schopní ho profesionálne vypočuť. Poľská prokuratúra síce začala nejaké to vyšetrovanie, ale plietla názvy organizácii kde neofita beduín pôsobil. Pokúšali sa tiež spraviť nejakú tú prehliadku, ale novopečený beduín jednoducho – odišiel z Poľska. A potom sa rozmetal v Iraku po okolí. Takých Poliakov – nomádov moslimov je viac. Adrian Al N. v rozhovore pre ABC upozorňuje: „Zomriete, ako všetci ostatní neveriaci„.

Masové masírovanie verejnej mienky, že islam je náboženstvo mieru sa muselo podpísať aj na tom, ako vnímajú moslimov bezpečnostné služby. Prípad Jacka S. to ukazuje. Na druhej strane tie isté (síce slovenské) bezpečnostné služby okamžite dokážu zareagovať na 19 ročneho blbca.

Rozsah škôd„, ktoré môže spôsobiť 19 ročný mladík  sediaci pri počítači a novopečený moslimský neofita, je však neporovnateľný.

Mariusz Malinowski

 

 

 

2 komentáre

  • Ťažko inzerát vysvetliť inak ako volaním o pomoc, ľudia sú frustrovaní aroganciou moci a politikmi ktorí plnia objednávku zahraničia, namiesto rešpektovania názorov svojich voličov. Určite to nebola príprava na trestný čin ani nič podobné, ale štátne orgány musia vykázať nejakú činnosť, nech aspoň formálne pôsobíme ako právny štát. A pre médiá je to v čase uhorkovej sezóny sústo ktorým môžu zaplniť inak prázdne strany. Mimovládky a aktivisti si prídu tiež na svoje, zviditeľnia sa a užijú si v médiách svojich 5 minút slávy. Ten mladík je podľa mňa absolútne neškodný a patrí maximálne na psychiatriu a nie pred súd, pretože ublížil iba sebe, cez trestné stíhanie, ktoré dosiahol hlúpym inzerátom.

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo 25 eur za vraždu no nekúp to…

Pridaj komentár