6 migrantov počas 30 hodín opakovane znásilňovalo 13 ročnú školáčku.

Túto informáciu považujeme za dostatočne hodnovernú pre zverejnenie článku, nakoľko jej zdrojom je televízia Rossija 24, od ktorej to prevzal server vesti.ru. K udalosti prišlo v Berlíne.

Ruský záujem o osud dievčaťa je spôsobený faktom, že je z ruskojazyčnej rodiny. Informáciu o tom, či má dievča ešte stále aj ruské občianstvo server nepriniesol, pravdepodobne nie.

Podľa slov dievčaťa, dievča počas cesty do školy obkľúčila skupina najmenej piatich mladíkov arabského výzoru, odvliekli ju do auta a zaviazali jej oči. Dovliekli ju do pustého bytu, kde bola len jedna posteľ. Znásilňovali ju v rozpätí celkovo vyše 30 hodín. Potom ju polomŕtvu nechali vonku v jednej z berlínskych štvrtí.

Ruským novinárom sa nepodarilo získať stanovisko nemeckej polície, polícia sa k prípadu prípadu odmietla vyjadriť.

Rodičia novinárom potvrdili, že dcéru našli až po čase, ktorý bol dlhší ako jeden deň. V tejto súvislosti ujo dievčaťa dodal, že polícia na vzniknutú situáciu adekvátne nereagovala a nádej, že páchatelia budú za svoj skutok potrestaní, spájajú už iba s tlakom médií.

Čo už je vrchol, v anonymnej skupine na Facebooku sa objavilo video  priznanie mladého muža arabského vzhľadu.

„Znásilňovali sme ju šiesti. Bola panna, viete si to predstaviť ? Plakala, kričala na nás, že sme svine, hovorila, že už nevládze„.

Podarilo sa nám  dopracovať k prvotnému zdroju, ktorý na udalosť upozornil televíziu Rossija 24.

Prvotnú informáciu zverejnil server genosse.su, stránka Medzinárodného konventu sovietskych Nemcov.

V článku s názvom V Berlíne migranti znásilňovali 13 ročné ruskojazyčné dievča ! sa píše:

Vo večerných hodinách dňa 15.01. konvent dostal šokujúcu správu o skupine migrantov, ktorá uniesla  a následne znásilnila 13ročnú školáčka z rodiny ruských Nemcov! Správa prišla z okruhu ľudí známych Konventu. Ale médiá a policajné zdroje, zrejme v súlade s pokynmi zhora“, na udalosť nereagujú.

Obeť E.F. (plné meno nie je uvedené) bola unesená ráno 11.01. pri ceste do školy, v blízkosti SUBahn Friedrichsfelde Ost. Tento čin vykonala približne o 7 hodín a 45 minút ráno skupina arabských migrantov. Dievča odtiahli do auta, a so zaviazanými očami ju odviezli.

Bola brutálne znásilňovaná v neznámom byte po dobu asi 30 hodín a potom vyvezená z bytu a polomŕtva vyhodená z auta v jednej z berlínskych štvrtí.

V súčasnosti je dievčina v nemocnici, v hlbokom šoku, a  v kuse opakuje, že ju znásilnilo minimálne päť mužov arabského pôvodu.

Medzinárodný Konvent ruských Nemcovv úmysle dosiahnuť dôkladné vyšetrenie škandalóznej udalosti a v každom prípade podporiť obeť a jej rodičov. Konvent má v úmysle apelovať na úrady v Berlíne so žiadosťou, aby vytvorili verejné tímy k ochrane dievčat v meste.

Ako prvý krok k ochrane svojich deti, Konvent vyzýva rodičov a prarodičov ruských Nemcov v Berlíne ako aj v celom Nemecku zabezpečiť doprovod deťom na cestu do školy a späť.

Konvent vyzýva všetky spoločenské organizácie ruských Nemcov v Nemecku v polovici februára uskutočniť v Berlíne  mimoriadne zasadnutie, kde by sa diskutovalo o kríze v spoločnosti, ktorá vzniká v dôsledku masívnej povahy sexuálneho obťažovania a iných prípadov násilia páchaného na nemeckých ženách všetkých vekových kategórií zo strany migrantov.

Pod článok je podpísaná Tlačová služba Medzinárodného konventu ruských Nemcov. Berlín 16. 01. 2016. Ide teda o oficiálne vyjadrenie Konventu.

Podľa nemeckého serveru Epoch Times vzniesla sesternica obete verejne tvrdé slová voči nemeckej polícii.

Podľa sesternici polícia nevzniesla žiadne obvinenia proti páchateľom. Policajní úradníci 13 ročnú obeť  tri hodiny vypočúvali bez sprievodu inej osoby, pričom sa smiali, a posmievali jej a snažili sa ju 13ročnú dievčinu dotlačiť k výpovedi že k znásilneniu nedošlo a donútili maloletú dievčinu k nepravdivému vyhláseniu o celej udalosti.

Stupidita nemeckej polície presiaha všetky medze. Údajne donútili dievčinu podpísať priznanie, že sex s migrantami si vyžiadala, že ho sama chcela.

Tak toto je na cenu multikulti politickej korektnosti roka. Tak podľa policajtov dievčina chce prísť o panenstvo v 13nástich a to rovno v gangbang štýle so 6timi pre ňu neznámymi migrantami a vôbec nerieši, že má byť v škole a rodičia ju po škole budú zháňať. Neviem čo dostáva na obed polícia v Nemecku, ale ja ešte seno nežerem…

A akosi pánom policajtom ušlo, že aj dobrovoľná súlož s osobou mladšou ako 14 rokov je v Nemecku trestným činom. Tamojšia právna úprava  je trošku iná ako slovenská. S osobou pod 14 rokov si nesmie beztrestne užiť nik (teoreticky podľa zákona, ako ukazuje tento prípad môže si užiť jedine migrant, ktovie či aj inde ako v Berlíne) a ak si užije s osobou mladšou ako 16 rokov osoba staršia ako 21 rokov, je to tiež trestný čin, teda aspoň pre etnického Nemca.

Lenže medzitým je už vo veci vložený advokát a existuje lekárska správa potvrdzujúca, že dievča má poškodenia na tele, ktoré zodpovedajú znásilneniu.

Vystúpenie sesternice obete je zaznamenané na tomto videu. Nik sa iste nediví, že video je veľmi emotívne. Toto je dnešné Nemecko, toto sú dnešné európske „hodnoty“.

Aktualizácia 18. 1.  2016 16:50

Podľa nemeckých zdrojov boli páchatelia len traja a video z vystatovaním sa páchateľov síce existuje, ale údajne sa týka iného prípadu. Tu je na mieste poznamenať, že počet migrantov, ktorí dievča uniesli do auta (5) sa nemusí zhodovať s počtom tých, ktorí dievča v byte znásilňovali.

Každopádne to na veci mení v princípe veľmi málo.

Neochota nemeckej polície zverejniť informácie a zjavná snaha zamiesť prípad pod koberec spôsobuje zákonite okolo veci informačný šum. V tejto situácii, keď nemecká polícia de facto ako keby spolupracovala s páchateľmi, sa ťažko dostáva k relevantným informáciám.

A tak skupina Anonymous pravdepodobne  v dobrej viere pomôcť pri dolapení páchateľov, priradila k prípadu nesprávne video.

Rozdiel v počtoch 6 (ruské zdroje) a 3 (nemecké zdroje) môže spočívať práve v tom, že ruské zdroje vychádzali z predpokladu, že video objavené Anonymous má súvis s prípadom a prevzali počet páchateľov z toho videa.

Nemecká polícia sa ešte 17. 1. 2015 vyjadrila, že skutok sa nestal. Nie je na tom nič prekvapujúce, vzhľadom k okolnostiam  trojhodinového pobytu dievčaťa na policajnej stanici. Ale čo tá lekárska správa ? Zaujímavé tiež je, že nemecké masmédiá o prípade mlčia. Vyjadrenie polície nateraz zverejnili iba v ruskojazyčnom vysielaní Deutsche Welle.

Komentár.

K samotnej udalosti nenachádzam slov.

Je to proste des a tí „skopčácki“ policajti môžu tvrdiť čokoľvek,  nik súdny im neuverí ako prišli k vyhláseniu 13ročnej dievčiny o tom, že sa jej nič nestalo.

Ak ku mne ako k čestnému policajtovi príde 13ročná dievčina a ja nie som si istý, či hovorí pravdu, predsa neriešim, zapíšem výpoveď a vyžiadam si lekársku prehliadku,   a riešim vec podľa výsledku tej prehliadky, nie že ju tam 3 hodiny „lámem“, že skutok sa nestal. Mohli by nájsť v sebe toľko cti a vyklopiť od ktorého nadriadeného dostali k tomuto príkaz.

Predstavme si situáciu, keby sa to stalo kdesi na Slovensku, aký strach by sme zažívali o svoje deti.

Ale my tiež nie sme „za vodou“.

Brusel sa stále nevzdal povinných kvót na presídlenie migrantov na Slovensko.

Preto je nevyhnutné, aby sme vo voľbách dali čo najmenej hlasov stranám, ktoré či už otvorene alebo potajomky sa  tešia na čas, keď po voľbách „eurohodnotovo“ splnia požiadavku Bruselu a budú si užívať chválospevov a iných foriem odmien za súhlas s povinnými kvótami na prerozdeľovanie migrantov.

Ich deti si potom budú môcť dovoliť profi ochranku, odvoz, dovoz do školy, na krúžky a osud E.F. im naozaj hroziť nebude. Ale čo tie naše deti, vnúčatá, netere ?

K voľbám je už naozaj blízko, buďme preto zodpovední a starostlivo zvážme. Ani v roku 1998 sa  nerozhodovalo tak o našich životoch ako je tomu dnes.

Iste žiadna vláda nemôže zabrániť zločinnosti, ak si podobná „partička“ s rakúskymi dokumentmi vybehne z Viedne „zaloviť“ do Bratislavy, tak v tej chvíli obeti nepomôže ani Marian Kotleba na poste premiéra.

Ide ale o mieru rizika a hlavne o to, aby sa po voľbách slovenská polícia nestavala k veci rovnako ako polícia nemecká. Tá ma teraz hlavný problém s tým, ako „eurohodnotovo“ trestať občanov Nemecka za „rasistické“ príspevky na sociálnych sieťach…

Dnes som videl desiatky správ o sexuálnych trestných činoch migrantov za posledné 2 týždne.  Iste nie všetky spĺňali kritériá hodnoverného zdroja pre Medzičas, ale aj z tých, ktoré ich spĺňali,  je mi zle. Idem radšej dnes už spať…

pri hľadaní repliky toho videa (pre prípad, že by ho YouTube „eurohodnotovo“ zablokoval) som narazil na video s páchateľom: 

https://vk.com/video-72671313_171637410


 

39 komentárov

 • Pingback: Nová republika

 • Pingback: 6 migrantov počas 30 hodín opakovane znásilňovalo 13 ročnú školáčku. Stupidita nemeckej polície presiaha všetky medze. – Nová republika

 • Pingback: Nemecké úrady – 13ročná školáčka dala súhlas k sexu migrantom. – MEDZIČAS

  • neviem, odkiaľ Vy beriete presvedčenie o tom, že skutok sa nestal…

   Takéto veci sa obtiažne popierajú, spomeniem prípad Malinová.

   Každopádne postoj polície merkelovského Nemecka nevzbudzuje dôveru – odpovede v štýle: vieme ale nepovieme a vy nám verte…to slovenská v prípade Malinová bola rádovo pevnejšia v argumentácii…

 • Pingback: Kauza “znásilnenej školáčky” s odstupom dní. – MEDZIČAS

 • Správa je falošná, nerobte zo seba blbcov tým, že ju budete zdieľať. Odporúčam zablokovať si tento plátok úplne.

  • my netvrdíme ani jedno ani druhé. Len tlmočíme čo sme sa o veci dozvedeli.
   Na rozdiel od iných podobných vecí, tu sú svedecké výpovede na kameru, verejné prehlásenia konkrétnych osôb z okruhu rodiny maloletej…takže nie je to niečo, čo sme našli na FB…

   Ku skutočnej pravde sa bude ťažko dopátrať, prípadne ju dokázať, možno si spomeniete na prípad Hedviga Malinová. Ale tam naša polícia vyklopila všetko čo vedela…niekto verí polícii iný Malinovej a to už prebehli roky…
   Argumenty nemeckej polície verte nám, my vieme, ale nepovieme… tiež ich niekto môže vziať, iný nemusí…ako náhle by v prípade nastal reálny zvrat prinesieme o ňom aktualizovanú informáciu…

   Prečo pristupujem s nedôverou k nemeckej polícii. Ešte pred týmto prípadom prišla info o tom, že nemecká polícia nemá poskytovať informácie, ktoré by mohli zdvihnúť protimigrantské nálady. To je realita. A tak tu je podozrenie, či sa snaha nešíriť protimigrantské nálady nepretavuje aj do takýchto vyhlásení polície…

   Ak by som mal vedieť na 100% pravdu, musel by som byť tých spomínaných 30 hodín osobne pri tej dievčine. Keďže som nebol, a Vy tiež nie, ostáva nám len vážiť svedectvá.

   NA rozdiel od mnohých iných prípadov tu svedčia konkrétni ľudia, svedčia verejne na kameru, preto sme tento prípad priniesli naším čitateľom.

  • Priateľu, skúste sa zablokovať sám, toto je najobjektívnejšie spravodajstvo. Nech sa páči SME alebo DenníkN.
   Skúste tam diskutovať.

 • chlapci toto je na paragraf, vymysleny clanocek… este par takych a verte tomu ze ten paragraf vyuzijem..

  • aaaaaaaaaaaa………pán je silák……………….alebo len silné reči ????

  • Netreba preháňať ! Nie je vymyslený, len „troška“ preháňa……:-( .A stačí si vyhľadať zdroje.

   • ťažko sa v tom vyznať, čo sa preháňa alebo nie. Opäť pripomínam prípad Hedvigy Malinovej, kde slovenská polícia sa k veci postavila úplne ináč, nie v štýle, že vieme ale nepovieme a dodnes v tom nie je jasno…

    • Ja v tom mám napak jasno od začiatku. Hedviga si niektoré veci jednoducho vymyslela, o tom niet najmenších pochýb. Skutok sa nemohol stať tak, ako to ona tvrdila bezprostredne po ňom. A rovnakým faktom je aj to, že OČTK urobili počas vyšetrovania mnoho procesných chýb, vďaka ktorým vyviazne bez trestu.

  • Mariusz Malinowski

   Keby to bol clanok o eskimakoch tak fakt by to bolo hrozne…

  • Mariusz Malinowski

   zrovna policia v otazke moslimov nie je hodnoverna

  • Možno na nejaký vás slniečkársky §, ale tie tu zatiaľ neplatia… Článok je dostatočne vyzdrojovaný, aktualizovaný podľa dostupných poznatok, a ak sa Vy vyhrážate §, svedčí to viac o vás ako o tom článku. Sloboda slova vám asi nič nehovorí pán (či pani) „demokrat.

 • https://www.youtube.com/watch?v=rxKBOzlaRd0 V Berlíne 3 “utečenti” znásilnili 13-ročné dievča. Preklad reportáže 1tv.ru do slovenčiny.

 • Hned prca veta „Túto informáciu považujeme za dostatočne hodnovernú pre zverejnenie článku, nakoľko jej zdrojom je televízia Rossija 24“ je vtip roka :-)))))))))))))))

  • Ešte väčší extrém je napísať „skutok sa nestal“, lebo zdrojom info je ruská televízia. Je inak na zamyslenie, ak nemecké úrady a médiá vec taja a cenzurujú a na svetlo musela vyjsť až s pričinením ruskej televízie. Zdá sa, že ruské médiá sú rozhodne slobodnejšie ako tie cenzúrované, západné.

  • No, lživú propagandu širi ten, kto útočí, aby ňou oponenta oslaboval a štval ľudí proti nemu a nezdá sa mi, že by Rusko útočilo na zbytok sveta, skôr to vypadá, že má snahu sa brániť…

 • Vyzera to, ze ako v USA, tak uz aj v Nemecku sa do policie vyberaju ludia, ktori budu sluzit rezimu za kazdych okolnosti. Otazkou je, ako je to u nas – ale pochybujem, ze tych novych 2500 ci kolko policajtov budu vyberat podla najvyssieho IQ a psychotestov.
  Kazdopadne kazdemu, kto nema v hlave nasrane, musi byt v tejto chvili uz jasne, ze nejaka integracia migrantov do spolocnosti je nerealna. Toto cele zrejme skonci velkym masakrom, len pri postojoch statu a policie je otazkou, kto bude obetou.

  • „Vyzera to, ze ako v USA, tak uz aj v Nemecku sa do policie vyberaju ludia, ktori budu sluzit rezimu za kazdych okolnosti. Otazkou je, ako je to u nas – ale pochybujem, ze tych novych 2500 ci kolko policajtov budu vyberat podla najvyssieho IQ a psychotestov.“

   Vysoké IQ nevypovedá o charaktere jednotlivca. Nadpriemerne inteligentný človek dokáže prejsť cez psychotesty aj keby bol rovno psychopat. U nás je to tak, že ku polícii sa hlásia dve skupiny ľudí… prvou sú nadšenci, ktorí chceli byť vždy policajtmi. Práca ich baví, snažia sa robiť veci tak ako sa má, pracujú na sebe, vzdelávajú sa. Tých je v zbore menšina. Druhou sú ľudia, ktorí do zboru prichádzajú pre istoty policajného sociálneho zabezpečenia, k práci majú vzťah iba „do výšky platu“, ako sa hovorí. Táto skupina je najväčšia, odhadujem ju na 85 percent a už z ich motivácie vstúpiť do zboru je jasné, že nebudú ohrozovať svoje sociálne istoty nejakým „rebelantstvom“, nie je žiadnym tajomstvom, že prepustený príslušníci silových zložiek si hľadajú nové zamestnanie iba veľmi ťažko, na civilnom trhu práce ide o ťažko použiteľných ľudí.
   A tak radšej budú držať hubu a krok, aby náhodou nedopadli ako tie moderátorky, ktoré prišli o flek, keď si na FB pustili hubu na špacír.

 • tak toto je uz naozaj moc, nacase tie *** *** priamo na ulici

 • Eva Juhárová

  Mám otázku na autora: čo to bolo s tým 1998. rokom? Nech si nič nedomýšľam. Prečo sa vtedy podľa Vás nerozhodovalo o našich životoch tak, ako je tomu dnes?

 • Pingback: 6 „uprchlíků“ celých 30 hodin znásilňovali 13 letou dívku. | PRVOPODSTATA.COM

 • To snáď nie je pravda:-(( takto sa „pomáha“ slušným ľuďom! 1000 x hanba polícii…vraj – pomáhať a chrániť = výsmech !!!!
  Tí policajti sú zapredanci, podporovaní Bruselskou svol*u.

 • Sluníčkáře a vítače zajímá jedna podstatná věc…užili si to ti ubozí a válkou pronásledovaní nadržení imigranti? Doufám, že jste někteří neměli na mysli za podstatnou věc…jestli chytili ty násilníky a jestli budou tvrdě potrestáni. Pro naivitu není v multikulti místo.

 • To je novodobý fašizmus !!!!

 • Tak mě napadá, kde jsou všechna ta hnutí za práva žen a feministky? Zřejmě umí jen hystericky křičet, pokud si někdo dovolí umístit tak trochu hambaté fotky u nás na akademické půdě. Proč se neozvala v takových případech je vážně na zamyšlení…

 • Amnesty: Utečenkyne sú v Európe sexuálne obťažované a vykorisťované

  Ženy sa cítili ohrozené najmä v Maďarsku, Chorvátsku a Grécku.

  18. jan 2016 o 6:38 TASR (Zdroj: SITA/AP)

  LONDÝN. Na úteku zo Sýrie a Iraku je mnoho žien a dievčat vystavených násiliu, vykorisťovaniu a sexuálnemu obťažovaniu. Platí to „pre každú fázu ich cesty, a to aj na európskej pôde“, konštatuje ľudskoprávna organizácia Amnesty International (AI) v zverejnenej správe, o ktorej informovali agentúry DPA a AP.

  AI preto vyzvala vlády a humanitárne organizácie, aby zaistili bezpečnosť utečenkýň.
  Nocujú so stovkami mužov

  Pracovníci AI hovorili v decembri so 40 utečenkyňami v Nórsku a Nemecku, ktoré sa tam dostali z Turecka cez Grécko a ďalej tzv. balkánskou trasou. Na cestu sa vydali samé alebo len v sprievode svojich detí.

  Ohrozené sa cítili najmä v Maďarsku, Chorvátsku a Grécku, kde boli nútené nocovať spolu so stovkami mužských utečencov.

  Mnohé z nich čelili fyzickému zneužívaniu a finančnému vykorisťovaniu. Tiež tvrdili, že pašeráci, bezpečnostný personál i ďalší utečenci ich nútili k sexuálnemu styku.

  „Po tom, čo zažil hrôzy vojny v Sýrii a Iraku, tieto ženy riskovali všetko, aby našli bezpečie pre seba a svoje deti,“ citovala DPA Tiranu Hassanovú z AI. Namiesto toho však boli opäť vystavené násiliu a vykorisťovaniu, pričom sa stretli len s minimom podpory alebo ochrany.
  Väčšina migrantov sú muži

  Podľa humanitárnych pracovníkov tvoria drvivú väčšinu migrantov prúdiacich do Európy muži. Ženy v utečeneckých táboroch musia používať rovnaké WC a sprchy a niektoré povedali, že radšej nejedli ani nepili, aby nemuseli ísť na toaletu.

  Správa AI nevyčleňuje osobitne prípady sexuálneho obťažovania utečenkýň.

  Spomína okrem iného prípad 22-ročnej ženy, podľa ktorej jej uniformovaný strážnik v Nemecku ponúkol jej oblečenie výmenou za to, že s ním stráviť nejaký čas osamote.

  Pod týmto článkom nie je možné diskutovať. Vysvetlenie nájdete tu

  http://svet.sme.sk/c/20074258/amnesty-utecenkyne-su-v-europe-sexualne-obtazovane-a-vykoristovane.html

 • I kdyby 100x podepsala, že to chtěla. Nechápu, že na tohle měl někdo žaludek, ji do toho tlačit, ale i kdyby to podepsala, tak je jí 13 a jako taková je snad pod zákonem a ten, kdo ji osouhloží se dopustil trestného činu. Sice neznám německé zákony, ale tohle budou mít podobné

 • Tak, a majú čo chceli.

 • ako neustále opakujem , keď nás nechce ochrániť polícia ( mali by si dať na dvere miesto ,,POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ“ iné pravdivé logo ,,BUZEROVAŤ MLÁTIŤ“ ), tak sa treba ozbrojiť a chrániť svoje mamy, ženy, sestry, dcéry, sesternice no proste všetky ženy na našom krásnom Slovensku

  • Prejdi si detailnejšie ako je prekúmaná domobrana vo švajčiarsku 😉 Čím je štát na nižšej duševnej úrovni, tým potrebuje viac policajtov. Slovensko je odrazom iných krajín nie obrazom svojim. Na tom sa tu dlhánske veky medzi „poddanými“/ospravedlňujem sa za ten výraz/ nepracuje, pretože pre ľudí je pútavejšie preberať dôsledky – ako príčiny. Ľudský mozog je programovateľný a je jedno akofarebné telo ho nosí. Hra, ktorá sa tu rozohrala v Europe je dôsledkom chorého systému zvaným kapitalizmus, kde očarení mocou, robíme to, čoho sme schopní, a nie to, čo by sme mali robiť.Dnes si tí vyšší, ktorí dočiahnu na vypínač nemôžu dovoliť rozsvietiť lampu v tvare atomovej bomby, a tak nastavili redukčný stav obyvateľstva čerpajúci z programov vštepených do hláv multikulti vier. Ak sa nepoučíme z minulosti, tak sa zničime vyčerpaním všetkých zdrojov v súťaživosti, ktorá je jadrom funkčnosti už dnes kolabujúceho kapitalizmu 🙁

 • „…polícia nepodala žiadne obvinenia proti páchateľom. Policajní úradníci 13 ročnú obeť tri hodiny vypočúvali bez sprievodu inej osoby, pričom sa smiali, a posmievali jej a snažili sa ju 13. ročnú dievčinu dotlačiť k výpovedi že k znásilneniu nedošlo a donútili maloletú dievčinu k nepravdivému vyhláseniu o celej udalosti “

  Ak už toto nie je totalita – štát, ktorý sa riadi zločineckou multi-kulti ideológiou… tak potom neboli totalitné zrejme ani komunizmus, nacizmus a fašizmus.

  • Správa je zrejme falošná – berlínska polícia tvrdí, že žiadna spomínaná udalosť sa nestala a údajné „priznanie páchateľa“ je v skutočnosti video zrecyklované z roku 2009 – https://www.youtube.com/watch?v=KC_CATiKYzk

   Ale gratulujem k čítanosti 🙂

   • V článku je uvedené v aktualizácii, že video sa ukázalo ako falošná stopa. V čase písania článku ešte táto info známa nebola. Nedá sa vyhnúť takýmto veciam, pokiaľ informačne pokrývame aktuálne dianie…

   • I kdyby se video neshodovalo s aktuální informací, což zřejmě neshoduje, co to na věci mění? K případu se veřejně vyjádřili i příbuzní oběti, kde berete jistotu, že případ se nestal? A k tomu videu, to, co na něm vidíme a slyšíme je samo o sobě silně znepokojivé, určitě nezaslouží pouhé mávnutí rukou… To už jste vážně tak zkřivení, že se na tím dokonce pousmíváte..?!

Pridaj komentár