250 000 Eur „pokuty“ pre Slovensko za každého jedného nepresídleného migranta

S týmto návrhom má podľa dobre informovaných zdrojov v najbližších dňoch prísť Európska komisia.

Akosi symbolicky sa to deje v čase výročia, kedy sa raz Slovensko Nemecka a jeho kancelára aspoň na čas zbavilo. Škoda, že len na čas…

Poslanec NR SR  a predseda opozičnej strany Sme rodina Boris Kollár už tentokrát si nedával servítok pred ústa…

https://www.facebook.com/Boris-Kollar-1464024763918594/?fref=nf

 

10 komentárov

 • zda sa ze asi nebude velky zaujem ist na Slovensko
  http://www.hlavnespravy.sk/britsky-independent-kritizuje-slovensko-slovaci-strielaju-na-nevinnych-syrskych-utecencov/778843

  V britskom denníku Independent vyšiel kritický článok o slovenskom prístupe k migrantom. Opiera sa o incident, pri ktorom policajti postrelili sýrsku migrantku
  http://www.independent.co.uk/news/world/europe/syrian-refugee-shot-by-border-guards-trying-to-enter-slovakia-a7020846.html

  Naopak, v komentároch sa objavili nesúhlasné názory čitateľov: “Možno si Slováci neželajú ISIS masakry podobné tým v Paríži, Bruseli? Neochota Európy brániť svoje hranice viedla k súčasnému imigračnému debaklu. Prečo Independent má pocit, že je potrebné démonizovať krajiny, ktoré bránia svoje hranice podľa demokratickej vôľe svojho ľudu?” Alebo “…3.500 kilometrov od vojny, ako ďaleko ešte potrebujú utekať?…”

 • to neuveritelne trapne, znie to ako prejav z 50 rokov


  Európa by mala tieto malé krízy využiť ako veľkú príležitosť ohliadnuť sa, či už nie je čas zmeniť svoju štruktúru a fungovanie. Ak Británia naozaj vystúpi z EÚ – treba dúfať – je možné, že sa konečne zbavíme najväčšieho odporcu hlbšej integrácie únie.

  Nemecko a Francúzsko by mali mať pre tento prípad pripravený plán ako pretransformovať chaotické spoločenstvo Európy na fungujúci štát s jedným parlamentom, jednou vládou a jedným prezidentom.

  Žiadne referendá v každom štáte o každej hlúposti, žiadne animozity jednej krajiny voči druhej, žiadne hádanie sa napríklad kvôli kvótam. Nebojme sa to vysloviť – naším konečným cieľom musí byť jeden veľký spoločný európsky superštát so spoločnou menou, v ktorom rozhoduje o všetkom demokratická väčšina. A kto chce, nech vstúpi, kto nechce, nech vystúpi – ale raz a navždy.
  http://www.aktuality.sk/clanok/329057/komentar-zola-mikesa-eu-sa-bud-zjednoti-alebo-skonci-porazena/

  je precudesne, ze niekto moze nieco taketo hlasat, chybaju uz len hesla:
  S EU na vecne casy a nikdy inak!

  zakladna myslienka totiz bola ze EU ma byt domovom, slobodnym domovom narodov a nie nova bruselska totalita a nesloboda,
  EU nemala byt novodobym zalarom narodov

  • ako uplne inak vyznieva clanok Daga Danisa – nielenze vychadza z realnych faktov prieskumov verejnej mienky ale aj v ostatnej argumentacii vychadza z praxe
   aky to rozdiel oproti ideologii superstatu EU!

   „Chceme menej EÚ“

   Prieskum Ipsos priniesol ešte jednu zaujímavú vec. Názor Európanov na budúcnosť EÚ. Aj v tomto je verejná mienka silne rozdelená.

   Väčšina Európanov nepodporuje prehlbovanie politickej integrácie na úkor národných štátov.

   Pomery síl vyzerajú takto: „viac Európy“ (posilnenie Bruselu) si želá 39 percent Európanov. „Menej Európy“ (silnejšie postavenie národných štátov) si želá 43 percent Európanov.

   Pokiaľ ide o myšlienku „superštátu“, resp. európskej vlády, tú v prieskume podporuje len 15 percent ľudí.

   Poučenie z prieskumu vyzerá jednoducho. Ak chce únia prežiť, mala by ubrať plyn. Inak bude riskovať, že stratí verejnú (politickú) podporu.

   Kým bola únia dohodou o voľnom obchode a voľnom pohybe Európanov, fungovala celkom dobre. A so silnou podporou. Výhody boli pre členské štáty výrazne väčšie ako nevýhody.
   V EÚ sa to zvrháva

   Dnes sa to s úniou zvrháva. Voľnosti je čoraz menej. A podozrivo rýchlo pribúdajú regulácie, harmonizácia, direktívy, obmedzenia, zásahy do záujmov a suverenity členských štátov – v mene politickej integrácie.

   Tú, mimochodom, väčšina Európanov nepreferuje. A nevyžaduje si ju ani politická prax. Nepotvrdzuje sa, že úrady Bruselu pracujú efektívnejšie (a s lepšími výsledkami) ako vlády členských štátov.

   http://www.aktuality.sk/clanok/336962/komentar-daga-danisa-dost-bolo-eu-tvrdi-coraz-viac-europanov/#

 • Poslanci EU majú plat 17 eur môžu to zaplatiť majú pracovať pre nás.

 • Riešením je vymeniť politikov. Vo voľbách, kompletne všetkých, ktorí toto šialenstvo čo i len z jedného promile podporujú. Podľa výsledkov volieb je ale zrejmé, že Slováci tu chcú ekonomických imigrantov a chcú byť od nich v tom lepšom prípade iba bití, okrádaní a znásilňovaní. Inak si neviem vysvetliť ako mohli voliť smer, sns, híd, sieť, oľano a SaS, ktorá ktorá kritizovala Fica za nezvládnutú masáž verejnej mienky pred referendom v Gabčíkove.

 • Knieza Myskin

  http://www.topky.sk/cl/10/1487299/Ludia-z-Gabcikova-utecencov-nechcu–maju-zle-skusenosti–Boja-sa-o-elektraren–pisu-ministrovi

  „Moja rodina a ešte ďalších 48 rodín sme 18 rokov žili, bývali vedľa utečencov a to myslím doslova v bloku v zariadení, ktoré patrí STU v Bratislave… S tými prvými problémy neboli, boli to naozaj rodiny, deti, matky. Neskôr však, ako ich počet stúpal, bolo to stále ťažšie. Boli už všade, dovoľovali si, boli vulgárni. Neskôr už ohrozovali. Príkladom boli krádeže v miestnych potravinách, v bare, kde vtrhli aspoň 50-ti a bili ľudí hlava nehlava stoličkami a čo im prišlo pod ruky, mužov ženy…,“ napísala naša čitateľka z Gabčíkova, ktorá načrtla aj ďalšie prípady výtržností, ktoré sa udiali od roku 1994, odkedy tu vzniklo jedno z azylových zariadení.

  Podľa neho občas musela zasiahnuť aj polícia. Spomína dokonca prípad, kedy zamestnankyňu univerzity, ktorá pracovala na recepcii a vydávala ubytovaným utečencom kľúče, prepadli. Po polnoci sa totiž dvere zamykali a každý, kto chcel vojsť, musel zazvoniť. Keď žena išla odomknúť, utečenec jej strhol retiazku, hodinky, roztrhal jej blúzku a „neúprosne ju ťahal a bil do tváre“. Našťastie jej vtedy pribehol na pomoc neznámy muž z neďalekého baru. Prípad skončil na súde.

 • Obdobie akej-takej stability končí, začínajú sa procesy, ktoré menia svet. Bohužiaľ môžu byť dosť krvavé.
  Týmto sa pripravuje pozícia odstrániť európske elity-jelitá dosadené fašingtonom. Všimnite si TTIP a postoj Francúzska. Tiež vyhlásenia Obamu, že USA budú diktovať svetu pravidlá. Európa sa potrebuje dostať spod diktátu USA.

 • Ja navrhujem 1 000 000 Eur pokuty a v prípade hotovostnej nesolventnosti jednotlivých štátov EU, prevedenie majetku príslušného štátu tomu štátu,ktorý imigranta vyprodukoval. V tom prípade, že imigrant je zvieracieho pôvodu a nie je evidencia o jeho pohybe, pretože sapohybuje bez dokladov, navrhol by som prisúpiť k pokutovaniu jednotlivých policajných zborov členských štátov EU, pretože neposkytli zvieracím imigrantov na rozdiel od ľudských a) ochranu pred moslimskými ľudskými utečencami, pričom Interpol by mal viesť jednotlivé nezávislé vyšetrovania o prípadnom zneužití zvierat ľudskými utečencami a za b) v prípade, že ak sa preukáže, že zvierací imigranti boli obťažovaní, avšak k zneužitiu nedošlo, zvieracím imigrantom by malo byť poskytnuté právo slobodnej voľby partnera v lokálnych zoologických záhradách; t.j. ak je napríklad imigrantom slon a bol obťažovaný požiadavkou imigrantov na transport, ako odškodné by mu mala byť pridelená samica z lokálnej ZOO podľa lubovôle, t.j. ak by dostal chuť na pštrosicu, má mu byť bez prieťahov poskytnutá.

 • Kam sa hrabe Kosovo? Tito chlapci nemajú ani poňatia čo je to obchod s ľuďmi. Sú to len amatérski kriminálnici.

 • Treba vystúpiť z toho spolku debilov. Z EÚ sa stáva čoraz väčší žalár národov ako Uhorsko v posledných rokoch svojej existencie.

Pridaj komentár